Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

7,5 euro/h €

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach borówki amerykańskiej

 • Kraj: Germany
 • Miasto: Eberswalde
 • Lista: 9 lipca 2012 01:06
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach borówki amerykańskiej

Opis

Dla naszego klienta niemieckiego plantatora z miasta Eberswalde szukamy pracowników do pracy przy zbiorach borówki amerykańskiej w Niemczech.

Praca od zaraz bez żadnych kwalifikacji i znajomości języka. Posiadamy również inne oferty pracy przy zbiorach owoców i warzyw w Niemczech.

Zajęcie polega na zbieraniu owoców borówki za pomocą specjalnego czerpaka na którym zatrzymują się owoce.

Pracodawca zapewnia pracownikom nocleg oraz niezbędne ubezpieczenie zdrowotne.

My pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z podjęciem pracy na terytorium Republiki Federalnej Niemiec.

Jesteśmy Agencją Pracy zrzeszoną w Europejskich Służbach Zatrudnienia (EURES) oraz Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji (REC), od 4 lat specjalizujemy się w rekrutacji pracowników do prac sezonowych w krajach Unii Europejskiej.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o kontakt przez formularz na niniejszej stronie (zakładka „kontakt” obok mapki po prawej stronie). W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia/imion, swojego wieku, doświadczenia przy zbiorach, województwa oraz znajomości języków.

Mając na uwadze poufność Państwa danych uprzejmie informujemy, że przy zgłaszaniu swojej kandydatury nie muszą Państwo podawać dokładnych danych personalnych ani adresowych. Wszelkie niezbędne dane do umowy uzupełnimy jeśli Państwa kandydatura zostanie zakwalifikowana w procesie rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możliwość, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi pracownikami, których zgłoszenia będą najlepiej pasować do profilu poszukiwanego przez nas pracownika. Nie mamy w zwyczaju wysyłać odpowiedzi odmownych.

Pouczenie:
Agencja zatrudnienia nie może pobierać od osób, dla których poszukuje pracy zarobkowej, opłat innych niż z tytułu: dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich i tłumaczenia dokumentów.

     

ID Ogłoszenia: 7294ffa2884c453f

Linki Sponsorowane

78 Odpowiedzi na “Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach borówki amerykańskiej”

 1. macieq26 na 9 lipca 2012 @ 04:07

  Witam serdecznie!
  Jestem żywo zainteresowany Państwa ofertą pracy przy zbiorach borówki amerykańskiej. Nazywam się Maciek. Mam 21 lat. Jestem sprawny fizycznie, pracowity, sumienny. Do tej pory uczestniczyłem w zbiorach głównie wiśni, czereśni i jabłek na mniejszą skalę(prace ogrodowe). Znajomość języka niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym(B2), języka angielskiego na poziomie podstawowym. Posiadam prawo kategorii B. Województwo dolnośląskie(Wrocław). Jestem do Państwa dyspozycji przez lipiec, sierpień, wrzesień(a w razie potrzeby przez kolejne miesiące również). Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Proszę o kontakt na e-maila bądź na nr tel: 506 474 186

 2. Witam!
  Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane państwa ofertą pracy sezonowej,
  tym bardziej że pracowałyśmy przy zbiorze owoców za granicą,
  a ostatnio we Włoszech,(truskawki,oczyszczanie pędów winorośli)
  nazywamy się Iwona i Marzena,w wieku 42 i 26 lat,województwo śląskie
  Iwona zna biegle język hiszpański,słabo włoski i angielski,Marzena słabo
  angielski,dodam,jesteśmy gotowe na szybki wyjazd jeśli przejdziemy pozytywnie proces
  rekrutacji.
  Z poważaniem Iwona i Marzena

 3. Arek , Patrycja na 9 lipca 2012 @ 09:09

  Dzień dobry wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy i chcielibyśmy się dowiedzieć coś więcej o tej pracy prosimy o kontakt

