Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

120 NOK/h €

Praca przy zbiorach owoców w Norwegii

 • Kraj: Norway
 • Miasto: Stavanger
 • Lista: 4 czerwca 2012 21:59
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca przy zbiorach owoców w Norwegii

Opis

Dla naszego klienta dużego gospodarstwa rolnego w Norwegii poszukujemy osób do pracy przy zbiorach owoców w sezonie lato 2012.

Poszukujemy osób na następujące zbiory owoców:

 • Zbiory truskawek – od czerwca do sierpnia
 • Zbiory malin – od lipca do sierpnia
 • Zbiory jagód – od lipca
 • Zbiory jabłek od sierpnia do września
 • Zbiory gruszek – od sierpnia
 • Zbiory wiśni i czereśni od lipca do sierpnia

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca (pole namiotowe). Obowiązkowe ubezpieczenie NW potrącane jest z pensji w wysokości 10 NOK za dzień.

Mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego, prawem jazdy kat.b oraz doświadczeniem w pracach przy zbiorach owoców.

Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy na stronie zakładka „kontakt” obok mapy. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

     

ID Ogłoszenia: 1584fcd2d9104caa

Linki Sponsorowane

51 Odpowiedzi na “Praca przy zbiorach owoców w Norwegii”

 1. Dzień dobry. Wraz z moim kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy w miesiącach od lipca do sierpnia.
  Oboje mamy po 19 lat i znamy język angielski i podstawy języka niemieckiego.
  Jesteśmy pracowici i uczciwi. Pracowaliśmy już przy zbiorach. Prosił bym o kontakt na maila: michael-rock@hotmail.com i podanie więcej informacji.

 2. Witam , jestem zainteresowana pracą przy zbiorze od czerwca do sierpnia ( truskawki) . Jestem juz na miejscu w Norwegi , dokladnie we Floro. Pracowalam juz przy zbiorach. Jestem pracowita.
  Prosze o kontakt na maila. stona19@onet.pl jak i o podanie wiekszych informacji.
  Pozdrawiam.

 3. Witam. Jestem zainteresowana pracą przy zbiorze malin od lipca do sierpnia. Mam już spore doświadczenie przy tego typu pracach, jestem osobą sprawną fizycznie, znam język angielski.
  Proszę o kontakt na maila: IzuniaK15@poczta.fm

 4. Agnieszka Mastalerz na 10 czerwca 2012 @ 12:27

  Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą w Norwegii. Jesteśmy pracowici, sprawni fizycznie, uczciwi, mamy 21 lat, jesteśmy studentami UW, świetnie znamy angielski (studia filologiczne, roczny pobyt w Stanach), ja znam także niemiecki na poziomie C1. Obydwoje posiadamy prawo jazdy kat.B.
  Będę wdzięczna za kontakt.
  agmastal@gmail.com

 5. Praca-studentka na 12 czerwca 2012 @ 07:26

  Witam , jestem zainteresowana ofertą pracy na okers wakacji ok miesiaca
  pozdrawiam

 6. zdzisława stępień na 12 czerwca 2012 @ 09:18

  Witam jestem zainteresowana oferta pracy ,pracowałam juz przy zbiorach warzyw w Niemczech mam prawo jazdy kat.B prosze o kontakt i wiecej informacji dziekuje i pozdrawiam.zdzislawa.stepien@onet.pl- moj nr.tel.724108480

 7. Witamy! Jesteśmy studentkami, poszukujemy pilnie pracy przy zbiorach na okres lipiec-sierpień. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Jesteśmy ze wsi więc praca przy zbiorach nie jest nam obca:) Bilet mamy wstępnie zarezerwowany na 4 lipca. Prosimy o szybki kontakt. Pozdrawiamy

 8. Jestem zainteresowany praca w Norwegii. Chcialbym podjac prace z dziewczyna. Oboje jestesmy studentami (budownictwo, pedagogika).Posiadam prawo jazdy, znamy angielski. Bardzo prosimy o kontakt e- mailowy: givimesso@gmail.com

