Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

105 DKK/h €

Praca przy zbiorach warzyw w Danii – papryka, pomidory

 • Kraj: Denmark
 • Miasto: Tønder
 • Lista: 19 lipca 2012 00:22
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca przy zbiorach warzyw w Danii – papryka, pomidory

Opis

Dla właściciela upraw warzywnych w Danii – miasto Tønder poszukujemy pracowników do pracy przy zbiorach warzyw – głównie papryki i pomidorów z upraw szklarniowych.

Praca odbywa się w szklarni i polega na zbieraniu, sortowaniu u pakowaniu warzyw. Są to przede wszystkim pomidory, papryka i sporadycznie ogórki.

Praca bez znajomości języka. Mile widziana komunikatywna znajomość języka Angielskiego lub Niemieckiego.

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca. Są to wynajęte mieszkania pracownicze z łazienką, WC, kuchnią i dwiema sypialniami. Jedno mieszkanie dla 4 osób. Mile widziane pary i grupy znajomych.

Zarobki: 105 DKK/h netto (ok 55-60zł)

Nr. ref.: zbs/dk/003/2012

Jesteśmy uczciwą Agencją Pracy zrzeszoną w Europejskich Służbach Zatrudnienia (EURES) oraz Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji (REC). Mamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy za granicą. Naszą specjalnością są oferty pracy sezonowej za granicą – głównie zbiory owoców i warzyw.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego na niniejszej stronie (zakładka „kontakt” obok mapki po prawej stronie). W treści prosimy napisać: swoje imię/imiona, swój wiek, doświadczenie w pracy przy zbiorach, województwo oraz znajomości języków.

Z uwagi na poufność Państwa danych uprzejmie informujemy, że przy zgłaszaniu swojej aplikacji nie muszą Państwo podawać dokładnych danych adresowych ani personalnych. Wszelkie niezbędne dane do podpisania umowy uzupełnimy jeśli Państwa kandydatura zostanie zakwalifikowana w procesie rekrutacji.

Z uwagi na duże zainteresowania ofertami zastrzegamy sobie możliwość, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi pracownikami, których zgłoszenia będą najlepiej pasować do profilu poszukiwanego przez nas pracownika. Nie mamy w zwyczaju wysyłać odpowiedzi odmownych.

Pouczenie:
Agencja zatrudnienia nie może pobierać od osób, dla których poszukuje pracy zarobkowej, opłat innych niż z tytułu: dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich i tłumaczenia dokumentów.

     

ID Ogłoszenia: 3785007507d9a9ca

Linki Sponsorowane

127 Odpowiedzi na “Praca przy zbiorach warzyw w Danii – papryka, pomidory”

 1. Czarek i Ewelina na 19 lipca 2012 @ 05:42

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha, a także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Gotowi do wyjazdu w każdej chwili
  Cezary Drzewiecki 667287605

 2. Dzień dobry.

  Na imię mam Piotr, mam 29 lat. Jestem studentem ostatniego semestru studiów Informatycznych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie (semestr 7-inż. rozpoczynam w połowie października).
  Wraz z kolegą Dawidem (28lat) szukamy pracy wakacyjnej przy zbiorach warzyw i owoców.
  Oboje posiadamy doświadczenie w tego rodzaju pracach a także w pracach magazynowych.
  Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B.
  Ja mówię w j. angielskim komunikatywnie na poziomie B1, natomiast kolega w j.angielskim w stopniu komunikatywnym.
  Posiadamy własny transport.
  Interesuje nas wyjazd w dwie osoby – m.in.tańsze koszty dojazdu, bezpieczeństwo, motywacja.
  Jesteśmy zmotywowani do pracy.
  Co nas cechuje?
  Praca w stresie, w ciężkich warunkach, pod presją czasu, pracowitość, rzetelność.
  Nie karani.
  Bardzo zależy nam na znalezieniu pracy wakacyjnej. Taka praca, to odskocznia od rzeczywistości, możliwość poznania ciekawych ludzi oraz – co najważniejsze – możliwość zdobycia doświadczenia.
  KONTAKT:
  GSM: +48 608-797-236
  e-mail: grzesikpiotr@op.pl
  woj: zachodniopomorskie

 3. Witam!.

  Jestem w każdej chwili gotowy do wyjazdu do pracy. Jestem studentem na urlopie dziekańskim. mam doświadczenie w zbiorach. Posiadam prawo jazdy kat. B. Pochodzę z woj. lubelskiego (Lublin). Znajomość języka angielskiego komunikatywna.
  Mój kontakt telefoniczny : 794678635
  Pozdrawiam.

 4. Radosław na 19 lipca 2012 @ 09:02

  Dzień dobry.
  Nazywam się Radek (27lat)wraz z dwójką moich kolegów (pochodzimy z województwa podkarpackiego) jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy przy zbiorach warzyw.
  Obecnie zakończyliśmy studia magisterskie i szukamy pracy sezonowej.
  Mamy doświadczenie pracy za granicą. Posługujemy się językiem angielskim w stopniu dobrym oraz komunikatywnym.
  Posiadamy prawo jazdy kat. B oraz własny transport.
  Nasze CV jest przygotowane.
  Z góry dziękuję za odpowiedź.
  Kontakt:
  tel. +48 510 208 448
  e-mail: radoslawgrabos13@wp.pl

 5. Vittorio na 19 lipca 2012 @ 09:10

  Szanowni Państwo!

  Razem z przyjaciółmi jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jest nas czterech: Piotr Chełmiński, Łukasz Ujma, Michelle-Angelo Weber i ja – Vittorio-Angelo Weber. Znamy się od czasów licealnych i choć studiujemy w różnych miastach, stanowimy zgraną paczkę. Nie boimy się ciężkiej pracy, byliśmy już zatrudnieni jako robotnicy fizyczni przy remontowaniu hali (burzyliśmy ściany, kuliśmy podłogi, wywoziliśmy gruz, tynkowaliśmy i malowaliśmy pomieszczenia – nic nam nie straszne). Obiecujemy wykonywać ją z dokładnością i uczciwością. Oprócz tego wszyscy jesteśmy zdrowi i posiadamy duży zapał do pracy, z której zarobek pozwoli nam utrzymać się na studiach. Poniżej zamieszczam krótki opis każdego z nas.

