Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

8,75 euro/h €

Sezonowa praca we Francji przy zbiorach tytoniu

 • Kraj: France
 • Miasto: Troyes
 • Lista: 14 lipca 2012 00:04
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Sezonowa praca we Francji przy zbiorach tytoniu

Opis

Dla plantatora tytoniu z miasta Troyes (Francja) poszukujemy osób z Polski chętnych do pracy przy zbiorach tytoniu we Francji. Jest to praca fizyczna, która polega na zrywaniu liści tytoniu według umiejscowienia na krzaku, i tak rozdzielone liście pakuje się do opakowań. Bardzo ważne w tej pracy jest zrywanie liści z określonej wysokości krzaka (ma to wpływ na jakość tytoniu).

Zarobki: 8,75 euro netto/h

Praca jest całkowicie legalna u sprawdzonego pracodawcy. Od sierpnia do końca września.

Praca nie wymaga dużych umiejętności, jednak może być dosyć wyczerpująca fizycznie. Mile widziana znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym.

Nr. Ref.: zbt/fr/004/2012

Dla pracowników jest zapewnione zakwaterowanie w domkach letniskowych 4-os z WC. Prysznice są do dyspozycji w budynkach obok.

Jesteśmy uczciwą Agencją Pracy zrzeszoną w Europejskich Służbach Zatrudnienia (EURES) oraz Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji (REC). Mamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy za granicą. Naszą specjalnością są oferty pracy sezonowej za granicą – głównie zbiory owoców i warzyw.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego na niniejszej stronie (zakładka „kontakt” obok mapki po prawej stronie). W treści prosimy napisać: swoje imię/imiona, swój wiek, doświadczenie w pracy przy zbiorach, województwo oraz znajomości języków.

Z uwagi na poufność Państwa danych uprzejmie informujemy, że przy zgłaszaniu swojej aplikacji nie muszą Państwo podawać dokładnych danych adresowych ani personalnych. Wszelkie niezbędne dane do podpisania umowy uzupełnimy jeśli Państwa kandydatura zostanie zakwalifikowana w procesie rekrutacji.

Z uwagi na duże zainteresowania ofertami zastrzegamy sobie możliwość, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi pracownikami, których zgłoszenia będą najlepiej pasować do profilu poszukiwanego przez nas pracownika. Nie mamy w zwyczaju wysyłać odpowiedzi odmownych.

Pouczenie:
Agencja zatrudnienia nie może pobierać od osób, dla których poszukuje pracy zarobkowej, opłat innych niż z tytułu: dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich i tłumaczenia dokumentów.

     

ID Ogłoszenia: 7495000b276d8941

Linki Sponsorowane

55 Odpowiedzi na “Sezonowa praca we Francji przy zbiorach tytoniu”

 1. Vittorio na 14 lipca 2012 @ 09:47

  Szanowni Państwo!

  Pisze do państwa jeszcze raz gdyż mogłem podać złego maila tzn. Vittorio11angelo@gmail.pl zamiast vittorio11angelo@gmail.com

  Razem z przyjaciółmi jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jest nas czterech: Piotr Chełmiński, Łukasz Ujma, Michelle-Angelo Weber i ja – Vittorio-Angelo Weber. Znamy się od czasów licealnych i choć studiujemy w różnych miastach, stanowimy zgraną paczkę. Nie boimy się ciężkiej pracy, byliśmy już zatrudnieni jako robotnicy fizyczni przy remontowaniu hali (burzyliśmy ściany, kuliśmy podłogi, wywoziliśmy gruz, tynkowaliśmy i malowaliśmy pomieszczenia – nic nam nie straszne). Obiecujemy wykonywać ją z dokładnością i uczciwością. Oprócz tego wszyscy jesteśmy zdrowi i posiadamy duży zapał do pracy, z której zarobek pozwoli nam utrzymać się na studiach. Poniżej zamieszczam krótki opis każdego z nas.