 4. Arek , Patrycja na 9 lipca 2012 @ 09:09

  Dzień dobry wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy i chcielibyśmy się dowiedzieć coś więcej o tej pracy prosimy o kontakt : patrycjabros@onet.pl

 5. WITAM
  JESTEM PO SZKOLE TECHNIK-ROLNIK MAM 37 LAT NALEZE DO OSOB KOMUNIKATYWNYCH NIE PRACOWAŁAM NIGDY PRZY ZBIORACH ,ALE MYSLE ZE PORADZE SOBIE W KADEJ SYTUACJI PRZEZ 12 LAT PRACOWAŁAM W FIRMIE TRANSPORTOWEJ POSIADAM CERTYFIKAT NA PRZEWOZY MIEDZYNARODOWE
  SYTUACJA RODZINNA ZMUSIŁA MNIE DO POSZUKANIA PRACY ZAGRANICA , MYSLE ZE ZE BEDA PANSTWO ZADOWOLENI Z MOJEJ PRACY PROSZE O POZYTYWNE ROZPATRZENIE MOJEJ PROSBY ANITA

 6. Jakub i Justyna na 9 lipca 2012 @ 10:47

  Witam jestesmy zainteresowani panstwa oferta pracy mamy po 22 lata, doświadczenie w pracy sezonowej , jestesmy z woj.podkarpackiego , prosimy o kontakt : 696718726

 7. witam serdecznie, wrac z kolegą jestesmy zainteresowani praca, Mamy po 20 lat i jestesmy studentami. prosimy o kontakt :)

 8. witam serdecznie, wrac z kolegą jestesmy zainteresowani praca, Mamy po 20 lat i jestesmy studentami. prosimy o kontakt :) Paweł i Michał

 9. Witam. Również jestem zainteresowany Państwa ofertą, niekoniecznie przy borówkach, interesują mnie również zbiory innych owoców czy warzyw. Jestem młody, mam 19 lat. Posiadam prawo jazdy kat. B i komunikatywnie posługuję się jęz. niemieckim. Proszę o odpowiedź.

 10. A wy w ogóle z kimkolwiek sie kontaktujecie czy te oferty są tylko dla jaj?? Odpowiedziałem na ponad 15 ofert i żadnego odzewu.

 11. Krzysiek30000 na 9 lipca 2012 @ 13:10

  Witam, Mam na imię Krzysiek i wraz z trójką przyjaciół jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Mamy doświadczenie w zbieraniu borówek i znamy język niemiecki. Jesteśmy uczniami, mamy 18, 19 i 20 lat. Jesteśmy pracowici, nie boimy się pracy w żadnych warunkach. Możemy pracować od zaraz. Posiadamy również prawo jazdy kat.B. Kontakt do nas tel. 757841157. Prosimy o kontakt. Liczymy na udaną współpracę.

 12. Marta i Tomek na 9 lipca 2012 @ 14:23

  Witamy, jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Mamy po 23 lata i jesteśmy studentami. Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym. Jesteśmy odpowiedzialni i pracowici. Posiadam prawo jazdy kategorii B. Jeżeli to możliwe proszę o kontakt i bliższe informacje. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszego zgłoszenia.
  Pozdrawiamy serdecznie
  tel. 666478197

 13. Witam mam 22 lata i jestem z woj. podlaskiego , także jestem zainteresowana państwa praca, mam doświadczenie w zbieraniu borówek. Proszę o kontakt 504284838

 14. zbiory borówki amerykańskiej na 9 lipca 2012 @ 14:42

  Dzień dobry.
  Ja i mój kolega jesteśmy zainteresowani pracą. Jesteśmy z woj. dolnośląskiego, mamy po 20 lat, znamy w stopniu komunikatywnym język angielski. Nie mamy doświadczenia, ale szybko się uczymy i dostosowujemy do nowych miejsc i warunków pracy. Łukasz i Paweł

