Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

akord €

Praca Niemcy dla par przy zbiorach malin bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Hamburg
  • Lista: 19 czerwca 2014 16:09

Plantacja z okolic Hamburga szuka par bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta dla kobiet i mężczyzn przy zbiorach malin. Zatrudnienie dla 30 osób na okres 2 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik do zbioru malin
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: akord

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie malin z planacji. Zbiór owoców bez względu na panujące warunki pogodowe.

Wymagania:
- doświadczenie przy zbiorach konieczne
- bez przeciwwskazań zdrowotnych
- możliwość stawienia się na spotkanie z pracodawcą: 1 lipca we Wrocławiu, 2 lipca w Warszawie bądź 3 lipca w Krakowie
- osoba bez nałogów, której będzie zależało na pracy

Oferujemy:
- zatrudnienie na okres 2 miesięcy
- umowa o pracę na niemieckich warunkach
- zarobki akordowe
- bezpłatne miejsce noclegowe (pokoje 2-3 osobowe)
- dobre warunki pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury wysyłając swoje CV z klauzulą poufności w języku polskim bądź angielskim na adres: biuro@workingservice.pl w tytule proszę wpisać: zbiory malin Niemcy.

Źródło:

ID Ogłoszenia: 73453a2f31515cc7

Linki Sponsorowane

2 Odpowiedzi na “Praca Niemcy dla par przy zbiorach malin bez znajomości języka Hamburg”

  1. emil1993 na 1 lipca 2014 @ 09:38

    Jestem zainteresowany ofertą wyjazdu do pracy mam 22 lata jestem odpowiedzialny i poprawnie wykonuje zadanie bardzo mi zalezy na wyjezdzie do pracy wraz z narzeczoną., Prosze o kontakt telefoniczny 505-084-560.

  2. W Niemczech płaca norweskimi koronami?

    od administracji: błąd moderatora ;) stawka nie była podana jedyna informacja, to że na akord

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.