Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

od 7 euro/h €

Sezonowa praca Hiszpania przy zbiorach owoców dla par bez znajomości języka

  • Kraj: Spain
  • Miasto: Andaluzja
  • Lista: 7 sierpnia 2014 22:53

Aktualnie poszukujemy Polaków bez znajomości języka hiszpańskiego do zbioru pomarańczy i mandarynek. Oferta fizycznej pracy w Hiszpanii możliwa dla par i grup.

Stanowisko: Zbieracz owoców

Lokalizacja: Andaluzja, Hiszpania

Zarobki: stawka od 7 euro/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie i pakowanie pomarańczy i mandarynek.

Oczekiwania:

  • doskonała sprawność fizyczna
  • doświadczenie przy zbiorach owoców będzie mile widziane
  • osoby niekarane- pracodawca wymaga zaświadczenia z KRK
  • możliwość wyjazdu od zaraz na 2 miesiące

Oferujemy:

  • praca zarówno dla kobiet i mężczyzn
  • zatrudnienie na 2 miesiące
  • możliwość pracy w Hiszpanii bez znajomości języka hiszpańskiego
  • opieka Polaka-koordynatora zespołu
  • praca w polskiej grupie pracowników
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie w domkach kempingowych znajdujących się blisko miejsca pracy

Aplikacja:
Osoby chętne prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:

  • biuro@workingservice.pl

wiadomość należy zatytułować: „zbiory owoców, Hiszpania”

źródło: http://www.pilna-praca.pl/praca-za-granica/praca-na-2-miesiace-przy-zbiorach-owocow-w-hiszpanii/

ID Ogłoszenia: 17153e3aba151fe9

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.