Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

6,19 GBP godzina €

Wielka Brytania praca sezonowa w rolnictwie zbiory warzyw i owoców

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Wielka Brytania
  • Lista: 23 października 2013 20:07

Poszukiwany pracownik sezonowy od stycznia 2014. Fizyczna praca w Wielkiej Brytanii na farmie przy uprawie i zbiorach warzyw i owoców bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy w rolnictwie

Płaca: do uzgodnienia

Miejsce: Wielka Brytania

Nie wymagamy posiadania doświadczenia ani znajomości języka!

Opis stanowiska:

  • Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za wykonywanie wszelkich prac związanych z pielęgnacją, uprawą i zbiorem owoców i warzyw.
  • Do zadań mogą należeć również inne czynności zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy wytrzymałości do końca kontraktu, oraz posiadania dobrej sprawności fizycznej.

Oferujemy:

  • Pracę minimum na 3 miesiące
  • zarobki ok 4000 zł do 5500 zł / miesięczny (brutto).
  • możliwość zapłacenia w ratach z koszty wyjazdy

Aplikacja:
Poprzez: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-sezonowy-wielka-brytania,oferta,3140171

ID Ogłoszenia: 3435263c0118aa50

Linki Sponsorowane

14 Odpowiedzi na “Wielka Brytania praca sezonowa w rolnictwie zbiory warzyw i owoców”

  1. Witam
    jestem bardzo zainteresowanym tą pracą
    Ukończyłem Technikum Ogrodnicze w Warszawie przy ul Bełskiej 1/3
    Pracowałem w zawodzie w firmie ogrodniczej
    nie boje się ciężkiej pracy
    jestem dokładnym sumiennym pracownikiem
    proszę o kontakt
    tel. 514407854
    e-mail piotrdominiak33@gmial.com

  2. Witam,jestem bardzo zainteresowany pracą. Pracowałem już przy zbiorach owoców i w Polsce i ostatnio w Holandii na gruszkach i jabłkach. Wcześniej w polsce pracowałem przy zbiorach truskawek,ziemniaków, pomidorów,winogrona. Posiadam wyrobiony Sofinumber. Posiadam doświadczenie jak obchodzić się z owocem . Zależy mi bardzo na pracy. Dodam że nie mam żadnych problemow z sprawnością fizyczną , nie choruje.Jestem dyspozycyjny, silny, kreatywny, miły, potrafie nawiązać dobry kontakt w pracy w grupie. Jestem młodym mężczyzną w wieku 20 lat przykładającym się do swoich obowiązków.

    Pozdrawiam serdecznie
    Sebastian Bąbol

    P.S
    Czekam na odpowiedź. email: sebastian.str9@gmail.com tel: 513 – 156 – 437

  3. Witam jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt
    Telefon: +48 509 637 214
    E-mail:bulicz19@gmail.com

  4. Witam jestem zainteresowany ta praca i wyrazam chec wyjazdu prosze o kontakt 516718167 z gory dziekuje:)

  5. Wraz z kolegą jestem zainteresowany
    pracą.
    OD ZARAZ
    KON:661473974

  6. Witam, jestem zainteresowany pracą nawet od zaraz.
    Spełniam wszystkie wymagania.
    Proszę o kontakt :
    Telefon: +48 517 672 034
    E-mail: kapral112@buziaczek.pl

  7. Witam jestem zainteresowana oferta pracy. Prosze o kontakt warcholanna@o2.pl

  8. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Spełniam wszystkie wymagania. Mój nr: 723-036-221

  9. Witam jestem zainteresowany praca nie boje sie ciezkich warunkow pracy spelniam wszystkie wymagania prosze o kontakt 723 076 657 artjur100@interia.pl

  10. Witam! Wraz z mężem jesteśmy bardzo zainteresowani tą prac. Posiadamy doświadczenie ze zbiorami owoców i warzyw. Zależy nam bardzo na tej pracy. Dodam, że nie mamy żadnych problemów ze sprawnością fizyczną. Jesteśmy dyspozycyjni i czekamy na odpowiedź. 692696126

  11. Witam.
    Jesteśmy młodym małżeństwem, któremu bardzo zależy na pracy.
    Jesteśmy pełnoletni, Damian wiek – 22 lata, Magda – wiek 21. Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą. Jesteśmy pracowici, kreatywni, uczciwi, zdyscyplinowani, potrafimy pracować w zespole oraz indywidualnie, chętnie zdobywamy nowe umiejętności. Obydwoje dysponujemy prawem jazdy kat. B. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni i pracowaliśmy już za granicą przy zbiorach . Bardzo prosimy o odpowiedź… tel.510572209 email: duda99@wp.pl
    Z góry serdecznie dziękujemy…

    Pozdrawiam
    Damian i Magdalena

  12. Dzien dobry. Wraz z dwoma
    kuzynami jestesmy
    zainteresowani Panstwa ofertą
    pracy. Pracowalismy przy
    zbiorach truskawek,porzeczek
    oraz winogron. Nie boimy sie
    ciężkiej pracy i mamy ogromny
    zapal. Bardzo prosimy o kontakt. Pod adresem email czesiek1667@wp.pl lub pod numerem +48661919957 Oczekuje na Państwa odpowiedź . Pozdrawiam . Wiesław Milewski .

  13. Dzien dobry, razem z kilkoma zaznajomymi jesteśmy zainteresowani praca przy zbiorach. Proszę o kontakt: joannawuuu@gmail.com

  14. Witam, mam 27lat jestem zainteresowany oferta. Andrzej_777@interia.eu pozdrawiam :)

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.