Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

5,5 Ł/h €

Praca przy zbiorach wiśni i czereśni w Anglii – UK

 • Kraj: United Kingdom
 • Miasto: Norwich
 • Lista: 19 lipca 2012 00:08
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca przy zbiorach wiśni i czereśni w Anglii – UK

Opis

Dla sadownika z miasta Norwich (Anglia – Wielka Brytania) poszukujemy pracowników do pracy przy zbiorach czereśni i wiśni w Anglii. Praca jest prosta i polega na zrywaniu owoców i pakowaniu ich do skrzynek.

Zarobki: 5,5 funta/h netto

Praca nie wymaga znajomości języka ani doświadczenia przy zbiorach. Powyższe umiejętności będą jednak atutem przy rekrutacji pracowników.

Praca od sierpnia do września w regionie miasta Norwich.

Pracodawca zapewnia pracownikom zakwaterowanie na swoim polu namiotowym gdzie znajdują się również domki kempingowe. Kwatery wyposażone są w prąd, WC oraz kuchenkę. Prysznice są dostępne w osobnych budynkach.

Nr. ref.: zbw/uk/005/2012

Jesteśmy uczciwą Agencją Pracy zrzeszoną w Europejskich Służbach Zatrudnienia (EURES) oraz Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji (REC). Mamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy za granicą. Naszą specjalnością są oferty pracy sezonowej za granicą – głównie zbiory owoców i warzyw.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego na niniejszej stronie (zakładka „kontakt” obok mapki po prawej stronie). W treści prosimy napisać: swoje imię/imiona, swój wiek, doświadczenie w pracy przy zbiorach, województwo oraz znajomości języków.

Z uwagi na poufność Państwa danych uprzejmie informujemy, że przy zgłaszaniu swojej aplikacji nie muszą Państwo podawać dokładnych danych adresowych ani personalnych. Wszelkie niezbędne dane do podpisania umowy uzupełnimy jeśli Państwa kandydatura zostanie zakwalifikowana w procesie rekrutacji.

Z uwagi na duże zainteresowania ofertami zastrzegamy sobie możliwość, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi pracownikami, których zgłoszenia będą najlepiej pasować do profilu poszukiwanego przez nas pracownika. Nie mamy w zwyczaju wysyłać odpowiedzi odmownych.

Pouczenie:
Agencja zatrudnienia nie może pobierać od osób, dla których poszukuje pracy zarobkowej, opłat innych niż z tytułu: dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich i tłumaczenia dokumentów.

     

ID Ogłoszenia: 51350074cd030489

Linki Sponsorowane

24 Odpowiedzi na “Praca przy zbiorach wiśni i czereśni w Anglii – UK”

 1. Vittorio na 19 lipca 2012 @ 09:11

  Szanowni Państwo!

  Razem z przyjaciółmi jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jest nas czterech: Piotr Chełmiński, Łukasz Ujma, Michelle-Angelo Weber i ja – Vittorio-Angelo Weber. Znamy się od czasów licealnych i choć studiujemy w różnych miastach, stanowimy zgraną paczkę. Nie boimy się ciężkiej pracy, byliśmy już zatrudnieni jako robotnicy fizyczni przy remontowaniu hali (burzyliśmy ściany, kuliśmy podłogi, wywoziliśmy gruz, tynkowaliśmy i malowaliśmy pomieszczenia – nic nam nie straszne). Obiecujemy wykonywać ją z dokładnością i uczciwością. Oprócz tego wszyscy jesteśmy zdrowi i posiadamy duży zapał do pracy, z której zarobek pozwoli nam utrzymać się na studiach. Poniżej zamieszczam krótki opis każdego z nas.

  Piotr Chełmiński – 22 lata, student geologii i górnictwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego (certyfikat)
  Łukasz Ujma – 22 lata, student informatyki na Politechnice Częstochowskiej, dobra znajomość języka angielskiego, tak zwana złota rączka, zna się na wielu pracach budowlanych i technicznych, świetnie prowadzi samochód
  Michelle-Angelo Weber – mój dwudziestoletni brat, uczy się w szkole policealnej informatyki, dobrze zna język angielski
  Vittorio-Angelo Weber – 22 lata, przez dwa lata studiowałem ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim, którą ostatnio postanowiłem porzucić dla biologii – mojej prawdziwej pasji, bardzo dobrze znam język angielski (certyfikat British School), dobrze język włoski
  Wszyscy jesteśmy z Częstochowy z wojwództwa Śląskiego
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od zaraz do końca września. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, bardzo prosimy o kontakt na ten mail lub telefonicznie: 509871159 – Vittorio-Angelo Weber vittorio11angelo@gmail.com
  508380090 – Piotr Chełmicki.
  lathifer.svu@gmail.com
  Z niecierpliwością czekamy na Państwa odpowiedź.

