Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do 0,80 euro za wiaderko owoców €

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek 2016 Rovershagen

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Rovershagen
  • Lista: 19 grudnia 2015 09:02

Dam pracę w Niemczech dla pracowników sezonowych przy zbiorach truskawek na plantacji mieszczącej się w Rovershagen. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka niemieckiego na okres dwóch miesięcy.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Rovershagen
Wynagrodzenie: do 0,80 euro za wiaderko owoców
Sart: maj

Zadania:
- należy ręcznie zbierać truskawki i układać je w skrzynkach, które są zabierane przez brygadzistów.
- zbieranie do osobnego wiaderka zepsutych truskawek (zbiór również płatny)

Wymagania:
- możliwość przybycia do Rovershagen w okresie od 1 do 20 maja
- chęć podjęcia pracy na 2 miesiące lub (40 dni do wyboru)
- należy posiadać własny transport aby dostać się na plantację z miejsca zamieszkania
- poszukujemy doświadczonych pracowników
- bez problemów ze zdrowiem
- wyrobienie norm dziennych (10-11 kg truskawek przez cały sezon)
- szybkość, zwinność, niezawodność

Oferujemy:
- wysokie zarobki
- za zebrane truskawki płacimy 0,735 euro za 1kg natomiast za zepsute owoce płacimy 0,80 euro za małe wiaderko
- pracę przez cały tydzień
- pracę w przyjaznej atmosferze
- darmowy parking i miejsce z Wi-Fi
- kampig, śniadanie oraz obiad w cenie 10 euro za każdy dzień
- wypłata zaliczek w wysokości 20-40 euro
- jasne warunki zatrudnienia
- możliwość porozumiewania się w języku polskim
- film szkoleniowy na stronie: www.karls.pl

Aplikacja:
Odbywa się poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/zbieracz-truskawek-rovershagen,oferta,4286517

Źródło:

ID Ogłoszenia: 22856750f13016a7

Linki Sponsorowane

2 Odpowiedzi na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek 2016 Rovershagen”

  1. Witam jesteśmy zainteresowani ofertą pracy , chłopak i dziewczyna , mozemy jeszcze zabrać osoby jeśli będzie potrzeba , mamy samochód więc nie będzie problemu , z dojazdem do Niemiec , jesteśmy do dyspozycji w połowie maja , nr tel : 732-853-452 , adres mail ; kuba13f@Interia.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.