Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

9,70 euro/h €

Oferty pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw

 • Kraj: Germany
 • Miasto: Cottbus
 • Lista: 15 lipca 2012 23:59
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferty pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw

Opis

Dla plantatora z miasta Cottbus (Niemcy) szukamy pracowników do pracy przy zbiorach warzyw w Niemczech. Posiadamy oferty pracy przy zbiorach pomidorów, ogórków, papryki i cukinii.

Obecnie pilnie potrzeba pracowników (ok 7-8) do zbioru cukinii! Praca od zaraz!

Papryka i pomidory uprawiane są szklarniach i tam też odbywają się zbiory. Ogórki uprawiane są w uprawach tradycyjnych.

Praca jest całkowicie legalna wraz z ubezpieczeniem NW.

Pracodawca zapewnia noclegi (bezpłatne) w pobliskich domkach kempingowych z WC i prysznicem 4 i 5 os.

Wymagania:
Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym pozwalającym na bezpośredni kontakt z pracodawcą
• prawo jazdy kategorii B będzie atutem
• dyspozycyjność na okres około 3-4 miesięcy
• chęć do pracy w zespole międzynarodowym
• otwartość na nowe zadanie i obowiązki
• cierpliwość, dobry kontakt z ludźmi i pozytywne nastawienie do życia.

Jesteśmy uczciwą Agencją Pracy zrzeszoną w Europejskich Służbach Zatrudnienia (EURES) oraz Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji (REC). Mamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy za granicą. Naszą specjalnością są oferty pracy sezonowej za granicą – głównie zbiory owoców i warzyw.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego na niniejszej stronie (zakładka „kontakt” obok mapki po prawej stronie). W treści prosimy napisać: swoje imię/imiona, swój wiek, doświadczenie w pracy przy zbiorach, województwo oraz znajomości języków.

Z uwagi na poufność Państwa danych uprzejmie informujemy, że przy zgłaszaniu swojej aplikacji nie muszą Państwo podawać dokładnych danych adresowych ani personalnych. Wszelkie niezbędne dane do podpisania umowy uzupełnimy jeśli Państwa kandydatura zostanie zakwalifikowana w procesie rekrutacji.

Z uwagi na duże zainteresowania ofertami zastrzegamy sobie możliwość, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi pracownikami, których zgłoszenia będą najlepiej pasować do profilu poszukiwanego przez nas pracownika. Nie mamy w zwyczaju wysyłać odpowiedzi odmownych.

Pouczenie:
Agencja zatrudnienia nie może pobierać od osób, dla których poszukuje pracy zarobkowej, opłat innych niż z tytułu: dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich i tłumaczenia dokumentów.

     

ID Ogłoszenia: 27500352a669867

Linki Sponsorowane

86 Odpowiedzi na “Oferty pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw”

 1. Czarek i Ewelina na 16 lipca 2012 @ 05:46

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha, a także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Gotowi do wyjazdu w każdej chwili
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

  • Robert Adam na 28 sierpnia 2012 @ 15:47

   Witam!
   Wraz jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. mamy lat 29 i 28 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, a także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. mieszkamy w holandi
   Gotowi do wyjazdu z holandi w każdej chwili
   +31659276234

 2. Witam. Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani pracą. Jesteśmy sprawni fizycznie, zmotywowani i gotowi do podjęcia pracy na wyżej podany okres, nawet z możliwością przedłużenia ;) . Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 886 581 955

 3. Monika i Łukasz na 16 lipca 2012 @ 08:56

  Jesteśmy parą maturzystów. Posiadamy prawo jazdy kat. B, bardzo dobra znajomosc języka angielskiego, dośwaidczenie przy zbiorach w Polsce. Jestesmy chętni do pracy, otwarci na kontakty z innymi ludzmi, pełni życia. Prosimy o odpowiedz.

 4. Jakub i Damian na 16 lipca 2012 @ 09:36

  Dzień Dobry
  Jesteśmy braćmi i jesteśmy zainteresowani pracą.
  Posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw w Niemczech.Mieszkamy w Województwie Lubuskim.Mamy odpowiednio:20 i 25lat.Język angielski i niemiecki znamy na poziomie podstawowym.Mój brat Damian Posiada prawo jazdy Kat.B.
  Jesteśmy gotowi do wyjazdu w każdej chwili.
  nr.tel.889778955,888365948.
  Pozdrawiamy

