Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

110 NOK/h €

Praca sezonowa w Norwegii przy zbiorach owoców

 • Kraj: Norway
 • Miasto: Bergen
 • Lista: 20 czerwca 2012 23:22
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca sezonowa w Norwegii przy zbiorach owoców

Opis

Dla naszego klienta Norweskiej firmy rolnej poszukujemy pracowników – sezonowa praca przy zbiorach owoców (głównie truskawki, maliny, jagody i borówka).

Do zadań potencjalnego pracownika będzie należało zrywanie i zbiór owoców, wstępna selekcja według klas jakości oraz pakowanie do skrzynek.

Posiadamy następujące oferty:
- zbiory malin od lipca do sierpnia
- zbiory truskawek od lipca
- zbiory borówki od sierpnia
- zbiory jagód od lipca do września

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie w domkach letniskowych z WC i prysznicem oraz ubezpieczenie NW. Transport na miejsce we własnym zakresie.

Zarobki: 110 NOK/h netto (ok 55zł)

Jako agencja pracy „workseasons” nie pobieramy żadnych prowizji wstępnych za rekrutację pracowników. Rozliczamy się z pracodawcą. Pobieranie opłat przez agencje pracy przed podpisaniem umowy jest nie zgodne z prawem! Przestrzegamy przed nieuczciwymi pośrednikami.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o kontakt przez formularz na niniejszej stronie (zakładka „kontakt” obok mapki po prawej stronie). W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia/imion, swojego wieku, doświadczenia przy zbiorach, województwa oraz znajomości języków – Angielski lub Norweski.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

     

ID Ogłoszenia: 2964fe257b677a3d

Linki Sponsorowane

51 Odpowiedzi na “Praca sezonowa w Norwegii przy zbiorach owoców”

 1. Witam mam na imię Kuba i jestem zainteresowany w raz ze znajomymi taką pracą . Mamy po 18 lat i jesteśmy zdolni fizycznie znamy komunikatywnie język angielski i podstawowo j. niemiecki. Proszę o kontakt na nr 665678803 lub email: jakub11335@wp.pl

 2. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy. Jestem studentem, mam 20 lat biegle władam językiem niemieckim oraz językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.
  Proszę o kontakt 503629749 lub email: robertserocki1@wp.pl

 3. para szuka pracy na 21 czerwca 2012 @ 21:28

  Witam,
  Reprezentuje parę, która pilnie poszukuje pracy na wakacje.
  Jesteśmy osobami pracowitymi, sumiennymi i kulturalnymi które potrafią pracować w pocie czoła .Każde z nas zna język angielski a dodatkowo jedna osoba zna także język rosyjski, ukraiński i hiszpański.

  Pozdrawiamy i prosimy o kontakt.

 4. Szanowni Państwo, mam na imię Katarzyna, mam 24 lata. Posiadam doświadczenie przy zbiorach truskawek w Holandii, ale także długoletnie doświadczenie w pracy w sadzie przy zbiorach owoców i zborach warzyw upraw polowych. Posiadam również doświadczenie pracy w Norwegii w Oslo, gdzie w ubiegłym roku pracowałam jako pokojówka, a także w firmie sprzątającej. Posiadam wszystkie pozwolenia na pobyt i prace w Norwegii. Pochodzę z województwa małopolskiego. Biegle władam językiem angielskim, zaś językiem norweskim w stopniu podstawowym. Jestem gotowa podjąć prace od 01.07.2012 r.
  Bardzo proszę o kontakt na nr 0048 518 694 600 ; 0047 46588245

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 5. Paulina i Patryk na 22 czerwca 2012 @ 19:00

  Witam , jesteśmy zainteresowani pracą u państwa! pracą fizyczną tj. : zbiory owoców , sprzątanie itp.
  Pracowaliśmy już w ośrodkach wypoczynkowych w Łebie , i jedno z Nas przy zbiorach truskawek w wakacje. Jesteśmy przygotowani na ciężką pracę. Dpdam , że oboje wychowaliśmy się na wsi i wiemy co znaczy praca na polu , czy przy zbiorach owoców. Co roku zbieramy maliny.Jesteśmy osobami uczciwymi i pracowitymi. Oboje studiujemy. Bardzo zależy nam na pracy, nie zawiedzie się Pan na nas. Proszę o odpowiedź czy jest jakakolwiek szansa na dostanie tej pracy. Jeśli chodzi o języki (angielski), to oboje znamy go komunikatywnie.

