Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

125 NOK/h €

Praca w Norwegii przy zbiorach warzyw

 • Kraj: Norway
 • Miasto: Jessheim
 • Lista: 5 lipca 2012 01:09
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Norwegii przy zbiorach warzyw

Opis

Dla plantatora z miasta Jessheim (Norwegia) poszukujemy pracowników z Polski do pracy w Norwegii przy zbiorach warzyw – głównie papryki, pomidorów, sałaty. Praca polega na wycinaniu i zbieraniu warzyw z upraw szklarniowych, i ich pakowaniu do skrzynek.

Praca na wakacje 2012 – od sierpnia do końca września (umowa na 2 miesiące).

Pracownik będzie miał zapewnione zakwaterowanie w domkach letniskowych z WC i prysznicem oraz ubezpieczenie na czas pracy.

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem przy zbiorach warzyw lub owoców za granicą. Mile widziana również znajomość języka angielskiego lub norweskiego.

Agencja pracy workpicking zapewnia swoim pracownikom najlepsze oferty pracy sezonowej za granicą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy. Z naszych usług skorzystało tysiące zadowolonych osób. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy wakacyjnej – głównie zbiory, remonty, prace produkcyjne, gastronomia.

Jako agencja pośrednictwa pracy nie pobieramy opłat od pracowników. Mamy umowy podpisane bezpośrednio z pracodawcami za granicą i to od nich pobieramy prowizję za rekrutację pracowników. U nas za pośrednictwo nie zapłacisz nic.

Jeśli cenisz sobie prywatność i poufność swoich danych, a jednocześnie chcesz zgłosić chęć do pracy, w naszej agencji nie musisz podawać dokładnych danych adresowych przy wstępnej rekrutacji. Jeśli zakwalifikujesz się do danej pracy sami skontaktujemy się z Tobą i wówczas poprosimy Cie o pełne dane niezbędne do sporządzenia umowy.

Jednocześnie informujemy naszych potencjalnych klientów, iż kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy najlepiej spełniają warunki podane w ogłoszeniu.

Z uwagi na wielkie zainteresowanie naszymi ofertami, zrezygnowaliśmy z niewydajnego systemu telefonicznego, i od maja 2012 r. rekrutacja odbywa się całkowicie za pośrednictwem poczty email.

     

ID Ogłoszenia: 6234ff4e6abe6cef

Linki Sponsorowane

108 Odpowiedzi na “Praca w Norwegii przy zbiorach warzyw”

 1. witam
  jestem zainteresowana podjeciem pracy, doswiadczenie przy zbiorach,(grecja), j.angielski w stopniu komunikatywnym,dyspozycyjnosc,bez nałogów
  pozdrawiam

 2. Dzień dobry,
  Jestem zainteresowana ofertą zamieszczona na stronie.
  Chciałabym uzyskać szczegółowe informacje na temat pracy oraz zgłosić swoją kandydature
  Magdalena Silska

 3. Tomasz Piekart na 5 lipca 2012 @ 07:41

  Witam,

  Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach warzyw.
  Mam 22 lata.
  Jestem osobą pracowitą i sumienną.
  Rok studiowałem w USA i mój angielski jest bardzo dobry.
  Jestem gotów do wyjazdu na dwa miesiące.
  W razie zainteresowania moją osobą proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  Tel: 509 204 259

  Z poważaniem

  Tomasz Piekart

 4. Praca Adam Koralewski na 5 lipca 2012 @ 08:41

  Witam serdecznie.
  Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy. Mam 21 lat jestem studentem na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Jestem osobą młodą gotową podjęcia się pracy fizycznej od zaraz. Językiem angielskim posługuje się na poziomie dobrym, język niemiecki- poziom podstawowy. Prosiłbym o kontakt e-mail lub pod numerem 793013360.
  Pozdrawiam Adam Koralewski.

 5. Witam jestem zainteresowany ofertą wraz z kolegą. mam 20 lat,kolega 19. pozdrawiam.

 6. Proszę o kontakt 697 256 467

 7. Wyjazd od zaraz na 5 lipca 2012 @ 09:59

  Damian 26 lat, komunikatywny j. angielski, prawo jazdy kat. B, bez nałogów, wieloletnie doświadczenie pracy w krajach UE (również zbiory).
  Woj. dolnośląskie, zdeterminowany do wyjazdu od zaraz.
  693-662-148
  damian.mrd@o2.pl

 8. witam. poszukuje wraz z chłopakiem pracy przy zbiorach na wakacje.jestesmy zainteresowani ofertą proszę o kontakt martusiowa6@wp.pl

 9. Jakub
  Lat 19
  Województwo małopolskie
  Doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw
  Komunikatywny angielski
  Prawo jazdy kat. B
  515 941 353
  Mogę wyjechać chociażby dziś.
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury

 10. Michał i Andrzej na 5 lipca 2012 @ 10:51

  Jesteśmy zainteresowani Państwa ogłoszeniem.Znamy j.angielski i j.niemiecki.Posiadamy prawo jazdy kategorii:B,C,C+E.Dświadczenie w ogrodnictwie i sadownictwie.Dyspozycyjni.
  785123746

 11. Kamil Nowosiadły na 5 lipca 2012 @ 13:04

  Dzień dobry,

  Jestem bardzo zainteresowany pracą przy zbiorach w Norwegii. Mam 24 lata, właśnie ukończyłem studia wyższe magisterskie w Krakowie i poszukuje pracy, również za granicą. Język angielski mam opanowany w dobrym stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację.

  Do tej pory pracowałem prawie w każde wakacje w magazynie pełniąc wiele funckcji. Co prawda za granicą przy zbiorach jeszcze nie pracowałem, ale jestem zdeterminowany i pracowity, dlatego sądze, że byłbym dobrym pracownikiem.

  Dodatkowo jestem osobą uczciwą, sumienną i otwartą na nowe znajomości/perspektywy pracy w nowym miejscu. Dlatego też jestem gotów do wyjazdu na 2 miesiące, a nawet dłużej jeżeli byłaby taka możliwość.

