Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

151 NOK/h brutto €

Praca w Norwegii dla studentów bez języka przy zbiorach warzyw Akershus

  • Kraj: Norway
  • Miasto: Akershus
  • Lista: 16 czerwca 2014 21:48

Oferta sezonowej pracy w Norwegi przy zbiorze warzyw ze szklarni. Zatrudnienie w Akershus dla studentów bez znajomości języka norweskiego. Zagwarantowane bezpłatne miejsce noclegowe.

Stanowisko: Zbieracz szklarniowy
Lokalizacja: Norwegia, Akershus
Wynagrodzenie: 151 NOK/h brutto

Zadania:
- zbieranie warzyw
- odrzucanie produktów niezdatnych do spożycia
- układanie warzyw w skrzynkach, a następnie przemieszczenie ich do magazynu

Wymagania:
- dobre zdrowie
- wytrzymałość fizyczna
- znajomość języka angielskiego
- chęć do pracy w okresie wakacyjnym
- doświadczenie na danym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- najchętniej studenci

Oferujemy:
- zatrudnienie od zaraz
- dla chętnych zapewniamy zakwaterowanie
- wynagrodzenie z noclegiem 136NOK bez noclegu 151NOK za godzinę brutto
- w razie potrzeby pomoc przy wypełnianiu dokumentów
- legalną pracę
- transport do Norwegii w razie potrzeby

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury wysyłając CV z dołączoną klauzulą poufności na adres: norjobber@outlook.com w tytule wpisując: zbory warzyw Akershus

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-przy-zbiorach-warzyw-w-szklarni-od-zaraz-sezonowa-oferta-2014/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.

Administracja

ID Ogłoszenia: 860539f4c1b40645

Linki Sponsorowane

5 Odpowiedzi na “Praca w Norwegii dla studentów bez języka przy zbiorach warzyw Akershus”

  1. jacuszynski na 22 czerwca 2014 @ 19:26

    Witam. Piszę w imieniu 4 osób (mężczyźni w wieku 21 lat). Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą, spełniamy wszelkie wymogi i mamy duże doświadczenie w tego typu pracy.
    Prosimy o kontakt na e-mail: jaro11117@wp.pl
    Z góry dziękuję, pozdrawiam.
    Michał

  2. Witam ! Jesteśmy trójka studentow w wieku 21-25 lat poszukujemy pracy od zaraz.mamy duże doświadczenie w tego typu pracach. Silni fizycznie ze znajomością języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, zdeterminowani do podjęcia pracy od zaraz .proszę o kontakt i pozdrawiam serdecznie 514670588

  3. madziasza13 na 28 czerwca 2014 @ 21:59

    Witamy ! Tu Magda i Monika. Jesteśmy studentkami. Mamy 22 i 24 lata i bardzo interesuje nas ta oferta pracy. Posiadamy doświadczenie w zbiorach owoców ( od dzieciństwa!), w szczególności truskawek :D Obie znamy angielski w stopniu komunikatywnym, a Monika dodatkowo niemiecki w , obie mamy prawo jazdy kat.B. Jesteśmy sumienne, nie boimy się pracy. Do pracy motywuje nas chęć zarobienia pieniędzy na( niestety) bardzo drogie studia w Polsce. Pracę mozemy podjąć od 21.07.2014, do połowy września. Prosimy o kontakt 789057187 lub mail magmat15@interia.pl !

    pozdrawiamy,
    Madzia i Monia!

  4. marcinpaklepa na 1 lipca 2014 @ 20:20

    Witam , jestem zainteresowany podjęciem pracy , Nazywam sie Marcin Paklepa mam 21 lat i jestem sprawny fizycznie , mam doswiadczenie przy zbiorach . Podaje swoj numer tel 537-024-236 . Prosze o kontakt i pozdrawiam !

  5. Slaniecznik na 24 lutego 2015 @ 10:47

    Witam nazywam się Wiktor, mam 18 lat. Jestem zainteresowany pańską oferta, posiadam niemałe doświadczenie (prace sezonowe przy zbiorach owoców i warzyw).
    Jestem osobą wytrwała, zmotywowana, i zawsze chętną do pracy proszę o kontakt drogą mailowa (wiktor-skowronski@tlen.pl
    Pozdrawiam

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.