 15. Witam, wraz z koleżanką jesteśmy studentkami z województwa Opolskiego. Mamy po 21 lat znamy angielski w stopniu dobrym jesteśmy sumienne. Myślę, ze ta praca nie byłaby dla nas problemem ponieważ posiadamy doświadczenie w tego typu pracy. Od dwóch lat pracujemy sezonowo przy zbiorach owoców w Niemczech. Bardzo proszę o kontakt ponieważ zależy nam na tej pracy.
  Pozdrawiam

 16. Alicja Karolina Paweł na 9 lipca 2012 @ 15:38

  Dzień dobry,
  W nawiązaniu do ogłoszenia, jestem zainteresowany wraz z trzema osobami podjęciem pracy przy zbiorze owoców i warzyw.Mamy doświadczenie w zbiorach w firmie Spargel Lohner w Niemczech, przy zbieraniu truskawki i szparagi, oraz w pracy na hali. Proszę o podanie szczegółów oferty.

 17. Kamila i Wojtek na 9 lipca 2012 @ 16:58

  Dzień dobry. Ja z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą. Mamy doświadczenie w zbiorze owoców, np. 2 sezony zbieraliśmy truskawkę w Niemczech. Nie boimy się pracy. Kontakt: 608535194 lub 604459407. Pozdrawiamy i czekamy na odpowiedź.

 18. adzik221993 na 9 lipca 2012 @ 20:37

  Witam!
  Wraz z dwoma kolegami jesteśmy chętni do pracy za granicą. Mamy doświadczenie w pracy przy zbiorach. Jesteśmy młodymi osobami (19,23 i 24 lat). Jesteśmy osobami sumiennymi, rzetelnymi i potrafimy pracować w dużej grupie ludzi. Łatwo nawiązujemy znajomości. Potrafimy pracować w ciężkich warunkach. Jesteśmy pracowici i chętni podjąć prace od zaraz.

  Posiadamy prawo jazdy kat. B.

  Pozdrawiam,
  Radosław Rygiel
  tel. +48 721-618-737
  e-mail: adzik221993@wp.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 19. Witam,
  2 pary studenckie z doświadczeniem w zbiorach w Niemczech k.Lindau lipiec 2008-2011 (agrest,wiśnie,maliny,czerwona porzeczka,przebieranie jabłek). Jesteśmy zgrani i pracowici.
  1.Karol 22l, angieslski dobry, kujawsko-pomorskie
  2. Alina 22l, angielski CPE, kujawsko-pomorskie
  3.Kamil 24l., angielski komunikatywny, kujawsko-pomorskie
  4.Ewa 27l., angielski dobry, małopolska
  Bardzo nam zależy w każdym momencie jesteśmy gotowi na wyjazd. Prosimy o kontakt
  Kamil
  889344075

 20. Mam na imie Iwona i wraz z trójką przyjaciół jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy sezonowej przy zbiorach borówki amerykańskiej . Jesteśmy bez nałogów i nie boimy się ciężkiej pracy.Mamy doświadczenie,gdyż pracowaliśmy przy zbiorach pieczarek,brokuł,pomidorów. Uprzejmie proszę o kontakt pod adresem email abus.k@interia.pl lub telefonicznym 724510607.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 21. Jestesmy zainteresowanipracą

 22. Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach borówki amerykańskiej na 10 lipca 2012 @ 10:47

  Witam, ja Dawid (18 l.) wraz z moim kolegą Tomaszem (20 l.) jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą, posiadamy doświadczenie w zbiorach owoców i warzyw. Jesteśmy efektywnymi i solidnymi pracownikami. Jesteśmy skłonni podjąć się tej pracy od zaraz.Bardzo prosimy o kontakt na numer 515366374

 23. Na imię mam Marzena, nie mam doświadczenia przy zbiorze borówek ale myślę że poradziła bym sobie z taką pracą…..

 24. Witam mam na imie Daniel jestem zainteresowany praca od zaraz wiek 27 lat niemiecki w stopniu podstawowym

 25. Grzegorz na 10 lipca 2012 @ 11:12

  Student, lat 19, dyspozycyjny przez trzy miesiące lipiec sierpien wrzesień, posiadam prawo jazdy kat. B, mieszkam w województwie, podkarpackim, znajomość języka angielskiego i niemieckiego podstawowa, dyspozycyjność od zaraz.