  Jeżeli byłaby możliwość pracy prosiłbym o kontakt na maila:
  kamilnowosiadly@gmail.com
  bądź na telefon: 697 345 335

  Pozdrawiam, Kamil Nowosiadły

 12. Jakub i Damian na 5 lipca 2012 @ 14:05

  Witam
  Ja razem z bratem jesteśmy zainteresowani pracą.
  Posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw w Niemczech.Język angielski znamy na poziomie podstawowym.Mieszkamy w województwie lubuskim.jesteśmy dyspozycyjni od zaraz,sumienni.
  e-mail:los-14@o2.pl, damian333ko@interia.pl
  Pozdrawiam

 13. Ewelina i Paulina na 5 lipca 2012 @ 14:19

  Witam,

  Jesteśmy dwiema studentkami w wielku 23 lat. Posiadamy 3 letnie doświadczenie przy zbiorze warzyw w Norwegii ( zbiór marchewek ). Znamy język angielski w stopniu średnio -zaawansowanym. Jesteśmy w pełni dyspozycyjne w podanych miesiącach ( sierpień – wrzesień). Szybko się uczymy, jesteśmy odpowiedzialne oraz dokładne w tym, co robimy. Posiadamy zdolności manualne, co bardzo jest przydane podczas zbiorów. Będziemy bardzo wdzięczne za kontakt z nami, niezmiernie nam zależy na pracy.

  Pozdrawiamy,
  Ewelina i Paulina

 14. Witam, wraz z grupą znajomych jesteśmy zainteresowani pracą. Mamy od 19 do 22 lat. Mamy doświadczenie przy zbiorze owoców, jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz.
  Czekam na kontakt z Państwa strony, proszę o pozywtywne rozpatrzenie naszej kandydatury. Z góry dziękuję i pozdrawiam

 15. WOJTEK ADRIAN na 5 lipca 2012 @ 15:26

  Witam, Jesteśmy zainteresowani pracą za granicą przy zbiorach. Posiadamy doświadczenie w tego typu pracach. Pracowaliśmy m.in przy zbiorach winogron w okolicach Leiwen. Prosimy o kontakt. Pozdrawiamy!

 16. Paulina i Patryk na 5 lipca 2012 @ 15:27

  Witam! Jesteśmy zainteresowani pracą u Pana. Mamy już doświadczenie w zbiorach borówek w Niemczech 2 lata temu , oraz pracowaliśmy przy zbiorach truskawek w Polsce. Mamy również doświadaczenie jako pomoc kuchenna i pokojówka. Jesteśmy osobami uczciwymi i pracowitymi. Oboje studiujemy i znamy język angielski na poziomie komunikatywnym a niemiecki na poziomie podstawowym. Oboje mamy prawo jazdy kat B. Prosimy o kontakt! 515-032-882
  FILIPCZAKPAULINA@GMAIL.COM

 17. Witam. Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach. Jeżeli to możliwe proszę o kontakt i bliższe informacje. 516941269

 18. Marlena i Renata na 5 lipca 2012 @ 16:49

  Witam,
  Razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ogłoszeniem o pracę. Jesteśmy osobami młodymi, nie bojącymi się ciężkiej pracy oraz odpowiedzialnymi. Mamy po 23 lata. Właśnie ukończyłyśmy szkołę wyższą. Pochodzimy z woj. warmińsko-mazurskiego i woj. pomorskiego. Język angielski w stopniu komunikatywnym, u drugiej na podstawowym; język niemiecki – poziom podstawowy. Jesteśmy osobami rzetelnymi i pracowitymi. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Tel. 692164255. Prosimy o kontakt. Z poważaniem Marlena i Renata

 19. Witam.
  Nazywam się Damian i jestem studentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jestem zmotywowaną osobą do pracy i chciałbym wyjechać za granicę. Język angielski znam na poziomie bardzo dobrym. Posiadam prawo jazdy kategorii B.
  Proszę o kontakt: denz.dk@gmail.com lub tel 724863751

 20. JESTEM ZAINTERESOWANY WASZA OFERTA MAM 26 LAT,JEZDZILEM NA ZBIOY JABŁEK ,SZPARAGI DO NIEMIEC ZNAM KOMUNIKATYWNIE J,ANGIELSKI I NIEMIECKI.MAM PRAWO JAZDY KATEGORII B.JESTEM PRACOWITY UCZCIWY I SUMIENNY.MOJ NR.TEL609869804

 21. witam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani(19 i 20 lat) ofertą, posiadamy doświadczenie w podobnych pracach, znamy język angielski, jesteśmy pracowici i zmotywowani :)
  proszę o kontakt 602240496

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 22. Witam!!! Jestem osobą pracowitą, solidną, odpowiedzialną, sumienną, uczciwą, umiem pracować w zespole. Indywidualna praca również nie sprawia mi żadnego problemu. Posiadam prawo jazdy kat. B. Nie mam żadnych nałogów. Jestem otwarty na Państwa propozycje pracy nie tylko w ogrodnictwie (zbiory owoców i warzyw), ale również może to być produkcja, pracownik fizyczny,
  załadunki, rozładunki, przy taśmie itp. Szybko się uczę. Doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw w Polsce. Dyspozycyjny – jestem gotów do wyjazdu w każdej chwili bez limitu czasowego. Znajomość podstaw j. angielskiego.
  Tel. kom. 724 634 381 Pozdrawiam

 23. Krzysiek na 6 lipca 2012 @ 08:24

  Witam.

  Jestem zainteresowany praca przy zbiorach. Jezyk Angielski Bardzo dobry. Niemiecki komunikatywny. Pracowalem juz przy zbiorach czeresni i malin. Gotowy do pracy od zaraz.

  Numer kontaktowy 796-856-270
  wojewodztwo kujawsko-pomorskie

  Pozdrawiam

 24. Agnieszka na 6 lipca 2012 @ 08:32

  Jestem zainteresowana ofertą mam 32 lat mieszkam na wsi i nie boję się pracy przy zbiorach proszę o kontakt i bliższe informacje mój nr tel.788801061

 25. Monika i Kasia na 6 lipca 2012 @ 09:20

  Razem ze szwagierką jesteśmy zainteresowane pracą przy zbirach. Posiadamy doświadczeni i motywację do pracy.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 26. Witam,

  Moja dziewczyna i ja (23 i 25lat) jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Mamy doświadczenie w pracach polowych. Obecnie znajdujemy się w Norwegii – Oslo. Angielski na poziomie zaawansowanym oboje. Proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie.

