Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

7,60 euro/h €

Oferty praca w Holandii – zbiory warzyw

 • Kraj: Netherlands
 • Miasto: Leeuwarden
 • Lista: 5 sierpnia 2012 23:20
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferty praca w Holandii – zbiory warzyw

Opis

Posiadamy oferty pracy w Holandii przy zbiorach warzyw w uprawach szklarniowych – pomidory, ogórki, papryka, cukinie. Poszukujemy pracowników z Polski, chętnych do pracy najlepiej ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Mile widziane również doświadczenie przy zbiorach za granicą zdobyte przy pracy w szklarni lub przy zbiorach w uprawach tunelowych.

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie – pokoje 2 i 3 os. z WC i prysznicem.

Zarobki: 7,60 euro netto/h
Praca w wymiarze: 8 godzin dziennie + soboty
Praca na okres 3 miesięcy od 20 sierpnia do końca października.

Nasza agencja pracy nie pobiera żadnych opłat od przyszłych pracowników, nie wymagamy podawania dokładnych danych przy rekrutacji, nie każemy wysyłać drogich smsów, aby wziąć udział w rekrutacji.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy za granicą, specjalizujemy się w pracy sezonowej przy zbiorach. W latach 2009-2011 z naszej agencji wyjechało do pracy ponad 3 tyś pracowników. Naszym pracownikom zapewniamy zawsze prace w najlepszych i sprawdzonych miejscach, z zakwaterowaniem. Dla waszego bezpieczeństwa pokrywamy koszt ubezpieczenia NW dla polskiego obywatela pracującego za granicą.

Osoby, zainteresowane zgłoszeniem swojej kandydatury na w/w stanowisko prosimy o przesyłanie zgłoszeń przez formularz kontaktowy na stronie (zakładka „kontakt” nad mapką obok zakładki „autor”).

Zastrzegamy sobie, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi pracownikami, którzy najlepiej spełniają warunki przedstawione w ofercie. Nie mamy w zwyczaju wysyłać odpowiedzi odmownych.

 

     

ID Ogłoszenia: 926501efc98544c7

Linki Sponsorowane

74 Odpowiedzi na “Oferty praca w Holandii – zbiory warzyw”

 1. Witamy serdecznie, jesteśmy zainteresowani tą ofertą. W raz z chłopakiem szukamy pracy w Holandii. Krzysiek 25, Aneta 20 lat. Pracowaliśmy 2lata temu w Holandii na produkcji przy taśmie, przy pakowaniu i sortowaniu filetów z kurczaka(6miesięcy). Znamy j.angielski komunikatywnie, posiadamy prawo jazdy i numer Sofi. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i doświadczenia, które przydadzą się w tej jak i w innych pracach. Chcielibyśmy się dowiedzieć czegoś więcej na temat zakresu pracy. Jesteśmy chętni od zaraz, możemy wyjechać na dłuższy okres czasu.Czekamy na odpowiedź.
  Pozdrawiamy Krzysiek i Aneta.

  • Ewa i Łukasz na 7 sierpnia 2012 @ 11:09

   Witam!
   Wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy za granicą. Jesteśmy po ukończonych studiach magisterskich. Wiek 23 lata. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek oraz malin w Niemczech. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, chętni do pracy. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa podlaskiego. Znajomość j. angielskiego oraz rosyjskiego.
   Gotowi do wyjazdu w każdej chwili

   Kontakt 503 952 550 oraz email chooda174@wp.pl

  • Asia, Karolina na 14 sierpnia 2012 @ 08:14

   Witam,
   Bardzo zależy nam na tej pracy. Mamy po 23 lata i jesteśmy z województwa małopolskiego. Wcześniej pracowałyśmy w Holandii przy zbiorze borówek amerykańskich i truskawek w Polsce . Język angielski znamy w stopniu komunikatywnym. Prosimy o kontakt tel. 695764469 e-mail aska_furman1@wp.pl.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 2. witam. sebastian lat 42 woj dolnośląskie ,od 4 lat pracuje przy pracach sezonowych w niemczech (szparagi, truskawki i gruszki) ,jestem osoba pracowitą, pracyję przy kazdych warunkach atmosferycznych . telefon kontaktowy 0048607422707 . pozdrawiam
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 3. Ania i Emil na 6 sierpnia 2012 @ 10:40

