Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

9/h €

Praca we Francji przy zbiorach truskawek

 • Kraj: France
 • Miasto: Montpellier
 • Lista: 27 czerwca 2012 00:08
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca we Francji przy zbiorach truskawek

Opis

Praca przy zbiorach truskawek we Francji – sezon wakacje 2012. Idealna praca dla studentów – polega na zbiorze owoców truskawki ich segregowaniu według klas i gatunków oraz pakowanie do pojemników. Mile widziane pary oraz kilkuosobowe zgrane grupy znajomych.

Praca fizyczna – nie wymaga znajomości języka, lecz znajomość francuskiego będzie atutem przy rekrutacji. Praca od lipca do końca września – szczyt sezonu przypada na sierpień. Szukamy ok 40 osób.

Zarobki: 9 euro/h
Miejsce pracy: ciepłe i słoneczne południe Francji niedaleko miasta Montpellier.
Zakwaterowanie: drewniane domki kempingowe – wc i prysznicem w oddzielnym budynku

Nasza agencja pracy nie pobiera żadnych opłat od przyszłych pracowników, nie wymagamy podawania dokładnych danych przy rekrutacji, nie każemy wysyłać drogich smsów, aby wziąć udział w rekrutacji.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy za granicą, specjalizujemy się w pracy sezonowej przy zbiorach. W latach 2009-2011 z naszej agencji wyjechało do pracy ponad 3 tyś pracowników. Naszym pracownikom zapewniamy zawsze prace w najlepszych i sprawdzonych miejscach, z zakwaterowaniem. Dla waszego bezpieczeństwa pokrywamy koszt ubezpieczenia NW dla polskiego obywatela pracującego za granicą.

Osoby, zainteresowane zgłoszeniem swojej kandydatury na w/w stanowisko prosimy o przesyłanie zgłoszeń przez formularz kontaktowy na stronie (zakładka „kontakt” nad mapką obok zakładki „autor”).

Zastrzegamy sobie, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi pracownikami, którzy najlepiej spełniają warunki przedstawione w ofercie. Nie mamy w zwyczaju wysyłać odpowiedzi odmownych.

     

ID Ogłoszenia: 224fea4c74b2bf4

Linki Sponsorowane

40 Odpowiedzi na “Praca we Francji przy zbiorach truskawek”

 1. Witam!

  Wraz z chłopakiem jesteśmy chętni do pracy za granicą.

  Rok temu pracowaliśmy w Holandii więc prace sezonowe, różnego rodzaju (także te przy zbiorach, czy ogrodach) nie są nam obce ani straszne.

  Znamy język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie. Jesteśmy młodymi osobami (22 i 27 lat), które są ciekawe świata, a jednocześnie odpowiedzialne i rzetelne.
  Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.
  Posiadam prawo jazdy kat. B.

  Pozdrawiam, Joanna Michalczewska.
  tel. +48 503 392 218
  e-mail: joanna_michalczewska@wp.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 2. Daniell1990 na 27 czerwca 2012 @ 11:57

  Witam jestem zainteresowany pracą, proszę o kontakt pod numerem telefonu: 794940302 prosze o kontekt

 3. Witam. Mam 21 lat i chętnie podejmę się pracy przy zbiorach. Posiadam już dwu lenie doświadczenie. Wcześniej zajmowałem się wycinaniem szparagi, oraz zbieraniem truskawki na terenie Holandii. Pracowałem rownież przy wycince winogrona w Hiszpanii. Mój język to komunikatywny angielski. Posiadam własny samochód. Tel. kontaktowy 661 693 542, e mail – rzemyk03121990@op.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 4. Bartosz i Barbara na 28 czerwca 2012 @ 15:34

  Witamy, jesteśmy młodą zdeterminowaną i uczciwą, parą, jesteśmy zainteresowani ofertą pracy we Francji znamy język angielski na poziomie komunikatywnym. PROSIMY O KONTAKT POD NR 799-030-643.

 5. Witam,
  Jestem studentką (23 lata) i chętnie podejmę się pracy przy zbiorach truskawek. Od trzech lat, w okresie wakacyjnym, pracowałam w hurtowni na stanowisku magazynie-sprzedawca. Praca ta była dwuzmianowa.
  Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, zarówno w mowie jak i piśmie.
  Jestem osobą sumienną, rzetelną i potrafię pracować w dużej grupie ludzi.
  Prace mogę podjąć w każdej chwili (jestem w pełni dyspozycyjna).
  Telefon kontaktowy: 513 974 912

 6. Witam
  Wraz z kolegą jesteśmy zdeterminowanymi do ciężkiej pracy studentami , posiadamy doświadczenie w pracy sezonowej , znajomość języka w stopniu komunikatywnym , prawo jazdy kat. B , Czekamy z niecierpliwością na odpowiedź.
  Pozdrawiam