  Bartek i Agata

 27. borewicz na 6 lipca 2012 @ 16:56

  Witam

  Jestem studentem i poszukuje pracy sezonowej.
  Posiadam doświadczenie przy zbiorach(praca w ubiegłym sezonie).
  Jestem sportowcem więc bez problemu radzę sobie z wysiłkiem fizycznym.
  Jestem osobą otwartą i towarzyską,chętnie nawiążę z Państwem
  współprace.
  Język angielski-komunikatywny

  nr.kontaktowy:723749228
  mail:pawel_borek@interia.pl

  Pozdrawiam

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 28. Kasia i Kamil na 6 lipca 2012 @ 18:46

  Witam para 28 lat on 23 lata ona (studentka) prawo jazdy kat B , mamy doświadczenie przy zbiorach w Niemczech , również długo pracowałem w budowlance wykończenia wnętrz . mamy silną motywacje do pracy i wiemy co to jest ciężka praca.
  J.Angielski na poziomie dobrym oboje.
  Mieszkamy w woj. pomorskim w Gdyni Centrum.
  Gotowi do wyjazdu od zaraz .
  nr kontaktowy 603-693-517

  z Poważaniem
  Kasia i Kamil

 29. Paweł i Gosia na 6 lipca 2012 @ 20:37

  Witam. Jesteśmy zainteresowani wraz z dziewczyną waszą ofertą pracy, mamy po 21 lat, jesteśmy studentami. Mamy doświadczenie w pracach sezonowych, w zeszłym roku pracowaliśmy przez ponad 3 miesiące na szklarniach przy pomidorach. Jesteśmy młodymi, pracowitymi osobami, znamy język angielski w stopniu komunikatywnym. Posiadam prawo jazdy kat. B. Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź.
  Pozdrawiam,
  Paweł i Gosia
  hpawel91@gmail.com
  tel. 504 512 665

 30. Witam.Jestesmy zainteresowani oferta pracy.Posiadamy doswiadczenie,znajomoscj.angielskiego,bezkonfliktowi,bez nalogow,uczciwi,nie bojacy sie ciezkiej pracy.Prosimy o kontakt krzysiek.luzyns@poczta.onet.pl lub tel.600664973

 31. Witamy.Jestesmy zainteresowani Panstwa oferta.Posiadamy doswiadczenie zdobyte w krajach eu.,prawo jazdy,znamy j.angielski komunikatywnie i jestesmy gotowi do szybkiego wyjazdu.Prosimy o kontakt pod nr.tel600664973 lub e-mail krzysiek.luzyns@poczta.onet.pl woj.pomorskie.

 32. Witam,
  Jesteśmy młodymi studentami (22 i 21 lat). Studiujemy ciężkie kierunki techniczne, więc nie brak nam zaparcia i samodyscypliny. Jesteśmy sprawni fizycznie, uprawiamy biegi i piłkę ręczną. Szukamy pracy w okresies wakacji, by lepiej się nam żyło na studiach :) . Byliśmy już w podobnej pracy 2 lata temu i znakomicie wywiązywaliśmy się ze swoich obowiązków. Porozumiewamy się w języku angielskim i niemieckim. Serdecznie prosimy o kontakt mailowy jakubolczak10@gmail.com.

 33. skowron1357 na 6 lipca 2012 @ 23:01

  Witam. Jestem zainteresowany państwa oferta jestem osoba młoda i energiczna chętną do pracy.posiadam prawo jazdy kat.b . pozdrawiam

 34. Czarek i Ewelina na 7 lipca 2012 @ 05:26

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy.Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat.Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej.Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 35. Dorota i Karolina,
  Młode i dyspozycyjne, komunikatywna znajomość niemieckiego i angielskiego. Chęć do pracy, zaangażowanie. Prawo jazdy kat.B. Bez nałogów. Kontakt 506507012

 36. Łukasz, Paweł, Michał na 7 lipca 2012 @ 09:55

  Wraz z dwójką moich znajomych ze studiów poszukuję czasowej pracy na wakacje za granicą. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą (Praca przy zbiorach owoców i warzyw Niemcy Francja Sezonowa) lub inną na okres dwóch miesięcy. Jeśli chodzi o dyspozycyjność to możemy zacząć pracę już od 9 lipca do około 9 września.
  Obecnie jestem studentem na Politechnice Krakowskiej. Uczęszczam na wydział Architektury, na kierunek „Architektura i Urbanistyka”. Ukończyłem liceum ogólnokształcące z wynikiem bardzo dobrym w Krakowie i w czasie ostatnich dwóch lat nauki uczęszczałem na kurs rysunku odręcznego. Jeśli chodzi o doświadczenie zawodowe to dwa sezony pracowałem jako pomoc majstra budowlanego. Pod okiem specjalistów uczyłem się montować ścianki rygipsowe, wykuwać ścieżki pod instalacje elektryczne i wodne, ocieplać elewacje itp. Zbierałem także sezonowe owoce na prywatnej działce wielohektarowej (jabłka, gruszki). Mam doświadczenie w programach graficznych takich jak AutoCAD czy Adobe Photoshop co wiąże się również z programem studiów.
  Szukam pracy za granicą pierwszy raz. Jestem solidny i dokładny w tym co robię. Potrafię dobrze obserwować i szybko się uczę. Nigdy nie byłem karany prawnie. Dwójka moich znajomych ma także dobre wykształcenie i doświadczenie zawodowe do zaoferowania.
  Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie.

 37. Witam jestem tegorocznym absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego, jestem osoba pracowitą, sumienną, odpowiedzialną. Znam j.angielski na poziomie komunikatywnym. Z niecierpliwością oczekuje na kontakt z poważaniem Bartosz Trzemżalski.

