Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

115 NOK/h €

Sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach jabłek

 • Kraj: Norway
 • Miasto: Skien
 • Lista: 9 lipca 2012 00:36
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach jabłek

Opis

Poszukujemy pracowników do pracy sezonowej w Norwegii przy zbiorach owoców – jabłka i gruszki. Praca polega na zrywaniu i zbieraniu owoców z drzew (istnieje możliwość pracy na wysokości). Posiadamy również oferty pracy przy zbiorach innych owoców w tym kraju. Idealna posada dla par, studentów oraz większych grup.

Od pracowników oczekujemy komunikatywnej znajomości języka angielskiego, oraz doświadczenia w pracy przy zbiorach, szczególnie zbiorach jabłek i gruszek.

Zarobki: 115 NOK/h

Praca od sierpnia do września 2012

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz ubezpieczenie OC i NW na czas pracy.

Jesteśmy Agencją Pracy zrzeszoną w Europejskich Służbach Zatrudnienia (EURES) oraz Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji (REC), od 4 lat specjalizujemy się w rekrutacji pracowników do prac sezonowych w krajach Unii Europejskiej.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o kontakt przez formularz na niniejszej stronie (zakładka „kontakt” obok mapki po prawej stronie). W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia/imion, swojego wieku, doświadczenia przy zbiorach, województwa oraz znajomości języków.

Mając na uwadze poufność Państwa danych uprzejmie informujemy, że przy zgłaszaniu swojej kandydatury nie muszą Państwo podawać dokładnych danych personalnych ani adresowych. Wszelkie niezbędne dane do umowy uzupełnimy jeśli Państwa kandydatura zostanie zakwalifikowana w procesie rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możliwość, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi pracownikami, których zgłoszenia będą najlepiej pasować do profilu poszukiwanego przez nas pracownika. Nie mamy w zwyczaju wysyłać odpowiedzi odmownych.

Pouczenie:
Agencja zatrudnienia nie może pobierać od osób, dla których poszukuje pracy zarobkowej, opłat innych niż z tytułu: dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich i tłumaczenia dokumentów.

     

ID Ogłoszenia: 5164ffa24a30344c

Linki Sponsorowane

110 Odpowiedzi na “Sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach jabłek”

 1. agnieszka ,paulina,adrian na 9 lipca 2012 @ 07:26

  witam jestesmy zainteresowani ta oferta pracy . jak mozna sie do niej dostac?

 2. Vittorio-Angelo@wp.pl na 9 lipca 2012 @ 10:56

  Szanowni Państwo!

  Razem z przyjaciółmi jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jest nas czterech: Piotr Chełmiński, Łukasz Ujma, Michelle-Angelo Weber i ja – Vittorio-Angelo Weber. Znamy się od czasów licealnych i choć studiujemy w różnych miastach, stanowimy zgraną paczkę. Nie boimy się ciężkiej pracy, byliśmy już zatrudnieni jako robotnicy fizyczni przy remontowaniu hali (burzyliśmy ściany, kuliśmy podłogi, wywoziliśmy gruz, tynkowaliśmy i malowaliśmy pomieszczenia – nic nam nie straszne). Obiecujemy wykonywać ją z dokładnością i uczciwością. Oprócz tego wszyscy jesteśmy zdrowi i posiadamy duży zapał do pracy, z której zarobek pozwoli nam utrzymać się na studiach. Poniżej zamieszczam krótki opis każdego z nas.

  Piotr Chełmiński – 22 lata, student geologii i górnictwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego (certyfikat)
  Łukasz Ujma – 22 lata, student informatyki na Politechnice Częstochowskiej, dobra znajomość języka angielskiego, tak zwana złota rączka, zna się na wielu pracach budowlanych i technicznych, świetnie prowadzi samochód
  Michelle-Angelo Weber – mój dwudziestoletni brat, uczy się w szkole policealnej informatyki, dobrze zna język angielski
  Vittorio-Angelo Weber – 22 lata, przez dwa lata studiowałem ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim, którą ostatnio postanowiłem porzucić dla biologii – mojej prawdziwej pasji, bardzo dobrze znam język angielski (certyfikat British School), dobrze język włoski

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od zaraz do końca września. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, bardzo prosimy o kontakt na ten mail lub telefonicznie: 509871159 – Vittorio-Angelo Weber vittorio11angelo@gmail.com
  508380090 – Piotr Chełmicki.
  lathifer.svu@gmail.com
  Z niecierpliwością czekamy na Państwa odpowiedź.

  Z wyrazami szacunku
  Vittorio-Angelo Weber

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 3. 3 studentów na 9 lipca 2012 @ 11:06

  Witam,
  Jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy tj. 3 osoby w wieku 23 lat. Znajomość języków : angielski bardzo dobry oraz niemiecki podstawowy. Wszystkie osoby mają prawo jazdy co najmniej kat. B. oraz bardzo dobrą kondycję fizyczną.
  Ponadto posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw , w pracy w delegacji oraz brak nałogów (alkohol, papierosy itp.).

 4. witam, wraz z kolegami jesteśmy chętni podjąć prace przy zbiorach j.angielski na poziomie dobrym, kondycja fizyczna dobra, prawo jazdy kat.B. Potrzebujemy pracy na okres wakacyjny i troche dłużej, Prosimy o kontakt

 5. Mirek i Agata na 9 lipca 2012 @ 11:30

  Dzień Dobry

  Jesteśmy młodą pracującą parą (wiek : Mirek – 25 lat; Agata – 20 lat )która szuka możliwości dorobienia sobie większych pieniędzy na wakacjach. Podejmowaliśmy się już podobnych zajęć w Holandii i we Francji. Oboje baardzo dobrze władamy angielskim, Agata dodatkowo świetnie włada Niemieckim. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B. Jesteśmy sumienni i pracowici.