  Szanowni Państwo,
  wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani Państwa oferta pracy. Mam na imię Anna, mam 22 lata. Emil ma lat 21. Obydwoje potrafimy porozumiewać się w stopniu komunikatywnym w języku angielskim. Pracowaliśmy we Włoszech przy zbiorach gruszek i winogron. Emil posiada prawo jazdy. Pochodzimy z województwa świętokrzyskiego. Jesteśmy sumienni, pracowici i dyspozycyjni, gotowi na wyjazd w każdej chwili. Prosimy o kontakt: 728103342. Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie.

  Anna Podsiedlik

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 4. Cztery osoby od zaraz na 6 sierpnia 2012 @ 10:53

  Witam serdecznie.

  Jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z moimi znajomymi (Dariusz, Daniel, Karol).
  Jesteśmy zgraną paczką i mamy doświadczenie w pracy za granicą (pierwsza trójka była wspólnie na zbiorach borówek amerykańskich w Niemczech oraz w pracy na budowie w Szwecji, Karol Zając pracował za granicą w Anglii w pizzerii) oraz samochód i prawo jazdy kat B.
  Posługujemy się biegle językiem angielskim i dobrze radzimy sobie w pracy, która wymaga doskonałej kondycji fizycznej.
  Jeżeli będą Państwo zainteresowani naszymi osobami, chętnie również prześlemy CV na wskazanego przez Państwa maila.

  Z wyrazami szacunku,
  Damian

  kontakt: 789 435 020 / damian.urbanik@gmail.com

 5. Sylwia i Luiza - zgrane i zmotywowane siostry na 6 sierpnia 2012 @ 11:31

  Witamy serdecznie,
  jesteśmy zainteresowane ofertą pracy w Holandii – zbiory warzyw. Mamy po 27 i 28 lat. Jesteśmy siostrami. Język angielski i niemiecki znamy w stopniu komunikatywnym. Luiza posiada prawo jazdy kat. B. i pracowała już w gospodarstwie rolnym w Szwajcarii (sianokosy, praca przy koniach, pielenie, utrzymanie podwórka w czystości, opieka nad dziećmi). Ja skończyłam właśnie studia na Politechnice. Obie pracowałyśmy na plantacjach przy zbiorach warzyw i owoców w Polsce (głownie truskawki i maliny, również kalafiory).
  Nadmieniam, że jesteśmy dokładne, uczciwe, energiczne, bez nałogów, o wysykiej kulturze osobistej. Cechuje nas dobra kondycja fizyczna. Jesteśmy dyspozycyjne i zdecydowane wyjechać do pracy od zaraz. Potrafimy się zdyscyplinować oraz dostosować się do trudnych warunków pogodowych. Znamy ciężką pracę, ponieważ mieszkamy na wsi (województwo podlaskie) i pomagałyśmy rodzicom w gospodarstwie rolnym. Bardzo potrzebujemy pracy, aby móc zrealizować nasze życiowe plany i uregulować problemy finansowe.

  Pozdrawiamy i czekamy z niecierpliwością na odpowiedź. Jesteśmy cały czas pod telefonem.
  Tel. Sylwia 500 858 664 oraz Luiza 793 27 37 87

 6. Sebastian and Brat na 6 sierpnia 2012 @ 12:02

  Witam, mam na imię Sebastian, mam 25 lat, i szukam pracy za granicą. Rok temu skończyłem studia, uzyskując stopień magistra gospodarki przestrzennej.
  Bardzo jestem zainteresowany wyjazdem za granicę za pośrednictwem państwa firmy. Zależy mi na dowolnej ofercie, zarówno zbiory czy też praca w innej branży.

