Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

na akord (7,40 euro brutto) €

Praca w Niemczech zbiory szparagów Fellbach 2015 bez znajomości języka

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Fellbach
  • Lista: 30 stycznia 2015 12:46

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Fellbach dla pracownika fizycznego bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Niemcy, Fellbach
Wynagrodzenie: na akord (7,40 euro brutto)
Rozpoczęcie: od marca do października
Liczba miejsc: 100

Zadania:
Pracownik będzie zajmować się zbiorem warzyw- szparagów. Czynności te będzie wykonywać przy pomocy specjalnego narzędzia do wyciągania szparagów z ziemi. Praca odbywa się na polu.

Wymagania:
- sprawne dłonie
- energiczność, zapał do pracy
- posiadanie doświadczenia przy zbiorach będzie atutem
- szybkość wykonywania zadań
- dobre zdrowie, bez nałogów
- zaangażowanie, punktualność

Oferujemy:
- dzień wolny w tygodniu
- pracę po 8 godzin w ciągu dnia
- zakwaterowanie płatne 5 euro za dzień
- zapewniamy prysznice, toalety, kuchnie
- pracownikom przysługuje przerwa obiadowa w ciągu dnia
- możliwość wykupienia obiadów za cenę 5 euro za posiłek
- zdobycie ciekawego doświadczenia
- pracę w międzynarodowym środowisku

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: info@fruechtle.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-fellbach-przy-zbiorach-szparagow-od-marca-2015/

ID Ogłoszenia: 47154cb6a18c9fb1

Linki Sponsorowane

6 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech zbiory szparagów Fellbach 2015 bez znajomości języka”

  1. Szukam Pracy przy zbiorze szparagow. Mam 2 letnie doswiadczenie, jestem mlody i energiczny. Prosze o Kontakt. Tel. 572492539 Albo e- Mail oc4766@gmail.com

  2. Witam serdecznie jestem zainteresowany tą pracą.
    Jeżeli jest aktualna proszę o kontakt.
    Jestem,bez nałogów.
    Podejmę pracę od zaraz tel.606117628.
    Pozdrawia Jurek

  3. kamilek22 na 18 lutego 2015 @ 11:33

    Witam jestem zainteresowany praca z zana jeśli jest jeszcze aktualna,jesteśmy młodym małżeństwem proszę o kontakt 662-078-115

  4. jesteśmy zainteresowani pracą przy szparagach w lipcu i sierpniu

    Krzysztof, Edyta, Adrian, Magdalena

    kallos.relax@wp.pl
    605 109 340

  5. Witam. Jestem zainteresowany pracą od lipca. Jestem młody, ambitny i mam nadzieję przyszłym studentem.

    Adrian
    506938375
    msajad@wp.pl

  6. Witam. Wraz z moją dziewczyną (oboje lat 19) jesteśmy uczniami trzeciej klasy technikum. Jesteśmy zdrowi, chętni do pracy, komunikatywni, znamy język angielski i niemiecki również w stopniu komunikatywnym, posiadamy doświadczenie w pracy fizycznej, jesteśmy odpowiedzialni i ambitni. Oczywiście jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą.
    Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów .
    Tel: 885-350-210
    E-mail: enesk@gazeta.pl
    Pozdrawiamy

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.