Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

od 6,70 GBP/h €

Sezonowa praca w Anglii Peterborough bez języka zbiory truskawek i malin od maja 2016

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Peterborough
  • Lista: 12 maja 2016 22:20

Oferujemy zatrudnienie od 25 maja 2016 w gospodarstwie z Peterborough bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Anglii przy zbiorze truskawek, malin, jeżyn i borówek.

Termin: od 25 maja 2016

Stanowisko: Pracownik do zbioru malin i truskawek

Lokalizacja: Peterborough, UK

Zarobki: osoby poniżej 25 roku życia otrzymają stawkę w wysokości 6,70 GBP na godzinę, powyżej 7,20 GBP na godzinę

Zadania:

  • zbiory owoców miękkich, takich jak: maliny, truskawki, jeżyny, borówki

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • dobra kondycja i wytrzymałość
  • ostrożność, sprawność manualna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe
  • pracę w wymiarze 48 godzin tygodniowo
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 40 GBP tygodniowo
  • dodatkowo płatne są przejazdu do pracy w cenie 6 GBP za tydzień

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez stronę:

źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-bez-jezyka-zbiory-truskawek-i-malin-peterborough/

ID Ogłoszenia: 105734f69ee6d2f

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.