 6. Krzysiek30000 na 9 lipca 2012 @ 13:52

  Witam, Mam na imię Krzysiek i wraz z trójką przyjaciół jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Mamy doświadczenie w zbieraniu jabłek znamy język niemiecki. Jesteśmy uczniami, mamy 18, 19 i 20 lat. Jesteśmy pracowici, nie boimy się pracy w każdych warunkach. Możemy pracować od zaraz. Posiadamy również prawo jazdy kat.B. Kontakt do nas tel. 757841157. Prosimy o kontakt. Liczymy na udaną współpracę.

 7. Dzień Dobry
  Jestem zainteresowany podjęciem pracy.j.angielski na poziomie dobrym.posiadam doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw.posiadam prawo jazdy kat. B.mam– 30 lat.

 8. Arkadiusz na 9 lipca 2012 @ 16:38

  Witam,

  Student(22 lata) kierunku inżynierskiego podejmie od zaraz pracę przy zbiorach na okres do połowy października.

  Moje atuty:
  -znajomość j. angielskiego,
  -doświadczenie w pracach polowych w rodzinnym gospodarstwie,
  -prawo jazdy kat. B,
  -komunikatywność, zdeterminowanie, oraz wysoka wytrzymałość fizyczna.
  -dyspozycyjność: 30.06-15.10

  Proszę o Kontakt

 9. Grzegorz na 9 lipca 2012 @ 18:52

  Jesteśmy 5-osobową grupą młodych ludzi (przedział wiekowy 19-24), z doświadczeniem przy zbiorach marchewek i borówek w Holandii oraz jabłek w polskich sadach. Jesteśmy osobami pracowitymi, starannymi, pełnymi zapału do pracy. Nie straszne nam są prace fizyczne.
  Posiadamy własny samochód, a więc dojazd nie stanowi dla nas problemu. Posługujemy się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym oraz niemieckim w stopniu podstawowym. Mieszkamy w województwie lubuskim.
  Kontakt tel: 609420143
  Pozdrawiam.

 10. Witam mam 31 lata i pilnie poszukuję pracy fizycznej za granicą.
  Jestem
  pracowity, odpowiedzialny, sumienny, uczciwy, umiem pracować w zespole.Posiadam uprawnienia do obsługi wózków,pj.kat B
  jestem abstynentem. Może być ogrodnictwo, produkcja, pracownik fizyczny,
  załadunki, rozładunki, przy taśmie, zbiór owoców i warzyw, itp.Szybko się uczę.Proszę o poważne oferty pracy.Jestem gotów do wyjazdu w każdej chwili.Pochodzę ze szczecina numer moj;
  725506431

 11. Patrycja na 9 lipca 2012 @ 20:55

  Witam nazywam się Patrycja i mam 22 lata. Wraz z moimi znajomymi Dominiką (24 l) i Marcinem (27 l) szukamy pracy za granicą. Informacje o nas:
  -województwo dolnośląskie
  -język angielski średnio zaawansowany (komunikatywny)
  -mamy różne doświadczenia w pracy, jednak wszyscy pracowaliśmy fizycznie, sezonowo
  -jesteśmy dyspozycyjni od zaraz
  -zależy nam na pracy, Dominika i Marcin zostali bezrobotni, a ja chciałabym zarobić na poprawki na studiach.

  z góry dziękujemy i pozdrawiamy!!

 12. Witam. Z zainteresowanie piszę do Państwa w związku z ofertą pracy przy zbiorach jabłek. Chciałybyśmy tj 2 osoby podjąć tą pracę .Wcześniej wyjeżdżałyśmy na zbiory truskawek do Niemiec .Znamy język niemiecki i angielski.Nasz wiek to 25 i 46 lat.Prosimy o kontakt. Serdecznie pozdrawiamy

 13. Mirek i Agata na 10 lipca 2012 @ 07:34

  Dzień Dobry

  Jesteśmy bardzo zainteresowani przedstawioną przez Państwo ofertą pracy. Ostatnie trzy sezony pracowaliśmy w podobny sposób :

  2009 – Holandia – zbiór szparagów
  2010 – Holandia – zbiór szparagów
  2011 – Francja – zbiór jabłek

  Jesteśmy osobami rzetelnymi i pracowitymi, łatwo nawiązujemy kontakty. Oboje świetnie rozmawiamy po angielsku, dodatkowo Agata zna niemiecki tak dobrze jak polski.

