Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

6,19 GBP za godz. €

Praca Anglia przy zbiorach owoców i warzyw bez znajomości języka Hereford

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Hereford
  • Lista: 24 sierpnia 2014 17:18

Gospodarstwo rolne z Hereford szuka osób bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta dla pracowników fizycznych przy zbiorach owoców i warzyw. Zatrudnienie od września na okres od 6 do 10 tygodni.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do zbioru
Lokalizacja: Anglia, Hereford
Wynagrodzenie: 6,19 GBP za godz.

Zadania:
Jest to praca fizyczna na farmie. Pracownik jest odpowiedzialny za uprawę warzyw i owoców oraz za ich zbiór.

Wymagania:
- osoba zdrowa bez nałogów
- bez przeciwwskazań od lekarza do podjęcia tej pracy
- możliwość podjęcia pracy za granicą
- chęć do większego wysiłku fizycznego
- zaangażowane, odpowiedzialność

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie od zaraz
- koszt całkowity za rekrutacje wynosi 1195 zł
- zapewniamy miejsce noclegowe w cenie 35 GBP za tydzień
- pracę na okres 6-10 tygodni

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.poloniusz.pl/01-22h68m/

Źródło:

ID Ogłoszenia: 42453fa11053e117

Linki Sponsorowane

2 Odpowiedzi na “Praca Anglia przy zbiorach owoców i warzyw bez znajomości języka Hereford”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt telefoniczny 691572615

  2. daminho000 na 27 sierpnia 2014 @ 18:42

    Witam,
    Jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorze owoców, mamy doświadczenie przy zbiorze warzyw i owoców(np brokuły, kalafior, pomidory,sałata, kapusta, jabłka, gruszki, śliwki, maliny, jeżyny). Pochodzimy ze wsi więc nie jest nam obca ciężka praca w polu. Biegła znajomość angielskiego, oboje posiadamy prawo jazdy kat B. Gotowi do wyjazdu od zaraz. Syn z matką (Damian lat 23, Wiesława lat 42).
    Prosimy o kontakt pod nr 691547615 lub na adres mailowy daminho000@gmail.com

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.