Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do uzgodnienia €

Praca Holandia przy pomidorach i papryce bez języka (Kapelle)

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Kapelle
  • Lista: 27 sierpnia 2013 19:28

Szklarnia z Kapelle w Holandii poszukuje osób przy pomidorach i papryce. Aktualna oferta pracy w Holandii przy zbiorach i pielęgnacji warzyw dla osób bez języka ale z doświadczenie.

Stanowisko: Pracownik szklarniowy

Miejsce: Kapelle

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona będzie wykonywała swoje obowiązki w szklarni przy pomidorach lub papryce.

Wystarczy znajomość jednej części pracy przy zbiorach przy pomidorach i papryce- oraz wykonywanie jej poprawnie.

Wymagania:

  • Poszukujemy osób z doświadczeniem

Oferujemy:

  • Zamieszkanie u pracodawcy

Dodatkowa informacja: doświadczenie sprawdzamy- pierwszym dniem testowym

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikowania: pollux.strzelce@pollux-international.eu z dopiskiem pomidory – papryka
źródło:http://www.praca4u.net/praca-przy-pomidorach-i-papryce-holandia-kapelle-id190479.html
Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171)

ID Ogłoszenia: 541521c70c2bdc1c

Linki Sponsorowane

4 Odpowiedzi na “Praca Holandia przy pomidorach i papryce bez języka (Kapelle)”

  1. angelikachab123 na 1 września 2013 @ 06:52

    Witam jestem zainteresowana pracą przy warzywach.Mam doświadczenie gdyż pracowałam juz w podobnej branży .Jestem osobą sumienną i praacowitą.Proszę o kontakt 787046034 lub e-mail andzia11414@wp.pl.pozdrawiam

  2. arczi12888 na 5 września 2013 @ 13:25

    Witam, mam 19 lat i roczne dośw przy zbiorach,prawo jazdy kat b, znajomosc jezyka w stopniu dogadania sie,trenuje boks 3 lata i wiem co to ciezka praca,spora motywacja i chęć do pracy,mozliwosc przyjazdu w grupie 3-5 osób równie zmotywowanych jak ja ,prosze o kontakt:513943670

  3. Witam pracowaliśmy z kolegą przy warzywach w chłodnictwie , jesteśmy zainteresowani ofertą prosimy o kontakt: 724 738 349 . Pozdrawiamy.

  4. Dzien dobry. Wraz z dwoma
    kuzynami jestesmy
    zainteresowani Panstwa ofertą
    pracy. Pracowalismy przy
    zbiorach truskawek,porzeczek
    oraz winogron. Nie boimy sie
    ciężkiej pracy i mamy ogromny
    zapal. Bardzo prosimy o kontakt. Pod adresem email czesiek1667@wp.pl lub pod numerem +48661919957 Oczekuje na Państwa odpowiedź . Pozdrawiam . Wiesław Milewski .

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.