  Piotr Chełmiński – 22 lata, student geologii i górnictwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego (certyfikat)
  Łukasz Ujma – 22 lata, student informatyki na Politechnice Częstochowskiej, dobra znajomość języka angielskiego, tak zwana złota rączka, zna się na wielu pracach budowlanych i technicznych, świetnie prowadzi samochód
  Michelle-Angelo Weber – mój dwudziestoletni brat, uczy się w szkole policealnej informatyki, dobrze zna język angielski
  Vittorio-Angelo Weber – 22 lata, przez dwa lata studiowałem ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim, którą ostatnio postanowiłem porzucić dla biologii – mojej prawdziwej pasji, bardzo dobrze znam język angielski (certyfikat British School), dobrze język włoski
  Wszyscy jesteśmy z Częstochowy z wojwództwa Śląskiego
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od zaraz do końca września. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, bardzo prosimy o kontakt na ten mail lub telefonicznie: 509871159 – Vittorio-Angelo Weber vittorio11angelo@gmail.com
  508380090 – Piotr Chełmicki.
  lathifer.svu@gmail.com
  Z niecierpliwością czekamy na Państwa odpowiedź.

  Z wyrazami szacunku
  Vittorio-Angelo Weber

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 6. Krzysiek na 19 lipca 2012 @ 12:00

  Witam, mam 23 lata, studiuję w Krakowie. Jestem w bardzo dobrej
  kondycji fizycznej, gotów do pracy od zaraz. Posługuje się angielskim
  w stopniu zaawansowanym, znam podstawowy francuski. Jestem bardzo
  wytrzymały i szybko się uczę. Mam doświadczenie w zbiorach choć na mniejszą skalę. Pełna mobilizacja i chęć do pracy przy nielimitowanym czasie i obciążeniu. Chętnie wezmę
  nadgodziny. Bardzo proszę o kontakt: 604 296 242.
  Pozdrawiam.

 7. Witam! Mamy z zona po 29 lat. Jestesmy z Rzeszowa. Oboje poszukujemy pracy sezonowej za granica. Mamy doswiadczenie w pracy przy zbiorach Bardzo dobrze mowimy po angielsku, komunikatywny niemiecki. Gotowi do pracy od zaraz. Bardzo chetnie wezmiemy nadgodziny :) Jestesmy bezkonfliktowi, bez nalogow!

  kontakt
  tel. 888700859
  pozdrawiam

 8. Magdalena na 19 lipca 2012 @ 17:00

  Dzien dobry,wraz z dwoma kuzynami jestesmy zainteresowani Panstwa ofertą pracy. Mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek,porzeczek oraz winogron.Także z papryką i pomidorami sobie proadzimy. Mamy ogromny zapal do pracy. Bardzo prosimy o kontakt.

 9. Witam,
  wraz z koleżanką mam po 23 lat i jestesmy zainteresowane praca przy zbiorze warzyw w Dani. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach za granica, znamy angielski podstawowy. Jesteśmy gotowe podjąc prace w każdej chwili. Proszę o kontakt. Pozdrawiamy.

 10. Jakub i Damian na 19 lipca 2012 @ 19:57

  Dzień Dobry
  Wraz z moim bratem jesteśmy zainteresowani podjęcia się pracy.
  Mamy 20 i 25lat.Mamy doświadczenie przy zbiorach warzyw i owoców w Niemczech.Jesteśmy zdyscyplinowani,bez nałogów,chętni do pracy.Posiadamy prawo jazdy kat.B i własny samochód.Znajomość Języka angielskiego i niemieckiego podstawowa.Mieszkamy w województwie Lubuskim.
  Gotowi do wyjazdu w każdej chwili.
  nr.tel.889778955,888365948.

 11. Krystian na 20 lipca 2012 @ 09:42

  jestem zainteresowany wyjazdem w kazdej chwili nr kontaktowy 884824936

 12. WITAM JESTEM CHETNY NA WYJAZD PROSZE O KONTAKT 536158141

 13. chciałem dodac ze jest na 4

 14. Jacek, mam 30 lat, posiadam własne sady owocowe dlatego mam spore doświadczenie, znam angielski w stopniu dobrym, jestem z woj. podkarpackiego,posiadam prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe itp. tel +48667352609

 15. Mam 18 lat, posiadam prawo jazdy kategorie B, jestem doświadczony pracy przy zbiorach głównie owoców, nie mam nałogów. Chętnie podejmę pracę na cały sierpień.
  tel. 888986471

 16. Witam wraz z narzeczonym jestem zainteresowana Państwa ofertą bardzo proszę o odpowiedz na e-mail: milenawarcino@wp.pl

 17. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą (16 lat). Nie jestem jeszcze pełnoletni, ale konstytucyjnie już mogę pracować. Byłbym zainteresowany pracą od ok. 15 sierpnia do 3 września. Proszę o kontakt emailowy albo telefoniczny 512-199-739

 18. Jestem zaintersowany ponizsza Ofertą mam skonczone 18 lat
  Mój numer tel 792-862-196
  Chętnie podejme prace na cały sierpień
  Mieszkam w województwie Wielkopolskim
  Bardzo proszę o kontakt

 19. Jestem zainteresowany ponizszą ofertą
  Damian Marzol tel-792-862-196
  Uprzejmie proszę o kontakt

 20. Przemysław na 21 lipca 2012 @ 16:42

  mam 30 lat i jestem zainteresowany pracą w Danii, posiadam doświadczenie pracy przy zbiorach (jabłka, gruszki, śliwki,wiśnie), prawo jazdy kat b, bez nałogów

 21. Natalia i Piotr na 22 lipca 2012 @ 10:43

  Witamy. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jesteśmy parą w wieku 19/20 lat. Bardzo pilnie poszukujemy pracy. Jesteśmy parą pracowitą i znającą podstawy języków ang. i niem. Mieszkamy w województwie kujawsko-pomorskim. Jesteśmy zmobilizowani, sprawni fizycznie i chętni do pracy. Prosimy o kontakt mailowy. Pozdrawiamy.

 22. Natalia i Piotr na 22 lipca 2012 @ 10:51

  Chciałam jeszcze dodać, że chłopak posiada prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdu od zaraz, na czas nieokreślony. Bardzo zależy nam na tej pracy. Tel. kontaktowy:+48-509-861-554 lub +48 792-639-947.