  Piotr Chełmiński – 22 lata, student geologii i górnictwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego (certyfikat)
  Łukasz Ujma – 22 lata, student informatyki na Politechnice Częstochowskiej, dobra znajomość języka angielskiego, tak zwana złota rączka, zna się na wielu pracach budowlanych i technicznych, świetnie prowadzi samochód
  Michelle-Angelo Weber – mój dwudziestoletni brat, uczy się w szkole policealnej informatyki, dobrze zna język angielski
  Vittorio-Angelo Weber – 22 lata, przez dwa lata studiowałem ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim, którą ostatnio postanowiłem porzucić dla biologii – mojej prawdziwej pasji, bardzo dobrze znam język angielski (certyfikat British School), dobrze język włoski
  Wszyscy jesteśmy z Częstochowy z wojwództwa Śląskiego
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od zaraz do końca września. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, bardzo prosimy o kontakt na ten mail lub telefonicznie: 509871159 – Vittorio-Angelo Weber vittorio11angelo@gmail.com
  508380090 – Piotr Chełmicki.
  lathifer.svu@gmail.com
  Z niecierpliwością czekamy na Państwa odpowiedź.

  Z wyrazami szacunku
  Vittorio-Angelo Weber

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 2. Czarek i Ewelina na 14 lipca 2012 @ 10:30

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha, a także z winobraniu i w zbiorze pomidorów.
  Pracowaliśmy kiedyś także na plantacji tytoniu u mojego wujka wiec jak najbardziej posiadamy doświadczenie w tej pracy. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Gotowi do wyjazdu w każdej chwili
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

 3. Jakub i Damian na 14 lipca 2012 @ 13:25

  Dzień Dobry
  Jesteśmy zainteresowani oferta pracy.Jesteśmy braćmi.Posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw w Niemczech.
  Język angielski i niemiecki znamy na poziomie podstawowym.
  Mieszkamy w województwie Lubuskim.
  Jesteśmy zdyscyplinowani,bez nałogów,chętni do pracy.Nasz wiek to odpowiednio:20 i 25lat.
  nr.tel.889778955,888365948.
  Pozdrawiamy

 4. Robert i Henryk na 15 lipca 2012 @ 12:03

  Witam,
  Nazywam się Robert Klimek, mam 21 lat jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy
  Mam doświadczenie w pracy fizycznej: pracowałem w Polsce przy zbiorze truskawek,
  Osobą zainteresowaną tą pracą jest równiez mój wujek Henryk Jerzykowski ma 56 lat jest w bardzo dobrej kondycji fizycznej ma bardzo duże doświadczenie w pracy fizycznej oraz w pracy w polu, aktualnie jest pracownikiem budowlanym
  Moj numer telefonu:889237231
  z poważaniem
  Robert Klimek

 5. Dzień dobry. Jesteśmy chętni do pracy. Jest nas 4 osoby. Pracowaliśmy we Francji przy zbiorze winogron oraz ogórków w Niemczech. Posiadamy 3 auta. Tel; 697 654 176 Oczekujemy propozycji. Pozdrawiam.

 6. Dzień Dobry. Jestem zainteresowany pracą. Jestem Jakub. Mam 25 lat. Mam doświadczenie przy zbiorach. Pracowałem w podobnej pracy w Niemczech. Jestem osoba uczciwą i pracowitą. Płynnie mówię po angielsku. Mój mail to: lacci200@wp.pl. Telefon kontaktowy: 795 253 787. Pozdrawiam

 7. wiolka9128 na 16 lipca 2012 @ 11:45

  Witam, z tej strony Wioleta(20l). Razem z grupą 4 znajomych(Karolina 19l, Asia 23l, Damian 22l, Dawid 24l, ) szukam sezonowej pracy za granicą. Jesteśmy młodymi, w pełni sprawnymi ludzmi, pracowitymi i odpowiedzialnymi. Dodatkowo jesteśmy osobami niepalącymi. Szukamy pracy od zaraz, do połowy października. Jesteśmy z Wielkopolski a dokładniej z Kalisza i okolic. Studiujemy na PWSZ Kalisz i Politechnice Wrocławskiej. Każdy z nas posiada doświadczenie w pracy przy zbiorach:
  Karolina- zbiory pomidorów szklarniowych w Polsce. Język Angielski – komunikatywny.
  Asia- zbiory pomidorów szklarniowych w Polsce. Język Angielski – komunikatywny.
  Damian- Zbiory pomidorów, ogórków i jabłek w Polsce. Zbiory ogórka gruntowego w Niemczech oraz 2-krotnie zbiory borówki amerykańskiej w Holandii. Język Angielski – komunikatywny.
  Dawid- Zbiory pomidorów, ogórków i jabłek w Polsce. Zbiory winogron w Hiszpanii. Język Angielski – komunikatywny.
  Wioleta-Zbiory ogórka gruntowego oraz pomidorów w Polsce, 2-krotnie zbiory borówki amerykańskiej w Holandii. Język Niemiecki – komunikatywny.
  Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą i prosimy o kontakt:
  wiolka9128@gmail.com

