Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia  €

Praca w Holandii przy zbiorach pomidorów w szklarni bez języka Leeuwarden

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Leeuwarden
  • Lista: 27 września 2014 17:50

Aktualnie szukamy pracowników sezonowych do pracy w Holandii przy zbiorach pomidorów w szklarni. Oferta z Leeuwarden bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik do zbioru pomidorów
Lokalizacja: Holandia, Leeuwarden
Wynagrodzenie: do ustalenia
Nr referencyjny: ZP/EK/2014/

Zadania:
Praca polega na zbiorach pomidorów uprawianych w szklarni. Pracownik będzie również odpowiedzialny za pielęgnowanie warzyw oraz ich sortowanie.

Wymagania:
- posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
- osoba z dużą ilością energii i pozytywnego nastawienia do życia
- możliwość wyjazdu do Holandii na minimum 3 miesiące
- dobre zdrowie
- wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
- pomoc przy szukaniu zakwaterowania w jak najlepszej cenie
- pomagamy przy wybraniu ubezpieczenia
- doradzamy w wyborze transportu do i z Holandii
- na miejscu obecność polskich opiekunów
- podpisanie umowy o pracę
- satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: kowalska@ewfpraca.eu w tytule proszę umieścić numer referencyjny.

Źródło:

ID Ogłoszenia: 4835426b6efb0a38

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.