 23. Ewelina i Łukasz na 22 lipca 2012 @ 20:33

  Witam jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach w Norwegi mamy duże doświadczenie jeśli chodzi o zbiory owoców i warzyw pracowaliśmy wcześniej przy winobraniu we Francji przy truskawkach w Niemczech oraz Anglii a także przy zbiorze jabłek i gruszek w Belgii oraz zbiorze pomidorów brokułów i karczochów w Italii moja siostra zna angielski na poziomie B 2 ja natomiast uczę się języka norweskiego znam już podstawy posiadamy prawo jazdy kat B ja posiadam dodatkowo uprawnienia na wózki widłowe z zawodu jestem rolnikiem jesteśmy z Małopolski możemy podjąć pracę od zaraz prosimy o kontakt na numer tel 886-818-108 lub email pozdrawiamy

 24. Ewelina i Łukasz na 22 lipca 2012 @ 20:33

  Witam jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach w Danii mamy duże doświadczenie jeśli chodzi o zbiory owoców i warzyw pracowaliśmy wcześniej przy winobraniu we Francji przy truskawkach w Niemczech oraz Anglii a także przy zbiorze jabłek i gruszek w Belgii oraz zbiorze pomidorów brokułów i karczochów w Italii moja siostra zna angielski na poziomie B 2 ja natomiast uczę się języka norweskiego znam już podstawy posiadamy prawo jazdy kat B ja posiadam dodatkowo uprawnienia na wózki widłowe z zawodu jestem rolnikiem jesteśmy z Małopolski możemy podjąć pracę od zaraz prosimy o kontakt na numer tel 886-818-108 lub email pozdrawiamy

 25. Adam i Małgorzata na 23 lipca 2012 @ 08:29

  Witam,
  mamy 23 i 27 lat, obydwoje znamy język niemiecki w stopniu dobrym, angielski w stopniu zaawansowanym i podstawowym. Mamy doświadczenie przy zbiorze truskawek. Jestesmy dynamiczni i chętni do pracy od zaraz.
  Prosimy o kontakt.
  nr tel. 880283929

 26. wiolka9128 na 23 lipca 2012 @ 10:31

  Witam, z tej strony Wioleta(20l). Razem z grupą 4 znajomych(Karolina 19l, Asia 23l, Damian 22l, Dawid 24l, ) szukam sezonowej pracy za granicą. Jesteśmy młodymi, pracowitymi i odpowiedzialnymi ludzmi. Dodatkowo jesteśmy osobami niepalącymi. Szukamy pracy od zaraz. Jesteśmy z Wielkopolski a dokładniej z Kalisza i okolic. Studiujemy na PWSZ Kalisz i Politechnice Wrocławskiej. Każdy z nas posiada doświadczenie w pracy przy zbiorach:
  Karolina- zbiory pomidorów szklarniowych w Polsce. Język Angielski – komunikatywny.
  Asia- zbiory pomidorów szklarniowych w Polsce. Język Angielski i Niemiecki – komunikatywny.
  Damian- Zbiory pomidorów, ogórków i jabłek w Polsce. Zbiory ogórka gruntowego w Niemczech oraz 2-krotnie zbiory borówki amerykańskiej w Holandii. Język Angielski – komunikatywny.
  Dawid- Zbiory pomidorów, ogórków i jabłek w Polsce. Zbiory winogron w Hiszpanii. Język Angielski – komunikatywny.
  Wioleta-Zbiory ogórka gruntowego oraz pomidorów w Polsce, 2-krotnie zbiory borówki amerykańskiej w Holandii. Język Niemiecki – komunikatywny.
  Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą i prosimy o kontakt:

  781 136 288

  Pozdrawiam,
  Wioleta Stempniak
  Odpowiedz

 27. Praca Sezonowa na 23 lipca 2012 @ 11:10

  Witam
  Szukam pracy sezonowej na okres sierpień – wrzesień. Mam 23 lata, posługuję się językiem angielskim, prawo jazdy kat. B. Pochodzę z województwa małopolskiego. proszę o kontakt: 607479922

 28. Witam

  Mam na imię Paweł i obecnie przebywam w Danii. Mam 26 lat i pochodzę z województwa śląskiego. Jestem zainteresowany podjęciem pracy przy zbiorach na okres sierpień- wrzesień. Obecnie do końca lipca pracuję przy zbiorach czereśni właśnie w Danii. Posiadam prawo jazdy kat. B i własny samochód, znam język angielski w stopniu komunikatywnym. Jestem osobą sumienną, która swoje obowiązki wykonuje rzetelnie i dokładnie. Pracodawcy są ze mnie zadowoleni. Proszę o kontakt: tel: 791 983 635. Pozdrawiam

 29. Praca dla pary na 23 lipca 2012 @ 20:36

  Ja razem z dziewczyną byśmy byli bardzo zainteresowani ta pracą,ja studiuje dziennikarstwo a dziewczyna bedzie studiować pedagogikę. Nie boimy sie ciężkiej pracy. Serdecznie prosimy o odpowiedź.

 30. Witam! Nazywam sie Milena, mam 22 lata. Pochodze z woj lubelskiego. Jezyk ang znam na poziomie komunikatywnym. Posiadam doswiadczenie przy zbiorach. Jestem zainteresowana wyjazdem na okres sierpien -wrzesien. Prosze o kontakt nr tel 726 573 379, email milenarr@interia.pl

 31. Szklanka na 24 lipca 2012 @ 09:18

  Witam!
  Jesteśmy studentkami Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Znamy język ang. na poziomie dobrym, płynnym. Dobrze się znamy, potrafimy pracować w zespole. Jesteśmy sumienne i chętne do pracy.
  - Agnieszka Wiśniewska 22 lata, (województwo Śląskie)
  - Ewa Szklanny 21 lat, (województwo Śląskie)
  - Aleksandra Jężak 21 lat,( województwo Śląskie)
  - Paulina Urbaniak 21 lat (województwo Małopolskie)
  Każda z nas wykonywała wcześniej lekkie prace sezonowe, kelnerstwo, sprzedawca, sprzątanie.
  Dodatkowo chętny do pracy jest nasz kolega
  - Łukasz Nogieć (województwo Śląskie), lat 21, student administracji, również dobra znajomość języka ang. płynna w mowie.
  Prosimy o kontakt
  604262691
  508349260

 32. WITAMY JESTESMY ZAINTERESOWANE PAŃSTWA OFERTĄ MAMY DOŚWIADCZENIE PRZY ZBIORACH OWOCÓW ZA GRANICĄ TEL 728255434

 33. witam jestesmy zainteresowani ofertom pracy mamy doswiatczenie przy zbiorach za granicom prosimy o kontakt 513710864

