Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

na akord €

Praca w Norwegii przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Skien

  • Kraj: Norway
  • Miasto: Skien
  • Lista: 22 maja 2014 09:47

Zatrudnienie w Skien na farmie przy zbiorach truskawek i malin na wakacje 2014. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego. Oferta do sierpnia 2014.

Stanowisko: Zbieracz truskawek

Miejsce pracy: Skien

Wynagrodzenie: stawki akordowe

Zatrudnienie na wakacje

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie zbierać owoce truskawek z upraw polowych i tunelowych.
  • Obowiązkiem może być również zbieranie malin
  • Zadaniem będzie przeprowadzanie sortowania owoców i pakowanie.
  • Praca na zewnątrz bez względu na warunki pogodowe

Oczekujemy:

  • mile widziane osoby posiadające doświadczenie przy zbiorach truskawek
  • własny nieprzemakalny strój do pracy
  • możliwość wyjazdu do pracy sezonowej w okresie od połowy lipca do sierpnia
  • podstawowa znajomość języka angielskiego- prosta komunikacja
  • możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferta:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • zapewnione zamieszkanie bezpłatnie odbywające się w domkach kempingowych, domki z łazienkami i kuchniami
  • nie pobieramy opłat za proces rekrutacji

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości w formacie .pdf lub .doc w języku angielskim za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • norjobber@outlook.com z dopiskiem: „zbiory Skien”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-w-norwegii-przy-zbiorach-truskawek-bez-jezyka-na-wakacje-skien/

ID Ogłoszenia: 522537dc1b5c0795

Linki Sponsorowane

4 Odpowiedzi na “Praca w Norwegii przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Skien”

  1. Witam

    Dwie osoby (mężczyźni) podejmą pracę przy zbiorach warzyw w Kongsberg. Jesteśmy dyspozycyjni w miesiącach lipiec-sierpień. Posiadamy doświadczenie przy tego typu pracy. Dodatkowo mamy dobrą kondycję, jesteśmy bez nałogów.
    Prosimy o kontakt dawlas@onet.pl lub tel.727 925 026

  2. kinguska1211 na 26 maja 2014 @ 18:14

    Witam jestem bardzo zainteresowana Panstwa oferta. Jestem osoba wytrwala, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest dość dobra. Bardzo proszę o kontakt. Mój numer tel: 789-120-381. E-mail: kinguska1211-1995@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  3. Witam,
    Wraz z kolegą poszukujemy zatrudnienia na okres wakacyjny przy zbiorach warzyw. Jesteśmy studentami 3 roku na Politechnice Warszawskiej, silni, wysportowani i z dużym zapałem do pracy.
    Prace fizyczne takie jak: pielęgnacja zieleni, kopanie, przycinanie krzewów nie są nam obce. Nie mamy żadnych przeciwwskazań do prac fizycznych, ponadto nie mamy żadnych nałogów.
    Posługujemy się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym, mamy prawa jazdy kategorii B.
    Proszę o kontakt na powyższy mail lub telefonicznie: 697 979 232.

  4. jacuszynski na 22 czerwca 2014 @ 19:24

    Witam. Piszę w imieniu 4 osób (mężczyźni w wieku 21 lat). Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą, spełniamy wszelkie wymogi i mamy duże doświadczenie w tego typu pracy.
    Prosimy o kontakt na e-mail: jaro11117@wp.pl
    Z góry dziękuję, pozdrawiam.
    Michał

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.