Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

130 NOK/h €

Oferty pracy w Norwegii przy zbiorze owoców

 • Kraj: Norway
 • Miasto: Evje
 • Lista: 16 lipca 2012 00:00
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferty pracy w Norwegii przy zbiorze owoców

Opis

Dla naszego klienta norweskiego plantatora i sadownika szukamy pracowników. Posiadamy oferty pracy w Norwegii przy zbiorach owoców – głównie borówki i jagód.

Praca polega na zbieraniu owoców jagód lub borówek za pomocą specjalnego czerpaka „grzebienia” i następnie pakowanie urobku do przygotowanych pojemników.

Zarobki: 130 NOK/h netto

Zakwaterowanie: domki kempingowe z WC i prysznicami – koszt dla pracownika 80 NOK za dobę – potrącane z wynagrodzenia.

Praca od sierpnia 2012 do połowy września – ok 45 dni. Można pracować nawet w soboty i niedziele. Uczciwie ostrzegamy, że praca w tym klimacie może być bardzo ciężka!

Nr. ref.: zbn/no/011/2012

Jesteśmy uczciwą Agencją Pracy zrzeszoną w Europejskich Służbach Zatrudnienia (EURES) oraz Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji (REC). Mamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy za granicą. Naszą specjalnością są oferty pracy sezonowej za granicą – głównie zbiory owoców i warzyw.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego na niniejszej stronie (zakładka „kontakt” obok mapki po prawej stronie). W treści prosimy napisać: swoje imię/imiona, swój wiek, doświadczenie w pracy przy zbiorach, województwo oraz znajomości języków.

Z uwagi na poufność Państwa danych uprzejmie informujemy, że przy zgłaszaniu swojej aplikacji nie muszą Państwo podawać dokładnych danych adresowych ani personalnych. Wszelkie niezbędne dane do podpisania umowy uzupełnimy jeśli Państwa kandydatura zostanie zakwalifikowana w procesie rekrutacji.

Z uwagi na duże zainteresowania ofertami zastrzegamy sobie możliwość, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi pracownikami, których zgłoszenia będą najlepiej pasować do profilu poszukiwanego przez nas pracownika. Nie mamy w zwyczaju wysyłać odpowiedzi odmownych.

Pouczenie:
Agencja zatrudnienia nie może pobierać od osób, dla których poszukuje pracy zarobkowej, opłat innych niż z tytułu: dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich i tłumaczenia dokumentów.

     

ID Ogłoszenia: 72850035644ee5c5

Linki Sponsorowane

84 Odpowiedzi na “Oferty pracy w Norwegii przy zbiorze owoców”

 1. Czarek i Ewelina na 16 lipca 2012 @ 05:44

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha, a także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Gotowi do wyjazdu w każdej chwili
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

 2. Monika i Łukasz na 16 lipca 2012 @ 08:58

  Jesteśmy parą maturzystów. Posiadamy prawo jazdy kat. B, bardzo dobra znajomosc języka angielskiego, dośwaidczenie przy zbiorach w Polsce. Jestesmy chętni do pracy, otwarci na kontakty z innymi ludzmi, pełni życia. Prosimy o odpowiedz na email lub numer 515487443

 3. Joanna i Agnieszka na 16 lipca 2012 @ 09:26

  Witam
  Joanna-20lat
  Agnieszka-27lat
  Mamy doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw w Norwegii.
  Posiadamy prawo jazdy kategoria-B.
  Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  Województwo-małopolskie.

 4. Ewelina i Łukasz na 16 lipca 2012 @ 09:36

  Witam jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach w Norwegi mamy duże doświadczenie jeśli chodzi o zbiory owoców i warzyw pracowaliśmy wcześniej przy winobraniu we Francji przy truskawkach w Niemczech oraz Anglii a także przy zbiorze jabłek i gruszek w Belgii oraz zbiorze pomidorów brokułów i karczochów w Italii moja siostra zna angielski na poziomie B 2 ja natomiast uczę się języka norweskiego znam już podstawy posiadamy prawo jazdy kat B ja posiadam dodatkowo uprawnienia na wózki widłowe z zawodu jestem rolnikiem jesteśmy z Małopolski możemy podjąć pracę od zaraz prosimy o kontakt na numer tel 886-818-108 lub email pozdrawiamy

 5. Jakub i Damian na 16 lipca 2012 @ 09:37

  Dzień Dobry
  Jesteśmy braćmi i jesteśmy zainteresowani pracą.
  Posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw w Niemczech.Mieszkamy w Województwie Lubuskim.Mamy odpowiednio:20 i 25lat.Język angielski i niemiecki znamy na poziomie podstawowym.Mój brat Damian Posiada prawo jazdy Kat.B.
  Jesteśmy gotowi do wyjazdu w każdej chwili.
  nr.tel.889778955,888365948.
  Pozdrawiamy

 6. Witam!
  Byłabym zainteresowana pracą przy zbiorze borówki. Posiadam doświadczenie przy zbiorze borówki w Polsce. Język angielski, norweski (w trakcie nauki), prawo jazdy kat.B. Mam 27 lat, Jestem pracowitą, uczciwą, nie bojącą się żadnej pracy osobą ;-) Pozdrawiam

 7. Witam jesteśmy zainteresowani pracą 5 osób Jestesmy chętni do pracy, otwarci na kontakty z innymi ludzmi, pełni życia. Prosimy o odpowiedz na email lub numer 512631054

 8. Krzysztof na 16 lipca 2012 @ 11:24

  Witam, mam 23 lata, studiuję w Krakowie. Jestem w bardzo dobrej kondycji fizycznej, gotów do pracy od zaraz. Posługuje się angielskim w stopniu zaawansowanym, znam podstawy niemieckiego. Jestem bardzo wytrzymały i szybko się uczę. Pełna mobilizacja i chęć do pracy przy nielimitowanym czasie i obciążeniu. Chętnie wezmę nadgodziny. Bardzo proszę o kontakt: 604 296 242.
  Pozdrawiam.