 34. Kamil i Kasia na 25 lipca 2012 @ 07:51

  Witam,
  Jesteśmy zainteresowani tą ofertą mamy po 26 lat i doświadczenie przy zbiorze owoców. Kamil posiada prawo jazdy Kat B oraz własny samochód. Katarzyna włada j. ang na poziomie zaawansowanym, skończyła studia licencjackie z Filologii Angielskiej. Kamil włada j. ang na poziomie komunikatywnym.
  email: haer@spoko.pl tel 886440750
  Pozdrawiamy

 35. Marta i Kinga na 25 lipca 2012 @ 10:18

  Dzień dobry. Wraz z siostrą jesteśmy zainteresowane państwa ofertą jesteśmy studentkami w wieku 20 i 23 lat, obie znamy język niemiecki w stopniu komunikatywnym i język angielski w stopniu średnio zaawansowanym, mamy doświadczenie przy zbiorach owoców, chętne do pracy od zaraz, proszę o kontakt na nr. 696252650

 36. Witam szukam pracy w Danii aktualnie mieszkam u znajomych w Vejle

 37. Student Politechniki,jestem zainteresowany tą pracą.
  Gotowość do wyjazdu od zaraz.
  Pracę chcę podjąć na okres do końca września.
  Doświadczenie w pracy fizycznej:
  -załadunek oraz rozładunek tira załadowanego meblami
  -montaż oraz demontaż sceny na koncert George’a Michaela
  Nie boję się pracy fizycznej,pracowałem już po 14 godzin na dobę
  Poziom znajomości języka angielskiego : dobry
  Bardzo proszę o kontakt w przypadku zainteresowania

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 38. Witam, mam 28 lat i jestem zainteresowana razem z koleżanką podjęciem pracy przy zbiorach, mamy doświadczenie. Jesteśmy pracowite i sumienne. Prosimy o kontakt mbj2010@wp.pl

 39. Witam jestem zainteresowany pracą przy zbiorach z kolegą mamy po 21 lat średnia znaj. j. ang

 40. Witam serdecznie,
  Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą przy zbiorze warzyw.

  Mam na imię Anna, 30 lat, woj.kujawsko-pomorskie,j.angielski poziom bardzo dobry.

  Mam rodzinę na wsi,praca fizyczna, przy żniwach i zbiorze owoców i warzyw nie jest mi obca.Pracowałam przy zbiorach: jabłek,wiśni,truskawek,pomidorów, ogórków i na plantacji tytoniu w Polsce.

  Dodatkowe informacje:
  - bardzo dobra kondycja fizyczna, wysportowana,gotowa pracować 12 godz i więcej w razie potrzeby
  - pracowita i sumienna
  - bezkonfliktowa, szybko nawiązująca kontakty, życzliwa, pomocna,potrafiąca pracować
  zespołowo
  - bez nałogów
  - gotowa na wyjazd od zaraz

  Z góry dziękuje i liczę na kontakt z Państwa strony,
  pozdrawiam,

  tel. +48 880 657 615
  mail ania13091981@interia.pl

 41. praca w danii na 26 lipca 2012 @ 10:18

  Witam,..Mam 31 lat jestem kobieta ktora juz pracowała 2 lata w danii przy zbiorach..Jestem zainteresowana oferta..jestem gotowa na wyjazd od zaraz..moj num..tel..797840043..dziekuje z góry..

 42. Pawel i Maja na 26 lipca 2012 @ 11:56

  Witam. Wraz z dziewczyna jesteśmy zainteresowani oferta pracy. Znajomość języka ang. poziom podstawowy komunikatywny. mamy 21 i 22lata, oboje mamy doświadczenie w pracach sezonowych lecz teraz szukamy czegoś na dłuższy okres czasu.posiadam również posiadam uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz wraz z dziewczyna posiadamy oboje prawo jazdy kat.B .bardzo zależy nam na tej pracy w związku z czym prosimy o szybki kontakt droga mailowa lub na podane niżej nr telefonu
  504609147 lub 605577268.
  Pozdrawiam.

 43. Praca w Danii KUBA na 26 lipca 2012 @ 12:22

  Witam jestem zainteresowany państwa ofertą posiadam doświadczenie w zbiorach pracowałem w Angli przy zbiorach rabarberu posiadam prawo jazdy kat B jeżeli jest możliwość wyjazdu większą grupą to jest nas 4 osoby bez nałogów i każdy ma jakieś doświadczenie przy zbiorach prosimy o pilny kontakt pod nr tel. 789-453-113

  • praca przy zbiorach na 29 lipca 2012 @ 20:10

   Szanowni Państwo,

   zainteresowała nas powyższa oferta pracy, którą możemy podjąć od zaraz. Jesteśmy czteroosobową grupą z województwa kujawsko-pomorskiego: Katarzyna (22 lata) i Michał (18 lat) – rodzeństwo oraz Daria (22 lata) i Karol (22 lata). Większość z nas, czyli Katarzyna, Michał i Karol mieszkamy na wsi i i dobrze radzimy sobie z pracą przy zbiorach na rodzinnych gospodarstwach rolnych. Dziewczyny mają za sobą zdany egzamin uniwersytecki z języka angielskiego (na poziomie b2), natomiast chłopcy mówią w tym języku na poziomie szkoły średniej; wszyscy znamy też podstawy niemieckiego.

 44. Sylwia i Luiza na 26 lipca 2012 @ 14:48

  Witamy serdecznie,
  jesteśmy zainteresowane powyższą ofertą pracy przy zbiorach pomidorów czy papryki w szklarniach. Mamy po 27 i 28 lat.
  Jesteśmy siostrami. Język angielski i niemiecki znamy w stopniu
  podstawowym (komunikatywnym).
  Luiza posiada prawo jazdy kat. B.
  Pracowałyśmy już na plantacjach przy zbiorach warzyw i owoców w
  Polsce (głownie truskawki i maliny).
  Nadmieniam, że jesteśmy uczciwe, sumienne, pracowite, dokładne, bez
  nałogów. Cechuje nas dobra kondycja fizyczna. Jesteśmy zdecydowane wyjechać do pracy od zaraz. Potrafimy się zdyscyplinować.

  Pozdrawiamy i czekamy z niecerpliowością na odpowiedź. Jesteśmy cały czas pod telefonem.
  Tel. Sylwia 500 858 664 oraz Luiza 793 27 37 87

 45. Nr. ref.: zbs/dk/003/2012

  Witam!! Mam 23 lata i jestem studentem Politechniki Wrocławskiej. Mieszkam w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie). Jestem zainteresowany pracą od początku sierpnia do połowy września. Praca w trybie 8-12 godzin dziennie nie będzie stanowić dla mnie problemu (chętnie też wezmę nadgodziny). Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, języka niemieckiego w stopniu podstawowym. Posiadam ponadto prawo jazdy kat. B. Mój numer kontaktowy – 505079829,
  adres e-mail – tomek.dziubala@gmail.com
  Serdecznie pozdrawiam!!