 14. Wyjazd od zaraz na 10 lipca 2012 @ 11:04

  Damian 26 lat, komunikatywny j. angielski, doświadczenie w pracach przy zbiorach, prawo jazdy kat. b, gotowy do wyjazdu od zaraz.
  tel. 693-662-148

 15. Marzena i Orestes na 10 lipca 2012 @ 12:14

  Witamy serdecznie

  Jestesmy para mieszkajaca w centrum Oslo i chcielibysmy podjac prace przy zbiorach.
  Jestem z pelnymi prawami w Norwegii natomiast Marzena jest studentka.
  Jestesmy pracowici, uczciwi i ambitni pogodnego usposobienia, otwarci na wszystko
  W Polsce wychowalismy sie na wiosce wiec posiadamy doswiadczenie w zbieraniu owocow
  Jezyk angielski na milym komunikatywnym poziomie

  Nasz email : gitarzysta222@wp.pl

  Pozdrawiamy :-)

 16. małżeństwo do pracy na 10 lipca 2012 @ 16:00

  Piotr
  wiek: 26
  Małgorzata
  wiek: 21
  Doświadczenie przy zbiorach jabłek w sadzie (Niemcy 2011)
  Miasto: Wałbrzych,
  Województwo: Dolnośląskie
  język angielski: Dobry – komunikatywny.

 17. Witam,
  mam na imię Sylwia i mam 23 lata wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane waszą oferta pracy. Ja posiadam już doświadczenie przy zbiorach truskawek. Znamy język angielski w stopniu podstawowym.
  Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

 18. Witam.

  Wraz z dziewczyną chetnie podejmiemy prace na zbiory i nie tylkotel 667-190-996 martnakopec@o2,.pl

 19. Witam.
  Chętnie z moją dziewczyną byśmy podjęli pracę nr tel. 698 655 717, marcinfigo@vp.pl

 20. Łukasz 22 lata, student UEk w Krakowie, posiadam doświadczenie przy zbiorach zdobyte w gospodarstwie rodziców (maliny,jabłka), województwo podkarpackie, bardzo dobra znajomość j.angielskiego, podstawowa znajomość j.francuskiego.
  Pozdrawiam

 21. Wyjazd od zaraz na 11 lipca 2012 @ 10:07

  Damian 26 lat, komunikatywny j. angielski, prawo jazdy kat. b, doświadczenie przy pracach sezonowych, woj dolnośląskie, gotowy do wyjazdu od zaraz.
  693-662-148

 22. Witam,
  Jestem studentem, mam 23 lata i jestem zainteresowany podjęciem pracy.
  Posiadam prawo jazdy kat. B oraz możliwość dojazdu własnego do Skien w dowolnym terminie od 16.07(mam dostęp do samochodu w Asker). Angielski na poziomie komunikatywnym. Pracowałem już wcześniej w Norwegii. Nie posiadam nałogów. Mój tel. to 886968291
  Pozdrawiam.

 23. Witamy Serdecznie

  Wraz z Narzeczonym bylibyśmy bardzo zainteresowani tego typu pracą. Oboje rocznikowo mamy po 24 lata. Jesteśmy studentami Fizjoterapii na uczelniach w Gdańsku. Nie boimy się ciężkiej pracy, jesteśmy wytrwali,spokojni i uczciwi. Mieszkamy w Województwie Pomorskim. Narzeczony posługuje się językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym i dodatkowo w stopniu komunikatywnym w języku niemieckim, ja posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Jesteśmy dyspozycyjni od początku sierpnia do końca września. Będziemy wdzięczni za kontakt e-mail malgorzatao34@wp.pl bądź numer telefonu 513 263 211 Pozdrawiamy Małgorzata i Jędrzej

 24. Witam! Razem z moim chłopakiem szukamy pracy i jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach w Norwegii :) Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

 25. Paweł i Magda na 11 lipca 2012 @ 13:54

  Witamy!

  Jesteśmy parą studentów z Warszawy (Paweł 26lat- Politechnika i Magda 24lata – Uniwersytet Warszawski). Aktualnie szukamy pracy w Norwegii, jesteśmy dyspozycyjni od połowy lipca do połowy października. Szczególnie interesująca dla nas jest praca przy zbiorze jabłek ze względu na możliwość pracy na wysokości, Magda lubi się wspinać i nie ma z tym problemu. Jesteśmy po Erasmusach Paweł w Holandii, Magda w Hiszpanii, stąd nie ma u Nas problemu z płynnym porozumiewaniu się po angielsku jak i w innych europejskich językach. Rodzice Pawła posiadają sad, gdzie co roku pomagamy przy zbiorze jabłek. Obydwoje posiadamy prawo jazdy kat. B.
  Chętnie odpowiemy na więcej pytań, kontakt do nas:
  Paweł tel 690995052 pawtre@gmail.com

 26. Witam,
  wraz z chłopakiem i koleżankami, jestem zainteresowana ta oferta pracy. Angielski komunikatywnie, doświadczenie również posiadamy, gdyż moi rodzice posiadają sady owocowe w Polsce, więc potrafimy zbierać jabłka i gruszki szybko i sprawnie bez uszkadzania owoców, również na wysokościach. Obecnie mieszkamy w Stavanger. Jesteśmy chętni do pracy również przy zbiorach innych owoców. Bez terminowo. Proszę o pozytywną odpowiedz.

  e-mail: kinga.kusmierczak@op.pl
  tel: 96854735

 27. Czarek i Ewelina na 11 lipca 2012 @ 16:24

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

 28. Agnieszka na 11 lipca 2012 @ 19:02

  Witam

  Ja i mój partner bardzo jesteśmy zainteresowani pracą mamy duże doświadczenie przy różnych pracach sezonowych
  Pozdrawiam czekam na odpowiedz
  niemczus91@gazeta.pl

 29. Witam wraz z dziewczyną jesteśmy bardzo zainteresowani tą ofertą pracy . Jesteśmy młodymi osobami (20-21) lat . Oboje mamy wykształcenie średnie z maturą,Prosimy o kontakt na adres e-mail lub telefonicznie pod numer 609527259