 5. wiolka9128 na 16 lipca 2012 @ 11:43

  Witam, z tej strony Wioleta(20l). Razem z grupą 4 znajomych(Karolina 19l, Asia 23l, Damian 22l, Dawid 24l, ) szukam sezonowej pracy za granicą. Jesteśmy młodymi, w pełni sprawnymi ludzmi, pracowitymi i odpowiedzialnymi. Dodatkowo jesteśmy osobami niepalącymi. Szukamy pracy od zaraz, do połowy października. Jesteśmy z Wielkopolski a dokładniej z Kalisza i okolic. Studiujemy na PWSZ Kalisz i Politechnice Wrocławskiej. Każdy z nas posiada doświadczenie w pracy przy zbiorach:
  Karolina- zbiory pomidorów szklarniowych w Polsce. Język Angielski – komunikatywny.
  Asia- zbiory pomidorów szklarniowych w Polsce. Język Angielski – komunikatywny.
  Damian- Zbiory pomidorów, ogórków i jabłek w Polsce. Zbiory ogórka gruntowego w Niemczech oraz 2-krotnie zbiory borówki amerykańskiej w Holandii. Język Angielski – komunikatywny.
  Dawid- Zbiory pomidorów, ogórków i jabłek w Polsce. Zbiory winogron w Hiszpanii. Język Angielski – komunikatywny.
  Wioleta-Zbiory ogórka gruntowego oraz pomidorów w Polsce, 2-krotnie zbiory borówki amerykańskiej w Holandii. Język Niemiecki – komunikatywny.
  Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą i prosimy o kontakt:
  wiolka9128@gmail.com

  Pozdrawiam,
  Wioleta Stempniak

 6. Krzysiek na 16 lipca 2012 @ 11:56

  Krzysztof 29 lat,pracowałem przy winobraniu oraz sadzonkach we francji i hiszpanii, znajomość j.angielskiego podstawowa, prawojazdy kat.B woj. Dolnosląskie

 7. Krzysiek na 16 lipca 2012 @ 11:57

  Krzysztof 29 lat,pracowałem przy winobraniu oraz sadzonkach we francji i hiszpanii, znajomość j.angielskiego podstawowa, prawojazdy kat.B woj. Dolnosląskie
  601379493

 8. Vittorio na 16 lipca 2012 @ 15:19

  Szanowni Państwo!

  Razem z przyjaciółmi jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jest nas czterech: Piotr Chełmiński, Łukasz Ujma, Michelle-Angelo Weber i ja – Vittorio-Angelo Weber. Znamy się od czasów licealnych i choć studiujemy w różnych miastach, stanowimy zgraną paczkę. Nie boimy się ciężkiej pracy, byliśmy już zatrudnieni jako robotnicy fizyczni przy remontowaniu hali (burzyliśmy ściany, kuliśmy podłogi, wywoziliśmy gruz, tynkowaliśmy i malowaliśmy pomieszczenia – nic nam nie straszne). Obiecujemy wykonywać ją z dokładnością i uczciwością. Oprócz tego wszyscy jesteśmy zdrowi i posiadamy duży zapał do pracy, z której zarobek pozwoli nam utrzymać się na studiach. Poniżej zamieszczam krótki opis każdego z nas.

  Piotr Chełmiński – 22 lata, student geologii i górnictwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego (certyfikat)
  Łukasz Ujma – 22 lata, student informatyki na Politechnice Częstochowskiej, dobra znajomość języka angielskiego, tak zwana złota rączka, zna się na wielu pracach budowlanych i technicznych, świetnie prowadzi samochód
  Michelle-Angelo Weber – mój dwudziestoletni brat, uczy się w szkole policealnej informatyki, dobrze zna język angielski
  Vittorio-Angelo Weber – 22 lata, przez dwa lata studiowałem ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim, którą ostatnio postanowiłem porzucić dla biologii – mojej prawdziwej pasji, bardzo dobrze znam język angielski (certyfikat British School), dobrze język włoski
  Wszyscy jesteśmy z Częstochowy z wojwództwa Śląskiego
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od zaraz do końca września. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, bardzo prosimy o kontakt na ten mail lub telefonicznie: 509871159 – Vittorio-Angelo Weber vittorio11angelo@gmail.com
  508380090 – Piotr Chełmicki.
  lathifer.svu@gmail.com
  Z niecierpliwością czekamy na Państwa odpowiedź.

  Z wyrazami szacunku
  Vittorio-Angelo Weber

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 9. Witam.
  Byłbym zdecydowany na wyjazd. Znajomość języka angielskiego jest na poziomie podstawowym, mam prawo jazdy kategorii B i znaczne doświadczenie w jeździe też autami dostawczymi do 3,5 tony.
  Jestem gotowy na wyjazd z kolegą 32 i 26 lat.
  tel 667 268 188

 10. Jestem zdecydowany na wyjazd.

 11. Kamila i Bartek na 16 lipca 2012 @ 20:49

  Witam!
  Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą za granicą. Oboje posiadamy kilkumiesięczne doświadczenie przy podobnych zbiorach w kraju i za granicą. Mamy 24 i 22 lata i swobodnie posługujemy się językiem angielskim i znamy podstawy niemieckiego. dodatkowo chłopak posiada prawo jazy kat. B. Jesteśmy gotowi na pracę od zaraz w związku z tym prosimy o kontakt pod nr telefonu 512234636. woj łódzkie

 12. Witam !
  Mam na imię Maciej mam 30lat własny samochód prawo jazdy kat. B+E
  pracowałem wcześniej przy zbiorach szparagów
  język niemiecki na poziomie A2-B1

 13. Wojtek i Gosia na 18 lipca 2012 @ 12:13

  Razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą za granicą. Oboje posiadamy kilkumiesięczne doświadczenie w pracy przy zbiorach i prawo jazdy kategorii b. Jesteśmy z małopolski i mamy 27 i 20 lat. Dobrze posługujemy się językiem angielskim oraz komunikatywnie niemieckim. Jesteśmy gotowi na pracę od zaraz i w związku z tym prosimy o kontakt pod nr telefonu 518243109 lub email.

