Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

na akord €

Zbiory jabłek w sadzie Crawley praca w Anglii od zaraz bez języka dla studentów

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Crawley
  • Lista: 21 lipca 2014 00:41

Pilnie poszukujemy pracowników do sadu z Crawley. Praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka angielskiego przy zbiorach jabłek. Oferta dla studentów.

Stanowisko: Zbieracz jabłek

Miejsce zatrudnienia: Crawley

Zarobki: pracodawca płaci 0,80 GBP za 1 kg owoców

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie w sadzie z jabłkami.
  • Pracownik będzie miał za zadanie zrywać jabłka ręcznie, korzystając z chwytaka na wyższych partiach drzew jak również z pomocą drabiny.
  • Owoce które spadły na ziemię i dalej są w dobrym stanie również należy zebrać.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • obowiązkowość, samozaparcie
  • zdyscyplinowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • szybkie tempo pracy
  • mile widziane aplikacje od osób z doświadczeniem w zbiorach

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy dla Polaków bez znajomości języka angielskiego
  • dobre zarobki akordowe
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego na adres:

  • jobs4u@englandmail.com z dopiskiem: „zbiory jabłek Crwaley″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-przy-zbiorach-jablek-dla-studentow-crawley/

ID Ogłoszenia: 9353c9974353194

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.