 9. Jakub i Aleksandra na 16 lipca 2012 @ 14:20

  Szanowni Państwo,
  Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach wraz z moją dziewczyną.
  Mamy doświadczenie w zbiorach owoców w Polsce oraz Holandii.
  Ja mam 26 lat, dziewczyna -24 lata.
  Jesteśmy gotowi do wyjazdu w powyższym terminie.
  Proszę o dalsze informacje na e-mail gombol@interia.pl lub telefonicznie 721-048-543
  Z poważaniem,
  Jakub Gąbka

 10. Witam! Wraz z bratem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Jesteśmy studentami. Michał – 22 lata – student Fizjoterapii, Dawid – 19 lat – student Wychowania Fizycznego. Jesteśmy dyspozycyjni właściwie od zaraz. Język angielski, zarówno ja jak i brat w stopniu DOBRY +. Silni fizycznie i wytrzymali kondycyjnie. Nie boimy się nowych wyzwań i ciężkiej pracy. Prawo jazdy kat. B! Prosimy o kontakt. Telefon kom: 505 520 183. Email: mihskw@gmail.com . Pozdrawiamy!

 11. Vittorio na 16 lipca 2012 @ 15:19

  Szanowni Państwo!

  Razem z przyjaciółmi jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jest nas czterech: Piotr Chełmiński, Łukasz Ujma, Michelle-Angelo Weber i ja – Vittorio-Angelo Weber. Znamy się od czasów licealnych i choć studiujemy w różnych miastach, stanowimy zgraną paczkę. Nie boimy się ciężkiej pracy, byliśmy już zatrudnieni jako robotnicy fizyczni przy remontowaniu hali (burzyliśmy ściany, kuliśmy podłogi, wywoziliśmy gruz, tynkowaliśmy i malowaliśmy pomieszczenia – nic nam nie straszne). Obiecujemy wykonywać ją z dokładnością i uczciwością. Oprócz tego wszyscy jesteśmy zdrowi i posiadamy duży zapał do pracy, z której zarobek pozwoli nam utrzymać się na studiach. Poniżej zamieszczam krótki opis każdego z nas.

  Piotr Chełmiński – 22 lata, student geologii i górnictwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego (certyfikat)
  Łukasz Ujma – 22 lata, student informatyki na Politechnice Częstochowskiej, dobra znajomość języka angielskiego, tak zwana złota rączka, zna się na wielu pracach budowlanych i technicznych, świetnie prowadzi samochód
  Michelle-Angelo Weber – mój dwudziestoletni brat, uczy się w szkole policealnej informatyki, dobrze zna język angielski
  Vittorio-Angelo Weber – 22 lata, przez dwa lata studiowałem ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim, którą ostatnio postanowiłem porzucić dla biologii – mojej prawdziwej pasji, bardzo dobrze znam język angielski (certyfikat British School), dobrze język włoski
  Wszyscy jesteśmy z Częstochowy z wojwództwa Śląskiego
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od zaraz do końca września. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, bardzo prosimy o kontakt na ten mail lub telefonicznie: 509871159 – Vittorio-Angelo Weber vittorio11angelo@gmail.com
  508380090 – Piotr Chełmicki.
  lathifer.svu@gmail.com
  Z niecierpliwością czekamy na Państwa odpowiedź.

  Z wyrazami szacunku
  Vittorio-Angelo Weber

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 12. wiolka9128 na 16 lipca 2012 @ 16:48

  Witam, z tej strony Wioleta(20l). Razem z grupą 4 znajomych(Karolina 19l, Asia 23l, Damian 22l, Dawid 24l, ) szukam sezonowej pracy za granicą. Jesteśmy młodymi, w pełni sprawnymi ludzmi, pracowitymi i odpowiedzialnymi. Dodatkowo jesteśmy osobami niepalącymi. Szukamy pracy od zaraz, do połowy października. Jesteśmy z Wielkopolski a dokładniej z Kalisza i okolic. Studiujemy na PWSZ Kalisz i Politechnice Wrocławskiej. Każdy z nas posiada doświadczenie w pracy przy zbiorach:
  Karolina- zbiory pomidorów szklarniowych w Polsce. Język Angielski – komunikatywny.
  Asia- zbiory pomidorów szklarniowych w Polsce. Język Angielski – komunikatywny.
  Damian- Zbiory pomidorów, ogórków i jabłek w Polsce. Zbiory ogórka gruntowego w Niemczech oraz 2-krotnie zbiory borówki amerykańskiej w Holandii. Język Angielski – komunikatywny.
  Dawid- Zbiory pomidorów, ogórków i jabłek w Polsce. Zbiory winogron w Hiszpanii. Język Angielski – komunikatywny.
  Wioleta-Zbiory ogórka gruntowego oraz pomidorów w Polsce, 2-krotnie zbiory borówki amerykańskiej w Holandii. Język Niemiecki – komunikatywny.
  Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą i prosimy o kontakt:
  wiolka9128@gmail.com

  Pozdrawiam,
  Wioleta Stempniak

 13. Ada i Artur na 16 lipca 2012 @ 16:59

  Witam,
  Jesteśmy parą studentów w wieku 20 i 23 lata. Jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy chętni i zmotywowani do pracy.Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B, a także znajomość języka angielskiego średnio zaawansowany.

