Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

6,5 Ł/h €

Praca w Anglii przy zbiorach warzyw – szklarnia

 • Kraj: United Kingdom
 • Miasto: Coventry
 • Lista: 14 lipca 2012 00:02
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Anglii przy zbiorach warzyw – szklarnia

Opis

Dla plantatora z miasta Coventry (Anglia – Wielka Brytania) szukamy pracowników z Polski do pracy przy zbiorach warzyw w Anglii. Zbiory dotyczą głównie papryki, pomidorów i ogórków.

Praca od zaraz adresowana dla par, studentów oraz młodych ludzi z komunikatywna znajomością języka, oraz pozytywnym nastawieniem do życia i chęcią do pracy zarobkowej w szklarni na terenie Anglii.

Praca polega na zbieraniu warzyw oraz innych pracach w szklarni (np. podwiązywanie pędów).

Zarobki: 7,5 Ł/h przy kontrakcie na 3 miesiące (sierpień – październik).

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie. Opłata potrącana jest z wynagrodzenia i wynosi (20 Ł na dobę). Obowiązkowo należy wykupić ubezpieczanie NW – koszt 15 Ł.

Pracodawca pomaga ze wszelkimi formalnościami prawno – podatkowymi.

Nasza agencja pracy nie pobiera żadnych opłat od przyszłych pracowników, nie wymagamy podawania dokładnych danych przy rekrutacji, nie każemy wysyłać drogich smsów, aby wziąć udział w rekrutacji.

Działamy w 100% legalnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy za granicą, specjalizujemy się w pracy sezonowej przy zbiorach. W latach 2009-2011 z naszej agencji wyjechało do pracy ponad 3 tyś pracowników. Naszym pracownikom zapewniamy zawsze prace w najlepszych i sprawdzonych miejscach, z zakwaterowaniem.

Osoby, zainteresowane zgłoszeniem swojej kandydatury na w/w stanowisko prosimy o przesyłanie zgłoszeń przez formularz kontaktowy na stronie (zakładka „kontakt” nad mapką obok zakładki „autor”).

Zastrzegamy sobie, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi pracownikami, którzy najlepiej spełniają warunki przedstawione w ofercie. Nie mamy w zwyczaju wysyłać odpowiedzi odmownych.

     

ID Ogłoszenia: 2375000aaff78fcd

Linki Sponsorowane

19 Odpowiedzi na “Praca w Anglii przy zbiorach warzyw – szklarnia”

 1. Vittorio na 14 lipca 2012 @ 09:48

  Szanowni Państwo!

  Pisze do państwa jeszcze raz gdyż mogłem podać złego maila tzn. Vittorio11angelo@gmail.pl zamiast vittorio11angelo@gmail.com

  Razem z przyjaciółmi jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jest nas czterech: Piotr Chełmiński, Łukasz Ujma, Michelle-Angelo Weber i ja – Vittorio-Angelo Weber. Znamy się od czasów licealnych i choć studiujemy w różnych miastach, stanowimy zgraną paczkę. Nie boimy się ciężkiej pracy, byliśmy już zatrudnieni jako robotnicy fizyczni przy remontowaniu hali (burzyliśmy ściany, kuliśmy podłogi, wywoziliśmy gruz, tynkowaliśmy i malowaliśmy pomieszczenia – nic nam nie straszne). Obiecujemy wykonywać ją z dokładnością i uczciwością. Oprócz tego wszyscy jesteśmy zdrowi i posiadamy duży zapał do pracy, z której zarobek pozwoli nam utrzymać się na studiach. Poniżej zamieszczam krótki opis każdego z nas.