 9. Witam ,
  jestem zainteresowana praca w Norwegii (lipiec-sierpień) , znam język angielski, posiadam prawo jazdy kat B. Obecnie studiuje Inżynierie biomedyczna. Mam doświadczenie w pracy przy zbiorach oraz za granicą. Proszę o szybki kontakt;)
  ania.himniak@gmail.com

 10. Mam 20 lat, prawo jazdy B, niepalący.

 11. Witam, mam na imię Marta. Mam 20 lat i jestem studentką. Bardzo zależy mi,
  aby znaleźć pracę w miesiącach od czerwca do września, ponieważ później
  zaczynam studia. Jestem osobą sprawną fizycznie, odporną na różne
  warunki pracy. Jestem pracowita i przykładam się do wykonywanej
  czynności. Mam doświadczenie w tego typu pracy, gdyż w ubiegłym
  sezonie pracowałam przy zbiorach jabłek oraz malin. Moja znajomość języka
  angielskiego jest dobra, komunikatywna.
  Bardzo proszę o odpowiedź czy byłaby możliwość podjęcia tej pracy. Zapewniam o swojej sumienności.
  Mój numer kontaktowy to 889 201 390, e-mail: marta.karpierz@gmail.com
  Pozdrawiam serdecznie
  Marta

 12. Agnieszka Mastalerz na 14 czerwca 2012 @ 20:15

  Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach!
  Mamy 21 lat, jesteśmy studentami Uniwersytetu Warszawskiego, świetnie znamy język angielski (studia językowe, pobyt w stanach) oraz język niemiecki. Obydwoje posiadamy prawo jazdy kat. B.
  Jesteśmy pracowici i uczciwi.
  Pozdrawiam!

  603330232

 13. para młodych pracowitych osób kobieta 22lata studentka ze znajomością języka angielskiego i mężczyzna 22 lata, oboje prawo jazdy kat B, podejmiemy się pracy przy zbiorach owoców lub warzyw nie boimy się ciężkiej pracy prosimy o kontakt ania_mac20@onet.pl

 14. Witam, jestem studentem i szukam pracy na wakacje aby zarobić na dalsze kształcenie, poznać nowych ludzi i kulturę oraz doszlifować język. Żadna praca nie jest mi straszna, pracowałem w hotelu i w budowlance. Jestem uczciwy pracowity. Chętnie będę pracował od lipca do końca października!!!
  Mój numer +48 603654457

 15. Legieć Konrad na 17 czerwca 2012 @ 23:18

  Wtam, Mam 19 lat, jestem tegorocznym maturzysta, jestem zainteresowany oferta.. prosze o e-mal z dokladniejszymi informacjami. Posluguje sie jezykiem angielskim w stopniu zaawansowanym, nie boje sie ciezkiej pracy, jestem cierpliwy, sumienny ambitny i systematyczny. Jestem mloda wysportowana osoba gotowa na kazdy rodzaj pracy. e-mail- legieckonrad@o2.pl

 16. MateuszMaja na 18 czerwca 2012 @ 11:29

  Witam.
  2 osoby (studentka i student). Pilnie poszukujemy pracy przy zbiorach na okres od 01.07 do 01.09 2012r. J.angielski w stopniu bardzo dobrym/zaawansowanym, oboje prawo jazdy kat.B. Jesteśmy chętni do pracy,odpowiedzialni, punktualni i mamy dużo energii. Bardzo zależy nam na pracy w tym okresie, prosimy o kontakt.
  Kraków, Mateusz – 531266873

 17. Witam. Wraz z trójką kolegów byli byśmy bardzo zainteresowani tą ofertą. W sezonach 2009 i 2010 pracowaliśmy przy zbiorach truskawek w Finlandii. Jesteśmy dyspozycyjni, w stopniach komunikatywnych znamy język angielski, każdy z nas posiada prawo jazdy kategorii B oraz mamy od 20 do 22 lat. Proszę o kontakt.