  Pozdrawiam,
  Adrianna Wasilewicz

  • Ada i Artur na 16 lipca 2012 @ 17:01

   Witam,
   Jesteśmy parą studentów w wieku 20 i 23 lata. Jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy chętni i zmotywowani do pracy.Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B, a także znajomość języka angielskiego średnio zaawansowany.
   Prosimy o kontakt na nr. 691750822

   Pozdrawiam,
   Adrianna Wasilewicz

 14. Damian, Mariusz, Adam na 16 lipca 2012 @ 17:15

  Witamy!
  3 osoby (wiek 32,34,40) z wieloletnim doświadczeniem w rolnictwie (zbiory wszelkich warzyw i owoców za granicą) są zainteresowane niniejszą ofertą pracy. Jedna z wymienionych osób doskonale porozumiewa się w języku angielskim (w mowie i w piśmie). Jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do wyjazdu od zaraz. Wszyscy posiadamy prawo jazdy kat.B, jedna osoba kat.C.Bardzo serdecznie prosimy o kontakt nr tel. 507 355 087 lub e-mail: anulka.b1982@onet.eu Dziękujemy.

 15. Witam.
  Razem z mężem poszukujemy pracy za granicą w rolnictwie, gdzie pracowaliśmy od dziecka, więc posiadamy bogate doświadczenie przy zbiorach owoców-truskawek, jabłek, śliwek, czereśni, wiśni itp.Interesowałaby nas praca choćby od zaraz na dłuższy okres czasu.Znamy język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, prawie dwa lata pracowaliśmy w Danii na magazynach i przy produkcji chłodnic.Dysponujemy własnym środkiem transportu.Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 794798441 lub 794798442.
  Pozdrawiamy

 16. Kamila i Bartek na 16 lipca 2012 @ 20:25

  Witam!
  Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą za granicą. Oboje posiadamy kilkumiesięczne doświadczenie przy podobnych zbiorach. Mamy 24 i 22 lata i swobodnie posługujemy się językiem angielskim. Jesteśmy gotowi na pracę od zaraz w związku z tym prosimy o kontakt pod nr telefonu 512234636.

 17. Maria i Piotr na 17 lipca 2012 @ 08:48

  Witam!
  Jesteśmy chętni do pracy. Ja mam 44 lata, a mój syn 20. Język angielski w stopniu komunikatywnym. Pracowaliśmy już przy zbiorze owoców. Prosimy o więcej informacji na email. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. Prosimy o kontakt pod nr telefonu 517135523

 18. witam, jestem 22 letnia studentka z wojewodztwa mazowieckiego, znajomosc jezyka angielskiego na poziomie zaawansowanym, doswiadczenie przy zbiorach truskawek, malin.

 19. Rodzeństwo na 17 lipca 2012 @ 11:16

  Witamy Państwa,
  Jesteśmy rodzeństwem. Ja mam na imię Hubert. W tym roku ukończyłem Techniku Żywienia i Gospodarstwa Domowego. Moje doświadczenie to: odbyta praktyka kulinarska, praca przy wycince drzew, praca przy żniwach, zbiory borówek amerykańskich, truskawek, czereśni, jabłek, śliwek, jagód, zbiory runa leśnego. Moje umiejętności to głównie: dogłębna znajomość różnych systemów operacyjnych: Microsoft Office 2000, 2003, 2007, 2010 naprawa problemów wynikających z nieumiejętnego korzystania systemu Vista, Seven. Moje zainteresowania to: gotowanie, informatyka, wędkarstwo, pływanie, turystyka, bieganie. Posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, natomiast niemieckim podstawowym.
  Ponadto moim atutem jest Prawo jazdy kat. „B”., brak jakichkolwiek nałogów, aktualna
  książeczka sanepidowską. Posiadam ważną legitymacje uczniowską
  Moja siostra w tym roku ukończyła studia
  magisterskie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
  Jej doświadczenie to: zbiory borówek amerykańskich, truskawek, czereśni, jabłek, śliwek,
  jagód, zbiory runa leśnego. Ponadto języki obce przedstawiają się u siostry w
  następujący sposób Język angielski znajomość dobra w piśmie i w mowie, Język niemiecki:
  znajomość podstawowa znajomość w piśmie i w mowie. Kingi zainteresowania to:gotowanie,
  kino, muzyka, jazda na rowerze, czytanie książek, nauki społeczne. Jej atutem jest
  dokładność, punktualność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy grupie,
  sumienność brak jakichkolwiek nałogów. Siostra posiada aktualną legitymacje studencką.
  Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz.
  Tel 516-603-905

 20. wiolka9128 na 17 lipca 2012 @ 12:13

  Witam, z tej strony Wioleta(20l). Razem z grupą 4 znajomych(Karolina 19l, Asia 23l, Damian 22l, Dawid 24l, ) szukam sezonowej pracy za granicą. Jesteśmy młodymi, w pełni sprawnymi ludzmi, pracowitymi i odpowiedzialnymi. Dodatkowo jesteśmy osobami niepalącymi. Szukamy pracy od zaraz, do połowy października. Jesteśmy z Wielkopolski a dokładniej z Kalisza i okolic. Studiujemy na PWSZ Kalisz i Politechnice Wrocławskiej. Każdy z nas posiada doświadczenie w pracy przy zbiorach:
  Karolina- zbiory pomidorów szklarniowych w Polsce. Język Angielski – komunikatywny.
  Asia- zbiory pomidorów szklarniowych w Polsce. Język Angielski – komunikatywny.
  Damian- Zbiory pomidorów, ogórków i jabłek w Polsce. Zbiory ogórka gruntowego w Niemczech oraz 2-krotnie zbiory borówki amerykańskiej w Holandii. Język Angielski – komunikatywny.
  Dawid- Zbiory pomidorów, ogórków i jabłek w Polsce. Zbiory winogron w Hiszpanii. Język Angielski – komunikatywny.
  Wioleta-Zbiory ogórka gruntowego oraz pomidorów w Polsce, 2-krotnie zbiory borówki amerykańskiej w Holandii. Język Niemiecki – komunikatywny.
  Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą i prosimy o kontakt:
  tel. 781 136 288

  Pozdrawiam,
  Wioleta Stempniak

 21. Wyjazd od zaraz na 17 lipca 2012 @ 12:39

  Damian 26 lat, z doświadczeniem, komunikatywny j. angielski, prawo jazdy kat. b, woj. dolnośląskie, dyspozycyjność od zaraz.