 6. Paulina i Patryk na 22 czerwca 2012 @ 19:01

  Witam , jesteśmy zainteresowani pracą u państwa! pracą fizyczną tj. : zbiory owoców , sprzątanie itp.
  Pracowaliśmy już w ośrodkach wypoczynkowych w Łebie , i jedno z Nas przy zbiorach truskawek w wakacje. Jesteśmy przygotowani na ciężką pracę. Dpdam , że oboje wychowaliśmy się na wsi i wiemy co znaczy praca na polu , czy przy zbiorach owoców. Co roku zbieramy maliny.Jesteśmy osobami uczciwymi i pracowitymi. Oboje studiujemy. Bardzo zależy nam na pracy, nie zawiedzie się Pan na nas. Proszę o odpowiedź czy jest jakakolwiek szansa na dostanie tej pracy. Jeśli chodzi o języki , to oboje znamy go komunikatywnie.
  Prosimy o kontakt! : filipczakpaulina@gmail.com nr tel 515032882

 7. Para do pracy na 23 czerwca 2012 @ 00:24

  Witam , wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą… byliśmy już kilka razy w Norwegii chociaż w innych okolicach.. Posiadamy doświadczenie w zbiorach truskawek..Język angielski w stopniu komunikatywnym,troszkę niemiecki ,oraz podstawy norweskiego. Obydwoje jesteśmy sprawni fizycznie i chętni do pracy..Jesteśmy pracowici i sumienni,bardzo przykładamy się do zadanej nam pracy..Jestesmy punktualni,odpowiedzialni i tkwi w nas dużo energii,..Ja mam lat 18 a chłopak 23.

  Jesteśmy gotowi podjąć pracę choćby od zaraz do września .. Bardzo proszę o kontakt pod numerem 514078367 .

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

 8. Witam. jestem studentem z Łodzi, mam 27 lat. Mam duże doświadczenia przy zbiorach i wszelkiego rodzaju pracach na farmie w niemczech (kolonia,hamburg) i norwegii (lillehamer). Znam dobrze język angielski i niemiecki. Język norweski znam słabo. Jeśli jest jakaś szansa na pracę to czekam na informację- domostroy@onet.pl i pod numerem tel 695738676.

 9. Witam.
  4 osoby (1 chłopak i 3 dziewczyny). Pilnie poszukujemy pracy przy zbiorach na okres od 01.08 do 01.09 2012r. J.angielski w stopniu komunikatywnym. Jesteśmy chętni do pracy,odpowiedzialni, punktualni i mamy dużo energii. Praca przy zbiorach nie jest nam obca. Bardzo zależy nam na pracy w tym okresie, jeśli jest jakaś szansa na pracę to czekam na informację:lb26@wp.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 10. Witam, mam 24 lata i poszukuje tego rodzaju pracy. Co prawda najwiecej pracowałem w budowlance i obsłudze klienta jednak przy zbioraach truskawek,borówek,malin czy czereśni równiez sporo pracowałem.Mam bardzo dobra kondycje fizyczną.Język angielski w stopniu dobrym.Województwo małopolskie. Zainteresowany od zaraz, pozdrawiam.