 46. Witamy serdecznie,
  jesteśmy zainteresowane powyższą ofertą pracy przy zbiorach pomidorów czy papryki w szklarniach. Mamy po 24 i 25 lat.
  Jesteśmy parą.
  Posiadamy prawo jazdy kat. B.
  Pracowaliśmy już na plantacjach przy zbiorach warzyw i owoców w krajach UE(głownie truskawki i maliny ogórki, jabłka, gruszki , winogron , ogórki, ziemniaki).
  Nadmieniam, że jesteśmy uczciwi, sumienni, pracowici, dokładni. Cechuje nas dobra kondycja fizyczna. Jesteśmy zdecydowani wyjechać do pracy od zaraz. Potrafimy się zdyscyplinować.
  Pozdrawiamy i czekamy z niecerpliowością na odpowiedź. Jesteśmy cały czas pod telefonem. 788098664 lub 880188373

 47. Witam
  Mam 22 lata i wraz z bratem (20) i jego koolega jestesmy zainteresowani Panstwa oferta.Mamy juz doswiadczenie w zbieraniu jestesmy gotowi do wyjazdu w kazdej chwili a najlepiej najszybciej.Znamy podstawy angielskiego.Prosze o kontakt 606-530-283

 48. zbiór warzyw dania pomidory,papryka na 28 lipca 2012 @ 13:39

  barbara lat 40. Praca przy sadzeniu i zbiorach ogórków,brokułów,kapusty,buraczków w Niemczech oraz w przetwórni na produkcji.W Polsce praca na produkcji herbat owocowych i ziołowych.W okresie letnim zbiór ogórków i pomidorów na polu.Wielkopolska jęz.niemiecki stopien komunikatywny, angielski nieco gorzej kwestia przypomnienia.

 49. Karolina na 28 lipca 2012 @ 16:24

  Dwie dziewczyny z doświadczeniem przy zbiorach i sortowaniu zainteresowane pracą w Danii.

 50. Pracowita Parka :) na 29 lipca 2012 @ 18:26

  Szukamy pracy , jestesmy mlodzi , uczciwi , pracowici , energiczni . . . w razie czego Prosze dzwonic 501 922 728 . Ps.Nie bedziemy sie rozpisywali . :)

 51. Witam .Mam na imię Robert 30 lat.
  Dobra kondycja .Jestem gotowy na wyjazd od zaraz i na każdy okres czasu.
  tel: 667-138-223. Pozdrawiam.

 52. Katarzyna na 30 lipca 2012 @ 09:08

  Witam

  Ja, wraz z 3 osobami jesteśmy zainteresowane pracą przy zbiorach. Mamy doświadczenie przy tego typu pracach, jedna zna język niemiecki na poziomie podstawowym. Nasz wiek od 20 do 51 lat. Jesteśmy pracowite, nie boimy się ciężkiej pracy, możemy ją podjąć od zaraz, nigdy nie byłyśmy karane oraz wszystkie mieszkamy na śląsku.

  Prosimy o kontakt pod nr. 509 378 281 bądź e-mail.
  Pozdrawiam.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 53. Cztery osoby na 30 lipca 2012 @ 13:07

  Dwie lub cztery osoby chetne do pracy od zaraz.Jedna z osób posiada kategorie prawa jazy B i C oraz komunikatywnym jezykiem niemieckim. Wszystkie cztery komunikatywny angielski.tel:608341223

 54. Witam.
  Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy.
  Mam 20 lat. Jestem studentem i szukam pracy sezonowej na wakacje. Posiadam doświadczenie w pracy przy zbiorach.
  Jestem pracowity, sumienny i uczciwy.
  Znam język angielski na poziomie intermediate (w mowie i piśmie) oraz język niemiecki na poziomie podstawowym (tylko w mowie).

  Posiadam prawo jazdy kategorii B.

  e-mail: florczak.mateusz92@gmail.com
  nr tel (0048) 725 097 326
  Pozdrawiam

 55. Jestem zainteresowany ofertą pracy w Danii.Posiadam doświadczenie w pracy za granicą Niemcy , Holandia.Jestem pracowity i odporny na pracę w trudnych warunkach.proszę o kontakt pod numerem telefonu 665219013. czekam na kontakt .

 56. witam! jestm ainteresowany praca przy zbiorach w Danii wraz moimi 3kolegami. Wszyscy jestesmy studentami Akademii wychowania fizycznego mamy 22 lata, biegle poslugujemy sie jezykiem angielskim (osobiscie uczęszczałem na kurs j ang do szkoly jezykowej „lektor”. mamy doswiadczenie przy zbiorach, tj rok temu bylismy na plantacji winogron we francji- bordoux i pracodawca nie mial co do nas zadnych zastrzezen. moj nr kom w razie jakichkowiek pytan :693922040, prosze o pozytywne rozpatrzenie naszej prosby, do pracy jestesmy sklonni jechac w kazdej chwili! pozdrawiam Michał Wróblewski

 57. Witam.
  Jestem zainteresowana.
  Proszę o kontakt.
  paulla1989@o2.pl

 58. Piotrek- Wyjazd od ZARAZ na 31 lipca 2012 @ 17:53

  Witam! Mam na imie Piotrek. Mam 22 lata i szukampracy przy zbiorach. Pracowałem 3lata prawie na farmie w angli. Sadzilem zbierałem i pielegnowałem warzywa. Jestem sprawny fziycznie i chetny do pracy!

  Bardzo prosze o kontakt!
  Pozdrawiam!

 59. renata77777 na 31 lipca 2012 @ 22:24

  Witam:)
  Na imię mi Renata i mam 46 lat.Szukam pracy przy zbiorach bądź też innej pracy fizycznej.Mam doświadczenie, pracowałam w Niemczech ,jestem ambitna, pracowita i zależy mi na pracy,posiadam prawo jazdy kat.B ,jestem gotowa od razu jechać Prosiłabym o kontakt ze mną : +48 797 348 826 .Pozdrawiam

 60. Witam.
  Jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy. Nasz wiek od 45 i 56 lat. Jesteśmy pracowite, nie boimy się ciężkiej pracy, możemy ją podjąć od zaraz, nigdy nie byłyśmy karane ,zamieszkujemy zachodniopomorskim woj. koło Szczecina nr. tel. kontaktowy 507626062
  Pozdrawiamy i czekamy z niecerpliowością na odpowiedź. Jesteśmy cały czas pod telefonem.

