Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do uzgodnienia €

Praca Holandia przy zbiorze jabłek Emmeloord od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Emmeloord
  • Lista: 6 września 2013 22:04

Farma z Emmeloord w Holandii poszukuje pracowników fizycznych do zbioru owoców. Praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Gdzie: rejon Emmeloord

Stanowisko: Pracownik zbioru owoców

czas: praca od 16.09

Zadania: Praca przy zbieraniu owoców

Wymagania:

  • możliwość przeniesienia w się w okolice Emmeloord
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy przy zbiorach oraz znajomość języka

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy od 16.09
  • pracę na 6 tygodni
  • legalne zatrudnienie
  • zamieszkanie
  • opłacanie ubezpieczenia
  • stawki zgodne z holenderskim CAO

Aplikacja:

  • Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: praca@marvelpc.eu
  • w temacie wpisać ” JABŁKA”

źródło:http://www.praca4u.net/zbior-jablek-od-ok-1609-rejon-emmeloord-id191649.html

ID Ogłoszenia: 135228f2e2d6815

Linki Sponsorowane

8 Odpowiedzi na “Praca Holandia przy zbiorze jabłek Emmeloord od zaraz bez znajomości języka”

  1. Jesteśmy małżeństwem,pracowaliśmy kilka sezonów w
    sadach pod Hamburgiem.Mamy doświadczenie przy zbiorach owoców,
    jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.Język niemiecki na poziomie
    komunikatywnym potrzebnym w tej pracy.Proszę o odpowiedź.
    Nasz adres : piotrek8113@wp.pl

    Pozdrawiamy

  2. Jestem zainteresowany ofertą pracy przy zbiorach. Pracowałem wcześniej przy zbiorach jabłek w Austri.

  3. Witam. Jestem bardzo chetny podjac prace u Panstwa. Moja sytuacja finansowa jest bardzo ciezka. Szukam kazdej pracy by pomóc chorej matce. prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby. Tel. 792 652 999

  4. witam jestesmy ekipą 3 osobowa Nieboimy sie pracy ani warunków Jestesmy bardzo zainteresowani kontakt na meila radzikss1984@o2.pl tele 511315756

  5. Agnieszka_Krol na 10 września 2013 @ 07:33

    Witam,
    mam 22 lata jestem sprawną i silną osoba z doświadczeniem w pracy przy zbiorach jabłek. Jesli oferta jest nadal aktualna prosze o rozpatrzenie mojej kandydatury.

    agnieszka_krol1991@interia.pl

  6. Witam,jestem zainteresowana ofertą,pracowałam już przy zbiorach w Niemczech i we Włoszech.Jestem sumienną i pracowitą osobą.Proszę o kontakt ze mną,tel:691 585 624 .Pozdrawiam

  7. Witam spełniam wszystkie wymagania jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz proszę o kontakt telefoniczny lub E-mail .

    Telefon:+48 509 637 214
    E-mail: bulicz19@gmail.com

  8. b.borkowski26 na 29 stycznia 2014 @ 14:09

    Witam mam 23 lata , Jestem zainteresowany oferta , spełniam wszystkie wymagania . Prosze o kontakt Teleofoniczny 664 704 986 lub email : b.borkowski26@gmail.com

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.