  Krótko o mnie:

  - po studiach 5 miesięcy pracowałem w Anglii jako paker, wykrywasz baraniny na linii taśmowej,

  - w Polsce pracowałem jako pracownik informacji turystycznej,

  - dorabiałem przy zbiorach truskawek, malin, szparagi i innych warzyw i owoców,

  - pracowałem również jako pracownik budowlany, drobne remonty, izolacje budynków, malowanie, szpachlowanie, wykończenia.

  -Posiadam prawo jazdy kat. B oraz własny samochód, jestem gotów jechać własnym samochodem, wraz z dwoma moimi znajomymi, którzy świetnie władają językiem Angielskim

  -moja znajomość Angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  Proszę o ewentualną odpowiedz.

  tel: 609973700

  Z poważaniem
  Sebastian

 7. Kasia i Grzesiek na 6 sierpnia 2012 @ 15:31

  Witam, wraz z moim partnerem jesteśmy zainteresowani Pańską ofertą. Chcielibyśmy wyjechać jak najszybciej. Mamy po 20 lat.Jesteśmy chętni i zmotywowani. Bardzo zależy nam na pracy. Jesteśmy uczciwi. Bardzo proszę o odpowiedź.

 8. Bartek i Pulina na 6 sierpnia 2012 @ 15:52

  Witam! Para 20 i 24 lata. 691 291 451

 9. Witam, jestem zainteresowany Państwa oferta pracy. Jestem studentem II roku Wychowania Fizycznego we Wrocławiu mam 20lat. Poważnie rozglądam się za pracą sezonową w okresie wakacyjno-jesiennym. Znam język angielski w stopniu bardzo dobrym, ponad to posiadam książeczkę do celów sanitarno epidemiologicznych (jeśli by była potrzebna). Nie brakuje mi chęci i zapału do pracy oraz sumienności w jej wykonywaniu. Oczekuje na Państwa odpowiedź zwrotną do przesłania mojego CV. Pozdrawiam Dominik

 10. Magda wyjazd od zaraz na 7 sierpnia 2012 @ 06:18

  Witam..

  Jestem zainteresowana ofertą pracy,, są nas 3-osoby..
  posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców i nie tylko..

  Proszę o kontakt.. : 500-854-173

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 11. zofia Malgorzata lidiaes na 7 sierpnia 2012 @ 08:07

  Witamy jestesmy wraz z kolezanka zainteresowane oferta pracy przy zbiorze warzyw bardzo nam zalezy na pracy mamy obecnie po 44 lata prosimy o jkaie kolwiek odpowiedz oto muj numer tel 507563230 Pozdrawiamy

 12. Witam,
  Mam 34 lata, szukam pracy przy zbiorze owoców lub warzyw (chętnie na akord). Płynny angielski, znajomosc obsługi wózka widłowego. Mam doświadczenie w ogrodnictwie. Posiadam własny samochód.
  Tel. 536246267

  Pozdrawiam,
  Dawid

 13. Witam, jestem zainteresowany Państwa oferta pracy. Jestem studentem II roku Wychowania Fizycznego we Wrocławiu mam 20lat. Poważnie rozglądam się za pracą sezonową w okresie wakacyjno-jesiennym. Znam język angielski w stopniu bardzo dobrym, ponad to posiadam książeczkę do celów sanitarno epidemiologicznych (jeśli by była potrzebna). Nie brakuje mi chęci i zapału do pracy oraz sumienności w jej wykonywaniu. Oczekuje na Państwa odpowiedź dogą mailową bądź telefon pod numerem 669160021. Pozdrawiam Dominik :)

 14. Jestem Zainteresowany oferta j angielski poziom podstawowy 22 lata pracowałem w Francji juz 501766704

 15. ZAINTERESOWANI na 7 sierpnia 2012 @ 11:20

  MARCIN I EWA 504632300

 16. Witam,
  interesuje mnie podjęciem pracy z powyższej oferty. Jestem 24 letnim licencjonowanym fizjoterapeutą o komunikatywnej znajomości j. angielskiego.
  Sprawnym fizycznie, dla którego podjęcie tego typu zajęcia, nie stanowi problemu. Nie posiadam doświadczenia przy zbieraniu owoców. Czekam na ewentualny kontakt.