 38. 3 studentów na 7 lipca 2012 @ 13:43

  Witam,

  Jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy tj. 3 osoby w wieku 23 lat. Znajomość języków : angielski bardzo dobry oraz niemiecki podstawowy. Wszystkie osoby mają prawo jazdy co najmniej kat. B. oraz bardzo dobrą kondycję fizyczną.
  Ponadto posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw , w pracy w delegacji oraz brak nałogów (alkohol, papierosy itp.).
  Kontakt: os3praca2012@op.pl

 39. Ania i Karol na 7 lipca 2012 @ 17:02

  Dzień dobry,

  Jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach w Norwegii. Jesteśmy młodym małżeństwem z Poznania. Umiemy ciężko pracować. Jesteśmy wypoczęci po urlopie. Odporni na wysokie temperatury.

  Doświadczenie:

  2007 – Winogrona w Hiszpanii
  2008 – Jabłka w Holandii
  2009 – Sortownia warzyw w Holandii
  2010 – Kwiaty w Holandii
  2011 – Truskawki w Niemczech

  Tel. 665 760 369

  Prosimy o kontakty.

 40. Grzesio113 na 7 lipca 2012 @ 19:24

  Witam jestem zainteresowany ofertą pracy ,mam 22lata pracowalem juz w niemczech ,posiadam dobra kondycje fizyczna ,posiadam wykształcenie zawodowe.Chętna na prace jest jeszcze kobieta w wieku 20lat ,zdolna i dokladna o wykształceniu średnim.Prosze o kontakt

 41. Paulina i Michał na 8 lipca 2012 @ 01:38

  witam :)
  Chciałabym z partnerem móc skorzystać z tej oferty pracy. Oboje mamy doświadczenie. Ja (23) i partner (20) .
  Gotowość do wyjazdu od zaraz. Angielski dobry. Razem raźniej wyjechać i aż chce się pracować :) więc podejmiemy się jakiejkolwiek pracy.
  Jesteśmy niezależni, zdrowi, odpowiedzialni i pełni zapału.
  Z poważaniem Paulina.
  Jeżeli to właśnie My Państwu odpowiadamy proszę o kontakt 798-188-186

 42. ichwona25 na 8 lipca 2012 @ 09:01

  Witam, razem z bratem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą, Jesteśmy studentami, Iwona 25lat i Jakub 19, mamy już doświadczenie przy zbiorach. Jesteśmy pracowici, sumienni i chętni do pracy. Posiadamy biegłą znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego. Bez nałogów, posiadamy prawo jazdy kategorii B. Prosimy o kontakt,
  mailowy ichwona17@interia.pl lub tel. 501316127. Pozdrawiamy

 43. Witam,jestem zainteresowany pracą,posiadam doświadczenie i znam język angielski.

 44. Michał Gruss na 8 lipca 2012 @ 16:28

  Dzień dobry.

  Jesteśmy trójką studentów (chłopak i dwie dziewczyny) w wieku 20 lat. Poszukujemy pracy sezonowej przy zbiorach owoców lub warzyw. Jesteśmy w pełni zdrowi i zdolni do pracy, pracowici, sumienni, szybko się uczymy, wolni od wszelkich nałogów. Bardzo dobrze posługujemy się językiem angielskim. Dodatkowym atutem jest fakt, iż jesteśmy już w Norwegii w miejscowości Skien więc nie trzeba by było opłacać nam przejazdu z Polski do Norwegii. Jesteśmy gotowi natychmiast podjąć pracę.

  Numer tel. do kontaktu: 728 454 643

  Z poważaniem
  M.G

 45. Mirek i Agata na 9 lipca 2012 @ 11:35

  Dzień dobry

  Jesteśmy parą młodych i pracujących osób które szukają możliwości dorobienia sobie większych pieniędzy na wakacjach. Posiadamy doświadczenie w podobnej pracy w Holandi i Francji. Oboje biegle mówimy po angielsku Agata dodatkowo świetnie włada Niemieckim. Oboje mamy prawo jazdy kat. B. Jesteśmy sumienni, pracowicie i towarzyscy. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz.

 46. Arkadiusz na 9 lipca 2012 @ 16:41

  Witam,
  Student(22 lata) kierunku inżynierskiego podejmie od zaraz pracę przy zbiorach na okres do połowy października.

  Moje atuty:
  -znajomość j. angielskiego,
  -doświadczenie w pracach polowych w rodzinnym gospodarstwie,
  -prawo jazdy kat. B,
  -komunikatywność, zdeterminowanie, oraz wysoka wytrzymałość fizyczna.
  -dyspozycyjność: 30.06-15.10

  Proszę o kontakt:

 47. Dzień dobry,
  jesteśmy trzyosobową, zgraną grupą studentów Politechniki (22,23 i 24 lata). Szukamy sezonowej przy za granicą.Mamy doświadczenie w przy przy zbiorach. Potrafimy pracować w różnych warunkach, jesteśmy odporni psychicznie i fizycznie. Wszyscy znamy komunikatywnie język angielski i posiadamy prawo jazdy.
  Z poważaniem
  Justyna tel. 530-803-503

 48. Jakub i Justyna na 10 lipca 2012 @ 11:55

  Witam, jesteśmy młodą para 22 lata, z doświadczeniem przy pracy sezonowej w szklarni, zainteresowani państwa oferta pracy za granicą. Język angielski opanowany co najmniej w stopniu komunikatywnym, posiadam prawo jazdy (Jakub). Jesteśmy zdeterminowani i elastyczni co do stanowiska pracy oraz wiemy że takie wyjazdy to nie wakacje tylko ciężka praca.

 49. Marzena i Orestes na 10 lipca 2012 @ 12:17

  Witamy serdecznie

  Jestesmy para mieszkajaca w centrum Oslo i chcielibysmy podjac prace przy zbiorach.
  Jestem z pelnymi prawami w Norwegii natomiast Marzena jest studentka.
  Jestesmy pracowici, uczciwi i ambitni pogodnego usposobienia, otwarci na wszystko
  W Polsce wychowalismy sie na wiosce wiec posiadamy doswiadczenie w zbieraniu owocow
  Jezyk angielski na milym komunikatywnym poziomie

  Nasz email : gitarzysta222@wp.pl

  Pozdrawiamy :-)

 50. Luiza i Sylwia na 10 lipca 2012 @ 14:24

  Witam serdecznie,
  jestem zainteresowana powyższą ofertą pracy przy zbiorze warzyw.
  Jeżeli oferta jest aktualna, jestem chętna wraz z siostra przyjechać do Norwegii i podjąć pracę od zaraz. Mamy po 27 i 28 lat.
  Nadmieniam, że obie pracowałyśmy już przy zbiorach w Polsce (truskawka, malina, kalafior).