 22. barnez92 na 17 lipca 2012 @ 14:27

  Witamy. Jesteśmy studentami gotowymi podjąć oferowaną przez państwa pracę. Nasz wiek to: Adrian 20, Damian 23, Agnieszka 22, Paweł 19, Rafał 19, Tomek 19. Przez kilka sezonów pracowaliśmy dorywczo przy zbiorze truskawek i jabłek w Polsce i w Anglii. Wszyscy jesteśmy z Suwałk, woj. Podlaskie. Trzech z nas zdało na maturze j.ang na poziomie rozszerzonym na ilość punktów powyżej 50%. Wszyscy znamy ten język w stopniu komunikatywnym, napewno będziecie państwo z nas zadowoleni. Jesteśmy pracowitymi, silnymi fizycznie, nie sprawiającymi problemów, bez nałogów osobami gotowymi podjąć pracę od zaraz. Prosimy o kontakt i pozdrawiamy.

 23. Czarek i Ewelina na 18 lipca 2012 @ 08:44

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha, a także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Gotowi do wyjazdu w każdej chwili
  Cezary Drzewiecki 667287605

 24. Jestem zainteresowany pańśtwa ofertą pracy. Mam 20 lat. Mieszkam w województwie Wielkopolskim (okolice Kalisza).
  Mam doświadczenie w pracy przy zbiorach oraz w pracy za granicą:
  Pracowałem w Niemczech przez 1 rok oraz w 2010 roku przy zbiorach.
  Przy zbiorach pracowałem również dorywczo w Polsce.
  Posiadam wszystkie dokumenty potrzebne do pracy w Niemczech takie jak
  Znam język angielski w stopniu średnio zaawansowanym w mowie i w piśmie oraz język niemiecki na poziomie podstawowym tylko w mowie.
  Interesuje mnie też ilość godzin w miesiącu, ponieważ jadąc do pracy sezonowej chciałbym mieć ich jak najwięcej. Nie boje się nowej pracy i wyzwań.
  Proszę o odpowiedź.
  Serdecznie pozdrawiam!

 25. Wojtek i Gosia na 18 lipca 2012 @ 12:04

  Witam!
  Razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą za granicą. Oboje posiadamy kilkumiesięczne doświadczenie w pracy przy zbiorach. Jesteśmy z małoolski i mamy 27 i 20 lat. Dobrze posługujemy się językiem angielskim oraz komunikatywnie niemieckim. Jesteśmy gotowi na pracę od zaraz i w związku z tym prosimy o kontakt pod nr telefonu 518243109.

 26. Witam. Jestem zainteresowany wyjazdem od zaraz. Mam 21 lat i bardzo duże chęci do pracy. Do tej pory pracowałem przy montażu scen i w pracach budowlach oraz innych zawodach nie związanych z pracą fizyczną. Mimo, że nie posiadam jako takiego doświadczenia w zbiorach to jestem pewien, że sobie poradzę. Jestem w pełni dyspozycyjny i gotowy do drogi. Proszę o kontakt. Nr tel. 515941231
  Serdecznie Pozdrawiam
  Adam Koszak

 27. Natalia i Michał na 18 lipca 2012 @ 20:16

  hej,

  Na imię mam Natalia lat 26 mój chłopak Michał 30 lat. województwo kujawsko-pomorskie. Jesteśmy w takim wieku gdzie pieniądz ma dla nas znaczenie być albo nie być, nie można wciąż być czyimś utrzymankiem. Chłopak zna bardzo dobrze angielski, ja na poziomie dobrym. Mamy doświadczenie w ciężkiej pracy (na akord, przy zbiorach) i za dziecka u wuja. jesteśmy zainteresowani pracą od zaraz.
  Będę wdzięczna za odpowiedź.

  Pozdrawiam
  Natalia
  kom

 28. Sebastian na 18 lipca 2012 @ 21:41

  Witam
  Jestem studentem UR w Rzeszowie na 4 roku obecnie jestem chętny podjąć prace od zaraz.Doświadczenie posiadam bo wraz z rodziną posiadam gospodarstwo rolne.Wieć prace szanuje. Praca bardzo by mi się przydała na uzyskanie środków na ukończenie studiów .
  Jestem bez nałogu,język angielski na poziomie komunikatywnym
  email:szuwi1232@wp.pl
  tel: 794213906

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 29. Czarek i Ewelina na 19 lipca 2012 @ 05:46

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha, a także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Gotowi do wyjazdu od zaraz
  Cezary Drzewiecki 667287605

 30. Marta i Kamil na 19 lipca 2012 @ 07:21

  Witam,
  Oboje z bratem jesteśmy studentami w wieku 30 i 21 lat. Brat pracuje na budowie ja jestem bezrobotna. Oboje uczestniczyliśmy kilkakrotnie w zbiorach wiśni i jabłek. Oboje jesteśmy solidni, pracowici, samodzielni i zdyscyplinowani. Oboje bez nałogów, biegle władamy językiem angielskim,(dodatkowo podstawy francuskiego i rosyjskiego) posiadamy prawo jazdy kat.B.
  Proszę o kontakt pod nr 728-312-448 lub791-964-337
  Pozdrawiam Marta

 31. Irena Mateusz Przemysław na 19 lipca 2012 @ 07:45

  witam nazywam sie irena i chetnie wyjechala bym na zbiory z 2 synami nasz wiek to 44 ,22,i 19 pracowalismy przy zbiorach owoców i na sortowni belgi mozemy jechac kazdej chwili tel.667532086

 32. Witam. Michał i Piotr
  Jestem 23 letnim studentem. Obecnie mam urlop dziekański. Dyspozycyjny jestem w każdej chwili. Jestem silnie zmotywowany, bardzo zależy mi na znalezieniu pracy tymczasowej. Już pracowałem zagranicą przy zbiorach jak i w Polsce. Mam własną plantację owoców, więc wiem na czym polega praca przy zbiorach. Jestem z woj. lubelskiego (Lublin). Znajomośc angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  Mój kolega ma też 23 lata, jest również z Lublina, ma doświadczenie w zbiorach ( własna plantacja maliny), angielski komunikatywny, status studenta, gotowść do pracy od zaraz
  Jesteśmy bez nałogów, pracowici.
  Czekamy na kontakt 794678635
  Pozdrawiamy.