 17. Witam,
  zainteresowany pojęciem powyższej pracy. Mam 24 lata od 8 lat pracuje fizycznie przy produkcji. Sprawny fizycznie. Język angielski na poziomie komunikatywnym. Gotowy zacząć od zaraz. Kontakt 605-590-468

 18. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy . pracowałem już wcześniej przy tego typu pracach też w Holandii . proszę o kontakt 602336802

 19. Gosia i Łukasz na 8 sierpnia 2012 @ 13:00

  witam jestesmy zainteresowani praca od zaraz i jej podjeciem ,jestesmy dwojka mlodych ludzi 25 i 28 lat , zdrowych mogacych bezproblemu pracowac, posiadamy prawo jazdy kat. b, znamy jezyk angielski, kontakt 505-021-619

 20. praca od zaraz na 8 sierpnia 2012 @ 14:19

  Witam. Wraz z dziewczyna jesteśmy zainteresowani oferta pracy. Znajomość języka ang. poziom podstawowy komunikatywny. mamy 21 i 22lata, oboje mamy doświadczenie w pracach sezonowych lecz teraz szukamy czegoś na dłuższy okres czasu.posiadam również posiadam uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz wraz z dziewczyna posiadamy oboje prawo jazdy kat.B .bardzo zależy nam na tej pracy w związku z czym prosimy o szybki kontakt droga mailowa lub na podane niżej nr telefonu
  504609147 lub 605577268.
  Pozdrawiam.

 21. MATEUSZ PRACA PRZY ZBIORACH na 8 sierpnia 2012 @ 16:56

  Witam mam na imię Mateusz jestem chętny do pracy od zaraz mam 21 lat znam w miarę angielski oraz niemiecki jestem po szkole średniej i po maturze. jestem pojętny i szybko się uczę. Mój kontakt – 506-380-909

 22. Witam serdecznie jestem studentem mam 21 lat. Chętny do pracy doświadczony w pracy fizycznej zawsze gotowy i chętny do podjęcia pracy jakim jest zbiór warzyw itp. Umiem język Angielski na poziomie komunikatywnym posiadam również uprawnienia na wózki widłowe oraz prawo jazdy kat. B bardzo zależy mi na tej pracy więc prosiłbym o ewentualny kontakt jeżeli by byli państwo zainteresowani takim pracownikiem jak ja. Pozdrawiam Łukasz

 23. > > > > > Dnia 8-08-2012 Dzień dobry aktualnie przebywam na terenie Holandi mieście
  > > > > > Amersfoor w regionie Utrecht pracuje w niepełnym wymiarz
  > > > > > czasowym w firmie wysyłkowej DHL przez biuro Inperson jest niecałe 20
  > > > > > godzi tygodniowo dlatego poszukuje innej pracy zmiana miejsca
  > > > > > zamieszkania nie stanowi dla mnie problemu jeżeli pracodawca
  > > > > > zagwarantuje mi mieszkanie i prace.Dlatego proszę o branie mojej oso
  > > > > > pod uwagę podczas
  > > > > > rekrutacji nowych pracowników w załączeniu przesyłam swoje CV i kopie
  > > > > > dowodu mój
  > > > > > numer telefonu to
  > > > > > +31616025393 z poważaniem Janusz Jabłoński

