Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

9,43 euro brutto/h  €

Oferty pracy Francja pracownik do zbioru warzyw od zaraz

  • Kraj: France
  • Lista: 14 sierpnia 2013 20:03

Aktualnie dla Francuskiego pracodawcy poszukujemy pracowników do zbioru warzyw. Praca we Francji dostępna od zaraz – 19.08. Wymagana koniecznie  dobra kondycja fizyczna.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw
Pensja:9,43 euro brutto/h

Obowiązki:
Od Kandydatów oczekujemy dobrej sprawności fizycznej, oprócz mycia i pakowania sałaty rzodkwi itp oraz prac pielęgnacyjnych w szklarni w obowiązkach osób zatrudnionych będzie praca w polu oraz noszenie skrzynek z warzywami oraz ustawianie ich do przewozu. Możliwe jest również wykonywanie innych zleconych prac ogrodniczych

Warunki:

  • Podjęcie pracy już od 19 sierpnia na okres czterech tygodni
  • Język francuski na poziomie średnio zaawansowanym
  • posiadanie wlasnego samochodu- wystarczy jeden na dwie osoby
  • Praca ze wskazaniem dla par
  • Doświadczenie przy zbiorach i/lub ogrodnictwie

Oferujemy

  • Wypłaty pensji w terminie
  • Umowę tymczasową na okres pracy- 4 tygodnie
  • Opiekę Francuskiego koordynatora
  • legalną prace na francuskich standardach zatrudnienia
  • pomoc przy organizacji zakwaterowania

Aplikacja i źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-do-zbioru-warzyw-francja,oferta,3041337

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Ideal Work Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.”

ID Ogłoszenia: 6885207dc93a8748

Linki Sponsorowane

2 Odpowiedzi na “Oferty pracy Francja pracownik do zbioru warzyw od zaraz”

  1. modrzewotco na 18 sierpnia 2013 @ 12:45

    Witam,

    wraz z koleżanką z chęcia pojedziemy na zbiory, jedna z nas zna w stopniu zaawansowanym język francuski, niestety nie posiadamy samochodu, proszę Państwa czy jest to warunek wymagany koniecznie? Czekamy na kontakt w razie wolnych wakatów pracy sezonowej
    pozdrawiam,

    Agnieszka

  2. Dzien dobry. Wraz z dwoma
    kuzynami jestesmy
    zainteresowani Panstwa ofertą
    pracy. Pracowalismy przy
    zbiorach truskawek,porzeczek
    oraz winogron. Nie boimy sie
    ciężkiej pracy i mamy ogromny
    zapal. Bardzo prosimy o kontakt. Pod adresem email czesiek1667@wp.pl lub pod numerem +48661919957 Oczekuje na Państwa odpowiedź . Pozdrawiam . Wiesław Milewski .

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.