 33. Witam. Michał i Piotr
  Jestem 23 letnim studentem. Obecnie mam urlop dziekański. Dyspozycyjny jestem w każdej chwili. Jestem silnie zmotywowany, bardzo zależy mi na znalezieniu pracy tymczasowej. Już pracowałem zagranicą przy zbiorach jak i w Polsce. Mam własną plantację owoców, więc wiem na czym polega praca przy zbiorach. Jestem z woj. lubelskiego (Lublin). Znajomośc angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  Mój kolega ma też 23 lata, jest również z Lublina, ma doświadczenie w zbiorach ( własna plantacja maliny), angielski komunikatywny, status studenta, gotowść do pracy od zaraz
  Jesteśmy bez nałogów, pracowici.
  Czekamy na kontakt 794678635
  Pozdrawiamy…

 34. Magdalena na 19 lipca 2012 @ 17:06

  Dzien dobry,wraz z dwoma kuzynami jestesmy zainteresowani Panstwa ofertą pracy. Mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek,porzeczek oraz winogron.Także z tą pracą sobie proadzimy. Mamy ogromny zapal do pracy. Bardzo prosimy o kontakt.

 35. Witam,
  wraz z koleżanką mam po 23 lat i jestesmy zainteresowane praca przy zbiorze warzyw w Dani. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach za granica, znamy angielski podstawowy. Jesteśmy gotowe podjąc prace w każdej chwili. Proszę o kontakt. Pozdrawiamy.

 36. Para studentów na 20 lipca 2012 @ 11:35

  Witam serdecznie,
  jesteśmy zdecydowani wyjechać na dniach. Bardzo interesuję nas Państwa oferta.
  Oboje z moją dziewczyną mamy doświadczenie przy zbiorach. Jesteśmy energiczni, chętni do pracy, nie boimy się wstawania we wczesnych godzinach. Jesteśmy otwarci na ludzi i pozytywnie nastawieni do każdej przydzielonej nam pracy. Kilkakrotnie pracowaliśmy za granicą, dlatego porozumiewanie się w języku obcym (angielski) nie stanowi dla nas problemu.
  Czekamy na kontakt: 509-059-339
  Pozdrawiamy

 37. Dzień dobry.

  Na imię mam Piotr, mam 29 lat. Jestem studentem ostatniego semestru studiów Informatycznych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie (semestr 7-inż. rozpoczynam w połowie października).
  Wraz z kolegą Dawidem (28lat) szukamy pracy wakacyjnej przy zbiorach warzyw i owoców -zbieranie, pakowanie – lub w pracy w magazynach.
  Oboje posiadamy doświadczenie w tego rodzaju pracach a także w pracach magazynowych.
  Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B.
  Ja mówię w j. angielskim komunikatywnie na poziomie B1 (TELC), natomiast kolega w j.angielskim w stopniu komunikatywnym.
  Posiadamy własny transport.
  Interesuje nas wyjazd w dwie osoby – m.in.tańsze koszty dojazdu, bezpieczeństwo, motywacja.
  Co nas cechuje?
  Praca w stresie, w ciężkich warunkach, pod presją czasu, pracowitość, rzetelność.
  Nie karani.
  Bardzo zależy nam na pracy wakacyjnej. Taka praca, to odskocznia od rzeczywistości, możliwość poznania ciekawych ludzi oraz – co najważniejsze – możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
  Jesteśmy zmotywowani do pracy.
  KONTAKT:
  GSM: +48 608-797-236
  e-mail: grzesikpiotr@op.pl
  woj: zachodniopomorskie

 38. Jacek, posiadam własne sady owocowe dlatego mam spore doświadczenie, znam nagielski w stopniu dobrym, jestem z woje. podkarpackiego,posiadam prawo jazdy kat. B, wózki widłowe itp. tel 667352609

 39. Jacek, mam 30 lat, posiadam własne sady owocowe dlatego mam spore doświadczenie dodatkow pracowałem w Norwegii, znam nagielski w stopniu dobrym, jestem z woj. podkarpackiego,posiadam prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe itp. tel +48667352609

 40. Jacek, mam 30 lat, posiadam własne sady owocowe dlatego mam spore doświadczenie, dodatkow pracowałem w Norwegii, znam angielski w stopniu dobrym, jestem z woj. podkarpackiego,posiadam prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe itp. tel +48667352609

 41. Witam serdecznie,
  jesteśmy zdecydowani wyjechać na dniach. Bardzo interesuję nas Państwa oferta.
  Oboje z moją dziewczyną mamy doświadczenie przy zbiorach. Jesteśmy energiczni, chętni do pracy, nie boimy się wstawania we wczesnych godzinach. Jesteśmy otwarci na ludzi i pozytywnie nastawieni do każdej przydzielonej nam pracy.
  Czekamy na kontakt .