 24. Kasia i Edyta na 9 sierpnia 2012 @ 10:28

  Witam. Wraz z kolezanka jestesmy zainteresowane Panstwa oferta pracy. Posiadamy prawa jazdy Kat.B. Jestesmy otwarte na nowe dostwiadczenia.Znamy jezyk angielski i niemiecki w stopniu podstwowym,ale szybko sie uczymy i nie bedzie problemu,zeby sie z nami dogadac. Kasia 22 l,Edyta 23lata.Jestesmy gotowe do wyjazdu. Prosze o szybka odpowiedz. Pozdrawiam. Kasia i Edyta. nr tel. 788522398

 25. Kasia i Daniel na 9 sierpnia 2012 @ 16:17

  Witam!
  Wraz z bratem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.
  Oboje posiadamy doświadczenie w pracy przy zbiorach jabłek, pomidorów i truskawek.
  Nasz wiek to 21 i 27 lat. Pochodzimy z woj. Dolnośląskiego. Jestesmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Nr tel 726 838 208.

 26. Witam!

  Studentka (filologii ang), 19 lat, gotowa do pracy fizycznej, dyspozycyjność 4 tyg,
  e-mail: turbo.szczotka@wp.pl

 27. Kamil Adrian i Patrycja na 10 sierpnia 2012 @ 12:37

  Witamy,

  Jestesmy zainteresowani powyzsza oferta, aktualnie przebywamy w Belgii, mozemy podjac prace od zaraz.
  kontakt : kamilsedziak@onet.eu
  Serdecznie pozdrawiamy,

 28. Krzysztof Szymkowiak. na 10 sierpnia 2012 @ 13:57

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej.

 29. Mężczyzna, lat36 gotowy do pracy i wyjazdu już dziś.

 30. Witam,
  jestem zainteresowana waszą propozycją pracy przy zbiorze warzyw,
  mam 25 lat i już wcześniej pracowałam w Holandii tylko że przy zbiorach truskawek,dokładnie to przeszłam już wszystkie etapy – od sadzenia po zbiory,nie boję się ciężkiej pracy fizycznej,jestem dyspozycyjna,znajomość języka angielskiego – średnia

  Dane kontaktowe:
  nr.tel 16 6513070 i 692522088
  e-mail: iwona312@onet.eu

  pozdrawiam i czekam na odpowiedz

 31. Witam. Jesteśmy para w wieku 21 i 30 lat. Jesteśmy Zainteresowani państwa ofertą pracy. Posiadamy duże doświadczenie przy zbiorach iż od dwóch lat regularnie wyjeżdzamy na zbiory. Jesteśmy bardzo pracowici i bardzo spawni fizycznie. Oby dwoje bielge mówimy po angielsku. Posaidamy własny samochód ktorym mieli byśmy zamiar przyjechać. Prace możemy podjąć od zaraz. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny 519-483-617

 32. Danusia i Krzysiek na 11 sierpnia 2012 @ 13:04

  Witam chcielibysmy podjac ta prace w parze,pracowalismy do niedawna w Holandii przy zbiorach pomidorow szklarniowych ,posiadamy numery Sofi oraz konto walutowe.Posiadamy spore doswiadczenie w pracy za granica.Prosimy o kontakt pod numerami 795247622 lub 880864115

 33. Małgorzata i Marcin na 12 sierpnia 2012 @ 08:14

  witam chcielibyśmy wyjechac od zaraz mój chłopak pracował przy szparagach a ja przy zborach wisni prosimy o kontakt 798515043 oraz 506937074

 34. Witam, mam 19lat i jestem zainteresowana powyższą ofertą. Posiadam doświadczenie w zbieraniu wiśni i jagód. Znam język niemiecki w stopniu podstawowym oraz angielski w stopniu komunikatywnym. Jestem gotowa podjąć tą pracę od zaraz do końca września.