  Pozdrawiam,
  Wioleta Stempniak

 8. Maja Mateusz na 16 lipca 2012 @ 12:00

  Witam !
  Mamy 21 lat, nie mówimy po francusku, ale świetnie umiemy język angielski. Jesteśmy gotowi podjąc prcacę w każdej chwili, do końca września. Prosimy o kontakt !!
  majamateusz@wp.pl

 9. Dzień dobry.

  Na imię mam Piotr, mam 29 lat. Jestem studentem ostatniego semestru studiów Informatycznych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie (semestr 7-inż. rozpoczynam w połowie października).
  Wraz z kolegą Dawidem (28lat) szukamy pracy wakacyjnej przy zbiorach warzyw i owoców.
  Oboje posiadamy doświadczenie w tego rodzaju pracach a także w pracach magazynowych.
  Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B.
  Ja mówię w j. angielskim komunikatywnie na poziomie B1 (TELC), natomiast kolega w j.angielskim w stopniu komunikatywnym.
  Posiadamy własny transport.
  Interesuje nas wyjazd w dwie osoby – m.in.tańsze koszty dojazdu, bezpieczeństwo, motywacja.
  Jesteśmy zmotywowani do pracy.
  Co nas cechuje?
  Praca w stresie, w ciężkich warunkach, pod presją czasu, pracowitość, rzetelność.
  Nie karani.
  Bardzo zależy nam na znalezieniu pracy wakacyjnej. Taka praca, to odskocznia od rzeczywistości, możliwość poznania ciekawych ludzi oraz – co najważniejsze – możliwość zarobienia pieniędzy, dzięki którym można kontynuować naukę.
  KONTAKT:
  GSM: +48 608-797-236
  e-mail: grzesikpiotr@op.pl
  woj: zachodniopomorskie

 10. Agnieszka na 16 lipca 2012 @ 19:00

  odzywali sie do kogos?

 11. Kamila i Bartek na 16 lipca 2012 @ 20:38

  Witam!
  Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą za granicą. Oboje posiadamy kilkumiesięczne doświadczenie przy podobnych zbiorach w kraju i za granicą. Mamy 24 i 22 lata i swobodnie posługujemy się językiem angielskim. Jesteśmy gotowi na pracę od zaraz w związku z tym prosimy o kontakt pod nr telefonu 512234636. woj łódzkie

 12. Wojtek i Gosia na 18 lipca 2012 @ 12:21

  Witamy !
  Razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą za granicą. Oboje posiadamy kilkumiesięczne doświadczenie w pracy przy zbiorach i prawo jazdy kategorii b. Jesteśmy z małopolski i mamy 27 i 20 lat. Dobrze posługujemy się językiem angielskim oraz komunikatywnie niemieckim. Jesteśmy gotowi na pracę od zaraz i w związku z tym prosimy o kontakt pod nr telefonu 518243109 lub email.

  Pozdrawiamy,
  Wojtek i Gosia

 13. witam, ja jestem chetny do pracy , juz pracowalem przy takich zbiorach , mieszkam we francji , i mowie po francusku

 14. Antenanadachu na 18 lipca 2012 @ 18:47

  Witam!
  Jestem bardzo zainteresowany wyjazdem do pracy. Do tej pory pracowałem jako monter scen, dekarz, oraz pracownik budowlany. Co prawda nie posiadam doświadczenia w zbiorach tytoniu, jednak jestem pewien, że nie będę miał z tym problemu. Jestem bardzo sprawny fizycznie, gdyż przez wiele lat trenowałem akrobatykę. Język Angielski umiem w stopniu bardzo komunikatywnym. Bardzo proszę o kontakt na nr tel: 515941231. Jestem gotów do pracy od zaraz.
  Serdecznie pozdrawiam
  Adam Koszak

 15. praca przy zbiorach na 18 lipca 2012 @ 19:07

  Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą. przez ostatnie dwa sezony wakacyjne pracowałem przy rozładunku w zakładzie produkcyjnym, więc ciężka praca fizyczna nie jest mi obca. mam doświadczenie w zbiorach owoców i warzyw (pomidor szklarniowy). Znam język angielski na poziomie średnim. Mój numer telefonu 669086450 Mateusz.

