Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

11/h €

Oferty pracy przy zbiorach truskawek w Holandii

 • Kraj: Netherlands
 • Miasto: Almere
 • Lista: 24 czerwca 2012 22:54
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferty pracy przy zbiorach truskawek w Holandii

Opis

Szukasz pracy sezonowej na wakacje w Holandii? My poszukujemy osób do pracy, posiadamy oferty pracy przy zbiorach truskawek w Holandii w okolicach miasta Almere.

Praca polega na zbiorach owoców truskawek ich selekcji według klas jakości oraz pakowanie do skrzynek.

Szukamy osób młodych – studentów, zdyscyplinowanych chętnych do pracy najlepiej z doświadczeniem przy zbiorach truskawek oraz z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Zarobki: 11 euro za godzinę netto

Zakwaterowanie: domki kempingowe z węzłem sanitarnym i anekesem kuchennym 3 i 4 osobowe.

Wyjazd: 1 lipca z Warszawy – praca do końca września 2012

Jako agencja pracy „workseasons” nie pobieramy żadnych prowizji wstępnych za rekrutację pracowników. Rozliczamy się z pracodawcą. Pobieranie opłat przez agencje pracy przed podpisaniem umowy jest nie zgodne z prawem! Przestrzegamy przed nieuczciwymi pośrednikami.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o kontakt przez formularz na niniejszej stronie (zakładka „kontakt” obok mapki po prawej stronie). W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia/imion, swojego wieku, doświadczenia przy zbiorach, województwa oraz znajomości języków.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

     

ID Ogłoszenia: 7074fe7914d81f04

Linki Sponsorowane

32 Odpowiedzi na “Oferty pracy przy zbiorach truskawek w Holandii”

 1. Praca w Holandii na 25 czerwca 2012 @ 08:59

  Witam, mam 20 lat i jestem chętny do pracy przy zbiorach truskawek w Holandii, jestem uczciwy. Zależy mi na tej pracy. Pozdrawiam

 2. Witam .Mam 22lata posiadam prawo jazdy kat B. i chciał bym podjąc prace u Państwa. Jeszcze dwóch kolegów w podobnym wieku jezeli była by mozliwosc tez z checią by wyjechali.

  • Witam mam na imię Anna. Wraz z koleżanką ze studiów szukamy pracy sezonowej za granicą. Jesteśmy bardzo zainteresowane pracą, zaoferowaną w ogłoszeniu nadanym przez Państwa tj. fizyczną tj. : zbiory owoców , sprzątanie itp.
   Obie mamy doświadczenie w pracy sezonowej za granicą we Włoszech i Niemczech, przy zbiorach ogórkoów winogron, i gruszek. Jesteśmy przygotowani na ciężką pracę. Dodam , że obie wychowaliśmy się na wsi i wiemy co znaczy praca na polu , czy przy zbiorach owoców. Jesteśmy osobami uczciwymi i pracowitymi. Jeśli szukają Państwo pewnych, solidnych i rzetelnych pracowników, to na nas można liczyć. Proszę o odpowiedź czy są Państwo zainteresowani naszą kandydaturą, na adres mailowy. Będę wdzięczna za ciągłość w korespondencji.
   Z wytazami szacunku,
   Anna

 3. jestem zainteresowany.proszę o kontakt na e-maila.

 4. Witam! Jestem 20sto laetnia studentka pierwszego roku dziennikarstwa, mieszkam w woj. Lubelskim i razem z moim chlopakiem (22 lata) jestesmy bardzo zainteresowani panstwa oferta pracy. Obydwoje poslugujemy sie j. Angielskim w stopniu komunikatywnym. #estesmy ludzmi sumiennymi, nie bojacymi sie wyzwan. Mamy doswiadczenie w zbiorach owocow i bardzo zalezy nam na wyjezdzie. Jestesmy gotowi na wyjazd w kazdej chwili, dyspozycyjni do konca wrzesnia.

 5. Witam był bym zainteresowany praca w Holandii przy zbiorach. Mam 5 znajomych w wieku od 20 do24 lat bardzo by nam zależało na pracy:) prosze o kontakt na numer tel. 531-542-507

 6. Witam piszę w sprawie ogłoszenia pracy przy zbiorach w Hollandi jestem zainteresowany wraz z dziewczyną (ja 21 lat ona 20) jesteśmy młodzi i bardzo szybko się uczymy mamy duże chęci do pracy i dobrą kondycje fizyczną gdyby tylko było to możliwe bardzo chętnie wyjechali byśmy na zbiory od zaraz.

