Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

6,40 GBP/h brutto  €

Praca Anglia bez znajomości języka przy zbiorach winogron od zaraz Luton

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Londyn
  • Lista: 29 lipca 2014 08:21

Od zaraz szukamy 10 osób bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta z Luton dla par i grup przy zbiorach winogron. Zatrudnienie do końca września z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Anglia, Luton
Wynagrodzenie: 6,40 GBP/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało zbieranie winogron za pomocą sekatora. Kiście winogron będą układane w skrzynkach.

Wymagania:
- dobre zdrowie i sprawność fizyczna
- chęć wyjazdu za granicę od zaraz
- doświadczenie będzie dodatkowym atutem
- motywacja do fizycznej pracy
- dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy:
- zatrudnienie na dwa miesiące
- legalną pracę od zaraz dla 10 osób
- dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
- zapewniamy miejsce noclegowe płatne 5 GBP za dzień
- pomoc w pierwszych dniach
- oferta aktualna również dla par i grup

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: jobsu@englandmail.com w tytule proszę wpisać: zbiory winogron Luton.

Źródło:

ID Ogłoszenia: 3153d6bd5ed8178

Linki Sponsorowane

5 Odpowiedzi na “Praca Anglia bez znajomości języka przy zbiorach winogron od zaraz Luton”

  1. witam jestem daniel i jestem zainteresowany propozycja pracy w Anglii przy winogronach.posiadam doswiadczenie w danych czynnosciach zagranico pracowalem,interesowalyby mnie dluzszy kontrakt i pewne warunki,jezyk angielsk w stopniu komunikatywnym,moj tel.48739510985

  2. kinguska1211 na 29 lipca 2014 @ 16:53

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Panstwa oferta pracy. Jestem osoba wytrwala, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w zbiorach. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinguska1211-1995@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  3. Witam jestem zainteresowana państwa ofertą i proszę o kontakt tel:725832625

  4. Witam. Jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy. Jest nas dwie, wiek 21 lat. Bardzo lubimy ciężką pracę, bo wtedy dopiero czujemy, że żyjemy. Prosimy o kontakt +48 531-275-305

  5. Witam.

    Jestem zainteresowany waszą ofertą. Posiadam uprawnienia na wózek widłowy (miedzy narodowy). Mam 18 lat ( jestem w trakcie robienia kursu metodą TIG). Posiadam prawo jazdy Kategorii B oraz własny samochód. Nie straszna mi praca po kilkanaście godzin. Wytrwale znoszę pracę wysiłkową. Znajomość języka Angielskie podstawowy. Mój Numer 889354762 lub e-mail juszca@poczta.fm

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.