 11. Mam 24 lata, przez parę kolejnych lat na wakacjach pracowałem sezonowo przy zbiorze truskawek jabłek wiśni, jagód. Język angielski w stopniu dobrym. Jestem solidnym i uczciwym pracownikiem z dobra kondycją fizyczną. Pozdrawiam

 12. Witamy!
  Wraz z bratem i dziewczyną poszukujemy pracy w Norwegii. Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą przy zbiorach truskawek.Wszyscy jesteśmy studentami w wieku 20 i 22 lata, mieszkamy w województwie świętokrzyskim. Brat i moja dziewczyna posługują się językiem angielskim w sposób bardzo płynny, swój poziom określiłbym jako komunikatywny. Mamy doświadczenie w pracy w polu. Jesteśmy pracowici i wytrzymali fizycznie. Pracę możemy zaczynać od zaraz.

  Pozdrawiamy i liczymy na kontakt:)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 13. Witam. Mam 21 lat i chętnie podejmę się pracy przy zbiorach. Posiadam już dwu lenie doświadczenie. Wcześniej zajmowałem się wycinaniem szparagi, oraz zbieraniem truskawki na terenie Holandii. Pracowałem rownież przy wycince winogrona w Hiszpanii. Mój język to komunikatywny angielski. Posiadam własny samochód. Tel. kontaktowy +48 661 693 542. Miejsce zamieszkania Szczecin – Zachodniopomorskie. Adrian

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 14. Witam

  Mam na imię Michał i wraz z dziewczyną jesteśmy bardzo zainteresowani pracą. Wcześniej pracowaliśmy już przy zbiorach. Dobrze operujemy językiem angielskim i średnio niemieckim. Jesteśmy bardzo zdeterminowani na wyjazd od zaraz.

 15. Witam, dwóch studentów 22 lata jest zainteresowanych ofertą.Język angielski,prawo jazdy kat. B. Prosimy o kontakt

 16. Marzena i Monika na 28 czerwca 2012 @ 16:57

  Witamy.Marzena lat 27 i Monika lat 20.Dwie siostry ,pelne zapału i checi do ciezkiej pracy.Znajomosc jezyka angielskiego:
  Marzena – fluent w mowie i pismie (wiele lat nauki i 3 letni pobyt w pracy w Dublinie)
  Monika – komunikatywnie w mowie i pismie (wiele lat nauki)
  Oby dwie posiadamy prawo jazdy kat. B
  Jestesmy w stanie podjac sie pracy od zaraz.
  e mail: gotowork879@gmail.com

 17. Witam,
  Odpowiadam na ogłoszenie w sprawie pracy. Osoby zainteresowane to mężczyzna lat 21 i kobieta lat 19. Kobieta włada na poziomie zaawansowanym językiem angielskim i na poziomie podstawowym językiem francuskim i jest absolwentką liceum sztuk plastycznych, specjalizacja jubiler. Posiadam prawo jazdy kat. B i własny samochód. Mężczyzna włada językiem angielskim na poziomie podstawowym i jest absolwentem zawodowej szkoły, specjalizacja elektromechanik. Oboje jesteśmy dyspozycyjni od dnia 20 czerwca do dnia 15 września. Zależałoby nam na w miarę możliwości wspólnej pracy. Jesteśmy zgodni i dobrze zgraniWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 18. Praca w Norwegii przy zbiorze owoców na 28 czerwca 2012 @ 21:24

  Witam.
  Jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorze truskawek od zaraz.Jesteśmy
  parą i posiadamy doświadczenie w zbieraniu truskawek gdyż
  wyjeżdżaliśmy do takiej pracy do Niemiec.Jesteśmy zdeterminowani,rzetelni,chętni do pracy i nie obca jest nam praca fizyczna.Posiadamy własny samochód i dojzd nie stanowi dla Nas problemu.Niżej podaje Nasze dane:

  1.Cichocka Angelika-23 lata woj.śląskie,Bielsko-Biała
  j.niemiecki- znajomość w stopniu dobrym
  j.angielski-znajomość w stopniu komunikatywnym

  2.Bartłomiej Kubica-23 lata woj.śląskie,Godziszka(wieś w pobliżu Bielska-Białej)prawo jazdy kat.B
  j.angielski-znajomość w stopniu dobrym
  j.rosyjski-znajomość w stopniu komunikatywnym

  kontakt telefoniczny +48883553524
  kontakt e-mail angela18bb@gmail.com lub bartekkubica1@wp.pl

  Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie Naszej sprawy.
  Pozdrawiamy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 19. Agata Lipniak na 29 czerwca 2012 @ 07:15

  Witam!