 61. Jestem zainteresowana pracą, mam 30 lat, jestem osobą odpowiedzialną i uczciwą.
  Pozdrawiam

 62. dzien dobry jestem zainteresowany panstwa oferta mam doswiadczenie w pracy przy zbiorach.prosze o kontakt

 63. Witam,
  Jestem zainteresowana pracą przy zbiorach. Nie mam doświadczenia w tego typu pracy, jednak pracowałam przez wiele miesięcy na wykopaliskach archeologicznych, także za granicą, dlatego ciężka praca fizyczna w różnych warunkach atmosferycznych i terenowych nie jest mi obca. Jestem zdeterminowana, wytrzymała, dyspozycyjna i gotowa do pracy. Język angielski komunikatywny.

  Pozdrawiam

 64. Jestem zainteresowana każdą pracą przy zbiorach nie boję się pracy fizycznej ponieważ już pracowalam przy zbiorach.Proszę o kontakt

 65. Witam, szukam pracy dla siebie i dla chlopaka. Oboje mówimy w języku angielskim(biegle) i niemieckim(komunikatywnym). Proszę o więcej informacji na adres mailowy. Mój telefon to 697760347. Z góry dziękuje, Olga Cicha

 66. Krzysztof Szymkowiak. na 10 sierpnia 2012 @ 14:13

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej

 67. Witam razem z chłopakiem chcemy przyjechac do pracy mamy po 27 lat bez nałogów pracowalismy we Włoszech na Sycylii i w Niemczech w Herfurd koło Bielefeldu przy zbiorze owoców jestesmy pracowici szanujemy prace mój kontakt 723574404 umiem jezyk niemiecki włoski mozemy pracowac dłuzej dziekuje

 68. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani tą pracą. Posiadamy spore doświadczenie w zbiorach owoców i warzyw. Pracowalem w Holandii, Francji, Niemczech. Proszę o kontakt e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 69. 502204321 bardzo zainteresowany.Mieszkam w Olsztynie mam 34 lata.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 70. Krzysztof Szymkowiak na 13 sierpnia 2012 @ 09:30

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Po jego smierci pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii
  produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Mam prawo jazdy kat. „B”. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48 627492112 lub +48698028671 lub markal4@wp.pl. Pozdrawiam Szymkowiak.

 71. Mam23 lata posiadam doświadczenie w zbieraniu owoców (jabłek , gruszek) i warzyw . Bardzo zależna, pracowita,szybko się uczę i nie boje się pracy.Dodatkowymi momi atutami są komunikatywność,sumienność ,umiejętność pracy w zespole ,łatwość nawiązywania kontaktów.Chcę nabyć nowe doświadczenia jeśli chodzi o pracę sezonowe i zbieranie owoców i warzyw.Mój j.ang.na poziomie podstawowym.Jestem do podjęcia pracy od zaraz.
  Bardzo proszę o kontakt uczciwych pracodawców.

 72. Witam
  Mam 27 lat, pracowalem juz przy zbiorach owocow i warzyw w Holandii.
  Moj angielski jest na poziomie komunikatywnym, posiadam wlasny samochod oraz uprawnienia na wozek widlowy. Mieszkam w Dani i tym samym posiadam już nr CPR
  Prosze o kontakt 25822720

 73. zbiory owocow na 14 sierpnia 2012 @ 13:26

  Witam jestem zainteresowany podjeciem pracy sezonowej tel.504761380

 74. Witam, jestem zainteresowana pracą. Posiadam doświadczenie przy zbiorach w Polsce.
  Tatiana, 40l, dobry stan sdrowia. komunikatywny niemiecki. nr.tel.665572020, +48815335598

 75. Krzysztof Szymkowiak na 15 sierpnia 2012 @ 12:21

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Po jego smierci pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii
  produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Mam prawo jazdy kat. „B”. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48 627492112 lub +48698028671. Pozdrawiam Szymkowiak.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji do pracy.

 76. Witamy!
  Ja (23 lata),chłopak(29 lat),jesteśmy młodymi,uczciwymi,pracowitymi ludżmi,którzy nie boja się ciężkiej pracy.
  Oboje sezonowo pracujemy przy zbiorach jagód i borówek(w Polsce).
  Pochodzimy z województwa Śląskiego.
  Prosimy o ewentualny kontakt
  Pozdrawiamy

 77. Witam. Małzeństwo (22 i 26 lat) podejmie pracy przy zbiorach. Jezyk angielski komunikatywny.
  Posiadamy własny samochod 7 osobowy(nie bylo by problemu z zabraniem kogos.)
  doswiadczenie 1.5 roku w Wiekiej Brytani w dziale miesnym (w szczególności pakowanie.)
  czekam na odpowiedz
  tel 518274585lub na email scierpisz@wp.pl

 78. Małgorzata na 22 sierpnia 2012 @ 09:13

  Witam, jestem zainteresowana podjęciem pracy sezonowej, posiadam doświadczenie w zbiorach w Polsce. Dobry stan zdrowia, proszę o kontakt 004915737366506 lub 0048603720046

 79. Romek, Adrian, Przemek na 22 sierpnia 2012 @ 11:51

  Jesteśmy pracownikami z dużym doświadczeniem w pracy za granicą ( Norwegia, Holandia, Niemcy, Hiszpania, Włochy). Absolwenci technikum a następnie Akademii Rolniczej we Wrocławiu obecny Uniwersytet Przyrodniczy. Odbywaliśmy szereg praktyk zagranicznych w wyżej wymienionych państwach. Jesteśmy sprawni fizycznie silni, wytrzymali (aktywni sportowcy). Ciężka praca fizyczna i współpraca w grupie nie jest nam obca. Jesteśmy gotowi do wyjazdu w każdej chwili. Mieszkamy we Wrocławiu i możemy dojechać własnym transportem na miejsce pracy. Znamy komunikatywnie wiele języków min. Angielski, Niemiecki, Hiszpański i Rosyjski.

  Wiek: Adrian 26 Romek29 Przemek 28 lat
  Kontakt : Adrian 516461742 Romek 729309101 Przemek 792117775

 80. Dzień dobry jesteśmy wraz z kolegą zainteresowani pana ofertą jeśli ta oferta jest jeszcze aktualna proszę o kontakt,chciał bym dodać że posiadamy doświadczenie przy pracach sezonowych takich jak: truskawki, maliny oraz posiadamy prawo jazdy kat.B ukończone kursy na wózek widłowy…tel. 796364638

 81. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy sezonowej, mam doświadczenie w pracy za granicą. Proszę o kontakt.