 30. witam mam 25lat i troche praktyki w zrywie i sorcie. Byłam w Niemczech 3razy na zbiorze i 1raz na sorcie w Niemczech Nottensdorfi. Oraz kilka razy w Belgii Kortenaken i okolice. Jestem zainteresowana pracą miałabym grupke 10osób chętnych w różnym wieku ale bardzo sprytnych fizycznie zarówno kobiety jak i mężczyźni. Język na poziomie podstawowym angielski jak i niderlandzki. prawo jazdy ktoś z moich znajomych miałby na pewno.Dojazd ponosimy na własny koszt. Jeśli jesteście zainteresowani proszę o kontakt.
  jestem z woj.Lubelskiego prosze o kontakt mailowy izyka1@go2.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 31. Krzysiek na 12 lipca 2012 @ 13:31

  Witam, mam 23 lata, mieszkam i studiuję w Krakowie. Jestem w bardzo dobrej kondycji fizycznej, gotów do pracy od zaraz. Posługuje się angielskim w stopniu zaawansowanym i podstawowym francuskim. Mam doświadczenie w zbiorach choć na trochę mniejszą skalę. Bardzo proszę o kontakt: 604 296 242, email: greenantonioni@gmail.com

 32. Witam.Mam na imię Tomek mam 25 lat.jestem zainteresowany Państwa ofertą.Posiadam prawo jazdy kat.b oraz doświadczenie w pracach fizycznych, angielski w stopniu podstawowym. kotakt 514-472-770

 33. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Posiadam doświadczenie w zbiorze owoców i warzyw. Język ang i niemiecki w stopniu komunikatywnym. Zdolny do dlugiej cieżkiej pracy fizycznej. Pozdrawiam proszę o kontakt

 34. Przemyslaw na 12 lipca 2012 @ 17:10

  Witam Serdecznie wraz z Dziewczyna jestesmy zainteresowani Państwa ofertą pracy,jestesmy młodymi osobami w wieku 23-24 lat i posiadamy doświadczenie:)

 35. Weronika na 13 lipca 2012 @ 12:09

  Witam, wraz z siostra jestesmy zainteresowane wyjazdem. Wydaje mi się, że spełniamy powyzsze warunki. Znamy j. angielski i j. niemiecki. Mamy doswiadczenie w podobnej pracy w Niemczech. bardzo prosimy o kontakt na emaila.

 36. Wyjazd na winobranie 2012 na 13 lipca 2012 @ 12:40

  Witam, jesteśmy parą zainteresowaną powyższą ofertą pracy. Jesteśmy studentami o bardzo dobrej kondycji fizycznej. Mamy doświadczenie przy zbiorach owoców m.in. wiśnie na terenie Niemiec (2009 i 2010). Jesteśmy pracowici, punktualni i ambitni. Pełni energii i przyjaźnie nastawieni do pracy. Znamy j. angielski i podstawy norweskiego. Mieliśmy okazję studiować i pracować w Norwegii i bardzo chętnie podejmiemy się pracy w okresie sierpień -wrzesień 2012. Proszę o kontakt e-mailowy: wredniaaaczek@interia.pl lub telefoniczny: 796-88-01-01 Z chęcią prześlemy nasze CV.

 37. Witam:) Poszukuję pracy sezonowej. Jestem studentką, osobą wytrzymałą, sumienną i uczciwą. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Proszę o kontakt telefoniczny: 721-290-596. Pozdrawiam

 38. Witam:) Poszukuję pracy sezonowej. Jestem studentką, osobą wytrzymałą, sumienną i uczciwą. Proszę o kontakt telefoniczny: 721-290-596. Pozdrawiam

 39. Góralski na 15 lipca 2012 @ 10:02

  Witam mam 26 lat i poszukuje pracy tym czasowej lub na stałe by utrzymać swoja rodzinę doświadczenie przy zbiorach posiadam tylko na polskich sadach ale jestem człowiekiem o wysokiej inteligencji i bez problemowo odnajduję się w nowych sytuacjach mój angielski oceniam na podstawowy pozdrawiam i czekam z nadzieja na państwa akceptację

 40. Trzech studentów doświadczonych w pracy w Norwegii. Chętni do pracy przy zbiorze malin nawet od zaraz. Wszyscy mówimy bardzo płynnie w języku angielskim i w podstawowym niemieckim. Podsiadamy samochód. Nr. kontktowy +47 465 95 321

 41. Dzień dobry.

  Na imię mam Piotr, mam 29 lat. Jestem studentem ostatniego semestru studiów Informatycznych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie (semestr 7-inż. rozpoczynam w połowie października).
  Wraz z kolegą Dawidem (28lat) szukamy pracy wakacyjnej przy zbiorach warzyw i owoców.
  Oboje posiadamy doświadczenie w tego rodzaju pracach a także w pracach magazynowych.
  Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B.
  Ja mówię w j. angielskim komunikatywnie na poziomie B1 (TELC), natomiast kolega w j.angielskim w stopniu komunikatywnym.
  Posiadamy własny transport.
  Interesuje nas wyjazd w dwie osoby – m.in.tańsze koszty dojazdu, bezpieczeństwo, motywacja.
  Jesteśmy zmotywowani do pracy.
  Co nas cechuje?
  Praca w stresie, w ciężkich warunkach, pod presją czasu, pracowitość, rzetelność.
  Nie karani.
  Bardzo zależy nam na znalezieniu pracy wakacyjnej. Taka praca, to odskocznia od rzeczywistości, możliwość poznania ciekawych ludzi oraz – co najważniejsze – możliwość zarobienia pieniędzy, dzięki którym można kontynuować naukę.
  KONTAKT:
  GSM: +48 608-797-236
  e-mail: grzesikpiotr@op.pl
  woj: zachodniopomorskie