  Z wyrazami szacunku
  Vittorio-Angelo Weber

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 2. Witam. Michał i Piotr
  Jestem 23 letnim studentem. Obecnie mam urlop dziekański. Dyspozycyjny jestem w każdej chwili. Jestem silnie zmotywowany, bardzo zależy mi na znalezieniu pracy tymczasowej. Już pracowałem zagranicą przy zbiorach jak i w Polsce. Mam własną plantację owoców, więc wiem na czym polega praca przy zbiorach. Jestem z woj. lubelskiego (Lublin). Znajomośc angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  Mój kolega ma też 23 lata, jest również z Lublina, ma doświadczenie w zbiorach ( własna plantacja maliny), angielski komunikatywny, status studenta, gotowść do pracy od zaraz
  Jesteśmy bez nałogów, pracowici.
  Czekamy na kontakt :)
  Pozdrawiamy,

 3. Krzysiek na 19 lipca 2012 @ 12:01

  Witam, mam 23 lata, studiuję w Krakowie. Jestem w bardzo dobrej
  kondycji fizycznej, gotów do pracy od zaraz. Posługuje się angielskim
  w stopniu zaawansowanym, znam podstawowy francuski. Jestem bardzo
  wytrzymały i szybko się uczę. Mam doświadczenie w zbiorach choć na mniejszą skalę. Pełna mobilizacja i chęć do pracy przy nielimitowanym czasie i obciążeniu. Chętnie wezmę
  nadgodziny. Bardzo proszę o kontakt: 604 296 242.
  Pozdrawiam.

 4. Witam Mam 20 Lat jestem chętny by wyjechac do tej pracy pochodze z okolic ostrowa wlkp mam prawojazdy kat B . jestem gotów do cięzkiej pracy posiadam wielko motywację by wytrwac w najgorszych warunkach . 726076663

 5. Witam mam 27 lat jestem bardzo zainteresowaną tą ofertą. Mam skończony licencjat ze stosunków międzynarodowych na UWM w Olsztynie. Jestem osobą pracowitą i nie bojącą się ciężkiej pracy. Bardzo proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny 505432380

 6. Magdalena na 19 lipca 2012 @ 17:02

  Dzien dobry,wraz z dwoma kuzynami jestesmy zainteresowani Panstwa ofertą pracy. Mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek,porzeczek oraz winogron.Także z tą pracą sobie proadzimy. Mamy ogromny zapal do pracy. Bardzo prosimy o kontakt.

 7. Witam.Ja (22 lata, studentka) i moja siostra (24 lata, absolwentka) jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą. Posiadamy doświadczenie przy zbieraniu truskawek i jabłek.Jesteśmy komunikatywnymi i rzeczowymi osobami, dyspozycyjnymi i chętnymi do pracy.
  Prosimy o kontakt nr tel 665221810

 8. Witam,
  wraz z koleżanką mam po 23 lat i jestesmy zainteresowane praca przy zbiorze warzyw w Dani. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach za granica, znamy angielski podstawowy. Jesteśmy gotowe podjąc prace w każdej chwili. Proszę o kontakt. Pozdrawiamy.

 9. witam wraz z 2 moimi koleżankami mamy chęć pojechać znamy język angielski i zbierałyśmy już wiśnie mój numer to 518616951 prosimy o kontakt…

 10. Maksymilian i Wioletta na 20 lipca 2012 @ 19:26

  Witamy
  Jesteśmy zainteresowani oferta,dyspozycyjni w każdej chwili mamy już doświadczenie w pracy w UK mamy 22 i 23 lata. Bardzo nam zależy na podjęciu tej pracy. Prosimy o kontakt nr. tel 669 922 589

  Pozdrawiamy

 11. Arkadiusz na 21 lipca 2012 @ 17:10

  Witam,
  Student(22 lata) kierunku inżynierskiego podejmie od zaraz pracę przy zbiorach na okres do połowy października.

  Moje atuty:
  -znajomość j. angielskiego,
  -doświadczenie w pracach polowych w rodzinnym gospodarstwie,
  -prawo jazdy kat. B,
  -komunikatywność, zdeterminowanie, oraz wysoka wytrzymałość fizyczna.
  -dyspozycyjność: 30.06-15.10

  Pozdrawiam

  Kontakt:
  tel. 883599006
  mail: madarczis@interia.pl

 12. Witam
  Jestem uczennica liceum mam 19 lat i jestem teraz z kolezankom Marta i Arkadiuszem na terenie Wielkiej Brytani w okolicach Leeds . Pracowalismy przy zbiorach truskawek w Wielkiej Brytani i w Dani gdzie zrywalismy jablka gruszki sliwki i czeresnie. Jestesmy bez nalogow zdeterminowani i gotowi do pracy.
  Nasz numer kontaktowy to 669 202 588

  Prosimy o kontakt w sprawie pracy

 13. Praca Rafał na 23 lipca 2012 @ 18:42

  Ja z dziewczyną bylibyśmy zainteresowani pracą w okresie sierpień-wrzesień . Mamy po 21 lat. Proszę o odpowiedz.