  W związku z pracą mam parę pytań:
  - czy potrzebna jest książeczka sanepidowska?
  - czy potrzebne są jakieś badania?
  - jaki jest czas pracy: ile godzin dziennie i ile dni w tygodniu?
  - czy stawka płacy jest godzinowa (ile wynosi) czy na akord?
  - od kiedy można zacząć pracę?

  Pozdrawiam i proszę o odpowiedź. Mój tel. to 500 858 664 lub 793 27 37 87

 51. Magdalena na 10 lipca 2012 @ 14:51

  Dzien dobry, wraz z dwoma kuzynami jestesmy zainteresowani Panstwa oferta pracy. Mamy doswiadczenie przy zbiorach truskawek, porzeczek oraz winogron. Mamy ogromny zapal do pracy. Prosimy o kontakt.

 52. Magdalena na 10 lipca 2012 @ 14:52

  Dzien dobry, wraz z dwoma kuzynami jestesmy zainteresowani Panstwa oferta pracy. Mamy doswiadczenie przy zbiorach truskawek, porzeczek oraz winogron. Mamy ogromny zapal do pracy. Prosimy o kontakt…

 53. Witam,
  mam na imię Sylwia i mam 23 lata wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane waszą oferta pracy. Ja posiadam już doświadczenie przy zbiorach truskawek. Znamy język angielski w stopniu podstawowym.
  Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

 54. Proszę o kontakt 785174822

 55. Mam doświadczenie przy zbiorze owoców, dokładnie borówki w niemczech, znam j. angielski, mam 23, proszę o kontakt tel. 785174822,poczta: robmack@wp.pl

 56. Witam,
  Mam 23 lata, ukończony licencjat z politologii, posiadam prawo jazdy kat.b, doświadczenie w pracach rolniczych, mój angielski jest na poziomie dobrym, dodatkowo nie obce mi są prace budowlane oraz przy obróbce metalu, potrafię obsługiwać wózek widłowy, szukam pracy na okres od teraz do końca września, bo od października rozpoczynam magisterkę
  Proszę o kontakt na podgorski.lewstar@gmail.com
  Pozdrawiam

 57. Witam!!! Jestem osobą pracowitą, solidną, odpowiedzialną, sumienną, uczciwą, umiem pracować w zespole. Indywidualna praca również nie sprawia mi żadnego problemu. Posiadam prawo jazdy kat. B. Nie mam żadnych nałogów. Jestem otwarty na Państwa propozycje pracy nie tylko w ogrodnictwie (zbiory owoców i warzyw), ale również może to być produkcja, pracownik fizyczny,
  załadunki, rozładunki, przy taśmie itp. Szybko się uczę. Doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw w Polsce i za granicą. Dyspozycyjny – jestem gotów do wyjazdu w każdej chwili bez limitu czasowego. Znajomość podstaw j. angielskiego.
  Proszę o kontakt na mój email: chilinkamar@o2.pl lub chilinkamar@poczta.onet.pl lub nr. tel. +48 880857201 Andrzej.

 58. Czarek i Ewelina na 10 lipca 2012 @ 19:30

  Witam! Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy.Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat.Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej.Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

 59. Witam

  Wraz z moja dziewczyna chetnie podejmiemy oferte pracy od zaraz tel 667-190-996 martynakopec@o2.pl

 60. Witam.

  Mam na imię Marcin. Z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą mój nr 698 655 717 marcinfigo@vp.pl

 61. Łukasz, Student UEk w Krakowie, posiadam doświadczenie przy zbiorach zdobyte w rodzinnym gospodarstwie(jabłka, maliny), jestem pracowity i sumienny, województwo podkarpackie, bardzo dobra znajomość j. angielskiego, podstawowa znajomość j.francuskiego, dwukrotnie wyjeżdżałem na wakacjach do pracy w Wielkiej Brytanii gdzie pracowałem jako kelner.
  Pozdrawiam

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 62. Witam,
  Jestem studentem, mam 23 lata i jestem zainteresowany podjęciem pracy.
  Posiadam prawo jazdy kat. B oraz możliwość dojazdu własnego do Jessheim w dowolnym terminie od 16.07(mam dostęp do samochodu w Asker). Angielski na poziomie komunikatywnym. Pracowałem już wcześniej w Norwegii. Nie posiadam nałogów. Mój tel. to 886968291
  Pozdrawiam.

 63. Małgorzata i Jędrzej na 11 lipca 2012 @ 12:36

  Witamy Serdecznie

  Wraz z Narzeczonym bylibyśmy bardzo zainteresowani tego typu pracą. Oboje rocznikowo mamy po 24 lata. Jesteśmy studentami Fizjoterapii na uczelniach w Gdańsku. Nie boimy się ciężkiej pracy, jesteśmy wytrwali,spokojni i uczciwi. Mieszkamy w Województwie Pomorskim. Narzeczony posługuje się językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym i dodatkowo w stopniu komunikatywnym w języku niemieckim, ja posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Jesteśmy dyspozycyjni od początku sierpnia do końca września. Będziemy wdzięczni za kontakt e-mail malgorzatao34@wp.pl bądź numer telefonu 513 263 211 Pozdrawiamy Małgorzata i Jędrzej

 64. Paweł i Magda na 11 lipca 2012 @ 14:15

  Witamy!