  Piotr Chełmiński – 22 lata, student geologii i górnictwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego (certyfikat)
  Łukasz Ujma – 22 lata, student informatyki na Politechnice Częstochowskiej, dobra znajomość języka angielskiego, tak zwana złota rączka, zna się na wielu pracach budowlanych i technicznych, świetnie prowadzi samochód
  Michelle-Angelo Weber – mój dwudziestoletni brat, uczy się w szkole policealnej informatyki, dobrze zna język angielski
  Vittorio-Angelo Weber – 22 lata, przez dwa lata studiowałem ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim, którą ostatnio postanowiłem porzucić dla biologii – mojej prawdziwej pasji, bardzo dobrze znam język angielski (certyfikat British School), dobrze język włoski
  Wszyscy jesteśmy z Częstochowy z wojwództwa Śląskiego
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od zaraz do końca września. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, bardzo prosimy o kontakt na ten mail lub telefonicznie: 509871159 – Vittorio-Angelo Weber vittorio11angelo@gmail.com
  508380090 – Piotr Chełmicki.
  lathifer.svu@gmail.com
  Z niecierpliwością czekamy na Państwa odpowiedź.

  Z wyrazami szacunku
  Vittorio-Angelo Weber

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

  • macie dobra gadke he he ale to trzeba udowodnic i pracowac,niejeden student tak chwalacy sie byl cieniasem odczas pracy,wiec na takie gadki nie nabierzecie nikogo,apoza tym tu jest tylko forma wypowiedzi,dodania komentarza a nie kontakt z ogloszeniodawca,oj studenciki studenciki…

 2. Czarek i Ewelina na 14 lipca 2012 @ 10:31

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha, a także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Gotowi do wyjazdu w każdej chwili
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

 3. Witam
  Mam 20 lat i obecnie mieszkam w Birmingham. znam język angielski w stopniu komunikatywnym i jestem przygotowany na ciężką prace fizyczną. Posiadam prawo jazdy kat.b. W Polsce pracowałem fizycznie, również przy zbiorach. Proszę o szybki kontakt telefoniczny:07933132478 lub mailowy: ebi_abram@wp.pl. Z góry dziękuje za rozważenie mojej prośby.

 4. Dzień Dobry. Jestem zainteresowany pracą. Jestem Jakub. Mam 25 lat. Mam doświadczenie przy zbiorach. Pracowałem w podobnej pracy w Niemczech. Jestem osoba uczciwą i pracowitą. Mam bardzo dobry stan zdrowia, dużą wytrzymałość i siłę fizyczną. Płynnie mówię po angielsku. Mój mail to: lacci200@wp.pl. Telefon kontaktowy: 795 253 787. Pozdrawiam

 5. Kamila i Bartek na 16 lipca 2012 @ 20:51

  Witam!
  Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą za granicą. Oboje posiadamy kilkumiesięczne doświadczenie przy podobnych zbiorach w kraju i za granicą. Mamy 24 i 22 lata i swobodnie posługujemy się językiem angielskim. Jesteśmy gotowi na pracę od zaraz w związku z tym prosimy o kontakt pod nr telefonu 512234636. woj łódzkie

 6. Sylwia i Gracjan na 18 lipca 2012 @ 16:36

  Witamy!

  Wspólnie z chłopakiem pilnie poszukujemy pracy i obecnie znajdujemy się już na terenie Anglii w Southampton. Mamy 22 i 21 lat, każde z nas posiada prawo jazdy, płynnie posługujemy się językiem angielskim. Pracę przyjmiemy od zaraz, jesteśmy zdeterminowani i gotowi na nowe wyzwania.

 7. Sylwia i Gracjan na 18 lipca 2012 @ 16:38

  Witamy!