 16. Marta i Kamil na 19 lipca 2012 @ 07:24

  Witam,
  Oboje z bratem jesteśmy studentami w wieku 30 i 21 lat. Brat pracuje na budowie ja jestem bezrobotna. Oboje uczestniczyliśmy kilkakrotnie w zbiorach wiśni i jabłek. Oboje jesteśmy solidni, pracowici, samodzielni i zdyscyplinowani. Oboje bez nałogów, biegle władamy językiem angielskim,(dodatkowo podstawy francuskiego i rosyjskiego) posiadamy prawo jazdy kat.B.
  Proszę o kontakt pod nr 728-312-448 lub791-964-337
  Pozdrawiam Marta

 17. Witam. Michał i Piotr
  Jestem 23 letnim studentem. Obecnie mam urlop dziekański. Dyspozycyjny jestem w każdej chwili. Jestem silnie zmotywowany, bardzo zależy mi na znalezieniu pracy tymczasowej. Już pracowałem zagranicą przy zbiorach jak i w Polsce. Mam własną plantację owoców, więc wiem na czym polega praca przy zbiorach. Jestem z woj. lubelskiego (Lublin). Znajomośc angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  Mój kolega ma też 23 lata, jest również z Lublina, ma doświadczenie w zbiorach ( własna plantacja maliny), angielski komunikatywny, status studenta, gotowść do pracy od zaraz
  Jesteśmy bez nałogów, pracowici.
  Czekamy na kontakt 794678635
  Pozdrawiamy.

 18. witam jestesmy zainteresowani wyjazdem do tej pracy. dawid 20 Lat Jerzy 21 lat . pochodzimy z okolic Ostrowa WLKP . mamy wielki zapał do pracy .

 19. Jacek, mam 30 lat, posiadam własne sady owocowe dlatego mam spore doświadczenie, znam angielski w stopniu dobrym, jestem z woj. podkarpackiego,posiadam prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe itp. tel +48667352609

 20. Witam mam 23 lata i chętnie podejmę się tej pracy od zaraz pracowałem przy tym w polsce i nie jest to byle jaka praca.Jezyk francuzki podstawowy znam ze wzgledu na pracę jaką przedtem wykonywałem

 21. Natalia i Piotr na 22 lipca 2012 @ 11:43

  Witam. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Jesteśmy parą zmobilizowaną, chętną do pracy oraz dyspozycyjną od zaraz na czas nieokreślony.J. ang oraz niem. znamy na poziomie podstawowym. Mieszkamy w woj. kujawsko – pomorskim. Prosimy o kontakt. Bardzo zależy nam na zdobyciu pracy. Pozdrawiamy.

 22. Natalia Milosz na 22 lipca 2012 @ 18:32

  Jestesmy zainteresowani oferta pracy. Prosze o kontakt

 23. Witam,
  wraz z koleżanką (Magda i Aneta) jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą. Mamy po 19lat i mieszkamy w woj.małopolskim (Kraków). Ostatnie półtorej miesiąca spędziłyśmy we Francji. Nasz język francuski można określić jako komunikatywny, u mnie angielski średnio-zaawansowany. Niestety nie mamy doświadczenia przy zbiorach, ale jesteśmy wytrwałe i szybko uczymy się nowych rzeczy. Czekamy na Państwa odpowiedź.
  Pozdrawiam,
  Magdalena K.

 24. Magda i Aneta na 22 lipca 2012 @ 22:43

  Witam,
  jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą. Mamy po 19lat i mieszkamy w woj.małopolskim (Kraków). Ostatnie półtorej miesiąca spędziłyśmy we Francji. Nasz język francuski można określić jako komunikatywny, jedna z nas angielski średnio-zaawansowany. Niestety nie mamy doświadczenia przy zbiorach, ale jesteśmy wytrwałe i szybko uczymy się nowych rzeczy. Czekamy na Państwa odpowiedź.
  Pozdrawiam,
  Magdalena K.