 14. Jestem zdecydowana na wyjazd, znam j.angielski,jestem osobą energiczną i pracowitą.
  Dyspozycyjna od 1 sierpnia./woj.sląskie/

 15. Jestem zainteresowany wyjazdem. Byłem już za granicą na zbiorach więc posiadam jakieś doświadczenie. Język angielski znam komunikatywni. Posiadam prawo jazdy. Proszę o kontakt 726727831

 16. Witam
  Wraz z 2 znajomymi poszukujemy pracy od 10 sierpnia. Jesteśmy w wieku 22-23 lata. Potrafimy porozumieć się w języku angielskim, znamy podstawy języka niemieckiego. Jesteśmy zainteresowani pracą na 1 miesiąc od 10 sierpnia do 10-20 września.
  Dane:
  Tomasz Kieża: 22 lata, student studiów ekonomicznych. Lubuskie.
  Szymon Sokołowski: 22 lata, ukończył technikum logistyczne. Lubuskie.
  Łukasz Benedyk: 23 lata po szkole kucharskiej, w trakcie kursu na ochronę pierwszego stopnia. Lubuskie.
  Łukasz pracował w Niemczech jako pomoc budowlana, wykonywał wiele prac dorywczych takich jak: przewóz drewna, pomoc rolnicza.
  Szymon wykonywał pracę na hali produkcyjnej, był odpowiedzialny za produkcję opakowań blaszanych (farby, wiadra).
  Moje doświadczenie (Tomasz) to praca na budowie jako pomocnik oraz dostawca towaru jak również pracownik ochrony obiektu budowlanego oraz sklepu odzieżowego.
  Podsumowując, nasze doświadczenie to prace dorywcze w różnych dziedzinach.
  W przypadku pozytywnego rozpatrzenia, prosiłbym o maila z numerem telefonu w celu dalszych ustaleń
  Pozdrawiam
  Tomasz Kieża

 17. pracowite małrzeństwo szuka pracy na 19 lipca 2012 @ 10:55

  witam.
  Marta 21lat i Krzysztof 24lata.
  Jesteśmy zainteresowani praca za granica. Mamy doświadczenie w zbieraniu owoców i warzyw na rodzinnej uprawie. Bardzo zależny nam na pracy.Jesteśmy pracowitym małżeństwem,szybko się uczymy i nie boimy się pracy.
  dodatkowymi naszymi atutami są komunikatywność,umiejętność pracy w zespole ,łatwość nawiązywania kontaktów.
  j.ang.na poziomie podstawowym
  Bardzo prosimy o kontakt uczciwych pracodawców.
  nr tel 721243781
  marta-hawryluk@wp.pl

 18. Witam. Michał i Piotr
  Jestem 23 letnim studentem. Obecnie mam urlop dziekański. Dyspozycyjny jestem w każdej chwili. Jestem silnie zmotywowany, bardzo zależy mi na znalezieniu pracy tymczasowej. Już pracowałem zagranicą przy zbiorach jak i w Polsce. Mam własną plantację owoców, więc wiem na czym polega praca przy zbiorach. Jestem z woj. lubelskiego (Lublin). Znajomośc angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  Mój kolega ma też 23 lata, jest również z Lublina, ma doświadczenie w zbiorach ( własna plantacja maliny), angielski komunikatywny, status studenta, gotowść do pracy od zaraz
  Jesteśmy bez nałogów, pracowici.
  Czekamy na kontakt 794678635
  Pozdrawiamy.

 19. Dominika Makarewicz na 19 lipca 2012 @ 12:10

  Mam na imię Dominika mam 25 lat i jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem młodą energiczną kobietą która nie boi się żadnej pracy.
  Pracowałam w niemczach przy zbiorze wiśni, truskawek i ogórków tel 507424584

 20. Sebastian na 19 lipca 2012 @ 18:42

  Witam,nazywam się Sebastian Janulin.Mieszkam w Olsztynie,i jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy na terenie Niemiec.Jeżeli chodzi o doświadczenie w pracy za granicą,pracowałem w Niemczech na plantacji winogron(region Nadrenia-Westfalia);mój język niemiecki jest komunikatywny.Jestem dyspozycyjny praktycznie od 1 sierpnia,na okres nawet wielu miesięcy.,jezeli istniałaby taka możliwość.jestem osobą ambitną,systematyczną i bez nałogów,proszę o odpowiedź.Zależy mi bardzo na tej pracy.telefon-697010903

 21. Dzień dobry jestem zainteresowany pracą sezonową.Jestem pracownikiem zorganizowanym, szybko uczę się nowych rzeczy ,łatwo nawiązuje kontakty z ludzmi. Mam opinie osoby energicznej, przedsiębiorczej i konsekwentnej. Cechuje mnie silna motywacja i zdolności organizacyjne, nie boje sie zadnej pracy. Dotychczas pracowałem przy zbiorach ogorków,truskawek,wiśni i pomidorów.Znajomośc jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym.Jesli będą państwo zainteresowani moja ofertą prosze o kontakt nr 881209429.