 82. witam jestem zainetesowany wasza oferta moge wyjechac od zaraz mam26 lat mieszkam w wielkopolsce nie mam doswiadczenia ale zapewnia ze szybko sie ucze pozdrawiam

 83. martamarcin666 na 23 sierpnia 2012 @ 09:01

  Mloda ztereminowana para,nie straszna nam praca fizyczna i zmienne warunki pogodowe. Oboje jestesmy silni i wytrzymali ( sportowcy), bez nalogow. Doswiadczenie przy zbiorach.
  Pilnie poszukujemy pracy od zaraz ! Kontakt: 500454790 lub 502424310

 84. BEATA MIKOLAJCZAK na 24 sierpnia 2012 @ 21:14

  jestem zainteresowna praca wraz z mezem mamy doswiadczenie 788171210

 85. Witam ja jestem zainteresowana praca pracowalam przy zbiorach,pakowaniu warzyw i owoców.
  Proszę o kontakt.

 86. witam
  rodzenstwo37l i 30l zainteresowane praca podstawy jezyka angielskiego,prosze o kontakt.

 87. Marta, Dawid na 3 września 2012 @ 13:12

  Witam. Jesteśmy zainteresowani pracą, choćby od zaraz. Jesteśmy parą, mamy po 20 lat. Znamy język angielski w stopniu komunikatywnym (zaawansowany). Chłopak posiada prawo jazdy kat.B. Nie straszna nam praca w polu, jesteśmy bardzo solidni i sumienni w wykonywaniu powierzonej nam pracy. Bardzo prosimy o kontakt: +48668895437 lub +48783796179. Pozdrawiam.

 88. Damian i Michał na 4 września 2012 @ 16:27

  Chętni do pracy od zaraz , mamy po 19 lat , dobra znajomość języka angielskiego , jesteśmy pracowici , pracowaliśmy już przy zbiorach ogórków w Holandii. 724-030-843

 89. witam piotr bukowski Świnoujście zachodniopomorskie 33lat jestem zainteresowany tą pracą prawo jazdy kat.B uprawnienia na wózki widłowe tel,883457088

 90. Para Chetna z Doświadczeniem na 7 września 2012 @ 12:27

  Witamy serdecznie jesteśmy zainteresowani państwa ofertą wyjazdu na zbiory. Ja 29 lat partnerka 19 dobra znajomość języka angielskiego i doświadczenie w tego typu pracy. Proszę o kontakt 608 432 219

 91. jesteśmy zainteresowani ofertą jest na 5 osób proszę o kontakt 791-175-558 woj. świętokrzyskie i krakowskie doświadczenie mamy w ogrodnictwie, rolnictwie

 92. czy ta oferta jest jeszcze aktualna?? mamy doswaidczenie w rolnictwie,i jest nas 3osoby chetne.prosilabym o kontant 514310078

 93. jestem zainteresowany praca w danii ..prosze o kontakt 726 604 899

 94. Łukas23 Mateusz21 na 10 września 2012 @ 15:24

  Wraz z kolega jestem zainteresowany praca, mamy doswiadczenie w tej branzy… prosze o kontakt518024912 nie mamy zadnych nalogow dyspozycyjnosc do pracy od zaraz z gory dziekuje

 95. Damian 24 Wojciech 23 na 11 września 2012 @ 08:29

  Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą. Pracowaliśmy przy zbiorach owoców (truskawek) w Polsce. Język angielski opanowany w stopniu dobrym. Pracowici, bez nałogów. Proszę o kontakt 793075002

 96. para 37 i43 lata duze doswiadczenie przy zboirach moj nr kontaktowy 693449598 jestesmy zainteresowani panstwa oferta pracy przy zbiorach pracowici i bez nalogow

 97. WITAM MAM 21 LAT OBECNIE PRACUJE W HOLANDII PRZAY POMIDORACH CHETNIE -PODEJME SIE U PANSTWA PRACY NA DLUZSZY OKRES POSIADAM PRAWO JAZDY KAT.B ANGIELSKI KOMUNIKATYWNY -W NAUCE NAJCHETNIEJ PRZYJADE Z DZIEWCZYNA MOJ TEL +31659449273 +48518857488

 98. Witam pracowałem przy zbiorach mam 45 lat ,znam angielski,bez nałogów, podaje tel kom.508509325 w polsce

 99. Katarzrzyna na 25 września 2012 @ 14:53

  Witam Państwa jestem zainteresowana pracą w Państwa firmie w Dani przepracowałam 3lata ,przy zbiorach,szklarniach,produkcjach mam duże doświadczenie. Mam 23 lata i jestem z województwa warm-mazurskiego.

  Bardzo proszę o kontak pod adresem e-mail katarzyna8972@wp.pl

 100. WItam Państwa, jestem zainteresowana pracą przy zbiorach warzyw. Pracowałam przy zbiorach owoców w Wielkiej Bryanii, oraz pracowałam w szkliarniach. Bez nalogów. Mogę rozpocząć prace natychmiast.

 101. Witam,
  jestem zainteresowana pracą przy zbiorach warzyw aktualnie skończyłam studia i mogę wyjechać w dowolnym terminie (najlepiej od zaraz) wraz z kuzynką 22l. tel. 695826610

 102. prosze o kontakt jesteśmy zainteresowani!!!!!

 103. Patrycja 20lat na 7 października 2012 @ 16:42

  Witam, mam na imię Patrycja i wraz z chłopakiem (21lat) szukamy pracy zagranicą. Jesteśmy spokojną parą, bez nałogów. Pracowaliśmy zagranicą, ja pakowałam i sortowałam owoce w Hiszpani, on pracował przy zbiorach owoców w Anglii. Znajomość języka angielskiego średnia, w moim przypadku jest troszeczkę lepiej. Pozdrawiam.

