Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

5,50 euro/h netto  €

Praca Niemcy bez języka przy zbiorach wiśni i czereśni od zaraz Ingelheim

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Ingelheim
  • Lista: 9 czerwca 2014 21:09

Sezonowa praca w Niemczech dla 10 osób przy zbiorach wiśni i czereśni. Zatrudnienie od zaraz w Ingelheim bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Ingelheim
Wynagrodzenie: 5,50 euro/h netto

Zadania:
Zatrudnienie w sadzie przy zbiorze wiśni i czereśni z drzew. Praca na wysokości.

Wymagania:
- osoby bez lęku wysokości
- dobra kondycja
- możliwość wyjazdu już od czerwca
- znajomość języka niemieckiego mile widziana
- doświadczenie będzie dodatkowym atutem
- posiadanie odpowiedniego ubrania

Oferujemy:
- bezpłatne miejsce zamieszkania ze wszystkimi standardami
- 8 godzinny dzień pracy
- możliwość wyrobienia nadgodzin
- miłą atmosferę
- dobre zarobki

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysyłanie zgłoszeń w języku niemieckim bądź angielskim na maila: bewerbung@obstbaumschule-klemens.de

Źródło:

ID Ogłoszenia: 44539618333f8c6

Linki Sponsorowane

4 Odpowiedzi na “Praca Niemcy bez języka przy zbiorach wiśni i czereśni od zaraz Ingelheim”

  1. Witam
    Jesteśmy małżeństwem z córką 19 lat i interesuje nas Państwa oferta wyjazdu do pracy za granicę. Jesteśmy odpowiedzialni, pracowici i sumienni. Nie boimy się ciężkiej pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy przy zbiorach (Francja, gospodarstwo rolne w Polsce), okres w który moglibyśmy wyjechać to lipiec-sierpień-wrzesień., gdyż córka jest studentką. Wszyscy posiadamy prawo jazdy kat. B i dysponujemy samochodem. Znajomość angielskiego córki biegła, moja i żony poziom początkujący. Bardzo zależy nam na pracy proszę o kontakt sztarszy@gmail.com
    Pozdrawiamy

  2. Witam
    jetem zainteresowany Państwa ofertą pracy na wyjazd do pracy ,mam doświadczenie w pracy przy zbiorach owoców. Proszę o kontakt telefoniczny 885146244

  3. GRZEGORZ BACA na 17 czerwca 2014 @ 10:40

    Witam nazywam się Grzegorz mam 36 lat jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy ,przy zbiorach owoców .Proszę o kontakt telefoniczny muj numer to 517-692-614 Grzegorz

  4. paulinalange na 18 czerwca 2014 @ 07:18

    Witam, ja i mój chłopak mamy 20 i 21 lat i bardzo jesteśmy zainteresowani pańską ofertą. Jesteśmy osobami młodymi sprawnymi fizycznie i pracowitymi, od najmłodszych lat wyjeżdzamy za granicę pracować. Język angielski u chłopaka bardzo dobry niemiecki mój i jego na poziomie komunikatywnym. Jesteśmy dyspozycyjni od końca czerwca i chcielibyśmy zostać 4-6 tygodni, ponieważ później mamy egzaminy na studia. Bardzo prosimy o kontakt tel: 883187000, a najlepiej mailowy: paulinalange@op.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.