 7. Jestem zainteresowana z dwiema kolezankami. Proszę o kontakt.

 8. Witam.
  Moja koleżanka i ja jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą. Mamy po 21 lat i zapał do pracy. Koleżanka zna dobrze język włoski z kolei ja angielski. Jesteśmy dyspozycyjne od 6 lipca do końca września (jeżeli trzeba by było wyjechac wcześniej to też damy radę). Nie straszna nam ciężka praca, obie miałyśmy już z tym do czynienia.Posiadam również prawo jazdy kat. B. Pieniądze zarobione w pracy chcemy przeznaczyc na studia i mieszkanie.
  Kontakt telefoniczny i mailowy:
  - 535908328
  - klaudiaachmiel@gmail.com

  P.S. A jak z ubezpieczeniem?

 9. Witam! Dwóch mężczyzn poszukuje pracy. Świadectwo o niekaralności, bez nałogów, absolwenci szkół wyższych, sportowcy wyróżnieni przez Akademicki Związek Sportowy pracowici i zdyscyplinowani. Pracowaliśmy niejednokrotnie w wielu branżach i żadna praca nas nie zaskoczy. Jesteśmy przygotowani na ciężką pracę. Czekamy na odpowiedź

 10. Witam

  Mam na imię Michał i wraz z dziewczyną jesteśmy bardzo zainteresowani pracą. Wcześniej pracowaliśmy już przy zbiorach. Dobrze operujemy językiem angielskim i średnio niemieckim. Jesteśmy bardzo zdeterminowani na wyjazd od zaraz.

 11. mateusz pomorskie - Czersk na 26 czerwca 2012 @ 16:37

  Mateusz 22 lat zawód murarz , Mateusz 23 lat zawód stolarz budowlany pilnie poszukujemy pracy przy zbiorach na czas nie określony . Interesuje nas praca przy zbiorach truskawek, ale także innych owoców oraz warzyw i . Jesteśmy osobami uczciwymi, wytrwałymi, odpowiedzialnymi, gotowymi do pracy w każdych warunkach. Posiadamy prawo jazdy katB. Bardzo zależy nam na pracy , prosimy o kontakt 886576412. Dziękujemy i Pozdrawiamy

 12. witam nazywam sie Mateusz przebywam w holandii wraz z 5 kolegami, jestesmy w przedziale wiekowym 19 – 22 lat posiadamy nr sofi poszukujemy pracy od zaraz, jestesmy pracowici ale niestety aktualnie praktycznie bez pracy mamy malo godzin w aktualnej firmie ktora chcemy jak najszybciej zmienic prosze o kontakt z gory dziekujemy nasz kontakt telefoniczny to +31 645 269 426

 13. Witam.Błażej lat 20 podejmie prace od zaraz.

 14. Tomasz i Natalia na 27 czerwca 2012 @ 07:03

  Witamy
  Jesteśmy zdeterminowanymi do ciężkiej pracy studentami , posiadamy doświadczenie w pracy sezonowej , znajomość języka w stopniu komunikatywnym , prawo jazdy kat. B , Czekamy na odpowiedź pozdrawiamy .

 15. Adrian , Bozhena na 27 czerwca 2012 @ 13:28

  Witam !

  Jestesmy zainteresowani ta praca prosze o kontakt

  533291576

 16. witam. mam 19 lat, wigor do pracy , prawo jazdy kat. A,B. Angielski na poziomie dobrym. chcialbym podjac prace na wakacje. mieszkam w swietokrzyskim. kontakt do mnie mail: adam.mini93@gmail.com tel. 725518618

 17. witam. mam 19 lat, wigor do pracy , prawo jazdy kat. A,B. Angielski na poziomie dobrym. chcialbym podjac prace na wakacje moze byc do konca wrzesnia. mieszkam w swietokrzyskim. kontakt do mnie mail: adam.mini93@gmail.com tel. 725518618

 18. jestem zainteresowany praca prosze o kontakt bardzo mi zalezy 6679292208

 19. Witam byłbym zainteresowany tą pracą. mam 19 lat. proszę o kontakt wojtek.szeryf@wp.pl

 20. Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pańską ofertą. Posiadamy prawo jazdy kategorii B .Pracowaliśmy już na podobnych stanowiskach. Więcej informacji jestemśmy w stanie podać w e-mailu.
  Pozdrawiam.