 42. Witam.
  Razem z mężem poszukujemy pracy za granicą w rolnictwie, gdzie pracowaliśmy od dziecka, więc posiadamy bogate doświadczenie przy zbiorach owoców-truskawek, jabłek, śliwek, czereśni, wiśni itp.Interesowałaby nas praca choćby od zaraz na dłuższy okres czasu.Znamy język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, prawie dwa lata pracowaliśmy w Danii na magazynach i przy produkcji chłodnic.Dysponujemy własnym środkiem transportu.Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 794798441 lub 794798442.
  Pozdrawiamy

 43. Kamila i Bartek na 16 lipca 2012 @ 20:30

  Witam!
  Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą za granicą. Oboje posiadamy kilkumiesięczne doświadczenie przy podobnych zbiorach w kraju i za granicą. Mamy 24 i 22 lata i swobodnie posługujemy się językiem angielskim. Jesteśmy gotowi na pracę od zaraz w związku z tym prosimy o kontakt pod nr telefonu 512234636. woj łódzkie

 44. Witam,
  wraz z koleżanką Martą jesteśmy zainteresowane państwa ofertą pracy. Mamy 19 lat. Posiadamy prawo jazdy kat.B. Jesteśmy dyspozycyjne i wytrzymałe. Koleżanka Marta skończyła liceum o profilu europejskim z rozszerzonym językiem angielskim a także niemieckim. Ja natomiast władam językiem angielskim w stopniu dobrym, umiem także podstawy języka niemieckiego i rosyjskiego. Jesteśmy z województwa wielkopolskiego. Posiadamy doświadczenie w zbiorze czereśni i wiśni.

 45. Witam ,jestem zainteresowana tą pracą posiadam doswiadczenie przy zbiorach. Mam 27 lat prawo jazdy kat.B Pochodze z woj. podkarpackiego

 46. Przemysław na 18 lipca 2012 @ 10:36

  witam wraz z kolega jestem zainteresowany pracą przy zbiorach. Jestem spod Warszawy. Znam podstawy angielskiego oraz posiadam prawo jazdy kat. b.

 47. Wojtek i Gosia na 18 lipca 2012 @ 12:08

  Witam!
  Razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą za granicą. Oboje posiadamy kilkumiesięczne doświadczenie w pracy przy zbiorach. Jesteśmy z małopolski i mamy 27 i 20 lat. Dobrze posługujemy się językiem angielskim oraz komunikatywnie niemieckim. Jesteśmy gotowi na pracę od zaraz i w związku z tym prosimy o kontakt pod nr telefonu 518243109.

 48. Jacek, mam 30 lat, posiadam własne sady owocowe dlatego mam spore doświadczenie, dodatkow pracowałem w Norwegii, znam angielski w stopniu dobrym, jestem z woj. podkarpackiego,posiadam prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe itp. tel +48667352609

 49. Witam serdecznie,
  jesteśmy zdecydowani wyjechać na dniach. Bardzo interesuję nas Państwa oferta.
  Oboje z moją dziewczyną mamy doświadczenie przy zbiorach. Jesteśmy energiczni, chętni do pracy, nie boimy się wstawania we wczesnych godzinach. Jesteśmy otwarci na ludzi i pozytywnie nastawieni do każdej przydzielonej nam pracy.
  Czekamy na kontakt .

 50. WITAMY JESTESMY ZAINTERESOWANE PAŃSTWA OFERTĄ MAMY DOŚWIADCZENIE PRZY ZBIORACH OWOCÓW ZA GRANICĄ TEL 728255434

 51. jestem zainteresowana prosze o katakt515229026 mam 20lat

 52. witam jestem zainteresowany wspołpraca z państwem prosze o kontakt mailowy

 53. Szukamy pracy, posadamy wlasne auto

 54. Student Politechniki,jestem zainteresowany tą pracą.
  Gotowość do wyjazdu od zaraz.
  Pracę chcę podjąć na okres do końca września.
  Doświadczenie w pracy fizycznej:
  -załadunek oraz rozładunek tira załadowanego meblami
  -montaż oraz demontaż sceny na koncert George’a Michaela
  Nie boję się pracy fizycznej,pracowałem już po 14 godzin na dobę
  Poziom znajomości języka angielskiego : dobry
  Bardzo proszę o kontakt w przypadku zainteresowania

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 55. Witam!! Mam 23 lata i jestem studentem Politechniki Wrocławskiej. Mieszkam w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie). Jestem zainteresowany pracą od początku sierpnia do połowy września. Praca w trybie 8-12 godzin dziennie nie będzie stanowić dla mnie problemu (chętnie też wezmę nadgodziny). Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, języka niemieckiego w stopniu podstawowym. Posiadam ponadto prawo jazdy kat. B. Mój numer kontaktowy – 505079829, adres e-mail – tomek.dziubala@gmail.com
  Serdecznie pozdrawiam!!