 104. Darek 24 lata plus dwie osoby na 8 października 2012 @ 14:30

  Witam, ja i dwoje moich znajomych 30-38 lat, znudzeni pracą w gastronomii chcielibyśmy popracować trochę za granicą, angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym. Nasi pracodawcy znają nas jako rzetelnych i uczciwych, o czym można się przekonać po zatrudnieniu nas, znajomi w chwili obecnej prowadzą własną firmę. Ogłoszenie jest atrakcyjne acz nie do końca jasne.
  Bardzo prosimy o kontakt
  Pozdrawiamy

 105. dawid25justyna25 na 19 października 2012 @ 13:23

  witamy jestesmy zainteresowani Państwa oferta , posiadamy doswiadczenie w tego typu pracach gdyż takie wykonywalismy niejednokrotnie. Jestesmy uczciwi,zetelni i dyspozycyjni (praca od zaraz)

 106. Marcin Magda na 3 listopada 2012 @ 07:23

  witam mamy po 21 lat mamy doswiadczenie przy pomidorach obecnie jestesmy w holandii chetnie podejmiemy prace na dłuzszy okres oboje mamy prawojazdy

 107. witamy serdecznie jestesmy mlodymi ludźmi w wieku 22-26 2 dziewczyny i 3 chlopakow wszyscy zdrowi i chetni do pracy głównie przy zbiorach owoców warzyw itp czekamy na oferty pracy od lipca 2013 roku do października 2013 ew do listopada czekamy na propozycje ponieważ chcialibysmy wczersniej wszystko ustalic moj nr 721769192

 108. Witam
  Jesteśmy małżeństwem, które poszukuje pracy sezonowej przy zbiorach, w fabryce lub pakowalni. Mamy doświadczenie w tego typu pracach. Jesteśmy z województwa dolnośląkiego. Znajomość j.angielskiego podstawy. Bardzo proszę o kontakt na adres e-mailowy.

 109. Agnieszka na 6 grudnia 2012 @ 23:06

  Witam!

  Jestem zainteresowana praca sezonową za granicą i chcialabym dowiedzieć sie czegoś wiecej na ten temat co i jak ponieważ bylaby to moja pierwsza praca za granicą, wcześniej do tej pory pracowalam przy zbiorach w Polsce. Chcialabym również sie zapytać czy byłaby możliwość zabrania sie razem ze szfagierka i teściową.

 110. Witam jestem zainteresowana ofertą ,pracowałam przy zbiorach jabłek i truskawek za granicą.Jestem osobą bez nałogów mogę pracować od zaraz,posiadam prawo jazdy proszę o kontakt 884661872

 111. witam jestem zainteresowany praca pracowalem przy zbiorach mam 21 lat niekaralny bez nałogów tel 507875265

 112. Witam,
  Jestem gotowy do podjęcia pracy od 1 maja Skończę 21lat bez nałogów, sumienny i pracowity . Czekam na kontakt.

  Pozdrawiam
  Szymon

 113. Witam jestem zainteresowany panstwa ogloszeniem mam 28lat pracowalem przy zbiorze pomidorow w Holandii jestem osoba bez nalogow pochodze z wojewodztwa wielkopolskiego jezyk angielski znam podstawowo i jestem w trakcie nauki

 114. Witam jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach w Danii nie mamy doswiadczenia ale bardzo szybko sie uczymy

 115. Witam!
  Jestem zainteresowany tą ofertą mam 20lat i 4letnie doświadczenie związene z uprawą warzyw. Silny i wytrzymały bez nałogów.
  Posiadam prawo jazdy kat.B Angielski, Niemiecki komunikatywny.
  Proszę o kontakt.

 116. Piotrek W. na 26 lutego 2013 @ 18:16

  Witam, jestem zainteresowany pracą w sezonie letnim 2013 przy zbiorach warzyw w Danii. Jestem odporny i silny fizycznie z uwagi na moje hobby (wspinaczka wysokogórska).

  tel. 694050035

 117. Marcin92 na 23 marca 2013 @ 13:11

  Jesteśmy Parą (ona 22, on 21), posiadamy doświadczenie przy zbiorach w Polsce, oboje mamy prawo jazdy kat.B, język angielski komunikatywny. Nie posiadamy nałogów, jesteśmy pracowici, sympatyczni,odpowiedzialni potrafimy pracować w grupie.
  Proszę o kontakt: marwie8459@gmail.com
  tel. 791-964-913

 118. Witam mam 21 lat , pracowity, sumienny , punktualny , bez nałogów ,prawo jazdy kat B , chętnie podejmę prace

 119. Kamil i Sylwia na 23 kwietnia 2013 @ 16:13

  Witam
  Razem z dziewczyną jestem zainteresowany pracą. Mam 18 lat a moja dziewczyna 19. Jesteśmy punktualni, sumienni, zmotywowani i bez nałogów. Szukamy pracy ponieważ chcemy potem wybrać się na studia i potrzebujemy pieniędzy na wynajem mieszkania. Proszę o kontakt tel:886 702 165, e-mail: kamikaze2020@o2.pl

 120. Witam jestem zainteresowana Panstwa oferta i mam doswiadczenie przy zbiorach owocow i warzyw.Lecz czy jest jeszcze aktualna ta oferta?
  kontakt;dasia2319903@wp.pl

 121. Dzień dobry.
  Na imię mam Sebastian, mam 23 lat.
  Wraz z kolegą Jakubem (21lat) szukamy pracy wakacyjnej przy zbiorach warzyw i owoców.
  Oboje posiadamy doświadczenie w tego rodzaju pracach a także w pracach magazynowych.
  Mówimy w j.angielskim w stopniu komunikatywnym.
  Interesuje nas wyjazd w dwie osoby – m.in.tańsze koszty dojazdu, bezpieczeństwo, motywacja.
  Jesteśmy zmotywowani do pracy.
  Co nas cechuje?
  Praca w stresie, w ciężkich warunkach, pod presją czasu, pracowitość, rzetelność.
  Nie karani.
  Bardzo zależy nam na znalezieniu pracy wakacyjnej. Taka praca, to odskocznia od rzeczywistości, możliwość poznania ciekawych ludzi oraz – co najważniejsze – możliwość zdobycia doświadczenia.
  KONTAKT:
  +48 695-443-503
  e-mail: orson125@wp.pl
  woj: zachodniopomorskie

 122. witam chetnie podejme ta prace prosze o kontakt tel 661222176

 123. Jezzythekiller na 11 lipca 2013 @ 23:17

  Dzień dobry. Chętnie podejmę sie pracy. Pracowalem juz 2 lata w Danii. Nr;727691905

 124. anulka0612 na 21 sierpnia 2013 @ 08:53

  Witam . Interesuje mnie ta oferta pracy, jestem osobą konkretna i pracowitą . Poszukuje pracy od zaraz. Prosze o kontakt annakuzia6@wp.pl
  Pozdrawiam

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.