 42. Witam, mam 23 lata i jestem bardzo zainteresowany ofertą i gotowy do wyjazdu od zaraz. Jestem odpowiedzialny, sumienny, pracowity z dobrą kondycją fizyczną oraz psychiczną bez żadnych nałogów. Język angielski komunikatywny.
  Czekam niezmiernie na odpowiedź.
  511-426-707 Nr. ref.: zbn/no/011/2012

 43. Witam

  Mam na imię Michał Wołujewicz, jestem z Poznania i jestem studentem Filozofii , chętnie podejmę pracę , znam Język Niemiecki na poziomie biegłym i Angielski na poziomie bardzo dobrym , jestem dyspozycyjny od zraz, pozdrawiam.

 44. Witam
  Ja i trójka moich znajomych chętnie wyjechalibyśmy do Norwegii do pracy przy zbiorach owoców sezonowych. Mamy doświadczenie przy zbiorach i nie boimy się ciężkiej pracy. Posługujemy się językiem angielskim i niemieckim w stopniu komunikatywnym. Każdy z nas posiada prawo jazdy kat. B. Potrzebujemy pracy ze względu na studia.
  Czekam na kontakt.
  Pozdrawiam

 45. Adam i Małgorzata na 23 lipca 2012 @ 08:30

  Witam,
  mamy 23 i 27 lat, obydwoje znamy język niemiecki w stopniu dobrym, angielski w stopniu zaawansowanym i podstawowym. Mamy doświadczenie przy zbiorze truskawek. Jestesmy dynamiczni i chętni do pracy od zaraz.
  Prosimy o kontakt.
  nr tel. 880283929

 46. Witam !
  Szanowni Państwo chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was dostał jakąkolwiek odpowiedź z tego portalu? Ponieważ usilnie wysyłam odpowiedzi na wszystkie ogłoszenia
  widzę , że są również takie , które się powtarzają.
  Będę wdzięczna za odpowiedź , pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia :)

 47. Praca Sezonowa na 23 lipca 2012 @ 19:38

  Witam
  Jestem 23 letnim studentem i jestem zainteresowany pracą sezonową na okres sierpień i wrzesień. Pochodzę z województwa małopolskiego i mam doświadczenie w zbiorze borówek w Polsce, a także innych owoców jak np, jabłka, truskawki, gruszki, maliny. Znam dobrze język angielski i posiadam prawo jazdy kat. B. Jestem bardzo pracowity i gotowy do podjęcia tej pracy od zaraz. Proszę o kontakt 607479922

 48. Maciej Filip i Michał na 24 lipca 2012 @ 11:35

  Witam,

  chcielibyśmy podjąć się oferowanej pracy.

  Jesteśmy trójką studentów z Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Warszawskiego w wieku 24 i 21 lat, z doświadczeniem w pracy za granicą.
  Jesteśmy zgranymi znajomymi pochodzącymi z województwa mazowieckiego.
  Komunikacja w j. angielskim i niemieckim nie stanowić będzie problemu.
  Posiadamy prawo jazdy kat.B oraz własny samochód.

  Liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej oferty współpracy.
  Pozdrawiam

 49. Barbara29 lat na 24 lipca 2012 @ 13:09

  Witam!
  Jestem zainteresowana ofertą.Posiadam doświadczenie w pracy przy zbiorach.Jestem osobą pracowitą,sumienną,wytrzymałą,uczciwą.Znam komunikatywnie j.angielski i mam prawo jazdy.Proszę o kontakt.Tel 726752857

 50. Marta i Kinga na 25 lipca 2012 @ 10:17

  Dzień dobry. Wraz z siostrą jesteśmy zainteresowane państwa ofertą jesteśmy studentkami w wieku 20 i 23 lat, obie znamy język niemiecki w stopniu komunikatywnym i język angielski w stopniu średnio zaawansowanym, mamy doświadczenie przy zbiorach owoców, chętne do pracy od zaraz, proszę o kontakt na nr. 696252650

 51. Szukamy pracy, posadamy wlasne auto

 52. Student 23 lata , prosze o kontakt

 53. Małgorzata, Dominika, Renata na 25 lipca 2012 @ 15:30

  Witamy.
  Jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą, Posiadamy doświadczenie w zakresie zbiorów np. borówki(zbieranie „grzebieniem”), truskawki, maliny, itp. Mamy 20-22 lata i pilnie poszukujemy pracy. Znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym. Jesteśmy zgraną i doświadczoną grupą z województwa Podkarpackiego, poza tym pracowite, energiczne, rzetelne a przede wszystkim uczciwe. Mamy ogromny zapał do pracy, jesteśmy odporne na stres i ciężkie warunki pracy, szybko się uczymy.Podejmiemy pracę od zaraz.

  Liczymy na szybką odpowiedź: 785070287.

 54. Witam
  Jestem 21 letnim studentem i sportowcem nawykłym do ciężkiej pracy zarówno w polu jak i przy zbiorze warzyw i owoców. Znam język angielski w stopniu b.dobrym (certyfikat FCE) i niemiecki w stopniu dobrym. Ponadto posiadam prawo jazdy kat.B. Tel:609548385

 55. Witam serdecznie,
  Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą przy zbiorze owoców.

  Mam na imię Anna, 30 lat, woj.kujawsko-pomorskie,j.angielski poziom bardzo dobry, płynny przez 6 lat mieszkałam w Anglii.

  Mam rodzinę na wsi,praca fizyczna, przy żniwach i zbiorze owoców i warzyw nie jest mi obca.Pracowałam przy zbiorach: jabłek,wiśni,truskawek,runa leśnego,pomidorów,ogórków i na plantacji tytoniu w Polsce.