  Doświadczenie:
  - dwa lata temu pracowałem na zbiorach ogórków w Austrii
  - rok temu pracowałem przy zbiorach truskawek w Belgii.

  Z niecierpliwością czekam na Państwa odpowiedz.

  Pozdrawiam Grzegorz Jędrek

 26. Milena 24l na 10 lipca 2012 @ 11:14

  język: angielski komunikatywny, podstawy niemieckiego
  prawo jazdy kat. B
  doświadczenie: zbiór wiśni, aronii, borówki, porzeczka, czereśnia
  województwo lubelskie

 27. Witam!
  Jestem zainteresowany Panstwa oferta. Mam 19 lat oraz 2 letnie doświadczenie w pracy przy zbiorach truskawek oraz borowek. Jestem spokojna i odpowiedzialna osoba ktora solidnie wykonuje swoja prace nawet w najtrudniejszych warunkach. Praca moge podjac od zaraz. Prosze o kontakt pod nr tel. 07778241262

 28. Witam serdecznie,
  jestem zainteresowana powyższą ofertą pracy sezonowej przy zbiorach borówki.
  Jeżeli oferta jest aktualna, jestem chętna wraz z siostrą podjąć pracę od zaraz. Mamy po 27 i 28 lat.
  Nadmieniam, że obie pracowałyśmy już przy zbiorach w Polsce (truskawka, malina, kalafior).

  W związku z pracą mam parę pytań:
  - czy potrzebna jest książeczka sanepidowska?
  - czy potrzebne są jakieś badania?
  - jaki jest czas pracy: ile godzin dziennie i ile dni w tygodniu?
  - czy stawka płacy jest godzinowa (ile wynosi) czy na akord?
  - od kiedy można zacząć pracę?

  Pozdrawiam i proszę o odpowiedź. Mój telefon to 500 858 664 lub 793 27 37 87.

 29. Magdalena na 10 lipca 2012 @ 14:47

  Dzien dobry, wraz z dwoma kuzynami jestesmy zainteresowani Panstwa oferta pracy. Mamy doswiadczenie przy zbiorach truskawek, porzeczek oraz winogron. Mamy ogromny zapal do pracy. Prosimy o kontakt.

 30. Czarek i Ewelina na 10 lipca 2012 @ 19:34

  Witam! Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy.Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat.Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej.Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

 31. Witam,

  mam 28 lat i byłbym zainteresowany ofertą pracy przy zbiorach w Niemczech. Pracowałem zagranicą w kilku miejscach i byłbym gotowy podjęcia przedstawionej pracy.

  Pozdrawiam i czekam na kontakt.

 32. KRZYSIEK I DIANA na 11 lipca 2012 @ 09:38

  Jesteśmy młodą parą. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą, zależy nam żeby choć na jeden miesiąc wakacji wyjechać za granice na zarobek teraz to już został nam niestety tylko sierpień. Pracy fizycznej się nie boimy i sądzimy że szybko wprawilibyśmy się w rwanie borówki.
  Bardzo prosimy o odpowiedź.
  Dziękujemy.

