Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

5 euro/h €

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla kobiet przy zbiorach bez języka Tiengen

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Tiengen
  • Lista: 11 lutego 2014 16:43

Poszukujemy kobiet do sezonowej pracy w Niemczech w rolnictwie przy pielęgnacji winogron bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia od maja 2014. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Tiengen
Wynagrodzenie: 5 euro/h

Zadania:
- pielęgnacja winogron

Wymagania:
- dobry stan zdrowia
-wytrzymałość fizyczna
- kobieta
- wiek 30-40 lat
- wzrost minimum 170cm

Oferujemy:
- jasno określone zasady pracy
- dobrą płacę
- bezpłatne zakwaterowanie
- 12 godzinny dzień pracy przez siedem dni w tygodniu
- praca od połowy maja 2014
- okres pracy przez dwa miesiące

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy dzwonić pod numer : 49015166938875

 Źródło:

ID Ogłoszenia: 24352fa2d9c4f715

Linki Sponsorowane

2 Odpowiedzi na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla kobiet przy zbiorach bez języka Tiengen”

  1. krzysiek1987 na 23 lutego 2014 @ 17:42

    Witam,jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem. Bardzo chętnie podejmę pracę w tej branży. Mam 26 lat,jestem silny fizycznie,pracowity i odpowiedzialny,jestem bezproblemowy i otwarty na współpracę w grupie , jestem punktualny , solidnie wykonuje powierzone mi zadania na stanowisku samodzielnym jak i w pracy w zespole.Brak nałogów .Gotowość wyjazdu od zaraz. – e-mail-krzysztofglanc@poczta.fm-lub nr telefonu 789-155-871. Pozdrawiam

  2. lady6446 na 27 marca 2014 @ 09:50

    witam mam 26 lat jestem sumienna wzrost 172 tel 697628178

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.