 56. Witam

  Jestem bardzo zainteresowany podjęciem pracy przy zbiorach. Mam doświadczenie w tego typu pracy – pracowałem w Wielkiej Brytanii przy zbiorze szparagów, w Polsce przy zbiorze truskawek. Język angielski – bardzo dobry.

  Proszę o kontakt.

 57. Witam.Jestem zainteresowany ofertą pracy przy zbiorach.Posiadam własny samochód.Znajomośc języka angielskiego,niemieckiego i włoskiego.Dobry stan zdrowia,bez nałogów,nie karany.Moge zacząć od zaraz.

 58. Sławomir na 27 lipca 2012 @ 13:14

  Witam. Jestem zainteresowny ofertą pracy sezonowej przy zbiorze jabłek. Znam język angielski w stopniu zaawansowanym. Moge wyjechać z kolega własnym samochodem od zaraz. Mam 30 lat.

 59. witam szukamy pracy.posiadamy doświadczenie przy zbieraniu owoców. jestesmy solidni i pracowici.znajomosc jezykaangielskiego. tel 0031616421299

 60. Karolina na 28 lipca 2012 @ 16:12

  Witam dwie dziewczyny są zainteresowane pracą przy zbiorach.

 61. Mam 41 lat, i jestem pracowitą kobieta z dobra kondycją fizyczna i zależy mi na takiej pracy.

  Pozdrawiam, W.Tabaczyńska.

 62. Witam! mam 21 lat i jestem studentką. Jetem zainteresowana ofertą pracy. Dyspozycyjność – do końca września.Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym.
  Proszę o kontakt na email sabrinas9@o2.pl

 63. jestem zainteresowany mam wprawe jestem fachowcem, wysportowny, angielski dobry

 64. Właśnie ukończyłem LO i zostałem przyjęty na studia do Wrocławia. Poszukuję pracy w celu utrzymania się na studiach. Jestem zainteresowany pracą od zaraz.
  Pracę podejmę do początku października. Pracowałem już fizycznie przy zbiorach wiśni nie daleko Kalisza. Pracowałem również w Decahtlonie jako sprzedawca. Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym i niemieckiego na poziomie podstawowym. Mogę pracować po 12 godzin na dobę.Proszę o kontakt.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 65. Witam!
  Jestem po studiach na Uniwersytecie Rolniczym. Ukończyłem studia mgr z ekonomii. Mam 25 lat. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Mój numer – 668846341

 66. Agnieszka i Arek na 30 lipca 2012 @ 17:48

  Witam. Wraz z moim narzeczonym Arkiem jesteśmy mocno zainteresowani ofertą pracy. Oboje jesteśmy w wieku 26 lat. Posiadamy własny samochód (Arek prawo jazdy kat.B) Mamy doświadczenie przy zbiorze owoców, m.in. wiśni i porzeczek. Pochodzimy z województwa dolnośląskiego. Agnieszka studentka filologii angielskiej z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, Arek absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z komunikatywną znajomością języka angielskiego. Arek dodatkowo posiada doświadczenie oraz zaświadczenie o pracy na wysokości. Kontakt: Arek 669538066, Agnieszka 669517316. Email: asciubak@gmail.com / asciubak@wp.pl / kaskader186@wp.pl

 67. Para szuka pracy na 31 lipca 2012 @ 18:10

  Witam jestesmy para w wieku 23 i 28 lat.
  Posiadamy zagraniczne doświadczenie w zbiorach jabłek- Holndia.
  Znajomość języka angielskiego. Jesteśmy żetelni w wykonywaniu powierzonych nam obowiązków.jestesmy sumienni i gotowi do pracy od zaraz. Posiadamy prawo jazdy oraz własny samochód.
  Mozemy podjac prace od zaraz.
  Nasz nr tel 0031616421299

 68. Para Anna i Robert na 31 lipca 2012 @ 18:18

  Witam jestesmy para w wieku 23 i 28 lat.
  Posiadamy zagraniczne doświadczenie w zbiorach jabłek- Holndia.
  Znajomość języka angielskiego. Jesteśmy żetelni w wykonywaniu powierzonych nam obowiązków.jestesmy sumienni. Posiadamy prawo jazdy oraz własny samochód.
  Mozemy podjac prace od zaraz.
  Nasz nr tel 0031616421299

 69. Ania i Marcin :) na 1 sierpnia 2012 @ 12:27

  Witam:). Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy przy zbiorach malin jak i innymi ofertami pracy. Jesteśmy uczciwymi, pracowitymi młodymi ludźmi chętnymi podjąć pracę od zaraz nawet na długi kontrakt. Mamy doświadczenie przy zbiorach malin i cytrusów. Posiadamy również prawo jazdy kat. B. W stopniu komunikatywnym władamy j. angielskim.
  Czekamy na kontakt.

  z poważaniem
  Ania i Marcin
  Łódź
  608-371-561

 70. Witam
  Jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy od zaraz
  Mamy 23 i 24 lata i jesteśmy parą. Nie boimy się pracy fizycznej. Posiadamy małe doświadczenie przy takim typie pracy.

 71. MARCIN i EWA na 2 sierpnia 2012 @ 17:30

  Witam.Jesteśmy zainteresowani PAŃSTWA ofertą. Znam średnio angielski ale na pewno się dogadam.Mamy doswiadczenie przy tego typu pracach.Mój tel.504632300

 72. Paula, Jonatan I Gabriel na 3 sierpnia 2012 @ 11:17

  Trzy młode osoby- 2 chłopaków (24 i 23) z woj. slaskiego, 1 dziewczyna (19) z lubelskiego poważnie zainteresowane oferta. Jesteśmy sumienni, pracowici, uczciwi, bezkonfliktowi, bez nałogów. Wszyscy biegle posługujemy się językiem angielskim. Jesteśmy gotowi zacząć pracę od zaraz! Czekamy na odpowiedz!