  • (Omylkowo pomylilem nr tel)Dzień dobry jestem zainteresowany pracą sezonową.Jestem pracownikiem zorganizowanym, szybko uczę się nowych rzeczy ,łatwo nawiązuje kontakty z ludzmi. Mam opinie osoby energicznej, przedsiębiorczej i konsekwentnej. Cechuje mnie silna motywacja i zdolności organizacyjne, nie boje sie zadnej pracy. Dotychczas pracowałem przy zbiorach ogorków,truskawek,wiśni i pomidorów, oraz w:
   WSK-Poznań przy ul Uni Lubelskiej 3 stanowisko: Operator tokarki.
   Market Pozperito Sa Poznań ul,Druskienicka8 stanowisko: Magazynier.
   Volkswagen Poznań, Sp. z o.o.Ul. Warszawska 34 stanowisko:Spawacz/zgrzewacz.
   Malta-Decor Sp.zoo.Ul Wołkowyska 61-132 Poznań stanowisko Oper/dozowania/pigme. Leroy Merlin Sp.zoo.Ul.Poznańska 4a,62-025 stanowisko: Doradca handlowy.
   Znajomośc jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym.Jesli będą państwo zainteresowani moja ofertą proszę o kontakt nr tel +48 881 309 429.

 22. Jacek, mam 30 lat, posiadam własne sady owocowe dlatego mam spore doświadczenie, znam angielski w stopniu komunikatywnym, jestem z woj. podkarpackiego,posiadam prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe itp. tel +48667352609

 23. aga i sławek na 20 lipca 2012 @ 20:57

  witam serdecznie wraz z mezem poszukujemy pracy przy zbiorach ,mamy juz doswiadczenie wieloletnie pracy za granicą ,posiadam umiejetnisci obsłudze wózka widłowego , ciognika ,itp.mamy po 37 lat j niemiecki komunikatywny bez zadnych nałogów woj lubuskie jasień num kont 727342730 pozdrawiam

 24. aga i sławek na 20 lipca 2012 @ 21:00

  witam serdecznie wraz z mezem poszukujemy pracy przy zbiorach ,mamy juz doswiadczenie wieloletnie pracy za granicą ,posiadam umiejetnosci obsłudze wózka widłowego , ciognika ,itp.mamy po 37 lat j niemiecki komunikatywny bez zadnych nałogów woj lubuskie jasień num kont 727342730 pozdrawiam

 25. Kinga i Ewelina na 22 lipca 2012 @ 11:13

  Witam!
  Razem z koleżanka jesteśmy zainteresowane pracą od zaraz.
  Jesteśmy silnie zmotywowane do pracy fizycznie, jak i psychicznie.
  Mamy doświadczenie w zbiorach za granicą. Łatwo nawiązujemy kontakt.
  Nasz nr 725118297 lub 725609543.
  Pozdrawiamy, Kinga i Ewelina.

 26. Adam i Małgorzata na 23 lipca 2012 @ 08:24

  Witam,
  mamy 23 i 27 lat, obydwoje znamy język niemiecki w stopniu dobrym, angielski w stopniu zaawansowanym i podstawowym. Mamy doświadczenie przy zbiorze truskawek. Jestesmy dynamiczni i chętni do pracy od zaraz.
  Prosimy o kontakt.
  nr tel. 880283929

 27. 3 studentów na 23 lipca 2012 @ 16:47

  Witam,
  Jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy tj. 3 osoby w wieku 23 lat. Znajomość języków : angielski bardzo dobry oraz niemiecki podstawowy. Wszystkie osoby mają prawo jazdy co najmniej kat. B. oraz bardzo dobrą kondycję fizyczną.
  Ponadto posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw , w pracy w delegacji oraz brak nałogów (alkohol, papierosy itp.).

 28. witam jestem zainteresowana, jestem studentka. mam doswiadczenie. prosze o kontakt na nr 500338291

 29. Kamil i Kasia na 25 lipca 2012 @ 07:46

  Witam,
  Jesteśmy zainteresowani tą ofertą mamy po 26 lat i doświadczenie przy zbiorze owoców. Kamil posiada prawo jazdy Kat B oraz własny samochód. Katarzyna włada j. ang na poziomie zaawansowanym, skończyła studia licencjackie z Filologii Angielskiej. Kamil włada j. ang na poziomie komunikatywnym.
  email: haer@spoko.pl tel 886440750
  Pozdrawiamy

 30. Sylwia i Grzegorz na 25 lipca 2012 @ 17:51

  Szanowni Państwo!
  Zgłaszam chęć wyjechania do pracy przy zbiorach. mam doświadczenie w pracy sezonowej w Niemczech oraz jestem gotowa i zdeterminowana do wyjazdu. Chciałabym jechać wraz mężem. Ja mam 22 lata, mąż 24. oboje posiadamy prawo jazdy.Ja posiadam komunikatywną znajomość języka niemieckiego, mąż angielskiego. województwo świętokrzyskie. Na odpowiedź oczekuję pod adresem e-mail sylwiakarys22@gmail.com
  Z poważaniem Sylwia Karyś.