 25. Witam jestem zainteresowany oferta pracy pracowałem w Niemczech przez trzy lata przy zbiorze warzyw mogę wyjechać w każdej chwili jestem przyzwyczajony do ciężkiej pracy radzę sobie w kazdych warunkach mój nr tel 724108480 proszę o odpowiedz nawet jeśli będzie odmowna dziękuję

 26. Barbara29 lat na 24 lipca 2012 @ 13:13

  Witam!
  Jestem zainteresowana ofertą pracy.Mam doświadczenie w pracy przy zbiorach.Jestem pracowita,sumienna,wytrzymała,uczciwa.Znam komunikatywnie j.angielski i posiadam prawo jazdy.Proszę o kontakt.tel 726752857

 27. JAROSŁAW SĄDOWSKI na 25 lipca 2012 @ 09:32

  MAM 30L,DOŚWIADCZENIE,ANGIELSKI,NIEMIECKI KOMUNIKATYWNY
  PROSZĘ O TEL 0048 75 722 5974 LUB 885 916 714 JAREK

 28. Nr. Ref.: zbt/fr/004/2012
  Student Politechniki,jestem zainteresowany tą pracą.
  Gotowość do wyjazdu od zaraz.
  Pracę chcę podjąć na okres do końca września.
  Doświadczenie w pracy fizycznej:
  -załadunek oraz rozładunek tira załadowanego meblami
  -montaż oraz demontaż sceny na koncert George’a Michaela
  Nie boję się pracy fizycznej,pracowałem już po 14 godzin na dobę
  Poziom znajomości języka angielskiego : dobry
  Bardzo proszę o kontakt w przypadku zainteresowania

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 29. Witam serdecznie,

  Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy.Posiadam 8 letnie doświadczenie przy zbiorze tytoniu w Polsce.

  Mam na imię Anna, 30 lat, woj.kujawsko- pomorskie.
  Mam rodzinę na wsi i przez 8 sezonów pracowałam na plantacji tabaki (gracowanie, obrywanie liści, nawłóczenie liści na druty.)

  Jestem w bardzo dobrej kondycji fizycznej, wysportowana, gotowa pracować 12 godz.dziennie i więcej w razie potrzeby.
  Dodatkowe informacje:
  - pracowita
  - sumienna
  - uczciwa
  - bezkonfliktowa
  - szybko zawiązująca znajomości, pomocna
  - bez nałogów
  - gotowa na wyjazd od zaraz

  Bardzo zależy mi na pracy, tym bardziej,że ja lubię i mam w niej doświadczenie.
  Z góry dziękuję za kontakt.
  pozdrawiam
  tel. +48 880 657 615
  e.mail ania13091981@interia.pl

 30. Witam serdecznie,

  Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy.Posiadam 8 letnie doświadczenie przy zbiorze tytoniu w Polsce.

  Mam na imię Anna, 30 lat, woj.kujawsko- pomorskie, j.angielski poziom bardzo dobry.
  Mam rodzinę na wsi i przez 8 sezonów pracowałam na plantacji tabaki (gracowanie, obrywanie liści, nawłóczenie liści na druty.)

  Jestem w bardzo dobrej kondycji fizycznej, wysportowana, gotowa pracować 12 godz.dziennie i więcej w razie potrzeby.
  Dodatkowe informacje:
  - pracowita
  - sumienna
  - uczciwa
  - bezkonfliktowa
  - szybko zawiązująca znajomości, pomocna
  - bez nałogów
  - gotowa na wyjazd od zaraz

  Bardzo zależy mi na pracy, tym bardziej,że ja lubię i mam w niej doświadczenie.
  Z góry dziękuję za kontakt.
  pozdrawiam
  tel. +48 880 657 615
  e.mail ania13091981@interia.pl

 31. Pawel i Maja na 26 lipca 2012 @ 11:50

  Witam. Wraz z dziewczyna jesteśmy zainteresowani oferta pracy. Znajomość języka ang. poziom podstawowy komunikatywny. mamy 21 i 22lata, oboje mamy doświadczenie w pracach sezonowych lecz teraz szukamy czegoś na dłuższy okres czasu.posiadam również posiadam uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz wraz z dziewczyna posiadamy oboje prawo jazdy kat.B .bardzo zależy nam na tej pracy w związku z czym prosimy o szybki kontakt droga mailowa lub na podane niżej nr telefonu
  504609147 lub 605577268.
  Pozdrawiam.