 18. Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy od lipca do września. Mamy doświadczenie przy zbiorach warzyw, jagód, jabłek. Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym, norweski w trakcie nauki, prawo jazdy kat.B.
  Proszę o szybki kontakt +48724263254

 19. Aga I Piotr na 20 czerwca 2012 @ 11:35

  Prosimy o kontakt.

 20. KasiaKlaudia na 20 czerwca 2012 @ 13:48

  Dzień dobry. Wraz z koleżanka byłabym chętna do pracy przy zbiorach owoców od lipca do końca sierpnia. Jesteśmy pracowite, sprawne fizycznie, znamy język angielski na poziomie komunikatywnym i posiadamy prawo jazdy kat. B. Jeśli są jeszcze wolne miejsca bardzo proszę o kontakt tel: 888631296 lub na kasiastawicka@onet.com.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 21. Praca Norwegia na 20 czerwca 2012 @ 15:44

  Witam Państwa znalazłem ofertę pracy wprzy zbiorze.
  Jesteśmy grupą 3 osobową z doświadczeniem przy zbiorach innych pracach.
  Jesteśmy osobami uczącymi sie na Uniwersytecie Rolnictwa, znajomość języka Angielskiego posiadamy prawo jazdy kat.B .
  Bardzo nam zależy na pracy jesteśmy gotowi od 5 lipca podjąć prace.
  Prosimy o kontakt na numer : 511-282-973

 22. Witam,
  jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Mam na imię Sandra, mieszkam we Wrocławiu. Pracowałam przez kilka lat w okresie wakacyjnym przy zbiorach truskawek, jabłek itp. Bardzo dobrze znam język angielski ( poziom C1) oraz komunikuję się w języku hiszpańskim (B1). Mój numer telefonu to 667 051 593

 23. para szuka pracy na 21 czerwca 2012 @ 21:48

  Witam,
  Piszę w imieniu swoim jak i chłopaka.Jesteśmy studentami w wieku 21-22 , którzy chętnie podejmą pracę przy zbiorach.Nie boimy się wyzwań i pracy w pocie czoła. Jestesmy odpowiedzialni, sumienni i uczciwi.Naszym atutem jest to że wspólnie posługujemy się językiem angielskim a jedno z nas także językiem rosyjskim, ukraińskim oraz hiszpańskim.
  Prosimy o kontakt poprzez kontakt e-mailowy pauliii_pauliii@hotmail.com.

 24. Szanowni Państwo, mam na imię Katarzyna, mam 24 lata. Posiadam doświadczenie przy zbiorach truskawek, ale także długoletnie doświadczenie w pracy w sadzie przy zbiorach owoców i zborach warzyw upraw polowych. Posiadam również doświadczenie pracy w Norwegii w Oslo, gdzie w ubiegłym roku pracowałam jako pokojówka, a także w firmie sprzątającej. Posiadam wszystkie pozwolenia na pobyt i prace w Norwegii. Pochodzę z województwa małopolskiego. Biegle władam językiem angielskim, zaś językiem norweskim w stopniu podstawowym. Jestem gotowa podjąć prace od 01.07.2012 r.
  Bardzo proszę o kontakt na nr 0048 518 694 600 ; 0047 46588245

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 25. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą mam doświadczenie przy zbieraniu czereśni i jablek w UK – kent na Mansfields farm. Mam 26 lat prawo jazdy kat B mówię po angielsku w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. Chętnie zabrałbym też młodszego brata – ma on 19 lat i prawo jazdy kat B +T ( na ciągnik z przyczepą) (angielski w stopniu komunikatywnym) Nie pijemy i nie palimy. Pochodzimy z gospodarstwa.

  Chętnie zostalibyśmy tam na 3 miesiące albo dłużej w zależności od potrzeb.

  Uprzejmie proszę o kontakt i troszkę więcej informacji np kiedy i gdzie odbędzie się rekrutacja.
  Pozdrawiam Serdecznie

  Andrzej

 26. Witam. jestem studentem z Łodzi, mam 27 lat. Mam duże doświadczenia przy zbiorach i wszelkiego rodzaju pracach na farmie w niemczech (kolonia,hamburg) i norwegii (lillehamer). Znam dobrze język angielski i niemiecki. Język norweski znam słabo. Jeśli jest jakaś szansa na pracę to czekam na informację- domostroy@onet.pl i pod numerem tel 695738676.