 31. witam!
  jestem zainteresowany podjęciem pracy przy zbiorach, proszę o szczegóły i warunki.
  pozdrawiam janko

 32. Studenci na 26 lipca 2012 @ 11:27

  Witam serdecznie!

  Dwoje kolegów studentów poszukuje pracy za granicą . Mamy po 20 lat i jestesmy zmotywowani do pracy, posiadamy prawo jazdy kat. B. Posługujemy sie bardzo dobrze jezykiem angielskim oraz w stopniu komunikatywnym niemieckim. Posiadamy doswiadczenie w pracy przy zbiorach. Prosimy o kontakt na numer tel 531525160 lub e-mail latnok0@o2.pl

 33. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą posiadam doświadczenie w zbiorach pracowałem w Angli przy zbiorach rabarberu posiadam prawo jazdy kat B jeżeli jest możliwość wyjazdu większą grupą to jest nas 4 osoby bez nałogów i każdy ma jakieś doświadczenie przy zbiorach prosimy o pilny kontakt pod nr tel. 789-453-113

 34. Grzegorz na 27 lipca 2012 @ 12:46

  Witam. Chętnie pojadę do pracy, choćby i za 4-5 dni. Mam 39 lat, dyspozycyjny, zdrowy, niekarany, prawo jazdy kat. B, słaba znajomość języka niemieckiego. Tel. 663-191-041

 35. witam mam 36 lat mam doswiadczenie 4 razy bylam na zbiorach truskwek rzepce jestem pracowita sprytna jezyk niemiecki slowka prawajazdy na samochód tel 513404740 wyjade od zaraz

 36. Nazywam się Darek i z kuzynem jesteśmy zainteresowani pracą. Pracowaliśmy przy zbiorach warzyw w Niemczech zachodnich ponadto posiadam prawo jazdy.
  tel: 606586780

  Pracę mogę podjąć od zaraz!

 37. Witam! Mam na imie Piotrek. Mam 22 lata i szukampracy przy zbiorach. Pracowałem 3lata prawie na farmie w angli. Sadzilem zbierałem i pielegnowałem warzywa. Jestem sprawny fziycznie i chetny do pracy!

  Bardzo prosze o kontakt!
  Pozdrawiam!

 38. Darek, mam 42 lat, posiadam własne sady owocowe dlatego mam spore doświadczenie, znam angielski w stopniu nie najlepszym , jestem z woj. lubelskiego,posiadam prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe itp. Pracowałem juz kiedyś w niemczech przy zbiorach. tel.721358406

 39. Dzień dobry.
  Poszukuję pracy najlepiej stałej lecz nie koniecznie bardzo chętnie również sezonowej tj. zbieranie owoców itd. Doświadczenia niestety nie posiadam. Jeśli mają państwo jakąkolwiek ofertę której spełniam wymagania proszę o kontakt. Pozdrawiam Wojtek.

 40. Witam, Mam na imię Marceli Jestem zainteresowany Państwa Ofertą Pracy, mam 19 lat, Posiadam doświadczenie przy zbiorach różnych typów owoców prawo jazdy kat ‘B” , Ciężkiej Pracy się nie boję Ogólnie pracuję jako Zbrojarz i to jedna z najcięższych prac fizycznych pracujemy od 10-12 godzin więc się nie obawia podjęcia pracy u Państwa Prozę o kontakt. 725-428-199 lub marceli93@o2.pl Z Góry Dziękuję !!! :-)

 41. Witam serdecznie,jestem bardzo umotywowanym i pracowitym człowiekiem bez nałogów potrzebującym bardzo pracy za godziwe wynagrodzenie,przyzwyczajonym do ciężkiej pracy i braku luksusów.Bardzo proszę o pozytywną odpowiedz.

 42. Mam doświadczenie w pracy przy zbiorach warzyw ponieważ pracowałem sezonowo na
  plantacjach w Niemczech.Znam podstawy jez. niemieckiego -ostatnio pracowałem 4 miesiące w Mannheim tylko z zespołem niemieckim.Komunikuję się również w jęz. angielskim.Czekam na odpowiedz jeżeli zainteresuje Państwa moje doświadczenie.
  Pozdrawiam Ernest

 43. Czesc chcialbym sie zglosic na oferte tej pracy mam 28 lat i poszukuje sezonowego zajecia mam doswiadczenie w tych zbiorach i znam komunikatywnie jez. niemiecki moj numer to 667244175 dzieki pozdrawiam

 44. Ludzie do pracy na 8 sierpnia 2012 @ 14:39

  Czworo ludzi z wlasnym dojazdem, doswiadczeniem w zbiorach i znajomoscia j. niemieckiego, podejmie prace od zaraz! nasz numer telefonu: 722167362

 45. witam jestesmy w raz z moja dziewczyna zainteresowani bardzo wasza oferta pracy mieszkamy 15 km od granicy do cottbus mamy ok 60 km prace mozemy podjac od zaraz mamy własny transport i oboje posiadamy praw.kat.B znamy jezyk niemiecki w stopniu komunikatywny , czas pracy dla nas jest nie ograniczony poniewaz nie jestesmy studentami moj tel.0048782368539