 35. Ewa 29lat. Posiadam doświadczenie w zbieraniu warzyw i owoców.
  665-037-834.

 36. Krzysztof Szymkowiak na 13 sierpnia 2012 @ 09:21

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Po jego smierci pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii
  produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Mam prawo jazdy kat. „B”. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48 627492112 lub +48698028671. Pozdrawiam Szymkowiak.

 37. Daniel,Karolina na 13 sierpnia 2012 @ 11:54

  Witam.
  Jesteśmy parą(20l i 19l),bardzo zmotywowani.Brak doświadczenia przy zbiorach choć ciężka praca fizyczna w gospodarstwie nie jest nam obca. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Język angielski na poziomie podstawowym-komunikatywnym.
  Pozdrawiamy.

 38. Witam
  mam 24 lata, posiadam doświadczenie w zbiorach owoców miękkich. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym. Byłam przez 2 miesiące opiekunką w Niemczech. Jestem z województwa lubelskiego.

 39. Witam serdecznie,jestem zainteresowana oferta pracy jak najbardziej,mam doswiadczenie w zbiorach ponieważ pracowałam w warzywnictwie w Hollandii,posiadam także prawo jazdy,bardzo proszę o kontakt.Brzozowska Marta,pozdrawiam

 40. Jolka i Sylwia na 14 sierpnia 2012 @ 10:34

  Witam jestesmy zainteresowane praca przy zbiorach.Mamy doswiadczenie w pracy sezonowej. Wyjeżdzamy na zbiory truskawek, malin oraz jabłek. proszę o kontakt tel. 661457275
  Jolanta (24), Sylwia (22)

 41. Witam jestem Daniel poszukuje pracy sezonowej w ogrodnictwie,mam wieloletnie doswiadczenie w tych pracach,konczylem szkole ogrodnicza,jezyk niemiecki w stopniu srednim.moj kontakt 504761380 z powazaniem DANIEL

 42. Tatiana Safińska,
  posiadam komunikatywną znajomość języka niemieckiego, rosyjski bardzo dobrze. Jestem zdrowa nie piję i nie palę. Pracowałam przy zbiorach warzyw w Polsce. Wytrzymała fizycznie, na co dzień pracuje jako masażysta w prywatnym gabinecie. Pracowałam we Francji, prowadziłam dom przez 8 m-cy. od 11.2011-30.06.2012
  safinska@wp.pl, Lublin

  • Witam jestem Piotr ja i mój kolega jesteśmy zainteresowani pracą, w tym roku jesteśmy po maturze i chcielibyśmy dorobić trochę pieniążków żeby mieć na studia, mówimy po angielsku i komunikatywnie po niemiecku bardzo prosimy o szanse, obiecujemy ze się przyłożymy i będziemy solidnie pracować, pracowaliśmy juz przy zbiorach ogórków w Niemczech, kontak tel: 795 441 435, email: piotrek2411@o2.pl

   Liczę na szybką odpowiedź, pozdrawiam

  • Witam wraz z kolega jesteśmy zainteresowani tą pracą, znamy dobrze angielski i komunikatywnie niemiecki, jesteśmy po maturze chcielibyśmy zarobić na studia, jesteśmy solidni i obiecujemy że sie przyłożymy, pracowaliśmy juz przy zbiorach ogórków w Niemczech, pozdrawiam i licze na kontakt:)

   tel: 795 441 435
   emial: piotrek2411@o2.pl

 43. Witam, jestem zainteresowana pracą. Posiadam doświadczenie przy zbiorach w Polsce.
  Tatiana, 40l, dobry stan sdrowia. komunikatywny niemiecki.