  Jesteśmy parą studentów z Warszawy (Paweł 26lat i Magda 24lata). Aktualnie szukamy pracy w Norwegii, jesteśmy dyspozycyjni od połowy lipca do połowy października. Jesteśmy po Erasmusach (Paweł w Holandii, Magda w Hiszpanii), stąd nie mamy problemu z płynnym porozumiewaniu się po angielsku jak i w innych europejskich językach. Obydwoje posiadamy prawo jazdy kat. B.
  Chętnie odpowiemy na więcej pytań, kontakt do nas:
  Paweł tel 690995052 pawtre@gmail.com

 65. Dzień dobry, wraz z trzema osobami jesteśmy zainteresowani pracą przy w. w. zajęciach. Dwie kobiety 19 lat 43 lat oraz ja 25 lat posiadamy doświadczenie przy zbiorach m in. szparagi, ogórki, pomidory, jabłka, wiśnie oraz dynia. Jest możliwy wyjazd od zaraz na dowolny okres czasu, prosimy o rozważenie naszej kandydatury. tel. 669 390 597

 66. JESTEM ZAINTERESOWANY WYJAZDEM PRACOWALEM JUZ PRZY ZBIORACH SZPARAGI JABLEK GRUSZEK SLIWEK WINOGRONU .PROSZE O KONTAKT609869804

 67. Weronika praca na 12 lipca 2012 @ 08:40

  Dzień dobry,

  jestem zainteresowana Waszą ofertą pracy w ogrodnictwie. Razem z jeszcze jedną osobą jesteśmy gotowe wyjechać w kazdej chwili. Nie mamy żadnych nałogów. znamy j. angielski i j. niemiecki. Pracowałyśmy za granicą na truskawkach i malinach w Niemczech. Bardzo zalezy nam na pracy, bo mamy kłopoty finansowe. Bardzo prosimy o kontakt.

 68. Wyjazd na winobranie 2012 na 13 lipca 2012 @ 12:41

  Witam, jesteśmy parą zainteresowaną powyższą ofertą pracy. Jesteśmy studentami (kobieta i mężczyzna, 24 lata) o bardzo dobrej kondycji fizycznej. Mamy doświadczenie przy zbiorach owoców na terenie Niemiec. Jesteśmy pracowici, punktualni i ambitni. Pełni energii i przyjaźnie nastawieni do pracy. Znamy j. angielski i podstawy norweskiego. Proszę o kontakt e-mailowy: wredniaaaczek@interia.pl lub telefoniczny: 796-88-01-01 Z chęcią prześlemy nasze CV.

 69. Witam:) Jestem zainteresowana ofertą pracy sezonowej. Jestem studentką, osobą pracowitą i uczciwą. Posiadam znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Proszę o kontakt telefoniczny: 721-290-596

 70. Trzech studentów doświadczonych w pracy w Norwegii, chętni do pracy przy zbiorze warzyw nawet od zaraz. Wszyscy mówimy bardzo płynnie w języku angielskim i w podstawowym niemieckim. Podsiadamy samochód. Nr. kontktowy +47 465 95 321

 71. Damian, Mariusz, Adam na 15 lipca 2012 @ 19:19

  Witamy!
  3 osoby (wiek 32,34,40) z wieloletnim doświadczeniem w rolnictwie (zbiory wszelkich warzyw i owoców za granicą) są zainteresowane niniejszą ofertą pracy. Jedna z wymienionych osób doskonale porozumiewa się w języku angielskim (w mowie i w piśmie). Jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do wyjazdu od zaraz. Wszyscy posiadamy prawo jazdy kat.B, jedna osoba kat.C.Bardzo serdecznie prosimy o kontakt nr tel. 507 355 087 lub e-mail: anulka.b1982@onet.eu Dziękujemy.

 72. Dzień dobry.

  Na imię mam Piotr, mam 29 lat. Jestem studentem ostatniego semestru studiów Informatycznych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie (semestr 7-inż. rozpoczynam w połowie października).
  Wraz z kolegą Dawidem (28lat) szukamy pracy wakacyjnej przy zbiorach warzyw i owoców.
  Oboje posiadamy doświadczenie w tego rodzaju pracach a także w pracach magazynowych.
  Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B.
  Ja mówię w j. angielskim komunikatywnie na poziomie B1 (TELC), natomiast kolega w j.angielskim w stopniu komunikatywnym.
  Posiadamy własny transport.
  Interesuje nas wyjazd w dwie osoby – m.in.tańsze koszty dojazdu, bezpieczeństwo, motywacja.
  Jesteśmy zmotywowani do pracy.
  Co nas cechuje?
  Praca w stresie, w ciężkich warunkach, pod presją czasu, pracowitość, rzetelność.
  Nie karani.
  Bardzo zależy nam na znalezieniu pracy wakacyjnej. Taka praca, to odskocznia od rzeczywistości, możliwość poznania ciekawych ludzi oraz – co najważniejsze – możliwość zarobienia pieniędzy, dzięki którym można kontynuować naukę.
  KONTAKT:
  GSM: +48 608-797-236
  e-mail: grzesikpiotr@op.pl
  woj: zachodniopomorskie

 73. Witam.
  Razem z mężem poszukujemy pracy za granicą w rolnictwie, gdzie pracowaliśmy od dziecka, więc posiadamy bogate doświadczenie przy zbiorach owoców-truskawek, jabłek, śliwek, czereśni, wiśni itp.Interesowałaby nas praca choćby od zaraz na dłuższy okres czasu.Znamy język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, prawie dwa lata pracowaliśmy w Danii na magazynach i przy produkcji chłodnic.Dysponujemy własnym środkiem transportu.Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 794798441 lub 794798442.
  Pozdrawiamy

 74. Ewa i Wiola na 16 lipca 2012 @ 19:54

  Jestesmy gotowe podjac prace od sierpnia czekamy na wiadomosc,pozdrawiamy

 75. Kamila i Bartek na 16 lipca 2012 @ 20:31

  Witam!
  Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą za granicą. Oboje posiadamy kilkumiesięczne doświadczenie przy podobnych zbiorach w kraju i za granicą. Mamy 24 i 22 lata i swobodnie posługujemy się językiem angielskim. Jesteśmy gotowi na pracę od zaraz w związku z tym prosimy o kontakt pod nr telefonu 512234636. woj łódzkie

 76. Witam.Chętnie podejmę pracę przy zbiorach,mówie po angielsku,szybko się uczę.Nr tel+48 515 676 638

 77. Wojtek i Gosia na 18 lipca 2012 @ 12:10

  Witam!
  Razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą za granicą. Oboje posiadamy kilkumiesięczne doświadczenie w pracy przy zbiorach. Jesteśmy z małopolski i mamy 27 i 20 lat. Dobrze posługujemy się językiem angielskim oraz komunikatywnie niemieckim. Jesteśmy gotowi na pracę od zaraz i w związku z tym prosimy o kontakt pod nr telefonu 518243109.