 7. MARTA I WERONIKA na 29 czerwca 2012 @ 14:38

  Witam,
  wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą przy zbiorze truskawek. Mamy 20 lat i studiujemy w Polsce wieczorowo, potrzebujemy pracy na wakacje, aby zarobić na opłacenie naszego kierunku Mieszkamy w woj. dolnośląskim, we Wrocławiu. Jesteśmy sprawne fizycznie, optymistycznie nastawione do nowych wyzwań i nie boimy się ciężkiej pracy. Posiadamy doświadczenie w zbiorach . Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Bardzo prosimy o kontakt.
  marta.soberka@gmail.com
  Pozdrawiamy,
  Marta i Weronika.

 8. Witam jestem zainteresowany, kiedy by byl wyjazd.Kiedy by byla podpisywana umowa,jakie zarobki? Ja cale zycie pracuje przy zbiorach jako rolnik wiec doswiadczenie mam,ale z jezykiem angielskim troche slabo u mnie,mam 19lat Proszę o odpowiedz na emaila.Z góry dziekuje

 9. TEAM SZUKA PRACY !!! na 1 lipca 2012 @ 09:37

  Witam, jesteśmy zorganizowaną, zgraną, zaufaną i odpowiedzialną grupą przyjaciół ( 3 dziewczyny, 4 chłopaków w wieku 21-24). Poszukujemy pracy przy zbiorach w trybie natychmiastowym. Doświadczenie jakie posiadamy to od 3 lat razem jeździmy na zbiory owoców m.in Austria ( maliny,jeżyny, borówki i czereśnie), Francja (winogrona), Niemcy (truskawki) oraz część z nas pracowała na sortowni. Dysponujemy własnymi środkami transportu ( 6 osób posiada prawo jazdy). Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz (jesteśmy w stanie zebrać się i spakować i przyjechać w przeciągu ok 48h.)
  Wiemy że nie jedziemy na wakacje tylko do pracy w dodatku bardzo ciężkiej na własnej skórze przekonaliśmy się że nie jest lekko w żadnej pracy związanej ze zbiorami owoców czy warzyw. Dlatego śmiem twierdzić że się do tego nadajemy. Trójka z nas posługuję się językiem angielskim w mowie i piśmie na bardzo wysokim poziomie, natomiast pozostała czwórka na poziomie komunikatywnym W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić lub pisać maila o każdej porze dnia i nocy.
  Pozdrawiam i czekamy z niecierpliwością na odpowiedź.

  Rafał Kusz
  +48 693 977 098
  zbuszu@gmail.com
  GG: 890 333

 10. Witam jestem zainteresowany pracą.

 11. Bartosz Pyrczak na 1 lipca 2012 @ 18:45

  Witam,
  Ja i 3 moich przyjaciół jesteśmy gotowu do pracy, uczciwi, odpowiedzialni i skrupulatni. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Cała nasza trójka bez problemu potrafi komunikować się w języku angielskim. Czekamy na Państwa odpowiedz. Wiecej informacji proszę przesyłać drogą mailową.
  tel 534714905

 12. ANIA WINISZEWSKA na 2 lipca 2012 @ 10:23

  witam jestem gotowa na wyjazd do pracy od zaraz zbieralam juz truskawki i nie tylko mieszkam teraz we francji w reims prosze o odpowiedz

 13. Witam.
  Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach truskawek.
  Jestem uczciwy,pracowity,odpowiedzialny.
  Czekam na Państwa odpowiedź.
  tel: 665162661

 14. Mateusz stud.arch kraj. na 2 lipca 2012 @ 18:20

  Witam jestem studentem architektury krajobrazu w Sopocie i wyrazam zainteresowanie do podjecia pracy za granica,posługuje się jezykiem angielskim w mowie i pismie,zdobywalem juz doświadczenie przy zbiorach w ogrodach i plantacjach , podkreślam że nie boje sie ciezkiej pracy. Prosze o kontakt ,oto moj numer i dane kontaktowe +48 517 693 063 Mateusz 25 lat Sopot
  vego41@gmail.com

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 15. Monika&Rafal na 2 lipca 2012 @ 18:26

  Witam,

  Jesteśmy parą 22-latków z Dolnego Sląska. Miesiąc temu ukończyliśmy szkołę wyższą.

  Posiadamy doświadczenia przy pracy sezonowej. Jesteśmy silnie zmotywowani i nastawieni pozytywnie do tego typu prac.

  Myślę, że nasze zaangażowanie oraz solidność w wykonywaniu pracy przyniesie Państwu satysfakcję.

  Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz, ponieważ aktualnie nie mamy żadnych zobowiązań.