 44. Witam, jestem zainteresowana pracą. Posiadam doświadczenie przy zbiorach w Polsce.
  Tatiana, 40l, dobry stan sdrowia. komunikatywny niemiecki., rosyjski bdb. Pracowałam we Francji okolice Paryża. nr.tel.665572020, +48815335598
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 45. Witam, ja wraz z koleżanką Basią jesteśmy zainteresowane państwa ofertą pracy.Mamy doświadczenie przy zbiorach po za tym jesteśmy pracowite i chętne do współpracy.Znajomość języka angielskiego. Numer kontaktowy- 512226065

 46. Witam. Wraz z chlopakiem jestesmy zainteresowani.prosimy o kontakt.Dyspozycynjosc od zaraz

 47. Prosze o kontakt .Estera124@op.pl bądz tel 609248119

 48. Witam, ja wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane państwa ofertą pracy.Mamy doświadczenie przy zbiorach, jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą.
  Nr kontaktowy 553-667-159

 49. Witam.Małzenstwo Sylwia i Janusz chcemy podjąc sie pracy. Posiadam prawo jazdy kat b
  pracowalismy 1.5 roku w Anglii w branzy mięsnej. Ja sylwia na pakowaniu a mój mąz na taśmie na wykrawaniu. Szybko sie uczymy. Czekamy na odpowiedz. Sylwia I Janusz
  518274585

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 50. Łukasz i Daria na 17 sierpnia 2012 @ 08:14

  Witam, wraz z moią partnerką jesteśmy zainteresowani tą ofertą.
  Jesteśmy gotowi w sierpniu wyjechać do pracy . Mamy po 27 lat
  Jesteśmy chętni i pracowici , język angielski dobry.
  Mamy doświadczenie przy zbiorach
  Bardzo zależy nam na tej pracy.
  Na życzenie prześlę CV
  Bardzo proszę o odpowiedź/kontakt .
  Daria i Łukasz 534572365 i 886924845

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 51. DZIEN DOBRY MAM26 LAT POSZUKUJE PRACY OD ZARAZ PRACOWALEM JUZ ZAGRANIACA PRZY ZBIORACH OGORKOW BARDZO MI ZALEZY NA PRACY

 52. Witam. Małzeństwo (22 i 26 lat) podejmie pracy przy zbiorach. Jezyk angielski komunikatywny.
  Posiadamy własny samochod 7 osobowy(nie bylo by problemu z zabraniem kogos.)
  doswiadczenie 1.5 roku w Wiekiej Brytani w dziale miesnym (w szczególności pakowanie.)
  tel 518274585
  e mail scierpisz@wp.pl

 53. martamarcin666 na 23 sierpnia 2012 @ 09:07

  Mloda ztereminowana para,nie straszna nam praca fizyczna i zmienne warunki pogodowe. Oboje jestesmy silni i wytrzymali ( sportowcy), bez nalogow. Doswiadczenie przy zbiorach. Jezyk ang komunikatywny.
  Pilnie poszukujemy pracy od zaraz ! Kontakt: 500454790 lub 502424310

 54. robert i michal na 23 sierpnia 2012 @ 11:18

  jestesmy zainteresowani tą ofertą aktualnie znajdujemu sie na terenie wielkiej brytani prace mozemy podjac od poczatku wrzesnia ,czekamy na kontakt .

 55. Kasia i Sylwia na 26 sierpnia 2012 @ 10:03

  Jesteśmy zainteresowane wyjazdem do pracy od zaraz.
  Kasia lat 24– język angielski – komunikatywny, język niemiecki – podstawowy,
  Sylwia lat 26 – , język angielski – komunikatywny
  kontakt 6071005

 56. prosze o kontakt :( szukam pracy ,jest mi bardzo potrzebna .

 57. Witam
  Ja 36 lat z kolega 43 jestesmy zainteresowani ta praca,kolega zna dobrze jezyk niemiecki oraz ma prawo jazdy kat.B
  Jestesmy pracowici i szybko sie uczymy,przebywamy akurat w niemczech nasz nr.telefonu to 015153595967

 58. dominika i tomek na 27 sierpnia 2012 @ 14:59

  Witam!
  Jesteśmy parą, mamy po 24 lata. jesteśmy zmotywowani do podjęcia każdej pracy, nie boimy się cięzkiej pracy fizycznej, szybko się uczymy. Posiadamy doświadczenie w pracy za granicą przy zbiorach, w pracy produkcyjnej oraz przy pakowaniu w Danii i Szkocji. Oboje znamy angielski w stopniu komunkatywnym. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. Posiadamy oboje prawo jazdy kat B. Bardzo prosimy o kontakt!!!