 78. Jacek, mam 30 lat, posiadam własne sady owocowe dlatego mam spore doświadczenie, dodatkow pracowałem w Norwegii, znam angielski w stopniu dobrym, jestem z woj. podkarpackiego,posiadam prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe itp. tel +48667352609

 79. Witam serdecznie,
  jesteśmy zdecydowani wyjechać na dniach. Bardzo interesuję nas Państwa oferta.
  Oboje z moją dziewczyną mamy doświadczenie przy zbiorach. Jesteśmy energiczni, chętni do pracy, nie boimy się wstawania we wczesnych godzinach. Jesteśmy otwarci na ludzi i pozytywnie nastawieni do każdej przydzielonej nam pracy.
  Czekamy na kontakt .

 80. Mam na imie Teresa ,42 lat-pracowita,bezkonfliktowa,cierpliwa.
  Bardzo potrzebuje tej pracy,jestem osoba zdrowa i naprawde wartosciowa,pochodze ze wsi wiec praca fizyczna nie jest mi obca,obecnie pracuje w polsce w pieczarkarni..wycinanie,ukladanie i wazenie wszystko za 40 gr za kilogram,nie jestem osoba pazerna i chytra ale naprawde nie potrafie sobie poradzic z zyciem za taka wyplate.Jezeli mozecie pomozcie…kiedys pracowalam takze w norwegii przy wycinaniu brukselki i kalafiora.Bede bardzo wdzieczna za okazana pomoc.
  Dziekuje i pozdrawiam Teresa.

 81. Krzysztof na 21 lipca 2012 @ 14:17

  Mam doświadczenie przy zbiorach. Proszę o kontakt 723937487

 82. Witam, mam 23 lata i jestem bardzo zainteresowany ofertą i gotowy do wyjazdu od zaraz. Jestem odpowiedzialny, sumienny, pracowity z dobrą kondycją fizyczną oraz psychiczną bez żadnych nałogów. Język angielski komunikatywny.
  Czekam niezmiernie na odpowiedź.
  511-426-707

 83. chcialbym podjac prace przy zbiorach pracowalem w niemczech przy truskawkach czekam na tel 880907558

 84. Szukamy pracy, posadamy wlasne auto

 85. Tomasz i Agnieszka na 26 lipca 2012 @ 09:53

  Witam jesteśmy parą zainteresowaną tą ofertą ja mam 22 a narzeczona 24 lata. znam podstawy jez. szwedzkiego i angielskiego.

 86. Witam serdecznie,
  Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy przy zbiorze warzyw.

  Mam na imię Anna, 30 lat, woj.kujawsko-pomorskie,j.angielski poziom bardzo dobry, płynny przez 6 lat mieszkałam w Anglii.

  Mam rodzinę na wsi,praca fizyczna, przy żniwach i zbiorze owoców i warzyw nie jest mi obca.Pracowałam przy zbiorach: jabłek,wiśni,truskawek,runa leśnego,pomidorów,ogórków,papryki i na plantacji tytoniu w Polsce.

  Dodatkowe informacje:
  - bardzo dobra kondycja fizyczna, wysportowana,gotowa pracować 12 godz i więcej w razie potrzeby
  - pracowita i sumienna
  - bezkonfliktowa, szybko nawiązująca kontakty, życzliwa, pomocna,potrafiąca pracować
  zespołowo
  - bez nałogów
  - gotowa na wyjazd od zaraz

  Z góry dziękuję i liczę na kontakt z Państwa strony,
  pozdrawiam,

  tel. +48 880 657 615
  mail ania13091981@interia.pl

 87. Sylwia i Luiza - dwie zgrane i zmotywowane siostry na 26 lipca 2012 @ 15:22

  Witamy serdecznie,
  jesteśmy zainteresowane powyższą ofertą pracy w Norwegii przy zbiorach warzyw – głównie papryki, pomidorów, sałaty. Mamy po 27 i 28 lat.
  Jesteśmy siostrami. Język angielski i niemiecki znamy w stopniu
  podstawowym (komunikatywnym).
  Luiza posiada prawo jazdy kat. B.
  Pracowałyśmy już na plantacjach przy zbiorach warzyw i owoców w
  Polsce (głownie truskawki i maliny).
  Nadmieniam, że jesteśmy uczciwe, sumienne, pracowite, dokładne, bez
  nałogów. Cechuje nas dobra kondycja fizyczna. Jesteśmy zdecydowane wyjechać do pracy od zaraz. Potrafimy się zdyscyplinować. Mieszkamy w województwie podlaskim i z łatwością dostaniemy się do miejsca wyjazdu z Polski, bowiem mamy własny środek transportu.

  Pozdrawiamy i czekamy z niecerpliowością na odpowiedź. Jesteśmy cały czas pod telefonem.
  Tel. Sylwia 500 858 664 oraz Luiza 793 27 37 87

 88. Witam!! Mam 23 lata i jestem studentem Politechniki Wrocławskiej. Mieszkam w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie). Jestem zainteresowany pracą od początku sierpnia do połowy września. Praca w trybie 8-12 godzin dziennie nie będzie stanowić dla mnie problemu (chętnie też wezmę nadgodziny). Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, języka niemieckiego w stopniu podstawowym. Posiadam ponadto prawo jazdy kat. B. Mój numer kontaktowy – 505079829,
  adres e-mail – tomek.dziubala@gmail.com
  Serdecznie pozdrawiam!!