  Obydwoje posiadamy prawo jazdy kat. B, dodatkowo Rafał uprawienia na wózki widłowe.

  Władamy językiem angielskim w stopniu komunikatywnym oraz znamy podstawy języka niemieckiego.

  Bardzo prosimy o kontakt i dodatkowe informacje.

  Mój e-mail to monika13_13@poczta.onet.pl

  Pozdrawiamy

 16. Zuzia i Justyna na 2 lipca 2012 @ 21:06

  Witamy,
  Jesteśmy zainteresowane pracą przy zbiorach truskawek. Jesteśmy studentkami, obie władamy językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, znamy także podstawy języka francuskiego. Jesteśmy odpowiedzialne, dokładne i rzetelne, a także jesteśmy gotowe do podjęcia pracy fizycznej.

  Prosimy o kontakt i ewentualne dodatkowe informacje.
  Pozdrawiamy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 17. Dzień dobry, jesteśmy
  3 studentami(mężczyźni) w wieku 22-23 lat z woj. pomorskiego, posiadamy doświadczenie przy zbiorach, znamy także w stopniu dobrym język angielski i w stopniu podstawowym język niemiecki. Prosimy o kontakt pod adresem adamw201@o2.pl lub 536-497-236

 18. madridistas11 na 3 lipca 2012 @ 22:19

  Witam. Nazywam się Łukasz mam 19 lat i wraz z kolegą Norbertem poszukujemy pracy w te wakacje. Językiem angielskim posługujemy się w stopniu komunikatywnym. Jesteśmy sumienni, uczciwi, pracowici. Mamy doświadczenie w tego typu pracach, żadnej pracy i żadnych warunków się nie boimy. Nie mamy żadnych problemów zdrowotnych. Proszę o kontakt: tel. 724742823 lub email: luzi11@wp.pl

 19. Jakub
  Lat 19
  Województwo małopolskie
  Doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw
  Komunikatywny angielski
  Prawo jazdy kat. B
  515 941 353
  Mogę wyjechać chociażby dziś.
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury

 20. Witam.
  Nazywam się Damian i jestem studentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jestem zmotywowaną osobą do pracy i chciałbym wyjechać za granicę w sierpniu. Język angielski znam na poziomie bardzo dobrym. Posiadam prawo jazdy kategorii B.
  Proszę o kontakt: denz.dk@gmail.com lub tel 724863751

 21. borewicz na 6 lipca 2012 @ 16:53

  Witam

  Jestem studentem i poszukuje pracy sezonowej.
  Posiadam doświadczenie przy zbiorach(praca w ubiegłym sezonie).
  Jestem sportowcem więc bez problemu radzę sobie z wysiłkiem fizycznym.
  Jestem osobą otwartą i towarzyską,chętnie nawiążę z Państwem
  współprace.

  nr.kontaktowy:723749228
  mail:pawel_borek@interia.pl

  Pozdrawiam

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 22. Czarek i Ewelina na 7 lipca 2012 @ 05:04

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy.Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat.Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej.Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 23. Witam,
  jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Jest nas 6 mężczyzn, w tym dwóch, którzy znają w stopniu podstawowym język niemiecki, a ponadto 6 znający komunikatywny angielski. Praca fizyczna nie jest dla nas problemem. W 2011 rok spędziliśmy miesiąc na zbiorach gruszek w Belgii, ponadto 2 osoby spędziły już pewien okres czasu na zbiorach czereśni w rejonach Ożarowa.
  Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.
  Proszę o kontakt – 794532091

 24. ichwona25 na 7 lipca 2012 @ 11:16

  Witam!
  Bardzo chętnie razem z bratem podejmiemy prace przy zbiorach. Jesteśmy studentami. Iwona 25lat i Jakub 19 lat. Jesteśmy pracowici i sumienni, pracowaliśmy już wcześniej przy zbiorach wiśni i jabłek. Biegle mówimy w języku angielskim, język niemiecki w stopniu komunikatywnym. Prosimy o odpowiedź na nr tel 501316127 lub mailowy ichwona17@interia.pl. Pozdrawiamy
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 25. adzik221993 na 8 lipca 2012 @ 11:38

  Witam!
  Wraz z dwoma kolegami jesteśmy chętni do pracy za granicą. Mamy doświadczenie w pracy przy zbiorach. Jesteśmy młodymi osobami (19,23 i 24 lat), jesteśmy pracowici i chętni podjąć prace od zaraz.
  Posiadamy prawo jazdy kat. B.
  Pozdrawiam, RadosławRygiel tel.+48721-618-737 e-mail: adzik221993@wp.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 26. Witam, jestem chetny do pracy wraz z kolegą, mamy po 19 lat i posiadamy prawo jazdy kat. B i A. Pojechalibysmy w sierpniu. Znamy angielski. Pozdrawiam