  Wspólnie z chłopakiem pilnie poszukujemy pracy i obecnie znajdujemy się już na terenie Anglii w Southampton. Mamy 22 i 21 lat, każde z nas posiada prawo jazdy, płynnie posługujemy się językiem angielskim. Pracę przyjmiemy od zaraz, jesteśmy zdeterminowani i gotowi na nowe wyzwania. Numer kontaktowy: 796068227

 8. Sebastian na 18 lipca 2012 @ 21:28

  Witam
  Jestem studentem UR w Rzeszowie na 4 roku obecnie jestem chętny podjąć prace od zaraz.Doświadczenie posiadam bo wraz z rodziną posiadam gospodarstwo rolne.Wieć prace szanuje. Praca bardzo by mi się przydała na uzyskanie środków na ukończenie studiów .
  Jestem bez nałogu,język angielski na poziomie komunikatywnym

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 9. Dominika i Ola na 19 lipca 2012 @ 12:01

  Mamy na imie Dominika i Ola, mam 21 lat i doświadczenie w zbiorach, jesteśmy przygotowane na ciężką i trudną prace. Prosimy o kontakt 724103977

 10. Dominika na 19 lipca 2012 @ 14:01

  Mam na imię Dominika mam 25 lat i jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem młodą energiczną kobietą która nie boi się żadnej pracy.
  Pracowałam w niemczach przy zbiorze wiśni, truskawek i ogórków

 11. Witam
  Jestem uczennica liceum mam 19 lat i jestem teraz z kolezankom Marta i Arkadiuszem na terenie Wielkiej Brytani w okolicach Leeds . Pracowalismy przy zbiorach truskawek w Wielkiej Brytani i w Dani gdzie zrywalismy jablka gruszki sliwki i czeresnie. Jestesmy bez nalogow zdeterminowani i gotowi do pracy.
  Nasz numer kontaktowy to 669 202 588

  Prosimy o kontakt w sprawie pracy

 12. Tomasz Sadło na 24 lipca 2012 @ 19:53

  Dzień dobry mieszkam w Birmingham, obecnie szukam pracy w danym dniu mogę być w miejscu pracy. Jestem pracowity, abstynent, w Anglii pracowałem przy pakowaniu jedzenia.
  Mój Angielki jest słaby, ale dogadam się.

  Pozdrawiam i z góry dziekuję za pozytywne rozpatrzenie mojej chęci podjęcia pracy.

  Mój nr tel 075 23 606 604 Tomasz

 13. PRACA PRZY ZBIORACH na 9 sierpnia 2012 @ 16:14

  WITAM , CHCE PODJAĆ PRACĘ PRZY ZBIORACH OWOCOW ,WARZYW JESTEM SOLIDNY GOTOWY NA CIEZKA PRACE. WIEK TO 20 LAT ZNAM JEZYK ANGIELSKI ORAZ PODSTAWY NIEMIECKIEGO. PRACOWALEM JUZ ZA GRANICA 5 MIESIECY PRZY PRACACH BUDOWLANYCH W POLSKIEJ FIRMIE. POZDRAWIAM , CZEKAM NA ODPOWIEDZ NAJCHETNIEJ PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY 507494101 MACIEK !! DZIEKI!!

 14. KRZYSZTOF SZYMKOWIAK na 11 sierpnia 2012 @ 08:55

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy.Po jego smierci pracowalem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Mam prawo jazdy kat. „B” i obsluguje laptopa.Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48698028671 lub +48627402112 ewentualnie e-mail markal4@wp.pl. Pozdrawiam Krzysztof.

 15. Krzysztof Szymkowiak na 13 sierpnia 2012 @ 09:31

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Po jego smierci pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii
  produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Mam prawo jazdy kat. „B”. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48 627492112 lub +48698028671 lub markal4@wp.pl. Pozdrawiam Szymkowiak.

 16. Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy, posiadam doświadczenie w zbiorach. Mój nr 533-667-159.

 17. halinka janusz na 23 sierpnia 2012 @ 09:37

  Witam. Jestem wraz z męzem gotowa do podjęcia pracy przy zbiorach.Posiadamy duże doświadczenie z własnego gospodarstwa jak również z pracy zagranicą przy różnych zbiorach.Język angielski komunikatywny.Prawojazdy kategorii.B,C.Możemy wyjechać ot zaraz i na dłużej.Proszę o kontakt tel;506103728 lub+447525353857. lub halinka999@poczta.fm Pozdrawiam i czekam na odpowiedż.Dousłyszenia

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.