 73. Witam.
  Mam 23 lata i jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Posiadam prawo jazdy kat. B. i mam doświadczenie w zbiorze warzyw, owoców. Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

 74. prosze o kontakt ja z moim chlopakiem szukam pracy mamy doswiatczenia moj chlopak ma prawo jazdy kt B,C,D jezyk angielski komunikatywny 506669686

 75. Witam! Mam 39 lat, mieszkam w woj .podkarpackim. Jestem zainteresowana pracą w Norwegii. Mam doświadczenie, gdyż kilkakrotnie wyjeżdżałam na zbiory do Francji
  ( winogrona, czereśnie). Mam prawo jazdy kat. B, językiem angielskim władam w stopniu komunikatywnym. Jestem pracowita i każdy dotychczasowy pracodawca był ze mnie zadowolony. Pozdrawiam. Mój nr. 517-822-443

 76. Witam, szukam pracy dla siebie i dla chlopaka. Oboje mówimy w języku angielskim(biegle) i niemieckim(komunikatywnym). Proszę o więcej informacji na adres mailowy. Mój telefon to 697760347. Z góry dziękuje, Olga Cicha

 77. Witam. Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą. Mam bardzo dobrą kondycję fizyczna, gotowy pracować 12 godz i więcej w razie potrzeby, pracowity i sumienny
  bezkonfliktowy, szybko nawiązujący kontakty, potrafiący pracować
  zespołowo, bez nałogów,gotowy na wyjazd od zaraz. oczekuje na kontakt od Państwa. Pozdrawiam

 78. witam jestem zainteresowany ofertą od zaraz do końca września prawo jasdy kat b 22 lata silny możliwośc pracy 24h bez nałogów uczciwy

 79. KRZYSZTOF SZYMKOWIAK na 11 sierpnia 2012 @ 09:15

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy.Po jego smierci pracowalem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Mam prawo jazdy kat. „B” i obsluguje laptopa.Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48698028671 lub +48627492112 ewentualnie e-mail markal4@wp.pl. Pozdrawiam Krzysztof

 80. Danusia i Krzysiek na 11 sierpnia 2012 @ 13:22

  Witam jestesmy zainteresowani praca w Norwegii.Mamy spore doswiadczenie w pracy za granica.Pracowalam dlugo w Szwecji z jagodami,truskawkami oraz borowkami a ostatnio w Holandii przy zbiorach pomidorow.Moj partner rowniez pracowal w Holandii.Jestesmy zdyscyplinowani i w dobrej kondycji fizycznej.Partner posiada prawo jazdy kat.B Ja posluguje sie jez.szwedzkim w stopniu dobrym co nie powinno byc problemem aby porozumiec sie z Norwegami a partner jez.wsloskim,rosyjkskim,czeskim oraz niemieckim w stopniu komunikatywnym.Czekamy na kontakt pod numerami 795247622 lub 880864115

 81. witam ,mamy bardzo duże doswiadczenie w zbieraniu jabłek pracowalismy z żona przes 6 sezonów we francji przy zbiorach jabłek wszystko mamy udokomentowane świadectwami pracy bardzo byli byśmy zainteresowani tą ofertą podaje tel kontaktowy 510249302

 82. Witam!
  Jestem zainteresowana oferta pracy posiadam odpowiednie doswadczenie jesli chodzi o zbiory jablek i gruszek jezyk angielski-komunikatywny, prosze o kontakt na e-mail: ewelina71@poczta.onet.pl

 83. Krzysztof Szymkowiak na 13 sierpnia 2012 @ 09:28

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Po jego smierci pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii
  produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Mam prawo jazdy kat. „B”. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48 627492112 lub +48698028671 lub markal4@wp.pl. Pozdrawiam Szymkowiak.

 84. Witam;)
  Jestem bardzo zainteresowana państwa ofertą pracy.Pochodzę z województwa Świętokrzyskiego.Mam 22 lata jestem osobą odpowiedzialną,komunikatywną a przede wszystkim ambitną i pracowitą.Posiadam doświadczenie przy zbiorze owoców zdobyte w Danii,i Niemczech jak również w swoim gospodarstwie.Z chęcia podejmę się pracy sezonowej w Norwegii.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.To mój numer tel:781396708
  Pozdrawiam;-)

 85. Witam,
  jestem młodym, silnym mężczyzną gotowym do podjęcia tej pracy od zaraz. Angielski w stopniu komunikatywnym, prawo jazdy i własne auto.