  Dodatkowe informacje:
  - bardzo dobra kondycja fizyczna, wysportowana,gotowa pracować 12 godz i więcej w razie potrzeby
  - pracowita i sumienna
  - bezkonfliktowa, szybko nawiązująca kontakty, życzliwa, pomocna,potrafiąca pracować
  zespołowo
  - bez nałogów
  - gotowa na wyjazd od zaraz

  Z góry dziękuję i liczę na kontakt z Państwa strony,
  pozdrawiam,

  tel. +48 880 657 615
  mail ania13091981@interia.pl

 56. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą posiadam doświadczenie w zbiorach pracowałem w Angli przy zbiorach rabarberu posiadam prawo jazdy kat B jeżeli jest możliwość wyjazdu większą grupą to jest nas 4 osoby bez nałogów i każdy ma jakieś doświadczenie przy zbiorach prosimy o pilny kontakt pod nr tel. 789-453-113

 57. Witam!! Mam 23 lata i jestem studentem Politechniki Wrocławskiej. Mieszkam w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie). Jestem zainteresowany pracą od początku sierpnia do połowy września. Praca w trybie 8-12 godzin dziennie nie będzie stanowić dla mnie problemu (chętnie też wezmę nadgodziny). Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, języka niemieckiego w stopniu podstawowym.
  Mój numer kontaktowy – 505079829, adres e-mail – tomek.dziubala@gmail.com
  Serdecznie pozdrawiam!!

 58. ZDROWE RĘCĘ, KTÓRE RWĄ SIĘ DO PRACY na 26 lipca 2012 @ 21:30

  WITAM

  Nazywam się Marcin, mam 22 lata, pochodzę z Opola i pilnie poszukuję oferty pracy w Norwegii. Jestem zmotywowany i gotowy do pracy. Znam język angielski w stopniu zaawansowanym. Szybko dostosowuję się do nowych warunków. Jeżeli są zainteresowani Państwo rzetelnym i punktualnym pracownikiem to jestem do usług.

  Proszę o kontakt pod nr. 795-758-318, lub email : mar_325@tlen.pl

  Jestem dyspozycyjny od 26.07 do 31.12.2012

  Pozdrawiam

 59. Witam

  Jestem bardzo zainteresowany podjęciem pracy przy zbiorach. Mam doświadczenie w tego typu pracy – pracowałem w Wielkiej Brytanii przy zbiorze szparagów, w Polsce przy zbiorze truskawek. Język angielski – bardzo dobry.

  Proszę o kontakt.

 60. Magdalena Pająk na 28 lipca 2012 @ 08:33

  Witam, nazywam się Magdalena Pająk, mam 36 lat i uregulowane składki ZUS. Wraz z siostrą jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach ( praca w Niemczech przy zbiorach winogron) język angielski komunikatywny, stan zdrowia dobry. jestesmy sumienne, szybkie i pracowite.
  Mój nr, tel. to 660 12 55 30

 61. Karolina Łukasz na 29 lipca 2012 @ 12:00

  Witam, jesteśmy gotowi na wyjazd od zaraz. Nie boimy się ciężkiej pracy, znajomość J.angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  Województwo: Pomorskie- Gdynia

  Tel. +48 883-762-336
  e-mail :info.szymkiewicz@gmail.com

 62. Jestem zainteresowana pracą. Doświadczenie zdobyte na praktykach szkolnych (mam ukończona szkołę ogrodniczą) przy zbiorach warzyw i owoców.
  Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego na poziomie podstawowym

 63. Właśnie ukończyłem LO i zostałem przyjęty na studia do Wrocławia. Poszukuję pracy w celu utrzymania się na studiach. Jestem zainteresowany pracą od zaraz.
  Pracę podejmę do początku października. Pracowałem już fizycznie przy zbiorach wiśni nie daleko Kalisza. Pracowałem również w Decahtlonie jako sprzedawca. Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym i niemieckiego na poziomie podstawowym. Mogę pracować po 12 godzin na dobę.Proszę o kontakt.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 64. Sebastian na 30 lipca 2012 @ 12:44

  Witam
  Nazywam się Sebastian Faliszewski mam 29 lat i poszukuję pracy sezonowej za granicą.
  Jestem żonaty. Posiadam doświadczenie przy pracach sezonowych: co roku wiosną w Niemczech przy zbiorze szparagów, oraz przy zbiorach owoców miękkich i twardych w Polsce i za granicą. Jestem chętny do pracy, wytrzymały na trudne warunki oraz pracę fizyczną. Proszę o kontakt 691654548.
  Pozdrawiam Sebastian

 65. Witam!
  Jestem po studiach na Uniwersytecie Rolniczym. Ukończyłem studia mgr z ekonomii. Mam 25 lat. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Mój numer – 668846341

 66. Agnieszka i Arek na 30 lipca 2012 @ 17:42

  Witam. Wraz z moim narzeczonym Arkiem jesteśmy mocno zainteresowani ofertą pracy. Oboje jesteśmy w wieku 26 lat. Posiadamy własny samochód (Arek prawo jazdy kat.B) Mamy doświadczenie przy zbiorze owoców, m.in. wiśni i porzeczek. Pochodzimy z województwa dolnośląskiego. Agnieszka studentka filologii angielskiej z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, Arek absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z komunikatywną znajomością języka angielskiego. Kontakt: Arek 669538066, Agnieszka 669517316. Email: asciubak@wp.pl / asciubak@gmail.com / kaskader186@wp.pl

 67. witam! jestmz ainteresowany praca przy zbiorach w norwegii wraz moimi 3kolegami. Wszyscy jestesmy studentami Akademii wychowania fizycznego mamy 22 lata, biegle poslugujemy sie jezykiem angielskim (osobiscie uczęszczałem na kurs j ang do szkoly jezykowej „lektor”. mamy doswiadczenie przy zbiorach, tj rok temu bylismy na plantacji winogron we francji- bordoux i pracodawca nie mial co do nas zadnych zastrzezen. moj nr kom w razie jakichkowiek pytan :693922040, prosze o pozytywne rozpatrzenie naszej prosby, do pracy jestesmy sklonni jechac w kazdej chwili! pozdrawiam Michał Wróblewski

