Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

6.21 GBP brutto godzina €

Praca w Anglii sezonowa zbieranie owoców bez doświadczenia dla par

  • Kraj: United Kingdom
  • Lista: 19 sierpnia 2013 21:25

Obecnie dla Pracodawcy z Wielkiej Brytanii poszukujemy chętnych do zbierania owoców. Sezonowa Praca w Anglii dla osób bez doświadczenia, preferowane pary z językiem .

Zapłata:6.21 GBP brutto godzina
Umowa: o pracę na pełen etat na czas określony

Zadania: Doi pracowników będzie należało zbieranie owoców sezonowych, pakowanie owoców w skrzynki, załadunek,

Wymagania:

  • znajomość angielskiego umożliwiająca komunikację
  • zaświadczenie o niekaralności
  • praca dla par

Oferujemy:

  • mieszkanie- zapewnione przez pracodawcę w przyczepach- płatne 34-39 GBP tydzień. Dodatkowo pracownicy ponoszą koszty opłat np: za elektryczność
  • możliwość korzystania z propozycji Pracodawcy- codzienny dojazd do pracy- 7GBP /dzień

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne w języku angielskim prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl
źródło:www.eures.praca.gov.pl/index.php?option=com_oferty&akcja=szczegoly_zagranica&o=1277

ID Ogłoszenia: 3845212895fe25f9

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Praca w Anglii sezonowa zbieranie owoców bez doświadczenia dla par”

  1. mally1234 na 4 marca 2014 @ 14:54

    Witam serdecznie interesuje mnie wyjazd do pracy . niedawno wrocilem z anglii . jestem osoba pracowita uczciwa i dyspozycyjna . moge podjac sie pracy na caly sezon lub nawet dluzej prosze o kontakt email bordon1993@wp.pl z gory bardzo dziekuje za odpowiedz

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.