 32. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą posiadam doświadczenie w zbiorach pracowałem w Angli przy zbiorach rabarberu posiadam prawo jazdy kat B jeżeli jest możliwość wyjazdu większą grupą to jest nas 4 osoby bez nałogów i każdy ma jakieś doświadczenie przy zbiorach prosimy o pilny kontakt pod nr tel. 789-453-113

 33. WITAM MAM KILKULETNIE DOŚWIADCZENIE W PRACY PRZY ZBIORACH WINOGRON W HISZPANIA JESTEM PRACOWITY I CHĘTNIE WYJADĘ TEL 512965432

 34. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Pracowałem jeden sezon przy zbiorach winogron. Mam 25 lat. Języki: angielski – płynny, francuski – komunikatywny. Jestem z województwa lubuskiego. Jestem chętny do pracy, zdyscyplinowany, bez nałogów.

  Proszę o kontakt drogą emailową lub telefonicznie na nr 881438615

 35. witam
  Nazywam się Marcin Talarczyk, mam 20 lat. Jestem zainteresowany państwa ofertą.
  Proszę o dalszy kontakt na maila talarczyk92@o2.pl

 36. Michał i Karolina na 30 lipca 2012 @ 10:23

  Dzień dobry , jesteśmy parą studentów z Gdańska i jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Posiadamy doświadczenie w zbiorze borówki amerykańskiej na plantacji oraz w zbiorze czereśni i wiśni(u rodziny). Znamy angielski w stopniu zaawansowanym (Michał) oraz komunikatywnym(Karolina), niemiecki w stopniu komunikatywnym(Michał) ;) Jesteśmy odporni na trudne warunki oraz ciężką pracę. Poszukujemy pracy na okres sierpień-wrzesień.
  Prosimy o kontakt : 507619540
  Michał i Karolina

 37. Sebastian na 30 lipca 2012 @ 12:41

  Witam
  Nazywam się Sebastian Faliszewski mam 29 lat i poszukuję pracy sezonowej za granicą.
  Jestem żonaty. Posiadam doświadczenie przy pracach sezonowych: co roku wiosną w Niemczech przy zbiorze szparagów, oraz przy zbiorach owoców miękkich i twardych w Polsce i za granicą. Jestem chętny do pracy, wytrzymały na trudne warunki oraz pracę fizyczną. Proszę o kontakt 691654548.
  Pozdrawiam Sebastian

 38. KRZYSZTOF SZYMKOWIAK na 11 sierpnia 2012 @ 08:44

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy.Po jego smierci pracowalem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Mam prawo jazdy kat. „B” i obsluguje laptopa.Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48698028671 lub +48627402112 ewentualnie e-mail markal4@wp.pl. Pozdrawiam Krzysztof.

 39. Witam.
  jestem zainteresowany pracą. mam rodzinę więc muszę ją utrzymać. proszę o kontakt.
  pozdrawiam

 40. Witam.
  Mam na imię Michał mam 27 lat jestem z Gliwic,jestem zainteresowany tą pracą ,posiadam prawo jazdy kat.B,papier na wózki widłowe,jestem pracowity,punktualny i bardzo chętnie bym wyjechał.
  Dziękuję i proszę o odpowiedź.
  Michał

 41. Krzysztof Szymkowiak na 13 sierpnia 2012 @ 09:46

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Po jego smierci pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii
  produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Mam prawo jazdy kat. „B”. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48 627492112 lub +48698028671 lub markal4@wp.pl. Pozdrawiam Szymkowiak.

 42. witaam.jestem zainteresowana pracą mam 18 lat jestem energiczna szybko sie ucze. Mam doswiadczenie w zbiorach.bardzo potrzebuj pracy.Pozdrawiam

 43. 512264136

 44. Witam jestem Piotr ja i mój kolega jesteśmy zainteresowani pracą, w tym roku jesteśmy po maturze i chcielibyśmy dorobić trochę pieniążków żeby mieć na studia, mówimy po angielsku i komunikatywnie po niemiecku bardzo prosimy o szanse, obiecujemy ze się przyłożymy i będziemy solidnie pracować, pracowaliśmy juz przy zbiorach ogórków w Niemczech, kontak tel: 795 441 435, email: piotrek2411@o2.pl
  Liczę na szybką odpowiedź, pozdrawiam

 45. Vitam,mam 31 lat kolega 26 ,jesteśmy zainteresovani Państva ogłoszeniem.Proszę o kontakt v spravie pracy buzia.00@interia.pl Dodam że mieszkamy obecnie ve Francji.Pracovaliśmy przy zbiorach tytoniu i mamy duże dośviadczenie.