 27. kruszonprezes na 24 czerwca 2012 @ 04:06

  Witam jestem uczciwym i pracowitym 20 letnim mężczyzną z OSTROŁĘKI,,,studentem,,,poszukuję pracy sezonowej w okresie letnim i chętnie podjąłbym oferowaną przez państwa pracę…
  Moje atuty to:
  -Pracowitość
  -sumienność
  -lojalność
  -dyspozycyjność
  Posiadam Prawo jazdy kategorii B,A
  ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO STOPIEŃ BARDZO ZAAWANSOWANY!
  TELEFON:510 748 729

 28. Witam.
  Mam na imię Paweł(24 lata), wraz z dziewczyną szukamy pracy na dłuższy okres.Znam język angielski w stopniu dobrym, dziewczyna w średnim stopniu. Mam doświadczenie w pracy na szklarni przy ścince róż oraz papryki.Jesteśmy pracowici, sumienni i odpowiedzialni za powierzone zadania.
  Tel kontaktowy: +48 798207195.

 29. Marzena i Monika na 28 czerwca 2012 @ 17:08

  Witamy.Marzena lat 27 i Monika lat 20.Dwie siostry ,pelne zapału i checi do ciezkiej pracy.Znajomosc jezyka angielskiego:
  Marzena – fluent w mowie i pismie (wiele lat nauki i 3 letni pobyt w pracy w Dublinie)
  Monika – komunikatywnie w mowie i pismie (wiele lat nauki)
  Oby dwie posiadamy prawo jazdy kat. B
  Jestesmy w stanie podjac sie pracy od zaraz.
  e mail: gotowork879@gmail.com

 30. Praca w Norwegii przy zbiorze owoców na 28 czerwca 2012 @ 21:38

  Witam.
  Jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorze owoców od zaraz.Jesteśmy
  parą i posiadamy doświadczenie w zbieraniu owoców gdyż
  wyjeżdżaliśmy do takiej pracy do Niemiec.Jesteśmy zdeterminowani,rzetelni,chętni do pracy i nie obca jest nam praca fizyczna.Posiadamy własny samochód i dojzd nie stanowi dla Nas problemu.Niżej podaje Nasze dane:

  1.Cichocka Angelika-23 lata woj.śląskie,Bielsko-Biała
  j.niemiecki- znajomość w stopniu dobrym
  j.angielski-znajomość w stopniu komunikatywnym

  2.Bartłomiej Kubica-23 lata woj.śląskie,Godziszka(wieś w pobliżu Bielska-Białej)prawo jazdy kat.B
  j.angielski-znajomość w stopniu dobrym
  j.rosyjski-znajomość w stopniu komunikatywnym

  kontakt telefoniczny +48883553524
  kontakt e-mail angela18bb@gmail.com lub bartekkubica1@wp.pl

  Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie Naszej sprawy.
  Pozdrawiamy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 31. Wyjazd od zaraz na 2 lipca 2012 @ 11:57

  Damian, 26 lat, własne auto, j. angielski komunikatywny, wieloletnie doświadczenie w różnych branżach(również zbiory) w UE. Bez nałogów, zdeterminowany do wyjazdu od zaraz.
  693-662-148
  damian.mrd@o2.pl

 32. Witam mam na imię Mateusz. Mieszkam w województwie Lubelskim. mam 23 lata. Angielski w stopniu komunikatywnym. Co prawda nie mam doświadczenia w pracy w Norwegii ale kilkukrotnie pracowałem w Belgii przy porach. proszę o kontakt 512969190

 33. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą proszę o kontakt wyjadę kiedy się da dostosuję sie do terminu mój numer 661 110 329 mam 25 lat i prawo jazdy

