Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia  €

Praca w Niemczech bez języka przy zbiorach szparag 2015 Hannover

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Hannover
  • Lista: 30 października 2014 21:41

Szukamy pracowników sezonowych bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta przy zbiorach szparagów z pola. Zatrudnienie od kwietnia do czerwca 2015 roku.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Niemcy, Hannover
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca jest podzielona na etapy gdzie mężczyźni zajmują się zbiorem szparagów i przetransportowanie ich na halę produkcyjną. Kobiety natomiast zajmują się sortowaniem i pakowaniem warzyw.

Wymagania:
- chęć do wyjazdu za granicę w okresie kwiecień-czerwiec 2015
- osoby zaangażowane, pracowite
- dobre zdrowie
- sprawne dłonie
- wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
- pracę bez doświadczenia i języka
- legalne zatrudnienie na 3 miesiące
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- rozpoczęcie sezonu w roku 2015 kwiecień-czerwiec
- dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku niemieckim wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: fruechtehof.schindler@gmx.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-przy-zbiorach-szparagow-hannover-2015/

ID Ogłoszenia: 5895452a0f45ecd7

Linki Sponsorowane

3 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech bez języka przy zbiorach szparag 2015 Hannover”

  1. Witam była bym zainteresowana praca z chłopakiem. Proszę o katakt po numer telefonu 663 635 666
    lub emalia haldinka@interia.pl. Pracowaliśmy juz na pracach sezonowych

  2. Witam serdecznie jestem zainteresowany tą pracą.
    Jeżeli jest aktualna proszę o kontakt.
    Jestem,bez nałogów.
    Podejmę pracę od zaraz tel.606117628.
    Pozdrawia Jurek

  3. annagoldynkamia na 7 marca 2015 @ 23:41

    Jestem zainteresowana pracą z chłopakiem .Pracowaliśmy już w Niemczech przy zbiorach truskawek ,wiśni i przy warzywach.kapusta ,marchew .Proszę o kontakt 605281595 i e-mail .annagoldyn@vp.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.