 14. krzysztof na 24 lipca 2012 @ 13:25

  Wtam,
  jestem zainteresowany tą ofertą, mam 18 lat, doświadczenie z owocami- przy zbioprze czereśni i jabłek .
  j. ang w stopniu komunikatywnym, pochodzę z woj. zach.-pomorskiego.
  posiadam równiesz prawkojazdy z kat.B
  email: krzysztof.matkowski@op.pl- tel podam po skonaktowaniu się ze mną. pozdrawiam

  chętny do pracy jest równiesz kuzyn Mateusz, który ma 20 lat i ma doświadczenie w zbiorze owoców

 15. Tomasz Sadło na 24 lipca 2012 @ 19:52

  Dzień dobry mieszkam w Birmingham, obecnie szukam pracy w danym dniu mogę być w miejscu pracy. Jestem pracowity, abstynent, w Anglii pracowałem przy pakowaniu jedzenia.
  Mój Angielki jest słaby, ale dogadam się.

  Pozdrawiam i z góry dziekuję za pozytywne rozpatrzenie mojej chęci podjęcia pracy.

  Mój nr tel 075 23 606 604 Tomasz

 16. kinga i iza - wyjazd od zaraz na 25 lipca 2012 @ 18:07

  Witam!
  Razem z moją siostrą jesteśmy zainteresowane podjęciem pracy( woj.małopolskie). Jesteśmy studentkami kierunków inżynieryjnych wieku 22 i 20 lat:
  - obie mamy doświadczenie przy zbiorach gruszek i jabłek oraz innych owoców z własnej działki
  - jesteśmy zdyscyplinowane, wysportowane, bez nałogów, pracowite
  - znajomość języka angielskiego bardzo dobra, niemieckiego – dobra
  -prawo jazdy kat.B
  - gotowe do wyjazdu w każdej chwili
  - łatwo nawiązujemy nowe znajomości
  Dane:
  nr tel. +48 511 722 755
  e-mail: kinia111@poczta.onet.eu
  Pozdrawiam

 17. Sebastian na 28 lipca 2012 @ 10:33

  Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Mam 25 lat. .Pracowałem przy zbiorach wiśni,porzeczki,jabłek . Języki: angielski -komunikatywny . Jestem chętny do pracy od zaraz, bez nałogów.

  Proszę o kontakt drogą emailową lub telefonicznie na nr 794213906

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 18. Michał i Karolina na 30 lipca 2012 @ 10:19

  Dzień dobry , jesteśmy parą studentów z Gdańska i jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Posiadamy doświadczenie w zbiorze borówki amerykańskiej na plantacji oraz w zbiorze czereśni i wiśni(u rodziny). Znamy angielski w stopniu zaawansowanym (Michał) oraz komunikatywnym(Karolina) ;) Jesteśmy odporni na trudne warunki oraz ciężką pracę.
  Prosimy o kontakt : 507619540
  Michał i Karolina

 19. Piotrek- Wyjazd od ZARAZ na 1 sierpnia 2012 @ 11:51

  Witam! Mam na imie Piotrek. Mam 22 lata. Pracowalem prawie 3 lata przy zbiorach i pielegnacji roznych roslin w Wielkiej Brytani. Posiadam Homofis,prawo jazdy kat B.
  Jestem sprawny w 100% fizycznie i chetny do podjecia pracy.
  Pozdrawiam i prosze o kontakt.
  Dziekuje!

 20. PRACA PRZY ZBIORACH na 9 sierpnia 2012 @ 16:12

  WITAM , CHCE PODJAĆ PRACĘ PRZY ZBIORACH OWOCOW ,WARZYW JESTEM SOLIDNY GOTOWY NA CIEZKA PRACE. WIEK TO 20 LAT ZNAM JEZYK ANGIELSKI ORAZ PODSTAWY NIEMIECKIEGO. PRACOWALEM JUZ ZA GRANICA 5 MIESIECY PRZY PRACACH BUDOWLANYCH W POLSKIEJ FIRMIE. POZDRAWIAM , CZEKAM NA ODPOWIEDZ NAJCHETNIEJ PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY 507494101 MACIEK !! DZIEKI!!

 21. Witamy!
  Ja (23 lata),chłopak(29 lat),jesteśmy młodymi,uczciwymi,pracowitymi ludżmi,którzy nie boja się ciężkiej pracy.
  Oboje sezonowo pracujemy przy zbiorach jagód i borówek(w Polsce).
  Pochodzimy z województwa Śląskiego.
  Prosimy o ewentualny kontakt drogą e- mail, bądz tel;
  669-588-514,609-366-736
  Pozdrawiamy

 22. Krzysztof Szymkowiak na 13 sierpnia 2012 @ 09:33

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Po jego smierci pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii
  produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Mam prawo jazdy kat. „B”. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48 627492112 lub +48698028671 lub markal4@wp.pl. Pozdrawiam Szymkowiak.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.