 33. Wyjazd od zaraz na 11 lipca 2012 @ 10:06

  Damian 26 lat, komunikatywny j. angielski, prawo jazdy kat. b, doświadczenie przy pracach sezonowych, woj dolnośląskie, gotowy do wyjazdu od zaraz.
  693-662-148

 34. Witam. Mam 24 lata.Jestem mloda,uczciwa,pelna energii dziewczyna,ktora nie boi sie zadnej pracy.Moje cale doswiadczenie skupia sie na pracy na dzialce,ale przede wszyskim mam chec i wiem co tzn.ciezka praca pomimo mlodego wieku.Bede czekala na odpowiedz i z gory dziekuje.

 35. Witam.Mam 20lat i jestem z woj.dolnoslaskiego.
  Jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym oraz doswiadczenie przy zbiorach warzyw I owocow. Prace moge podjac od zaraz.Prosze o kontakt pod nr. 783228020. Pozdawiam

 36. Katarzyna na 11 lipca 2012 @ 14:26

  Witam,mam 27 lat.Jestem zainteresowana pracą.Mam doświadczenie przy pracy na własnej działce.Pracowałam przy zbiorach winogron w Niemczech i Luksemburgu.Czekam na odpowiedź.Pozdrawiam.

 37. Od zaraz na 11 lipca 2012 @ 15:47

  Witam. Mam 25 lat i jestem zainteresowana wasza ofertą przy zbiorach w niemczech, jestem silna i energiczna osoba, która nie boi sie żadnej pracy, prosze o kontakt.

 38. Witam.
  Mam 19 lat, dużo zapału do pracy, energii i chęci do jakiejkolwiek pracy. Znam język angielski w poziomie komunikatywnym.
  W związku z daną propozycją pracy mam kilka pytań, a mianowicie :
  - jaki jest czas pracy: ile godzin dziennie i ile dni w tygodniu?
  - czy stawka płacy jest godzinowa (ile wynosi) czy na akord?
  - od kiedy można zacząć pracę?
  Pozdrawiam i proszę o odpowiedź mailem bądź na numer telefonu 724623356

 39. Witam mam 20 lat jestem z województwa łodzkiego.Posiadam doświadczenie przy zbiorach owoców. Bylabym zaintersowana praca przy zbiorach w Niemczech. justyna68@gmail.com

 40. Monika i Grzegorz na 12 lipca 2012 @ 13:24

  Witam .
  Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ogłoszeniem dotyczące pracy przy zbiorach. z przyjemnoscia podejmiemy sie pracy. Młodzi dziewczyna 23 lata chłopak 24 lata.
  bezkonfliktowi jesli sa jeszcze jakies wolne miejsca prosze o kontakt bardzo nam zalezy. e-mail mikusia189@wp.pl nr tel 605-683-326

 41. Krzysiek na 12 lipca 2012 @ 13:34

  Witam, mam 23 lata, mieszkam i studiuję w Krakowie. Jestem w bardzo dobrej kondycji fizycznej, gotów do pracy od zaraz. Posługuje się angielskim w stopniu zaawansowanym i podstawowym francuskim, uczyłem się niemieckiego. Mam doświadczenie w zbiorach choć na trochę mniejszą skalę. Bardzo proszę o kontakt: 604 296 242, email: greenantonioni@gmail.com

 42. Marlena i Iwona na 12 lipca 2012 @ 19:19

  Witamy jestesmy zainteresowane Panstwa oferta prosimy o wiecej info

  Kontakt tel 663183247

 43. Agnieszka na 13 lipca 2012 @ 08:17

  witam,
  zgłaszam zainteresowanie Państwa ofertą.
  Znam język niemiecki oraz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.Jestem w pełni dyspozycyjna.
  Proszę o kontrakt:
  tel:663 840 378

 44. Witamy jestesmy młodą parą która jest gotowa wyjechac od zaraz :)

 45. Witam serdecznie!
  Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy przy zbiorach borówki amerykańskiej. Mogę zacząć nawet od jutra
  tel 600 668 093