  Studentka 23 l., z doswiadczeniem w zbiorach, zaradna, znajaca ciezka prace, uczciwa, kulturalna, gotowa do wyjazdu od zaraz!

  Pozdrawiam!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 20. Witam!

  Dwoje studentow (dziewczyna i chlopak) 21 i 23 lat z doswiadczeniem w sezonowych zbiorach owoców. Uczciwi, zaradni, komunikatywni. J. angielski perfekt. Gotowi do wyjazdu od zaraz, na caly sezon. 535900893

  Prosze o kontakt.

  Pozdrawiamy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 21. Paweł, Krystian na 30 czerwca 2012 @ 13:30

  Witam serdecznie!

  Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą, mamy po 26 lat i jesteśmy studentami. Posiadamy solidne doświadczenie w tej branży i biegle władamy językiem angielskim. Przez 3 lata pracowaliśmy przy zbiorach różnych owoców w Holandii i Szwecji. Obecnie przebywamy w Norwegii w okolicy Bergen. Pracowaliśmy już wcześniej legalnie w Norwegii, także posiadamy wszelkie dokumenty umożliwiające legalną pracę (pozwolenie z policji, stały numer personalny itd.).
  Jesteśmy bardzo pracowici, uczciwi i pełni zapału do pracy. W każdej chwili możemy podjąć pracę.

  Bardzo prosimy o kontakt.

  Nasze numery telefonu: +47 463 727 36 lub +47 968 825 85

 22. Witam.
  Mam 20 lat, wysportowany, 2 letnie doświadczenie przy zbiorze cebul w Holandii oraz jagód.
  Zmotywowany do ciezkiej pracy.
  Małe % ze sie odezwiecie ale co tam. 518 963 368
  pozdrawiam ^^

 23. Szymon S na 2 lipca 2012 @ 16:43

  Witam. Jestem 22 letnim studentem archeologii i wraz z dziewczyną szukam pracy za granicą. Mamy duze doswiadczenie w pracy, czesto wyjezdzam na wykopaliska wiec praca w terenie nie jest nam opca. Nasze CV sa przygotowane. Znajomosc angielskiego bardzo dobra. Wakacje chcemy przeznaczyc jak zwykle na prace poniewaz potrzebujemy pieniedzy na kolejny rok studiow. telefon : 606 601 410. Prosze o kontakt, pozdrawiam.

 24. Daniel z Lublina na 2 lipca 2012 @ 19:35

  Witam.Jestem 30-letnim absolwentem fizjoterapii i z chęcią podejmę pracę w Norwegii. Pracowałem w Anglii i Francji. Duże doświadczenie w pracach fizycznych, język angielski komunikatywny.Numer kontaktowy:518-793-171, Email:komiksdw@wp.pl. Prosze o kontakt. Pozdrawiam

 25. Zuzia i Justyna na 3 lipca 2012 @ 20:19

  Witam,
  wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą w Norwegii. Jesteśmy studentkami (19 i 20 lat), władamy językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym, a także francuskim na poziomie ponadpodstawowym i średnio zaawansowanym. Nie mamy doświadczenia w pracy przy zbiorach, jednak jesteśmy odpowiedzialne i gotowe podjąć pracę fizyczną. Możemy podjąć pracę po 20 lipca.