 59. Bartczak Rafał na 30 sierpnia 2012 @ 18:53

  Jestem zainteresowany Państwa ofertą . Mogę wyjechać do pracy od zaraz . mam 27 lat , mieszkam w Bielsku-Białej .
  Pozdrawiam .
  Rafał Bartczak 696-589-643

 60. Pawel i Ania na 2 września 2012 @ 09:05

  Para chętnie podejmie praceprzy zbiorach posiadamy zagraniczne dośwadczenie w tego tymu pracach 501185351

 61. Damian i Michał na 4 września 2012 @ 16:07

  Chętni do pracy od zaraz , mamy po 19 lat , dobra znajomość języka angielskiego , jesteśmy pracowici i chcielibyśmy pracować przez jak najdłuższy okes. 724-030-843

 62. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta obecnie przebywam na terenie Tilburga mój numer tel to:+31659180541

 63. Paulina i Tomek na 10 września 2012 @ 21:20

  Ja i kolega jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy od zaraz. Jesteśmy w Holandii po zbiorach borówki amerykańskiej. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców, mamy wyrobione sofinummery, posiadamy prawo jazdy kategorii B, oraz dobrą znajomość języka angielskiego. Prosimy o kontakt pod numer tel. 691735003 lub mail pyciek_g@o2.pl

 64. Paweł Monika na 12 września 2012 @ 17:23

  Pracowalismy juz w Holandi mamy doswiadczenie w rolnictwi posiadamy sofi nr. Jestesmy bardzo zainteresowani praca.

 65. Paweł i Monika na 12 września 2012 @ 17:26

  Prosimy o kontakt na pod nr.+48789181532

 66. jestem zainteresowany mój tel +31659449273 lub 48518857488 obecnie pracuje przy pomidorach

 67. pawel030707 na 29 kwietnia 2013 @ 13:21

  witam mam na imie pawel lat 26 i jestem zainteresowany praca moj nr.539494942

 68. Witamy,Paweł 19 i Tomek 21 lat ,jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
  Młodzi,ambitni i pracowici, którym ciężka praca fizyczna nie sprawia problemu.
  Znajomość j.angielskiego komunikatywna
  Mieliśmy styczność przy zbiorach w Polsce.

  Bardzo zależy nam na dobrej legalnej pracy i szybkiej odpowiedzi :)

  Kontakt tel.500-556-148
  em. pawel.ledzinski94@gmail.com

 69. Witam ,wiem oferta już wygasła niemniej jednak jeśli wznowicie nabór jestem zainteresowana wyjazdem wraz z koleżanką ,Pracowałyśmy w hurtowni warzyw niemczech więc mamy doświadczenie.Nie znamy języka niestety lecz mamy prawo jazdy i jestesmyw wieku 40 i 47 lat.Jeśli oferta będzie nadal aktualna proszę o kontakt aanewoj@poczta.fm.

 70. witam jestesmy szczerze zainteresowani kazda oferta pracy.

  prace mozemy podjac od zaraz, mozemy takze dojechac „na wlana reke”

  mamy doswiadczenie przy pracy na chlodni przy temperaturze 0 stopni. 2 osoby pracowaly na magazynie jako order picker przez poltorej roku .

  rowniez posiadaamy prawojazdy kategori B. jestesmy zdyscyplinowani i nie boimy sie zadnej pracy. posiadamy numery sofi oraz Holenderskie konta bankowe.

  prosze o kontakt mailowy. oldantyloszka@o2.pl
  pozdrawiam

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.