 46. Magda i BEATA na 10 sierpnia 2012 @ 07:59

  Witam mieszkamy niedaleko Cottbus mamy samochód jestesmy zainteresowane praca,prosimy o kontakt

 47. Witam. Jesteśmy para w wieku 21 i 30 lat. Jesteśmy Zainteresowani państwa ofertą pracy. Posiadamy duże doświadczenie przy zbiorach iż od dwóch lat regularnie wyjeżdzamy na zbiory.Jesteśmy bardzo pracowici i w pełni sprawni fizycznie, wiemy w jakim celu wyjeżdzamy. Oby dwoje bielge mówimy po angielsku. Posaidamy własny samochód ktorym mieli byśmy zamiar przyjechać. Prace możemy podjąć od zaraz. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny 519-483-617

 48. KRZYSZTOF SZYMKOWIAK na 11 sierpnia 2012 @ 09:21

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy.Po jego smierci pracowalem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Mam prawo jazdy kat. „B” i obsluguje laptopa.Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48698028671 lub +48627492112 ewentualnie e-mail markal4@wp.pl. Pozdrawiam Krzysztof

 49. Jestem zainteresowana wyjazdem na zbiory warzyw. Mam doswiadczenie poniewaz bylam 3-krotnie na zbiorze truskawek w niemczech, mowie biegle po angielsku i posiadam prawo jazdy. Interesuje mnie wyjazd koncem wrzesnia. Pozdrawiam i prosze o kontakt.

 50. Magda i Daniel (PARA) na 11 sierpnia 2012 @ 19:14

  Jesteśmy zainteresowani w/w/ pracą.. pracowaliśmy już przy tego typu pracach.. wyjazd podejmiemy od zaraz, jesteśmy parą 27,30 lat.. Język niemiecki w stopniu umiarkowanym..

  Proszę o kontakt: 500-854-173

 51. Jestem zainteresowany tą pracą. Posiadam spore doświadczenie oraz ubezpieczenie niemiecki proszę o kontakt e-mail.

 52. Krzysztof Szymkowiak na 13 sierpnia 2012 @ 09:33

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Po jego smierci pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii
  produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Mam prawo jazdy kat. „B”. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48 627492112 lub +48698028671 lub markal4@wp.pl. Pozdrawiam Szymkowiak.

 53. Szukam pracy sezonowej od zaraz mam doświadczenie w pracy przy zbiorach jabłek, jestem punktualną i rzetelną osobą.Mam 23 lata.

 54. Tatiana Safińska 40lat, mam doświadczenie przy zbiorach w Polsce. Posiadam komunikatywną znajomość języka niemieckiego, rosyjski bardzo dobrze. Jestem zdrowa nie piję i nie palę.
  safinska@wp.pl,tel 665572020, domowy 48815335598
  Lublin

 55. Witam, jestem Rafał w wieku 25 lat i jestem zainteresowany ofertą pracy w terminie od 1.09 do 10.09.2012. Posługuje się jęykiem niemieckim średnio komunikatywnie.
  Posiadam doświadczenie przy zbieraniu owoców.
  Posiadam w razie czego własny samochód którym mógłbym pojechać i zabrać po drodze pracowników.

  W razie pytań zapraszam do kontaktu.

 56. Witam
  Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy na czas nieokreślony (jak najdłużej). Jest nas troje, 2 mężczyzn i jedna kobieta (Artur 25lat, Mariusz 22 i Anna 20). Wszyscy pracowaliśmy przy pracy z tytoniem oraz zbiorach truskawek, dodatkowo Artur pracował przy zbiorach szparagi i cukinii. Znajomość języka angielskiego: jedna osoba biegle, pozostałe dadzą radę się porozumieć. Nie jest nam obca ciężka praca fizyczna. Pochodzimy z województwa Lubelskiego. Posiadamy własny samochód osobowy, oraz mężczyźni prawo jazdy kat. B. Prosimy o Kontakt Nr Tel: 661 440 550
  Pozdrawiamy

 57. Witam . Małżeństwo i para sa zainteresowane ofertą pracy. Czekam na odpowiedz. Mamy doswiadczenie w branzy mięsnej na pakowaniu w Wielkiej Brytani

 58. Mam na imię Dominika mam 25 lat i jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem młodą energiczną kobietą która nie boi się żadnej pracy.
  Pracowałam w niemczach przy zbiorze wiśni, truskawek i ogórków 507424584

 59. Witam. Małzeństwo (22 i 26 lat) podejmie pracy przy zbiorach. Jezyk angielski komunikatywny.
  Posiadamy własny samochod 7 osobowy(nie bylo by problemu z zabraniem kogos.)
  doswiadczenie 1.5 roku w Wiekiej Brytani w dziale miesnym (w szczególności pakowanie.)
  tel 518274585
  e mail scierpisz@wp.pl

 60. Witam . Malzenstwo lat 22 i 26 i Para lat 22 i 21.podejmnie pracy. Mamy doswiadczenie ty w branzy miesnej az 1.5 roku oraz w okresie letnim na sezonie w zakladzie przetwórstwie owocow i warzyw FRUKTUS.szybko sie uczymy. Posiadamy wlasny samochód komunikatywny angielski. pochodzimy z wojewodztwa śląskiego,