  Pozdrawiamy i liczymy na odpowiedź.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 26. madridistas11 na 3 lipca 2012 @ 22:25

  Witam. Nazywam się Łukasz mam 19 lat i wraz z kolegą Norbertem poszukujemy pracy w te wakacje. Językiem angielskim posługujemy się w stopniu komunikatywnym. Jesteśmy sumienni, uczciwi, pracowici. Mamy doświadczenie w tego typu pracach, żadnej pracy i żadnych warunków się nie boimy. Nie mamy żadnych problemów zdrowotnych. Proszę o kontakt: tel. 724742823 lub email: luzi11@wp.pl

 27. filipesku93 na 4 lipca 2012 @ 07:45

  Witam, wraz z dziewczyna jestesmy gotowi do pracy, mamy po 19lat. Oboje posiadamy prawo jazdy kat.B , angielski na poziomie podstawowym, niemiecki również. Czekamy na kontakt, 797856592

 28. Witam,
  Mam 20 lat, jestem bardzo zainteresowana pracą przy zbiorze na okres lipiec-sierpień, w każdej chwili mogę wyjechać, język angielski komunikatywny. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny : 792878597 bądź e-mail : gmar3@ymail.com
  pozdrawiam i dziękuje

 29. Witam.
  Nazywam się Damian (21 lat) i jestem studentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jestem zmotywowaną osobą do pracy i chciałbym wyjechać za granicę. Język angielski znam na poziomie bardzo dobrym. Posiadam prawo jazdy kategorii B.
  Proszę o kontakt: denz.dk@gmail.com lub tel 724863751

 30. borewicz na 6 lipca 2012 @ 16:57

  Jestem studentem i poszukuje pracy sezonowej.
  Posiadam doświadczenie przy zbiorach(praca w ubiegłym sezonie).
  Jestem sportowcem więc bez problemu radzę sobie z wysiłkiem fizycznym.
  Jestem osobą otwartą i towarzyską,chętnie nawiążę z Państwem
  współprace.
  Język angielski-komunikatywny

  nr.kontaktowy:723749228
  mail:pawel_borek@interia.pl

  Pozdrawiam

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 31. Witam.
  Pełni zapału do pracy Arek – absolwent UMCS w Lublinie (33lat) wraz z kolegą Łukaszem (22lat) – student WSEiI w Lublinie poszukujemy pracy na wakacje. Język angielski znamy na poziomie dobrym.Arek – Pracowałem już za granicami kraju w Anglii i USA komunikacja w języku angielskim nie stanowi żadnego problemu. Jesteśmy zainteresowani pracą od zaraz… :) do połowy września. Praca przy zbiorach nie jest dla nas czymś nowym iż pochodzimy z Lubleszczyzny, która słynie z czystych i ekologicznych upraw. Obaj posiadamy prawo jazdy kategorii B.
  Proszę o kontakt: a.kociubowski@gmail.com lub telefoniczny +48 880 443 675

 32. Paweł i Gosia na 6 lipca 2012 @ 20:31

  Witam. Jesteśmy zainteresowani wraz z dziewczyną waszą ofertą pracy, mamy po 21 lat, jesteśmy studentami. Mamy doświadczenie w pracach sezonowych, w zeszłym roku pracowaliśmy przez ponad 3 miesiące na szklarniach przy pomidorach. Jesteśmy młodymi, pracowitymi osobami, znamy język angielski w stopniu komunikatywnym. Posiadam prawo jazdy kat. B. Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź.
  Pozdrawiam,
  Paweł i Gosia
  hpawel91@gmail.com
  tel. 504 512 665

 33. Czarek i Ewelina na 7 lipca 2012 @ 05:29

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy.Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat.Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej.Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 34. Witamy!

  Jesteśmy trzema 20-letnimi studentkami, które poszukują pracy na okres wakacyjny (lipiec, sierpień, wrzesień). Mieszkamy w województwie śląskim. Posiadamy doświadczenie w zbiorach owoców (porzeczki, agrest, maliny, borówki amerykańskie, aronie). Znamy język angielski w stopniu komunikatywnym. Jesteśmy pełne energii, chętne i gotowe podjąć pracę od zaraz. Mamy silną motywację do pracy, gdyż chcemy być samodzielne finansowo, a przy okazji zarobić na wymarzone wakacje;)