 34. Witam, jestem jak najbardziej zainteresowany powyższą ofertą, wyjadę kiedy można, mam prawo jazdy kat B

 35. moj mail to lukas161290@gmail.com

 36. Witam,
  Mam 20 lat, jestem bardzo zainteresowana pracą przy zbiorze na okres lipiec-sierpień, w każdej chwili mogę wyjechać, język angielski komunikatywny. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny : 792878597 bądź e-mail : gmar3@ymail.com
  pozdrawiam i dziękuje

 37. Witam.
  Nazywam się Damian i jestem studentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jestem zmotywowaną osobą do pracy i chciałbym wyjechać za granicę. Język angielski znam na poziomie bardzo dobrym. Posiadam prawo jazdy kategorii B.
  Proszę o kontakt: denz.dk@gmail.com lub tel 724863751

 38. Czarek i Ewelina na 7 lipca 2012 @ 05:31

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy.Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat.Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej.Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 39. Witam. Ja wraz z moją kuzynką i koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy przy zbiorach. Mamy od 19 do 24 lat. Jesteśmy sumienne, pracowite, posiadamy prawo jazdy kat. B, mamy doświadczenie w pracy przy zbiorach. Znajomość języka ang komunikatywna.

  Obecnie przebywamy już w Stavanger. Pracę mogłybyśmy podjąć natychmiast.
  Bardzo prosimy o kontakt na maila monisia_159@o2.pl lub tel: 661980779.
  Pozdrawiamy

 40. Krystian na 13 lipca 2012 @ 09:05

  Witam mam 19 lat a ojciec 40 pilnie podejmą pracę jesteśmy rzetelniej , pracowici i sumienni be nałogów proszę o pilny kontakt bo jesteśmy bardzo zainteresowani tel 691 554 740 lub E-mail lakiernia-50@o2.pl

 41. Witam Wraz z moimi 3 kolegami w przedziale wiekowym od 18-20 lat jesteśmy zainteresowani tą oferta pracy znajomość J. Angielskiego na poziomie komunikatywnym także doświadczenie przy zbiorach Proszę o kontakt 513235391 lub 793918568

 42. Damian, Mariusz, Adam na 15 lipca 2012 @ 19:25

  Witamy!
  3 osoby (wiek 32,34,40) z wieloletnim doświadczeniem w rolnictwie (zbiory wszelkich warzyw i owoców za granicą) są zainteresowane niniejszą ofertą pracy. Jedna z wymienionych osób doskonale porozumiewa się w języku angielskim (w mowie i w piśmie). Jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do wyjazdu od zaraz. Wszyscy posiadamy prawo jazdy kat.B, jedna osoba kat.C.Bardzo serdecznie prosimy o kontakt nr tel. 507 355 087 lub e-mail: anulka.b1982@onet.eu Dziękujemy.

 43. Witam.
  Razem z mężem poszukujemy pracy za granicą w rolnictwie, gdzie pracowaliśmy od dziecka, więc posiadamy bogate doświadczenie przy zbiorach owoców-truskawek, jabłek, śliwek, czereśni, wiśni itp.Interesowałaby nas praca choćby od zaraz na dłuższy okres czasu.Znamy język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, prawie dwa lata pracowaliśmy w Danii na magazynach i przy produkcji chłodnic.Dysponujemy własnym środkiem transportu.Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 794798441 lub 794798442.
  Pozdrawiamy

 44. Witam serdecznie,
  Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą przy zbiorze owoców.

  Mam na imię Anna, 30 lat, woj.kujawsko-pomorskie,j.angielski poziom bardzo dobry, płynny przez 6 lat mieszkałam w Anglii.

  Mam rodzinę na wsi,praca fizyczna, przy żniwach i zbiorze owoców i warzyw nie jest mi obca.Pracowałam przy zbiorach: jabłek,wiśni,truskawek,runa leśnego,pomidorów,ogórków i na plantacji tytoniu w Polsce.