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
  tel 518274585
  dyspocyzyjni od zaraz

 61. Witam,jestem zainteresowany oferta pracy przy zbiorach badz innej pracy mam 20lat ,chętny do pracy,mam doswiadczenie w pracy fizycznej.
  kurs na wózki widłowe
  j.angielski podstawowy
  j.niemiecki podstawowy
  kurs na wózki widłowe
  ksiażeczka sanepidowska
  kontak 516438132

 62. Witam, grupa 2-3 osob, przeszlo 7 letnie doswiadczenie w pracy fizycznej za granica. Bardzo dobra organizacja i tempo pracy. Bardzo dobry jezyk angielski i podstawy niemieckiego oraz przede wszystkim motywacja, chec i warunki fizyczne do wydajnej pracy. Wiek 28-30 lat, bez nalogow. Tylko powazni pracodawcy. Prosze o kontakt: 608-573-117.
  Pozdrawiam

 63. Witam
  Ja 36 lat z kolega 43 jestesmy zainteresowani ta praca,kolega zna dobrze jezyk niemiecki oraz ma prawo jazdy kat.B
  Jestesmy pracowici i szybko sie uczymy,przebywamy akurat w niemczech nasz nr.telefonu to 015153595967

 64. Witam serdecznie jestem zainterysowany wyjazdem. Jestem osoba młodą 24 lat praca fizyczna nie sprawia mi żadnych problemów. Zostawiam swój nr tel +48 511545419

 65. Angelika 24lata na 29 sierpnia 2012 @ 11:13

  witam aktualnie mieszkam w rotterdamie ale jestem bez pracy mój numer +31649702334,pracowaam wczesniej przy zbiorach owoców i warzyw,rowniez przy kwiatkach,na sortowni przepakowywalam owoce i warzywa.

 66. Maria i Janusz na 29 sierpnia 2012 @ 19:39

  Dzień dobry.
  Wspólnie z żoną jesteśmy zainteresowani pracą. Oboje mamy bardzo duże doświadczenie w pracach rolno – ogrodniczych w Polsce i za granicą. Ja posiadam prawo jazdy kategorii B i T. Pracę możemy rozpocząć od zaraz.
  Prosimy o odpowiedź.
  tel. 503 – 976 – 044

 67. Witam

  Mam 24 lata jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Pracowałem już w Angli na farmie przez 3 lata więc jezyk angielski jest na poziomie komunikatywnym. Posiadam prawo jazdy kat. B i C. Mam też zrobiony kurs na wózki widłowe. Proszę o odpowiedz. tel. 692-591-112.

 68. 3 osoby: 22 lata, 22 lata, 43 lata na 3 września 2012 @ 08:58

  Witam
  Nazywam się Paulina bardzo zależy mi na wyjeździe za granicę do pracy oprócz mnie są jeszcze 2 osoby(nie musimy koniecznie jechać razem ale jeżeli byłaby taka możliwość byłoby pięknie :) :)), postaram się przedstawić kilka najwazniejszych szczegółów niżej:
  -Paulina: 22 lata, dobra sprawność fizyczna, bez nałogów, gotowa do podjęcia pracy, praca bez względu na warunki atmosferyczne, prawo jazdy kat. B , własne auto, język niemiecki w stopniu średniozaawansowanym zarówno w mowie jak i w piśmie, doswiadczenie w pracy za granicą w polu jak i w szklarniach przy uprawie hortensji
  PARA Z ADRIANEM: MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU RAZEM. OBOJE BEZ NAŁOGÓW
  -Adrian: 22 lata, świetna sprawność fizyczna, niemiecki w stopniu komunikatywnym, bez nałogów, gotowy do podjęcia pracy bez wzgledu na warunki atmosferyczne, doświadczenie w pracy w niemczech przy uprawie hortensji, przy zbiorach szparagów
  -Beata: 43 lata, dobra sprawność fizyczna, bez nalogów, gotowa do podjęcia pracy od zaraz bez względu na warunki atmosferyczne, doswiadczenie w pracy w niemczech przy zbiorach szparagów
  bardzo zależy nam wszytskim na pracy , dlatego prosze o kontakt telefoniczny bądź mailowo.
  +48 501039926
  zipekipa@op.pl

 69. Witamy! Jesteśmy małżeństwem w wieku 40 i 42 l,spełniamy wszystkie wymienione wymagania i jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.Prosimy o kontakt na e- mail lub pod numerem tel-884245532.Pozdrawiamy

 70. jestem chetny na wyjazd jestem dyspozycyjny ,pracowity , chetnie bede pracoal mam dobre kontakty z ludzmi znam dobrze j . angielski prosze o kontakt

 71. Bartek i Karolina na 7 września 2012 @ 11:35

  Ja i moja dziewczyna jesteśmy zainteresowani mamy po 20 lat Konatakt 518 260 904

 72. Witam wraz ze swoją dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą Justyna lat 20 Dariusz lat 24 prosimy o kontakt 724138548

 73. witam znam te okolice i mogę jutro już być mam 27 lat podejmę kazdą pracę muj numer 724 215 710

 74. Zainteresowany na 15 września 2012 @ 18:35

  Witam. Nazywam się Jarosław i mam 40 lat. Od 13 lat jeżdżę do pracy w Niemczech jako ogrodnik-zbieracz i jestem bardzo zainteresowany tą pracą. Posiadam prawo jazdy typu A,B i C. Potrafię się dogadać w języku niemieckim. Mój nr kontaktowy : 500859873. Czekam na odpowiedz, mogę jechać od zaraz.

