Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia  €

Praca w Anglii bez języka przy zbiorach w szklarni od zaraz Northampton

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Northampton
  • Lista: 7 października 2014 22:32

Szukamy od zaraz osób bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta z Northampton przy zbiorach pomidorów w szklarni. Zatrudnienie na okres 1,5 miesiąca z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Anglia, Northampton
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- praca w szklarni
- pielęgnacja pomidorów
- zbiór dojrzałych warzyw
- wkładanie zbioru do skrzynek

Wymagania:
- możliwość wyjazdu za pracą od zaraz
- mile widziana znajomość języka angielskiego w każdym stopniu
- doświadczenie będzie dodatkowym atutem
- przyjazd własnym autem
- dobre zdrowie
- osoba energiczna

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie
- darmowe zakwaterowanie w miejscu pracy
- obecność polskiego opiekuna
- legalną pracę sezonową na 1,5 miesiąca
- dobre warunki pracownicze
- możliwość wyrobienia nadgodzin
- bezpłatny dojazd z kraju do Holandii

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: jobs4u@englandmail.com w tytule wpisując: Zbieranie warzyw szklarniowych Northampton.

Źródło:

ID Ogłoszenia: 65543439e9147e5

Linki Sponsorowane

2 Odpowiedzi na “Praca w Anglii bez języka przy zbiorach w szklarni od zaraz Northampton”

  1. Witam.

    Jestem zainteresowany waszą ofertą. Posiadam uprawnienia na wózek widłowy (miedzy narodowy). Mam 18 lat ( jestem w trakcie robienia kursu metodą TIG). Nie straszna mi praca po kilkanaście godzin. Wytrwale znoszę pracę wysiłkową. Znajomość języka Angielskie podstawowy. Mój Numer 889354762 lub e-mail juszca@poczta.fm

  2. dzien doibry jestem zaintersowana wasza ofgerte Mój nr 669254762 sms ;) maila diabloniewazne@gmail.com

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.