6,31 GBP brutto/h €

Praca w Anglii w gospodarstwie Worcestershire od zaraz uprawy ekologiczne

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Worcestershire
  • Lista: 25 lutego 2014 01:24

Gospodarstwo rolne z Worcestershire z uprawami ekologicznymi zatrudni pracownika. Anglia praca przy zbiorach, uprawie owoców i warzyw, pakowaniu, obsłudze maszyn rolnych.

Stanowisko: pracownik farmy

Lokalizacja: Worcestershire

Zarobki: 6,31 GBP brutto/h

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Praca w gospodarstwie rolnych przy uprawach ekologicznych.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za uprawę, pielęgnacje, zbiory oraz pakowanie warzyw i owoców.
  • Do zadań należeć będzie obsługa maszyn rolniczych oraz prace porządkowe

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • chęć wyjazdu do pracy na stałe
  • doświadczenie w pracy na gospodarstwie

Oferta:

  • zatrudnienie na stałe
  • zamieszkanie zapewnione tymczasowe
  • dobre warunki pracy

Aplikacja:
Aplikacji należy dokonywać wysyłając swoje CV na adres: s.prokop@jobland.pl
w tytule wiadomości prosimy wpisać: „numer referencyjny: 2129″
źródło: http://jobland.pl/oferty/frame.php?id=2129

ID Ogłoszenia: 327530bea5eb68bc

2 Odpowiedzi na “Praca w Anglii w gospodarstwie Worcestershire od zaraz uprawy ekologiczne”

  1. suchysopot na 25 lutego 2014 @ 16:09

    Dzien Dobry jestem zainteroswny wasz oferta pracy moge zaczac od zara prace u panstwa moja nr tel 511652836 prosze o kontakt

  2. AgaPatryk na 11 marca 2014 @ 14:19

    Witam , wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani ogloszeniem . Prace mozemy podjac od zaraz . Prosze o kontakt 516159096 lub mail x3aga@interia.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.