  Pozdrawiamy, z niecierpliwością oczekujmy na Państwa odpowiedź.
  Kamila, Karina i Weronika

 35. Szukamy pracy, posadamy wlasne auto

 36. Witam!! Mam 23 lata i jestem studentem Politechniki Wrocławskiej. Mieszkam w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie). Jestem zainteresowany pracą od początku sierpnia do połowy września. Praca w trybie 8-12 godzin dziennie nie będzie stanowić dla mnie problemu (chętnie też wezmę nadgodziny). Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, języka niemieckiego w stopniu podstawowym. Posiadam ponadto prawo jazdy kat. B. Mój numer kontaktowy – 505079829,
  adres e-mail – tomek.dziubala@gmail.com
  Serdecznie pozdrawiam!!

 37. Witam
  Mam na Imię Paweł man 25lat jestem zainteresowany państwa ofertą tel. 505490104

 38. Mam na imie Malgorzata bardzo jestem zainteresowana praca za granica.moj numer.535462008.

 39. Witam.mam na imię Robert,30 lat.
  Jestem chętny do wyjazdu od zaraz .tel:667 138 223

 40. Właśnie ukończyłem LO i zostałem przyjęty na studia do Wrocławia. Poszukuję pracy w celu utrzymania się na studiach. Jestem zainteresowany pracą od zaraz.
  Pracę podejmę do początku października. Pracowałem już fizycznie przy zbiorach wiśni nie daleko Kalisza. Pracowałem również w Decahtlonie jako sprzedawca. Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym i niemieckiego na poziomie podstawowym. Mogę pracować po 12 godzin na dobę.Proszę o kontakt.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 41. MIKOŁAJ I KASIA na 30 lipca 2012 @ 14:11

  Witam Państwa. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy w Norwegii. Moja
  dziewczyna jak i ja mamy doświadczenie w pracach sezonowych za
  granicą.Pracowaliśmy m.i.n. w Niemczech (zbiory sałaty lodowej) ,
  Francja (zbiory winogron) .Podkreślam że znamy j.angielski na poziomie
  komunikatywnym a nawet dobrym ,oboje mamy prawo jazdy kat. B . Jesteśmy
  pracowici ,uczciwi i lubimy nowe wyzwania. 3 lata temu pracowałem jako
  lakiernik konstrukcji metalowych w firmie ,,METACON,, w miejscowości
  Rakestadt 100 km od Oslo.Dorabiałem tam sobię przez 1,5 miesiąca,
  ponieważ musiałem opłacić szkołę w Polsce. Obecna sytacja zmusza nas
  do poszukiwania tego typu prac za granicą naszego kraju. Prosimy o kontakt
  Mikołaj i Kasia

  TEL kom: 725-648-243

 42. Sylwia i Luiza - dwie zgrane i zmotywowane siostry na 31 lipca 2012 @ 12:06

  Witamy serdecznie,
  jesteśmy zainteresowane ofertą pracy przy zbiorach w Norwegii. Mamy po 27 i 28 lat. Jesteśmy siostrami. Język angielski i niemiecki znamy w stopniu komunikatywnym. Luiza posiada prawo jazdy kat. B. i pracowała już w gospodarstwie rolnym w Szwajcarii (sianokosy, praca przy koniach, pielenie, utrzymanie podwórka w czystości, opieka nad dziećmi). Obie pracowałyśmy na plantacjach przy zbiorach warzyw i owoców w Polsce (głownie truskawki i maliny).
  Nadmieniam, że jesteśmy sumienne, pracowite, dokładne, uczciwe, bez nałogów. Cechuje nas dobra kondycja fizyczna. Jesteśmy zdecydowane wyjechać do pracy od zaraz. Potrafimy się zdyscyplinować oraz dostosować się do trudnych warunkow pogodowych. Znamy ciężką pracę, ponieważ mieszkamy na wsi (województwo podlaskie) i pomagałyśmy rodzicom w gospodarstwie rolnym.
  Bardzo potrzebujemy pracy, aby móc zrealizować nasze życiowe plany i uregulować problemy finansowe.