  Dodatkowe informacje:
  - bardzo dobra kondycja fizyczna, wysportowana,gotowa pracować 12 godz i więcej w razie potrzeby
  - pracowita i sumienna
  - bezkonfliktowa, szybko nawiązująca kontakty, życzliwa, pomocna,potrafiąca pracować
  zespołowo
  - bez nałogów
  - gotowa na wyjazd od zaraz

  Z góry dziękuję i liczę na kontakt z Państwa strony,
  pozdrawiam,

  tel. +48 880 657 615
  mail ania13091981@interia.pl

 45. Witam!! Mam 23 lata i jestem studentem Politechniki Wrocławskiej. Mieszkam w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie). Jestem zainteresowany pracą od początku sierpnia do połowy września. Praca w trybie 8-12 godzin dziennie nie będzie stanowić dla mnie problemu (chętnie też wezmę nadgodziny). Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, języka niemieckiego w stopniu podstawowym. Posiadam ponadto prawo jazdy kat. B. Mój numer kontaktowy – 505079829,
  adres e-mail – tomek.dziubala@gmail.com
  Serdecznie pozdrawiam!!

 46. RZETELNY PRACOWNIK Z RĘKOMA RWĄCYMI SIĘ DO PRACY na 26 lipca 2012 @ 21:28

  WITAM

  Nazywam się Marcin, mam 22 lata, pochodzę z Opola i pilnie poszukuję oferty pracy w Norwegii. Jestem zmotywowany i gotowy do pracy. Znam język angielski w stopniu zaawansowanym. Szybko dostosowuję się do nowych warunków. Jeżeli są zainteresowani Państwo rzetelnym i punktualnym pracownikiem to jestem do usług.

  Proszę o kontakt pod nr. 795-758-318, lub email : mar_325@tlen.pl

  Jestem dyspozycyjny od 26.07 do 31.12.2012

  Pozdrawiam

 47. Właśnie ukończyłem LO i zostałem przyjęty na studia do Wrocławia. Poszukuję pracy w celu utrzymania się na studiach. Jestem zainteresowany pracą od zaraz.
  Pracę podejmę do początku października. Pracowałem już fizycznie przy zbiorach wiśni nie daleko Kalisza. Pracowałem również w Decahtlonie jako sprzedawca. Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym i niemieckiego na poziomie podstawowym. Mogę pracować po 12 godzin na dobę.Proszę o kontakt.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 48. Paula, Jonatan I Gabriel na 3 sierpnia 2012 @ 11:13

  Trzy młode osoby (2 chłopaków, 1 dziewczyna) poważnie zainteresowane oferta. Jesteśmy sumienni, pracowici, uczciwi, bezkonfliktowi, bez nałogów. Wszyscy biegle posługujemy się językiem angielskim. Jesteśmy gotowi zacząć pracę od zaraz! Czekamy na odpowiedz!

 49. KRZYSZTOF SZYMKOWIAK na 11 sierpnia 2012 @ 09:19

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy.Po jego smierci pracowalem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Mam prawo jazdy kat. „B” i obsluguje laptopa.Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48698028671 lub +48627492112 ewentualnie e-mail markal4@wp.pl. Pozdrawiam Krzysztof

 50. Witam,
  jesteśmy z koleżanką bardzo zainteresowane podjęciem pracy. Praca przy zbiorach jest Nam dobrze znana. Język angielski komunikatywnie. Jesteśmy zdeterminowone do pracy, zdrowe, nastawione na ciężką pracę fizyczną oraz w pełni dyspozycyjne. Mamy po 29 i 30 lat. Obydwie posiadamy prawo jazdy kat. B oraz zaświadczenie o niekaralności. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr 607789707 lub mailowy yemii@yemii.pl.

  pozdrawiam
  Emilia

 51. Witam,
  ja (19lat) i mój kolega (18lat). Poszukujemy pracy na wakacje. Jesteśmy bardzo pracowici.
  Posiadamy bardzo dobrą kondycję fizyczną. Odpowiadają nam przedzstawione warunki pracy.
  Jesteśmy zainteresowani ofertą.
  Czekamy na kontakt.

  e-mail: Willkill888@gmail.com
  nr tel. 538 110 831

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.