 46. 5osob gotowi do prac od zaraz prosze o kontakt na e-ail gosia24811@wp.pl

 47. Magda i Andrzej na 17 lipca 2012 @ 20:18

  witam jestesmy parą i jestesmy zainteresowani pracą mamy 26 i 29 lat bylismy kilka razy na zbiorach owoców i warzyw. Prosimy o kontakt 880-318-065

 48. Irena Mateusz Przemysław na 19 lipca 2012 @ 07:46

  witam nazywam sie irena i chetnie wyjechala bym na zbiory z 2 synami nasz wiek to 44 ,22,i 19 pracowalismy przy zbiorach owoców i na sortowni belgi mozemy jechac kazdej chwili tel.667532086

 49. pracowite małrzeństwo szuka pracy na 19 lipca 2012 @ 10:56

  witam.
  Marta 21lat i Krzysztof 24lata.
  Jesteśmy zainteresowani praca za granica. Mamy doświadczenie w zbieraniu owoców i warzyw na rodzinnej uprawie. Bardzo zależny nam na pracy.Jesteśmy pracowitym małżeństwem,szybko się uczymy i nie boimy się pracy.
  dodatkowymi naszymi atutami są komunikatywność,umiejętność pracy w zespole ,łatwość nawiązywania kontaktów.
  j.ang.na poziomie podstawowym
  Bardzo prosimy o kontakt uczciwych pracodawców.
  nr tel 721243781
  marta-hawryluk@wp.pl

 50. Sebastian na 19 lipca 2012 @ 18:22

  Witam,nazywam się Sebastian Janulin.Mieszkam w Olsztynie,i jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy na terenie Niemiec.Jeżeli chodzi o doświadczenie w pracy za granicą,pracowałem w Niemczech na plantacji winogron(region Nadrenia-Westfalia);mój język niemiecki jest komunikatywny.Jestem dyspozycyjny praktycznie od 1 sierpnia,na okres nawet wielu miesięcy.,jezeli istniałaby taka możliwość.jestem osobą ambitną,systematyczną i bez nałogów,proszę o odpowiedź.Zależy mi bardzo na tej pracy.

 51. Sebastian na 19 lipca 2012 @ 18:23

  Witam,nazywam się Sebastian Janulin.Mieszkam w Olsztynie,i jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy na terenie Niemiec.Jeżeli chodzi o doświadczenie w pracy za granicą,pracowałem w Niemczech na plantacji winogron(region Nadrenia-Westfalia);mój język niemiecki jest komunikatywny.Jestem dyspozycyjny praktycznie od 1 sierpnia,na okres nawet wielu miesięcy.,jezeli istniałaby taka możliwość.jestem osobą ambitną,systematyczną i bez nałogów,proszę o odpowiedź.Zależy mi bardzo na tej pracy.tel.697010903

 52. Beataaa336 na 20 lipca 2012 @ 17:08

  Witam,

  Wraz z chłopakiem jesteśmy studentami i zależy nam na pracy sezonowej od zaraz w miesiącach lipiec, sierpień, wrzesień.

  Prosimy o szybki kontakt.

  e-mail beataaa663@wp.pl

 53. Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani zbiorami sezonowymi. Jesteśmy pracowici i sumienni. Prosimy o szybki kontakt basia_glab@interia.pl lub 510828364

 54. Adam i Małgorzata na 23 lipca 2012 @ 08:25

  Witam,
  mamy 23 i 27 lat, obydwoje znamy język niemiecki w stopniu dobrym, angielski w stopniu zaawansowanym i podstawowym. Mamy doświadczenie przy zbiorze truskawek. Jestesmy dynamiczni i chętni do pracy od zaraz.
  Prosimy o kontakt.
  nr tel. 880283929

 55. Marta i Kinga na 25 lipca 2012 @ 10:19

  Dzień dobry. Wraz z siostrą jesteśmy zainteresowane państwa ofertą jesteśmy studentkami w wieku 20 i 23 lat, obie znamy język niemiecki w stopniu komunikatywnym i język angielski w stopniu średnio zaawansowanym, mamy doświadczenie przy zbiorach owoców, chętne do pracy od zaraz, proszę o kontakt na nr. 696252650