 21. Witam,
  Jestem zainteresowany ofertą pracy + dodatkowo jeszcze jedna dziewczyna (23 lata ) i chłopak (22lata ). Jesteśmy gotowu do pracy, uczciwi, odpowiedzialni i skrupulatni. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Cała nasza trójka bez problemu potrafi komunikować się w języku angielskim. Czekamy na Państwa odpowiedz. Wiecej informacji proszę przesyłać drogą mailową.

  Z poważaniem,
  Mateusz Sergiej

 22. Witam mam na imię Beniamin jestem niedawno po studiach mam 24 lata i jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą. Bardzo dobrze mówię po niemiecku oraz w stopniu podstawowym po angielsku. Jeżeli chodzi o zbieranie truskawek to jestem obyty w tego rodzaju pracy. Bardzo proszę o kontakt na nr 600 300 330 bądz na e mail b.bechta@wp.pl

 23. Wiatm,
  Jestem zainteresowana ofertą pracy za granicą. Jestem studentką II roku. Jaki jest proponowany czas wyjazdu? Pracowałam już wcześniej przy zbiorach truskawek i borówek, w Polsce. Proszę o więcej informacji.

 24. Agnieszka na 2 lipca 2012 @ 15:05

  Szanowni Państwo,
  Mój chłopak (Paweł Rogowski 22) i ja (Agnieszka Drabik 23) jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach truskawek oraz innych owoców i warzyw. Jesteśmy pracownikami sumiennymi, odpowiedzialnymi, punktualnymi, rzetelnymi, uczciwymi, energicznymi, nie bojący się ciężkiej pracy. Doświadczenie między innymi przy zbiorach wiśni, truskawek, malin, rabarbaru, porzeczek.
  Język angielski na poziomie komunikatywnym.
  Kontakt 791443636
  „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

 25. Witam
  Dwie osoby są bardzo zainteresowani tą ofertą pracy.
  Jesteśmy gotowi od 11.07.2012 do 20.08.2012
  Bardzo proszę o kontakt telefoniczny – +48795620535

  Pozdrawiam.
  Dobrosol Oleksandr

 26. Witam, dwie osoby chętne do pracy, obecnie jesteśmy już w Almere, mamy własne zakwaterowanie, dyspozycyjność od zaraz. Posiadamy rowery, więc dojazd do pracy nie będzie problemem. Jesteśmy w Holandii do końca sierpnia/początku września, Prosimy o kontakt na numer 667299590.

 27. Witam , jestem zainteresowana ofertą. Jeśli są jeszcze miejsca wolne proszę o kontakt pod numerem 785117296 bądź pod mailem. Jestem dyspozycyjna , mam 20 lat i właśnie ukończyłam szkołe średnią. Język angielski koomunikatywny.

 28. Czarek i Ewelina na 7 lipca 2012 @ 05:19

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy.Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat.Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej.Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 29. Jestem mlody i szukam pracy :)

 30. Witam, mam 19lat i jestem zainteresowana powyższą ofertą. Posiadam doświadczenie w zbieraniu wiśni i jagód. Znam język niemiecki w stopniu podstawowym oraz angielski w stopniu komunikatywnym. Jestem gotowa podjąć tą pracę od zaraz do końca września.

 31. paulinabz na 4 lutego 2013 @ 14:51

  Witam!
  Wspólnie z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą pracą. Mam 24 lata, a chłopak 25 l. Oboje posiadamy prawo jazdy kategorii B, dodatkowo mój chłopak posiada uprawnienia na wózek widłowy. Posiadamy doświadczenie w pracy przy zbiorach w kraju i za granicą, mój chłopak od 4 lat wyjeżdża do pracy za granicę. Jesteśmy bardzo pracowitymi i uczciwymi osobami. Oboje podejmiemy się każdej pracy. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. Kontakt telefoniczny 513502214, a także email paulinabz@o2.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.