  Pozdrawiamy i czekamy z niecerpliwością na odpowiedź. Jesteśmy cały czas pod telefonem.
  Tel. Sylwia 500 858 664 oraz Luiza 793 27 37 87

 43. Wiatm!
  Daniel mam 21 lat jestem z województwa Opolskiego nie jestem karany posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym mam doświaczenie w zbieraniu jak i również pakowaniu owoców i warzyw w Polsce i w Holandii.Jestem gotowy do wyjazu od zaraz.Prosze o kontakt mój numer tel.513-066-517
  Dziekuje.

 44. Paulina, Robert i Damian na 6 sierpnia 2012 @ 08:55

  Jesteśmy trójką studentów bardzo zainteresowanych Państwa ofertą. Pracowici, sumienni i bardzo zmotywowani do pracy, z biegłą i bardzo dobrą znajomością jęz. angielskiego, dwójka z nas posiada prawo jazdy kat. B
  Prosimy o odpowiedź

 45. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani tą pracą. Posiadamy spore doświadczenie w zbiorze owoców i warzyw. Pracowalem w Nieczech, Holandii, Francji, Austrii. Proszę o kontakt e-mail. Komunikatywna znajomośc języka Niemieckiego, Rosyjskiego i Angielskiego.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 46. Witam w związku z zamieszczonym ogłoszeniem zgłaszam swoją kandydaturę.Jestem osobą młodą, dyspozycyjną i chętną do pracy.Posiadam doświadczenie w zbiorze owoców.Pracowałam przy zbiorze borówki we Francji oraz truskawek w Anglii. Znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym
  Proszę o kontakt 519 624 821

 47. Witam mam 20 lat , jestem zainteresowany pracą od zaraz
  władam językiem niemieckim
  prawo jazdy kat. B
  chętny do pracy od września do listopada
  proszę o kontakt pod. 693294744 lub 792689813

 48. witam, jestem zainteresowany pracą. Jestem młodym silnym mezczyzną,zapraszam, dobry pracownik 503746443

 49. NATALIA I MARCIN na 1 listopada 2012 @ 20:49

  Witam Państwa. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy w Norwegii, z moim chłopakiem . Ja mam 19 a mój chłopak 24. ja pracowałam w norwegi wraz z moim chłopakiem, byłam opiekunką do dzieci a chłopak zajmował się malowaniem domuw język angielski komunikatywny i do tego norweski dla początkujaych . prawo jazdy kategorii B. Nadmieniam, że jesteśmy, pracowici, dokładni, uczciwi, bez nałogów. Cechuje nas dobra kondycja fizyczna. . Potrafimy się zdyscyplinować oraz dostosować się do trudnych warunkow pogodowych ..interesuje nas praca od marca do końca roku
  proszę o kontakt 665-638-681

 50. Witam,
  jesteśmy z koleżanką bardzo zainteresowane podjęciem pracy. Praca przy zbiorach jest Nam dobrze znana. Język angielski komunikatywnie. Jesteśmy zdeterminowone do pracy, zdrowe, nastawione na ciężką pracę fizyczną oraz w pełni dyspozycyjne. Mamy po 29 i 30 lat. Obydwie posiadamy prawo jazdy kat. B oraz zaświadczenie o niekaralności. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr 607789707 lub mailowy yemii@yemii.pl.

  pozdrawiam
  Emilia

 51. Poszukiwacz na 5 lutego 2014 @ 15:16

  Witam,
  ja (19lat) i mój kolega (18lat). Poszukujemy pracy na wakacje. Jesteśmy bardzo pracowici.
  Posiadamy bardzo dobrą kondycję fizyczną. Odpowiadają nam przedzstawione warunki pracy.
  Jesteśmy zainteresowani ofertą.
  Czekamy na kontakt.

  e-mail: Willkill888@gmail.com
  nr tel. 538 110 831

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.