 56. proszę o informację gdzie jest ta praca i jak jest płatna, jakie są warunki zakwaterowania chodzi o płatność za dobę , ilu osobowe pokoje, jaki czas pracy ile godzin dziennie , praca jest na akord czy dniówka, jak długo będzie trwał czas zbiorów. pozdrawiam

 57. Dzień Dobry jestem mlodym i dobrym fizycznie 20 latkiem ,państwa oferta mnie zainteresowała jeśli państwo poszukują pracowitego chłopaka proszę się odezwać na mojego e-mail .

 58. Łukasz i Konrad na 2 sierpnia 2012 @ 08:26

  Witam serdecznie!

  Dwoje kolegów poszukuje pracy za granicą. jeden posiada doswiadczenie przy zbiorach borówki amer. . Mamy po 20 lat i jestesmy zmotywowani do pracy, posiadamy prawo jazdy kat. B. posługujemy sie j Angielskim w stopniu komunikatywnym . . Prosimy o kontakt na numer tel 721-118-400 lub email lukasz-krzysztofik@wp.pl

 59. Witamy
  Jesteśmy we dwóch zainteresowani państwa ofertą i chętni do pracy prosimy o kontakt pod numer tel.721411321

 60. Witam jestem zainteresowany pracą za granicą chętny i gotowy na wyjazd od zaraz proszę o kontakt ze mną pod nr.tel.513 238 663

 61. Damian,Patryk,Adrian na 9 sierpnia 2012 @ 13:31

  Damian lat 19, Patryk lat 21, Adrian lat 20, Chetni do pracy od zaraz , prawo jazdy kat.b, doswiadczenie przy tego typu pracach. Jestesmy sumienni i pracowici. Prosimy o kontakt po numerem 517934115 lub 502724139

 62. Władysław i Daniel na 10 sierpnia 2012 @ 13:46

  Witam jesteśmy zainteresowani praca. Nasz wiek to 52 lata i 18. Pracowaliśmy przy zbiorach winogron .Pochodzimy z woj. podkarpackiego.
  Tel. kontaktowy 790313451

 63. Witam. Jesteśmy para w wieku 21 i 30 lat. Jesteśmy Zainteresowani państwa ofertą pracy. Posiadamy duże doświadczenie przy zbiorach iż od dwóch lat regularnie wyjeżdzamy na zbiory.Jesteśmy bardzo pracowici i w pełni sprawni fizycznie, wiemy w jakim celu wyjeżdzamy. Oby dwoje bielge mówimy po angielsku. Posaidamy własny samochód ktorym mieli byśmy zamiar przyjechać. Prace możemy podjąć od zaraz. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny 519-483-617

 64. Magda i Daniel (PARA) na 11 sierpnia 2012 @ 19:22

  Witam..
  Jestesmy zainteresowani oferta pracy.. posiadamy doswiadczenie przy zbiorach owocow i warzyw, borowki,winogrona itp.. jezyk niemiecki w stopniu umiarkowanym.. para 27,30 lat..

  Prosze o kontakt: 500-854-173

 65. Witam serdecznie! zainteresowała mnie ta oferta ponieważ mój chłopak pracuje w Eberswalde wiec w razie dojazdów nie byloby problemu, tym bardziej, że meszkam ok 40 km od tego miasta. Mam 20 lat, skończyłam szkołę i aktualnie nie pracuje, jednak chciałabym dowiedzieć się jakie są godziny pracy i czy w weekendy też się pracuje. Bardzo proszę o odpowiedz na maila miluska2110@wp.pl. pozdrawiam!