 89. Marzena Gębala na 28 lipca 2012 @ 07:48

  Witam
  Nazywam się Marzena Gębala i jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy przy zbiorach. Posiadam doświadczenie przy zbiorach(pracowałam m.in. przy zbiorach winogron w Niemczech), język angielski komunikatywny, stan zdrowia b.dobry. Jestem sumienna i pracowita.
  Mój nr. telefonu to 608 478 129
  pozdrawiam

 90. Witam.
  Mam 30 lat.
  Podejmę każdą prace w Norwegi.
  Pozdrawiam.

 91. Właśnie ukończyłem LO i zostałem przyjęty na studia do Wrocławia. Poszukuję pracy w celu utrzymania się na studiach. Jestem zainteresowany pracą od zaraz.
  Pracę podejmę do początku października. Pracowałem już fizycznie przy zbiorach wiśni nie daleko Kalisza. Pracowałem również w Decahtlonie jako sprzedawca. Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym i niemieckiego na poziomie podstawowym. Mogę pracować po 12 godzin na dobę.Proszę o kontakt.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 92. Witam!
  Jestem po studiach na Uniwersytecie Rolniczym. Ukończyłem studia mgr z ekonomii. Mam 25 lat. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Mój numer – 668846341

 93. Sylwia i Luiza - dwie zgrane i zmotywowane siostry na 1 sierpnia 2012 @ 08:48

  Witamy serdecznie,
  jesteśmy zainteresowane powyższą ofertą pracy przy zbiorach warzyw w Norwegii. Mamy po 27 i 28 lat.
  Jesteśmy siostrami. Język angielski i niemiecki znamy w stopniu komunikatywnym. Luiza posiada prawo jazdy kat. B. i pracowała już w gospodarstwie rolnym w Szwajcarii (sianokosy, praca przy koniach, pielenie, utrzymanie podwórka w czystości, opieka nad dziećmi). Obie pracowałyśmy na plantacjach przy zbiorach warzyw i owoców w Polsce (głownie truskawki i maliny).
  Nadmieniam, że jesteśmy dokładne, uczciwe, energiczne, bez nałogów, o wysokiej kulturze osobistej. Cechuje nas dobra kondycja fizyczna. Jesteśmy zdecydowane wyjechać do pracy od zaraz. Potrafimy się zdyscyplinować oraz dostosować się do trudnych warunkow pogodowych. Znamy ciężką pracę, ponieważ mieszkamy na wsi (województwo podlaskie) i pomagałyśmy rodzicom w gospodarstwie rolnym. Bardzo potrzebujemy pracy, aby móc zrealizować nasze życiowe plany i uregulować problemy finansowe.

  Pozdrawiamy i czekamy z niecerpliwością na odpowiedź. Jesteśmy cały czas pod telefonem.
  Tel. Sylwia 500 858 664 oraz Luiza 793 27 37 87

 94. dzień dobry jesteśmy parą w wieku 31 i 27 lat mama bardzo duże doświadczenie przy zbiorach warzyw i ogromny zapał do pracy nie boimy się ciężkiej pracy znamy język włoski i angielski prosimy o kontakt pod nr. tel.508473363. dziękujemy.

 95. Witam.
  Mam 23 lata i jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Posiadam prawo jazdy kat. B. i mam doświadczenie w zbiorze warzyw, owoców. Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

 96. prosze o kontakt ja z moim chlopakiem szukam pracy mamy doswiatczenia moj chlopak ma prawo jazdy kt B,C,D jezyk angielski komunikatywny 506669686

 97. Krzysztof Szymkowiak. na 10 sierpnia 2012 @ 14:20

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej

 98. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani tą pracą. Posiadamy spore doświadczenie w zbiorze owoców i warzyw. Pracowalem w Nieczech, Holandii, Francji, Austrii. Proszę o kontakt e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 99. Krzysztof Szymkowiak na 13 sierpnia 2012 @ 09:28

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Po jego smierci pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii
  produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Mam prawo jazdy kat. „B”. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48 627492112 lub +48698028671 lub markal4@wp.pl. Pozdrawiam Szymkowiak.

 100. Witam, jestem zainteresowana pracą. Posiadam doświadczenie przy zbiorach w Polsce.
  Tatiana, 40l, dobry stan sdrowia. komunikatywny niemiecki. nr.tel.665572020, +48815335598
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 101. Adam Plucner na 18 sierpnia 2012 @ 13:17

  Witam

  Lat 25, gotowość od zaraz, komunikatywny angielski
  Mieszkam na miejscu w Jessheim
  Proszę o odpowiedź jeśli aktualne
  adam.plucner@gmail.com
  Tel norweski: 96726854

 102. Dzien dobry -jestem panią w srednim wieku posidam doswiadczenie dlugie lata pracowalam przy zbiorach owocow i warzyw Jestem energiczna dokladna,sumienna posiadam prawojady tel 603 242 611 POZDRAWIAM

 103. Witam mam 20 lat , jestem zainteresowany pracą od zaraz
  władam językiem niemieckim
  prawo jazdy kat. B
  chętny do pracy od września do listopada
  proszę o kontakt pod. 693294744 lub 792689813

 104. Witam jesteśmy grupą 4 chłopaków w wieku 18-19 lat, poszukujemy pracy w okresie wakacyjnym (czerwiec-wrzesień), wszyscy posiadamy prawo jazdy kat. B, każdy z nas włada komunikatywnym angielski, szukamy pracy przy zbiorach, malowaniu, pielęgnacji roślin lub innych czynościach.

  jesteśmy pracowici punktualni i obowiązkowi.

  w razie zainteresowani ogłoszeniem zostawiam kontakt:
  tel: 510575822
  mail: mich.wrobel@poczta.onet.pl
  Michał

 105. witam mamy po 29lat i razem z kuzynem jesteśmy zainteresowani tą ofertą.
  email kamilwilczynski@spoko.pl
  tel. 501 068 915

 106. Witam,
  jesteśmy z koleżanką bardzo zainteresowane podjęciem pracy. Praca przy zbiorach jest Nam dobrze znana. Język angielski komunikatywnie. Jesteśmy zdeterminowone do pracy, zdrowe, nastawione na ciężką pracę fizyczną oraz w pełni dyspozycyjne. Mamy po 29 i 30 lat. Obydwie posiadamy prawo jazdy kat. B oraz zaświadczenie o niekaralności. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr 607789707 lub mailowy yemii@yemii.pl.

  pozdrawiam
  Emilia

 107. Dzień dobry,
  Jestem zainteresowana ofertą
  zamieszczona na stronie.
  Chcialbym uzyskać szczegółowe
  informacje na temat pracy oraz
  zgłosić swoją kandydature
  661473974

 108. Witam.
  Małżeństwo mieszkające w Norwegii,uczymy się norweskiego i próbujemy mówić,dużo rozumiemy.Jesteśmy pracowici,spokojni i bez nałogów i co najważniejsze dyspozycyjni .
  Mamy somochód i prawo jazdy. telefon 462-18-365 Beate

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.