Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Bemmel  €

Praca Holandia w Bemmel przy zbiorach truskawek w szklarni bez języka

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Bemmel
  • Lista: 19 grudnia 2015 09:02

Aktualnie poszukujemy pracowników sezonowych przy zbiorach truskawek uprawianych w szklarni.
Praca w Holandii (Bemmel) bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach owoców
Lokalizacja: Holandia, Bemmel
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Należy w szybkim tempie zbierać truskawki uprawiane w szklarni.

Wymagania:
- porozumiewanie się w języku angielskim bądź niemieckim na poziomie podstawowym
- oferta kierowana jest do kandydatów posiadających doświadczenie na danym stanowisku
- elastyczność godzinowa
- dokładne wykonywanie zadań
- dobra ogólna sprawność fizyczna
- przyjazne nastawienie

Oferujemy:
- jasne warunki zatrudnienia
- wolne stanowiska dla 20 osób
- pracę dla studentów i uczniów
- wynagrodzenie jest uzależnione od wieku pracownika
- płatne zakwaterowanie
- wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
- dodatki wakacyjne
- bonusy za pracę po godzinach
- pracę w dobrze prosperującej firmie
- transport wewnętrzny
- możliwość zorganizowania przejazdu do Holandii
- w razie problemów na miejscu możliwy jest kontakt z polskim opiekunem
- coroczne jarografy

Aplikacja:
Poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-szklarni-truskawki-bemmel-holandia/bemmel-holandia/10946292

Źródło:

ID Ogłoszenia: 255567517c43eaff

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.