Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

6 euro/h brutto  €

Praca w Holandii bez znajomości języka przy zbiorach owoców Zwolle

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Zwolle
  • Lista: 11 września 2014 13:17

Sadownik z miasta Zwolle szuka pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Praca w Holandii dla Polaków przy zbiorach jabłek, gruszek i śliwek z sadu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Holandia, Zwolle
Wynagrodzenie: 6 euro/h brutto

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na zbiorze owoców rosnących w sadzie. Będą to zbiory jabłek, gruszek i śliwek.

Wymagania:
- duża wytrzymałość fizyczna
- pozytywne nastawienie do życia
- osoba energiczna, uśmiechnięta, pracowita
- posiadanie doświadczenia przy zbiorach mile widziane
- znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego będzie atutem
- możliwość wyjazdu do Holandii na min. 2 miesiące
- posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie sprzyjało w czasie rekrutacji

Oferujemy:
- legalną pracę w międzynarodowym zespole
- możliwość podjęcia pracy bez potrzeby posiadania doświadczenia
- dla chętnych organizujemy wyjazd z Polski do Holandii
- na miejscu zapewniamy dojazdy do pracy
- zakwaterowanie w cenie 77 euro/tydz.
- ubezpieczenie płatne 18,86 euro za tydzień
- 38 godzinny tydzień pracy
- w razie potrzeby pomoc polskich opiekunów

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: cosmoworker.419765@poczta.startpraca.pl

Źródło:

ID Ogłoszenia: 9895411982f2f841

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.