Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

300 €

osoby z samochodem – zbiory moroszki w Szwecji

 • Kraj: Sweden
 • Lista: 22 czerwca 2012 11:35
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Praca w Szwecji przy zbiorach Moroszki

Witam wszystkich i od razu przystępuję do rzeczy: czy znajdzie się u kogoś jedno miejsce dla starego zbieracza? Kiedyś sam organizowałem wyjazdy na zbiory, ale aktualnie nie mam auta, więc chętnie bym się do kogoś podłączył. Znam kilka miejsc występowania moroszki. Oczywiście będę miał swój namiot i będę partycypował w kosztach promu i paliwa.
Pozdrawiam
irekge@op.pl

     

ID Ogłoszenia: 1084fe453092ad2f

Linki Sponsorowane

8 Odpowiedzi na “osoby z samochodem – zbiory moroszki w Szwecji”

 1. Witam mam na imię Anna. Wraz z koleżanką ze studiów szukamy pracy sezonowej za granicą. Jesteśmy bardzo zainteresowane pracą, zaoferowaną w ogłoszeniu nadanym przez Państwa tj. fizyczną tj. : zbiory owoców , sprzątanie itp.
  Obie mamy doświadczenie w pracy sezonowej za granicą we Włoszech i Niemczech, przy zbiorach ogórkoów winogron, i gruszek. Jesteśmy przygotowani na ciężką pracę. Dodam , że obie wychowaliśmy się na wsi i wiemy co znaczy praca na polu , czy przy zbiorach owoców. Jesteśmy osobami uczciwymi i pracowitymi. Jeśli szukają Państwo pewnych, solidnych i rzetelnych pracowników, to na nas można liczyć. Proszę o odpowiedź czy są Państwo zainteresowani naszą kandydaturą, na adres mailowy. Będę wdzięczna za ciągłość w korespondencji.
  Z wytazami szacunku,
  Anna

 2. Krzysiek na 5 lipca 2012 @ 09:12

  Witam mam 32 lata i pilnie poszukuję pracy fizycznej za granicą.
  Jestem
  pracowity, odpowiedzialny, sumienny, uczciwy, umiem pracować w zespole.Posiadam uprawnienia do obsługi wózków,pj.kat B,własny samochód.
  jestem abstynentem. Może być ogrodnictwo, produkcja, pracownik fizyczny,
  załadunki, rozładunki, przy taśmie, zbiór owoców i warzyw, itp.Szybko się uczę.Proszę o poważne oferty pracy.Jestem gotów do wyjazdu w każdej chwili.Pochodzę z woj.Łódzkiego. 535308535.

 3. Czarek i Ewelina na 7 lipca 2012 @ 05:36

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy.Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat.Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej.Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 4. witam! posiadam samochód i właśnie zastanawiam się nad wyjazdem do szwecji byłem już kiedyś na zbiorach2 sezony w okolicach wilchelminy Jeśli mógłbyś określić dokładnie w jakiej okolicy,miejscowości? byłeś to może byśmy się dogadali

 5. Szukamy pracy, posadamy wlasne auto

 6. Właśnie ukończyłem LO i zostałem przyjęty na studia do Wrocławia. Poszukuję pracy w celu utrzymania się na studiach. Jestem zainteresowany pracą od zaraz.
  Pracę podejmę do początku października. Pracowałem już fizycznie przy zbiorach wiśni nie daleko Kalisza. Pracowałem również w Decahtlonie jako sprzedawca. Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym i niemieckiego na poziomie podstawowym. Mogę pracować po 12 godzin na dobę.Proszę o kontakt.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 7. Witam,
  Jesteśmy 2 studentami Politechniki Śląskiej w Gliwicach (uzyskaliśmy tytuł inżyniera). Mamy 23-24 lata. Posługujemy się językiem angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym. Posiadamy prawo jazdy kategorii B oraz dysponujemy własnym środkiem transportu. Jesteśmy dyspozycyjny od połowy maja do końca września. Mamy doświadczenia w wielu pracach dorywczych ( w tym w Norwegii).Jesteśmy wytrwali, sprawni fizycznie. Szybko się uczymy, łatwo współpracujemy w grupie Jesteśmy gotowi do pracy w każdych warunkach atmosferycznych. Bardzo chętnie podejmiemy proponowaną przez Państwa pracę.
  kontakt:
  Email: Lukasz.Stachon.3@gmail.com
  tel:791890131
  tel:530450570

 8. Witam mieszkam w szwecji moj nr prosze o kontakt 0722514871 dziekuje !!

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

 • Dodane przez: igebski
 • Użytkownik od: 22 czerwca 2012

Inne ogłoszenia użytkownika: igebski

 • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez igebski »