 66. Prosze o kontakt.Duze doswiadczenia.Tel.691 085 066

 67. Witam serdecznie,
  Jestem zainteresowany Państwa ofertą mogę wyjechać od zaraz.Mam 26 lat mieszkam w Wielkopolsce bylem kilka krotnie zagranicom przy kalafiorze , porze i szparagach.

 68. Żaneta i Ania na 23 sierpnia 2012 @ 16:08

  witam. jesteśmy zaintersowane wasza oferta, mamy doswiadczenie w takich pracach. prosimy o kontakt 663440852 lub mail. pozdrawiamy Ania i Żaneta

 69. Agnieszka i Jakub ( Para) na 24 sierpnia 2012 @ 12:44

  Witam ! Jesteśmy zainteresowani wyjazdem do pracy nawet od zaraz.
  Agnieszka lat 25 – wyk. wyższe, prawo jazdy kat B,
  Jakub lat 26 – wyk. zawodowe, Prawo jazdy kat B, język angielski w stopniu komunikatywnym.
  Jesteśmy osobami pracowitymi i bardzo szybko się uczymy. Czekamy na kontakt : Jakub – 796417617 Agnieszka 792370194 Pozdrawiamy serdecznie

 70. Jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą.ja z chlopakiem mamy 18-21 lat.
  Mieszkamy w woj.pomorskim prosimy o kontakt

 71. jestem zanteesowany oferta pracy prosze o kontakt na email

 72. Witam!
  Ja,mój brat i wujek jesteśmy zainteresowani Pańską ofertą pracy.Mam 17 lat ,ale już w przyszłym roku będę pełnoletnia.Mój brat ma 19 , a wujek 50 lat .
  Mój wujek wiele razy pracował w Niemczech przy tego typu pracach.Znam j.niemiecki i j.angielski w stopniu podstawowym.Pozostałe 2 osoby w stponiu komunikatywym.Jestem osobą pracowitą dobrze pracującą w grupie.Zależy mi na tej pracy, gdyż po ukonczeniu studiów chcę związać swoją przyszłość z tym krajem. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.Kontakt:
  E-mail: kasia.sniadkowska@gmail.com
  Tel.: 723 438 135
  Lublin

 73. prosze odpisac jak w tym roku naboe do pracy przy borowce

 74. prosze o rekrutacje na sezon 2013 moj tel.725005346 lu info na meila

 75. Jarosław Gołębiewski
  zam.Rypin
  ul.Nowy Rynek 31
  ur.21.08.1971r.
  uprawnienia na wózek widłowy
  żona i dwoje dzieci

  Uprzejmnie proszę o przyjęcie mnie do pracy.
  Podejmę każdą prace bez wzgledu na jej charakter
  gdyż zależy mi na pracy.
  -Posiadam prawo jazdy kat.B.
  -Uprawnienia na wózek widłowy.
  Mam 3-letnią praktykę na wózku widłowym jako magazynier
  w firmie ,,SHARP”.
  Niestety nieznam żadnego języka a chęć do pracy jest na dłuższy czas.
  Pracowałem kiedyś jako cieśla budowłany.
  Jestem zarejstrowany w urzędzie pracy.
  Proszę o przychylne rozpatrzenie mojego podania bo naprawde zależy mi na pracy.
  nr.tel.695-992-130.

 76. Renata123 na 12 lutego 2013 @ 19:17

  Pracowałam w Niemczech przez 2 sezony po 2 miesiące przy sadzeniu warzyw oraz na hali przy pakowaniu. Pracowałam też 2 miesiące w Austrii przy zbiorze truskawek.
  e-mail: mojarodzina621@interia.pl

 77. Witam jestem wraz z kolezanka i kolega zainteresowana ofertą . Dyspoycyjnosc lipiec , prosze o odpowiedz na daria.kot@poczta.onet.pl

 78. Everlast_88 na 17 czerwca 2013 @ 16:34

  Witam.Ja wraz dziewczyna.Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa oferta. Mój numer 730137520 Pozdrawiam

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.