Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

na akord €

Praca w Niemczech od lipca 2014 przy zbiorach truskawek bez języka Cottbus

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Cottbus
  • Lista: 7 lipca 2014 22:44

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie na plantacji w Cottbus od lipca 2014 bez znajomości języka niemieckiego. Oferta na dwa miesiące.

Stanowisko: Zbieracz truskawek

Lokalizacja: Cottbus

Zarobki: na akord, ok 70 eurocentów za zebrany kilogram

Termin: lipiec do sierpień

Obowiązki:

  • Pracownicy będą odpowiadać za ręczne zbieranie owoców z upraw polowych i tunelowych.
  • Praca jest ciężka fizycznie polega na zbieraniu, pakowaniu i segregowaniu owoców.

Oczekiwania:

  • gotowość pracy nawet w trudnych warunkach pogodowych
  • możliwość podjęcia pracy od lipca do sierpnia 2014
  • dobra wytrzymałość fizyczna
  • sprawność, zręczność, pracowitość
  • obowiązkowość
  • atutem będą zgłoszenia od osób z własnym samochodem

Oferta:

  • możliwość zatrudnienia na uczciwych warunkach
  • zamieszkanie zapewnione w kontenerach na plantacji, koszt dzienny to 3 euro
  • dla chętnych istnieje możliwość przejazdu grupowego do pracy w Niemczech

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-od-lipca-2014-w-cottbus/

ID Ogłoszenia: 99953baa6007a4c5

Linki Sponsorowane

5 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech od lipca 2014 przy zbiorach truskawek bez języka Cottbus”

  1. Witam mam na imie Daniel i pisze w sprawie ogloszenia pracy przy zbiorach w Cottbus,jestem na pewno zaimteresowany to oferto pracy,posiadam doswiadczenie zinnych plantacji w tego typu pracach sezonowych norwegii i szwecji.Mam 36 lat wyksztalcenie srednie,dobra organizacja z zespolem,jesyk niemiecki i norweski w stopniu komunikatywnym.Jestem zonaty i szukam powaznych ofert.dziekuje

  2. Witam jestem Daniel i poszukuje powaznych ofert pracy przy zbiorach owocow warzyw i innych tego typu pracach polowych i fizycznych,wyksztalcenie sredniejezyk niemiecki i norweski w stopniu komunikatywnym tel.48739510985

  3. matrah544 na 13 lipca 2014 @ 11:26

    Witam serdecznie,wraz z dziewczyną bylibysmy chętni do podjęcia pracy od września. Dziewczyna lat 20 , zbieranie malin i truskawek nie jest jej obce i posiada prawo jazdy kat B.
    Ja osobiscie 21 lat,zbierałem w Angli truskawki,maliny,jabłka ( prawo jazdy kat B ).
    Porozumiewam się po Angielsku w stopniu komunikatywnym , moja dziewczyna lepiej :)
    Pozdrawiamy Dominika i Jacek

    tel. 509 325 503

  4. Witam mam 26lat . nie radze sobie w zyciu , nie moge znalezc pracy tu w polsce. zbiory truskawek nie sa mi obce . zbieralem truskawki tu w polsce. potrzebuje pracy od zaraz poniewaz nie mam za co zyc. nie stac mnie nawet na chleb , opieka spoleczna juz nie chce pomogac. bardzo pilnie potrzebuje pracy . prosze o kontakt na pumas24@wp.pl

  5. jaszczurek na 19 lipca 2014 @ 11:48

    Jesteśmy parą ,zainteresowało nas ogłoszenie przy zbiorze truskawek
    Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz . Mamy doświadczenie przy truskawkach .
    Prosimy o kontakt : email jaszczurek1974@wp.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.