 27. Witam.
  Razem z mężem poszukujemy pracy za granicą w rolnictwie, gdzie pracowaliśmy od dziecka, więc posiadamy bogate doświadczenie przy zbiorach owoców-truskawek, jabłek, śliwek, czereśni, wiśni itp.Interesowałaby nas praca choćby od zaraz na dłuższy okres czasu.Znamy język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, prawie dwa lata pracowaliśmy w Danii na magazynach i przy produkcji chłodnic.Dysponujemy własnym środkiem transportu.Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 794798441 lub 794798442.
  Pozdrawiamy

 28. Witam , jestem zainteresowany wasza oferta , mieszkam we francji i mowie po francusku , co roku pracuje przy zbiorach owocow
  .

 29. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą posiadam doświadczenie w zbiorach pracowałem w Angli przy zbiorach rabarberu posiadam prawo jazdy kat B jeżeli jest możliwość wyjazdu większą grupą to jest nas 4 osoby bez nałogów i każdy ma jakieś doświadczenie przy zbiorach prosimy o pilny kontakt pod nr tel. 789-453-113

 30. Witam, jestem 23-letnia studentka, ze znjomoscia angielskiego (poziom komunikatywny) i francuskiego (poziom podstawowy). Nie posiadam doswiadczenia przy zbiorach,ale jestem mloda, energiczna i pracowita. Podejme sie pracy od polowy sierpnia do konca wrzesnia. Aktualnie jestem w Kanadzie, zatem kontakt tylko poprzez e-mail. Ze wzgledu na lokalizacje bede miala mozliwosc zakwaterowania we wlasnym zakresie (jesli byloby to mozliwe).
  Dziekuje za odpowiedz.
  khameiamilena@gmail.com
  Milena

 31. Piotrek- Wyjazd od ZARAZ na 31 lipca 2012 @ 17:56

  Witam! Mam na imie Piotrek. Mam 22 lata i szukampracy przy zbiorach. Pracowałem 3lata prawie na farmie w angli. Sadzilem zbierałem i pielegnowałem warzywa. Jestem sprawny fziycznie i chetny do pracy!

  Bardzo prosze o kontakt!
  Pozdrawiam!

 32. your texts are worthy a trophy, congratulations. lista de email lista de email lista de email lista de email lista de email

 33. Krzysztof Szymkowiak na 13 sierpnia 2012 @ 09:59

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Po jego smierci pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii
  produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Mam prawo jazdy kat. „B”. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48 627492112 lub +48698028671. Pozdrawiam Szymkowiak.
  Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych.

 34. Daniel,Karolina na 13 sierpnia 2012 @ 11:53

  Witam.
  Jesteśmy parą(20l i 19l),bardzo zmotywowani.Brak doświadczenia przy zbiorach choć ciężka praca fizyczna w gospodarstwie nie jest nam obca. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Język angielski na poziomie podstawowym-komunikatywnym.
  Pozdrawiamy.

 35. Vitam,mam 31 lat kolega 26 ,jesteśmy zainteresovani Państva ogłoszeniem.Proszę o kontakt v spravie pracy buzia.00@interia.pl Dodam że mieszkamy obecnie ve Francji,znamy podstavy francuskiego,angielski komunikatyvny.oboje posiadamy dośviadczenie v tym zakresie(oboje posiadamy spore gospodarsva rolne v Polsce)

 36. Pawel i Ania na 2 września 2012 @ 08:59

  Para chętnie podejmie praceprzy zbiorach posiadamy zagraniczne dośwadczenie w tego tymu pracach 501185351

 37. paulinabz na 4 lutego 2013 @ 14:01

  Witam!
  Wspólnie z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą pracą. Mam 24 lata, a chłopak 25 l. Oboje posiadamy prawo jazdy kategorii B, dodatkowo mój chłopak posiada uprawnienia na wózek widłowy. Posiadamy doświadczenie w pracy przy zbiorach w kraju i za granicą, mój chłopak od 4 lat wyjeżdża do pracy za granicę. Jesteśmy bardzo pracowitymi i uczciwymi osobami. Oboje podejmiemy się każdej pracy. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. Kontakt telefoniczny 513502214, a także email paulinabz@o2.pl

 38. Witamy,Paweł 19 i Tomek 21 lat ,jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
  Młodzi,ambitni i pracowici, którym ciężka praca fizyczna nie sprawia problemu.
  Znajomość j.angielskiego komunikatywna
  Mieliśmy styczność przy zbiorach w Polsce.

  Bardzo zależy nam na dobrej legalnej pracy i szybkiej odpowiedzi :)

  Kontakt tel.500-556-148
  em. pawel.ledzinski94@gmail.com

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.