Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

7,45 euro brutto/h €

Praca sezonowa we Francji przy zbiorze malin na farmie bez języka 2014

  • Kraj: France
  • Miasto: Francja
  • Lista: 14 kwietnia 2014 13:00

Potrzebni do pracy na farmie we Francji pracownicy do zbioru malin oraz drobnych prac polowo-porządkowe. Praca za granicą dla osób bez języka! Wymagane doświadczenie w zbiorze malin lub innych owoców. Praca na stawce godzinowej w wysokości 7,45 EUR/h. Zapewnione zakwaterowanie w pobliżu farmy.

Opis oferty pracy:
Agencja Pośrednictwa Pracy Eurokontakt Projekt Serwis Sp.z o.o. lic 1109/1a/1b dla zagranicznego kontrahenta poszukuje pracowników na stanowisko: pracownik do zbioru malin do Francji

Opis stanowiska:
- zbiór malin i drobne prace polowo-porządkowe

Wymagania:
- doświadczenie w zbiorach malin i innych owoców

Zakwaterowanie:
- około 3 km od miejsca pracy, dom wyposażony, pokoje sypialne, jadalnie z kuchnią, prysznice toalety, na koszt pracodawcy

Wynagrodzenie: 7,45 euro na godzinę brutto

Umowa cywilno-prawna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail: nabory3@epser.com , bądź kontakt telefoniczny pod numerem 56 46 12 294.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 20.08.97r. O Ochronie Danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

ID Ogłoszenia: 204534be7ee86f0f

Linki Sponsorowane

10 Odpowiedzi na “Praca sezonowa we Francji przy zbiorze malin na farmie bez języka 2014”

  1. Witamy, jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą (2 osoby – 19 lat). Jeżeli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt na adres: misiek00rock@gmail.com

  2. Witam jesteśmy zainteresowani ja i brat) byliśmy za granicą we Francji przy zbiorze jabłek. KOntakt tel. 885146244

  3. Witam jesteśmy zainteresowani ( ja i chłopak ) tym ogłoszeniem o prace , mamy doświadczenie przy zbiorze truskawek i malin. Kontakt : klarcia1608@op.pl , 512493100

  4. michael95 na 1 maja 2014 @ 11:18

    Witam ! Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Jesteśmy młodzi (mamy po 19 lat), w dobrej kondycji i chętni pracy. Prosimy o kontakt na maila michal.bujak@interia.eu lub telefonicznie 531749200.

    Pozdrawiam. :)

  5. karmen556 na 1 maja 2014 @ 18:22

    Witam. Jesteśmy wraz z mężem zainteresowani Państwa ofertą pracy. jesteśmy młodymi chętnymi do podjęcia współpracy ludźmi. Prosimy o kontakt na maila karmen556@o2.pl.

  6. Witam. Jestem zainteresowany tym ogłoszeniem. Posiadam doświadczenie przy zbiorach jabłek oraz szparag. Proszę o kontakt email monii_345@wp.pl

  7. Witam,
    wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani przedstawioną ofertą pracy.
    Mamy po 20 lat, wcześniej pracowaliśmy już przy zbiorach: malin, czereśni, moreli, wiśni w Niemczech oraz w posiadamy doświadczenie w pracach polowo-porządkowych. Jesteśmy uczciwymi i pracowitymi ludźmi. Prosimy o kontakt na:
    maila: dajwid@o2.pl
    telefon: 691071898

  8. Witamy! Jesteśmy parą i jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą wyjazdu za granicę. Mamy i 21 i 22 lat. Jesteśmy odpowiedzialni, sumienni, punktualni, pracowici. Nie boimy się ciężkiej pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Posiadamy doświadczenie pracy przy zbiorach ( Niemcy, Francja, Polska gospodarstwa rolne) Okres w którym moglibyśmy wyjechać do pracy to Lipiec – Sierpień gdyż moja narzeczona jest studentką, natomiast ja jestem bezrobotny, bardzo nam zależy na tej pracy. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B
    Prosimy o kontakt darko4@poczta.onet.eu lub tel.732766982
    Pozdrawiamy :)

  9. kinguska1211 na 27 maja 2014 @ 13:17

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Panstwa oferta pracy. Jestem osoba wytrwala, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 789-120-381. E-mail: kinguska1211-1995@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  10. Witam,
    wraz z grupą przyjaciół(ilość do uzgodnienia, w zależności od Państwa oczekiwać) jesteśmy zainteresowani pracą. Wszyscy mamy ok. 20 lat i jesteśmy w pełni zdrowi i sprawni fizycznie.
    Liczę na szybką odpowiedź i pozdrawiam, mail: ewapasierbska@gmail.com

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.