Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

na akord €

Sezonowa praca w Anglii bez języka przy zbiorach truskawek od czerwca 2014

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Bradford
  • Lista: 22 maja 2014 09:43

Poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia sezonowej pracy w Anglii na plantacji przy zbiorach truskawek. Oferta od czerwca 2014 dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Zbieracz truskawek

Lokalizacja: Bradford

Wynagrodzenie: na akord, pracodawca płaci 0,80 GBP/kg netto

Termin: praca od czerwca 2014

Okres: zatrudnienie na okres miesiąca

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w rolnictwie przy zbiorach truskawek.
  • Zbiory z upraw polowych otwartych oraz tunelowych.
  • pracownik będzie odpowiedzialny za segregowanie owoców, odrzucanie tych nie spełniających warunków
  • Do zadań należeć będzie również układanie owoców w skrzynkach

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy przy zbiorach truskawek
  • wytrzymałość fizyczna do ciężkiej pracy
  • mile widziana znajomość języka
  • gotowość do pracy bez względu na warunki pogodowe
  • samodzielne zaopatrzenie się w odzież nieprzemakalną

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy legalnej w Anglii
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie w mieszkalnych kontenerach na plantacji. Dla pracowników jest dostęp do aneksu kuchennego, łazienki.
  • Osoby które dobrze władają językiem angielskim mają możliwość przejścia do pracy w Przetwórni owoców znajdującej się niedaleko plantacji

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesłanie wiadomości kontaktowej na adres:

  • uk-employment@europe.com

w tytule koniecznie prosimy dopisać: „zbiory truskawek Bradford”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/uk-praca-anglia-od-czerwca-zbiory-truskawek-oferta-sezonowa-2014/

ID Ogłoszenia: 937537db316c5814

Linki Sponsorowane

4 Odpowiedzi na “Sezonowa praca w Anglii bez języka przy zbiorach truskawek od czerwca 2014”

  1. bonialdi na 24 maja 2014 @ 08:28

    Dzień dobry Łukasz jestem zainteresowany pracą przy zbiorach truskawek. W Polsce na plantacji truskawek pracowałem. Nie boję się ciężkiej pracy. Mój telefon 885146244. Pozdrawiam

  2. Witam serdecznie nazywam się Dominik Konecki jestem zainteresowany pracą przy truskawkach.Nie boję sie ciężkiej pracy mogę wyjechać od razu.Mój numer telefonu 538048243 i mój email dominik.konecki@gmail.com

    Pozdrawiam
    Konecki Dominik

  3. Witam ,jestem zainteresowana tom pracom razem z synem prosze o kontakt na numer 07831319793

  4. witam wraz z Dziewczyną jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy prosze o kontakt tel. 661161231 lub na adres E-mail tidusie4@wp.pl Dziękujemy

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.