 46. Witam . Malzenstwo lat 22 i 26 i Para lat 22 i 21.podejmnie pracy. Mamy doswiadczenie ty w branzy miesnej az 1.5 roku oraz w okresie letnim na sezonie w zakladzie przetwórstwie owocow i warzyw FRUKTUS.szybko sie uczymy. Posiadamy wlasny samochód komunikatywny angielski. pochodzimy z wojewodztwa śląskiego,

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
  tel 518274585
  dyspocyzyjni od zaraz

 47. Witam,jestem zainteresowany oferta pracy przy zbiorach badz innej pracy mam 20lat ,chętny do pracy,mam doswiadczenie w pracy fizycznej.
  kurs na wózki widłowe
  j.angielski podstawowy
  j.niemiecki podstawowy
  kurs na wózki widłowe
  ksiażeczka sanepidowska
  kontak 516438132

 48. ciezka praca fizyczna nie jest mi obca bo pracowalem w te lato caly czas przy takiej w Polsce , nie znam moze francuskiego ale podszkolic zawsze sie mozna kupujac rozmowki moj mial lennox@amorki.pl

 49. Marcin Kudła na 29 sierpnia 2012 @ 12:46

  Witam jestem zainteresowany państwa propozycja tydzień temu wrzuciłem z Holandii wiec tym czasowo jestem bezrobotny mam 20 lat jestem ambitny i zawsze daje z siebie najwięcej ile mogę w pracy . w Holandii pracowałem przy pakowaniu owoców i warzyw hermetycznie a tagrze na szklarniach przy likwidacji pozostałości po Gerberach Proszę o kontakt 661720009

 50. Pawel i Ania na 2 września 2012 @ 09:02

  Para chętnie podejmie praceprzy zbiorach posiadamy zagraniczne dośwadczenie w tego tymu pracach 501185351

 51. jestem osobą zainteresowana oferta pracy prosze o kontakt 693754063
  j.niemiecki – dobry w mowie i piśmie
  j.angielski- komunikatywny
  j.niderlandzki- podstawa
  +kurs na wózki widłowe
  doswiadczenie;
  24.09-12.12.2012 praca w holandii produkcja/rozbiórki szklarni

 52. Magda20ino na 24 lutego 2013 @ 16:26

  Witam!
  Mam 21lat i doświadczenie przy zbiorach owoców, warzyw i pracy w gospodarstwie rolnym. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym .Jestem osobą pracowitą i dyspozycyjną. Proszę o kontakt 726045850. Pozdrawiam serdecznie.

 53. Witamy,Paweł 19 i Tomek 21 lat ,jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
  Młodzi,ambitni i pracowici, którym ciężka praca fizyczna nie sprawia problemu.
  Znajomość j.angielskiego komunikatywna
  Mieliśmy styczność przy zbiorach w Polsce.

  Bardzo zależy nam na dobrej legalnej pracy i szybkiej odpowiedzi :)

  Kontakt tel.500-556-148
  em. pawel.ledzinski94@gmail.com

 54. Bonjour.
  Witam.
  Miałem już kilkakrotnie okazję pracować we Francji w różnych regionach tj. Paryż, Nancy, Nantes,Dijon..
  Wraz z Anią posiadamy własny transport.
  Zdaję sobie sprawę,że ogłoszenie już wygasło – jednakże ze względu na lokalizację zdecydowałem się aplikować na rekrutację tej oferty pracy.
  Kontakt : Robert 0048/886703124
  Pozdrawiam.

 55. Gracjan636 na 15 lipca 2013 @ 12:25

  Witam mam na imnie Gracjan i jestem bardzo zainteresowany tom ofertom pracy moge zaconc praczowac od zaraz mam doswiatczenie oto w tei dziedzinie pracowale przy zbjorach truskawek znam bardzo dobrze jezyk Angielski prosze dzwonic 519162596 lub na maila majewski636@gmail.com dziekuje pozdrawiam

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.