 68. Paulina, Emilia na 3 sierpnia 2012 @ 01:43

  Witam, jesteśmy zainteresowane tą ofertą. Mamy po 23 lata i nie boimy się ciężkiej pracy. W Norwegii będziemy 7 sierpnia. Prosimy o więcej informacji

 69. Witam.
  Mam 23 lata i jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Posiadam prawo jazdy kat. B. i mam doświadczenie w zbiorze warzyw, owoców. Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

 70. KRZYSZTOF SZYMKOWIAK na 11 sierpnia 2012 @ 09:15

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy.Po jego smierci pracowalem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Mam prawo jazdy kat. „B” i obsluguje laptopa.Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48698028671 lub +48627492112 ewentualnie e-mail markal4@wp.pl. Pozdrawiam Krzysztof

 71. Chętnie podejmę się tej pracy. Mam doświadczenie w pracy przy zbiorach i nie boję się ciężkiej pracy.

 72. Witam, jestem zainteresowana pracą. Posiadam doświadczenie przy zbiorach w Polsce.
  Tatiana, 40l, dobry stan sdrowia. komunikatywny niemiecki. nr.tel.665572020, +48815335598
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 73. Witam,
  Mam 26 lat i jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy , mam doświadczenie w pracy przy zbiorach i nie boję się ciężkiej pracy.

  604087523

 74. Witam . Malzenstwo lat 22 i 26 i Para lat 22 i 21.podejmnie pracy. Mamy doswiadczenie ty w branzy miesnej az 1.5 roku oraz w okresie letnim na sezonie w zakladzie przetwórstwie owocow i warzyw FRUKTUS.szybko sie uczymy. Posiadamy wlasny samochód komunikatywny angielski. pochodzimy z wojewodztwa śląskiego,

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
  tel 518274585
  dyspocyzyjni od zaraz

 75. Witam,jestem zainteresowany oferta pracy przy zbiorach badz innej pracy mam 20lat ,chętny do pracy,mam doswiadczenie w pracy fizycznej.
  kurs na wózki widłowe
  j.angielski podstawowy
  j.niemiecki podstawowy
  kurs na wózki widłowe
  ksiażeczka sanepidowska
  kontak 516438132

 76. Witam. Jestem zainteresowany podjêciem pracy. Jestem osob ¹ ¹ m³ od, energiczn ¹ ¹ i Gotow na nowe wyzwania. Nie Boje Sie Cie ¿kiej pracy. Potrafiê pracowaæ sumiennie. Szybko nawi ¹ zujê kontakty z ludŸmi. Posiadam prawo jazdy kat. A, B, C i T. Biegle pos ³ ugujê Sie Sie jêzykiem angielskim.Uczê tak ¿e jêzyka norweskiego. Proszê o kontakt pod numerem telefonu (48) 604 713 997 b ¹ dy pod Podany adres email: assilmagdalina@hotmail.com

 77. Dzoen Dobry bardzo chetnie podejme sie pracy posiadam doswiadczenie przy zbiorach truskawki,malin.jagod Jestem pania w srednim wieku jestem mobilna energiczna,dokladna posiadam prawojazdy znam angielski do porozumienia tel 603 242 611 POZDRAWIAM

 78. Witam.
  Zainteresowała nas Pańska oferta.
  Razem jako para chcelibyśmy podjąć się pracy przy zbiorach w okresie wakacyjnym. Oboje mamy po 19 lat, sprawi fizycznie oraz znamy język Angielski w stopniu komunikatywnym. Nie boimy się pracy w trudnych warunkach pogodowych. Prosimy o kontakt:
  tel:609344121
  e-mail: Szym1624@wp.pl

 79. Witam,
  jesteśmy z koleżanką bardzo zainteresowane podjęciem pracy. Praca przy zbiorach jest Nam dobrze znana. Język angielski komunikatywnie. Jesteśmy zdeterminowone do pracy, zdrowe, nastawione na ciężką pracę fizyczną oraz w pełni dyspozycyjne. Mamy po 29 i 30 lat. Obydwie posiadamy prawo jazdy kat. B oraz zaświadczenie o niekaralności. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr 607789707 lub mailowy yemii@yemii.pl.

  pozdrawiam
  Emilia

 80. Dawidek126pl na 16 maja 2013 @ 18:35

  Witam, jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą pracy. mam 23 lata i jestem bardzo pracowity, żadnej pracy się nie boję. tel: 783814211

 81. marcin2602 na 12 czerwca 2013 @ 20:47

  Witam :)
  Jestem zainteresowany powyższą oferta .Pracowałem juz przy zbiorach truskawek.Mam 19 lat ,od 16 roku zycia chodze na siłownie i WIEM ,ze trzeba cieżko pracować,żeby coś osiagnać . Jestem Silny i pełny zapału do pracy ! Język Angielski Komunikatywny .Bardzo potrzebuje tej pracy bo MUSZE spłacic samochód .

  Proszę o Kontakt :)

  marcin_glowacki@onet.eu

 82. Witam, jestem zainteresowana ofertą. Aktualnie przebywam w Norwegii, dojazd do pukntu zbiorów nie stanowi problemu posiadam samochód i prawo jazdy. Jestem osoba wytrzymała na warunki atmosferyczne. Mam 21 lat. Proszę o kontakt kms020@wp.pl

 83. Witam,
  ja (19lat) i mój kolega (18lat). Poszukujemy pracy na wakacje. Jesteśmy bardzo pracowici.
  Posiadamy bardzo dobrą kondycję fizyczną. Odpowiadają nam przedzstawione warunki pracy.
  Jesteśmy zainteresowani ofertą.
  Czekamy na kontakt.

  e-mail: Willkill888@gmail.com
  nr tel. 538 110 831

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.