 86. Witam, jestem zainteresowana pracą. Posiadam doświadczenie przy zbiorach w Polsce.
  Tatiana, 40l, dobry stan sdrowia. komunikatywny niemiecki. nr.tel.665572020, +48815335598
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 87. WITAM
  JESTEM ZAINTERESOWANY PRACĄ PRZY ZBIORACH
  TEL.501-180-601
  POZDRAWIAM EDWARD

 88. Paweł Skrzyszewski na 15 sierpnia 2012 @ 14:37

  Witam.jestem zainteresowany ofertą wyjazdu do pracy. .Byłem już przy zbiorach jabłek ż w Holandii. Wiek to 24 lata.Województwo Lubelskie.
  Znam język angielski komunikatywnie,oraz trochę niemiecki.Proszę o kontakt telefoniczny. nr. tel 504449503

 89. Dzien dobry- jestem pania w srednim wieku pracowalam przy zbiorach teruskawek,jablek w Niemczech,zbieralam jagody w Szwecji,pracowalam rowniez w USA znam trud ciezkiej pracy na obczyznie,jestem zorganizowana,dokladna,obowiazkowa posiadam prawojazdy kat B umiem dostosowac sie do danej sytuacj i jestem gotowa do podiecia pracy od zaraz.POZDRAWIAM Danuta

 90. Witam . Malzenstwo lat 22 i 26 podejmnie pracy. Mamy doswiadczenie tylko w branzy miesnej az 1.5 roku ale szybko sie uczymy. Posiadamy wlasny samochód komunikatywny angielski. pochodzimy z wojewodztwa śląskiego,

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 91. Witam . Malzenstwo lat 22 i 26 i Para lat 22 i 21.podejmnie pracy. Mamy doswiadczenie ty w branzy miesnej az 1.5 roku oraz w okresie letnim na sezonie w zakladzie przetwórstwie owocow i warzyw FRUKTUS.szybko sie uczymy. Posiadamy wlasny samochód komunikatywny angielski. pochodzimy z wojewodztwa śląskiego,

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
  tel 518274585
  dyspocyzyjni od zaraz

 92. Witam. Jestem zainteresowany tą pracą. Wiem dobrze co to za praca gdyż mój tata ma sad i wiele lat pracowałem przy tego typu robotach. Pracowałem również u obcych osób. Dobra znajomość języka angielskiego. Proszę o kontakt : 509317713

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 93. beata i dawid na 27 sierpnia 2012 @ 08:41

  Jesteśmy zaintersowani tą pracą.Mamy lat 31 i 28 gotowi jesteśmy wyjechać od zaraz nasz nr. tel. 783 243 299. Pozdrawiam.

 94. Dzien Dobry jestem zainteresowana praca przy zbiorze jablek posiadam doswiadczenie czeso pracowalam przy zbiorze jablek jak i ich przetworstwieJestem pania w srednim wieku /mobilna energiczna,dokladna sumienna posiadam prawojazdy tel 603 242 611 POZDRAWIAM

 95. Witam mam 20 lat , jestem zainteresowany pracą od zaraz
  władam językiem niemieckim
  prawo jazdy kat. B
  chętny do pracy od września do listopada
  proszę o kontakt pod. 693294744 lub 792689813

 96. Jestem doświatczonym pracownikiem 3 letnie doświtaczenie wiek 24 lata jeśli jesteście zainteresowani pisac

 97. jestem zainteresowany praca prosze o kontakt 668 288 492

 98. Podejme prace w ogrodnictwie lub rolnictwie na terenie Norwegii. Tel 507239529

 99. Grzegorzzz na 11 lutego 2013 @ 09:10

  Witam mam 18lat jestem chetny do podjecia pracy posiadam doświadczenie poza granica i w kraju.Nie boje sie pracy fizycznej nawet cięzkiej.Jestem uczciwy i szybko się uczę.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby Kontakt:693211439

 100. wiola0210 na 25 marca 2013 @ 17:14

  Witam.Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy.Jesteśmy silnymi i pracowitymi ludźmi.Proszę o kontakt e-mail wiola0210@wp.pl lub tel 781 486 204

 101. Witam.
  Zainteresowała nas Pańska oferta.
  Razem jako para chcelibyśmy podjąć się pracy przy zbiorach w okresie wakacyjnym. Oboje mamy po 19 lat, sprawi fizycznie oraz znamy język Angielski w stopniu komunikatywnym. Nie boimy się pracy w trudnych warunkach pogodowych. Prosimy o kontakt:
  tel:609344121
  e-mail: Szym1624@wp.pl

 102. Witam,
  jesteśmy z koleżanką bardzo zainteresowane podjęciem pracy. Praca przy zbiorach jest Nam dobrze znana. Język angielski komunikatywnie. Jesteśmy zdeterminowone do pracy, zdrowe, nastawione na ciężką pracę fizyczną oraz w pełni dyspozycyjne. Mamy po 29 i 30 lat. Obydwie posiadamy prawo jazdy kat. B oraz zaświadczenie o niekaralności. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr 607789707 lub mailowy yemii@yemii.pl.

  pozdrawiam
  Emilia

 103. Witam.Razem z mężem jesteśmy zainteresowani pracą.Lat 46 i 38 bez znajomości języka.Posiadam prawo jazdy kat.B.kontakt mailowy bozena5154@o2.pl

 104. Sabina i Marcin na 5 sierpnia 2013 @ 19:58

  witam jesteśmy zainteresowani ofertą pracy posiadamy doświadczenie w zbiorach owoców znajomość j.ang. bezkonfliktowi ,bez nałogów,prosimy o kontakt sabina_mazurek@wp.pl

 105. Witam spełniam wszystkie wymagania jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz proszę o kontakt telefoniczny lub E-mail .

  Telefon:+48 509 637 214
  E-mail: bulicz19@gmail.com

 106. Posiadam Badania lekarskie do pracy na wysokościach 509637214

 107. Witam.
  małżeństwo mieszkające w Norwegii gotowe do podjęcia pracy tel.462-18-365

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.