 75. Zainteresowani pracą. Od zaraz! na 17 września 2012 @ 13:20

  Witamy. Jesteśmy grupą 5-osobową składającą się z 3 kobiet i 2 mężczyzn w wieku od 19 do 21 lat. Pilnie poszukujemy pracy za granicą. Jesteśmy w pełni komunikatywni, sprawdzamy się w pracy zespołowej jak i w pracy indywidualnej. Nadawane nam obowiązki nie stanowią dla nas problemu, jesteśmy odpowiedzialni, kreatywni i sumienni. Pochodzimy z okolic Rybnika który znajduje sie w województwie śląskim. Pracę przyjmiemy od zaraz z góry dziękujmy, jak i prosimy o kontakt pod numerem telefonu : 510974705 .

 76. Para-szukamy pracy. na 19 września 2012 @ 11:11

  para 33lata-doświadczenie,język,auto,-694316 085.

 77. Arek , Darek .Piotr na 28 września 2012 @ 12:04

  Witam .
  Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy . Jest nas grupka 3-4 meżczyzn w wieku 19-22 lat , od 18 roku zycia jezdziliśmy na zbiory truskawek oraz malin . Pochodzimy z województwa Podkarpackiego . Posiadamy umiejętność poslugiwania sie językiem angielski i troszke niemieckim w stopniu komunikatywnym . Jesteśmy pracowici i sumienni .Prosimy o pozytywne rozpatrzenie .Kontakto : tel.665045639 , 782213749 , email : dar-gra33@wp.pl , Typer18@interia.eu

 78. Witam jestem zainteresowany praca u Panstwa …
  Mam na imie Michal lat 24 …
  prawo jazdy kat.B wlasne auto mieszkam 40km od cottbus
  +48723139510

 79. Witam!
  3 osoby są zainteresowane Pańską ofertą pracy.Kaśka 18 lat, Ernest 19 lat i Mario 50 lat.
  Mario wiele razy pracował w Niemczech przy tego typu pracach.Znam j.niemiecki i j.angielski w stopniu podstawowym.Pozostałe 2 osoby w stopniu komunikatywnym.Jesteśmy osobami pracowitymi, niebojącymi się trudnej pracy oraz dobrze pracujemy w grupie. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.Kontakt:
  E-mail: kasia.sniadkowska@gmail.com
  Tel.: 723 438 135
  Lublin

 80. Witam. Mam 20lat Jestem zainteresowany tą ofertą. Posiadam 4letnie doswiadczenie związane ze zbiorami warzyw. angielski, niemicki komunikatywny. posiadam prawo jazdy kat.B
  Proszę o odpowiedź 667955649

 81. Witam jestem zainteresowany praca , mam 22 lata , posiadam prawo jazdy kat.B uprawnienia na wózki widłowe , doświadczenie w pracy , posiadam grupę 5 osobowa 20-23 jesteśmy sprawni fizycznie w 100% lat . nr.tel 792769571

 82. Witamy,Paweł 19 i Tomek 21 lat ,jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
  Młodzi,ambitni i pracowici, którym ciężka praca fizyczna nie sprawia problemu.
  Znajomość j.angielskiego komunikatywna
  Mieliśmy styczność przy zbiorach w Polsce.

  Bardzo zależy nam na dobrej legalnej pracy i szybkiej odpowiedzi :)

  Kontakt tel.500-556-148
  em. pawel.ledzinski94@gmail.com

 83. sebkie94 na 21 maja 2013 @ 07:01

  Wraz z dziewczyna szukam pracy przy zbiorach choćby od zaraz. Gdyby była potrzebna większa liczba rak do pracy to wraz ze mną gotowych do wyjazdu jest 4 moich znajomych. W tym roku kończymy liceum w związku z czym już teraz mamy wakacje. Wszyscy pracowaliśmy już przy zbiorach (Borowska-podlasie, jabłka-Niemcy). Jesteśmy zgrana drużyna przez co jesteśmy bez konfliktowi a nasza praca jest efektywna. Posiadamy kilka prawojazd katB, mówimy po angielsku i rosyjsku.
  Kontakt: tel:698 220 845
  Mail: sebkie94@gmail.com

 84. Poszukiwacz na 5 lutego 2014 @ 15:50

  Witam,
  ja (19lat) i mój kolega (18lat). Poszukujemy pracy na wakacje. Jesteśmy bardzo pracowici.
  Posiadamy bardzo dobrą kondycję fizyczną. Odpowiadają nam przedstawione warunki pracy.
  Jesteśmy zainteresowani ofertą.
  Czekamy na kontakt.

  e-mail: Willkill888@gmail.com
  nr tel. 538 110 831

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.