7 euro/h brutto  €

Zbiory szparagów 2015 oferta sezonowej pracy w Niemczech Fellbach

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Fellbach
  • Lista: 6 stycznia 2015 00:30

Dam sezonową pracę w Niemczech na polu przy zbiorach szparagów. Oferta z Fellbach na rok 2015 dla pracowników fizycznych bez doświadczenia. Dla chętnych jest możliwość zbioru jabłek i truskawek w późniejszym terminie. Zatrudnienie od marca dla 100 osób.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Niemcy, Fellbach
Wynagrodzenie: 7 euro/h brutto
Start: od marca 2015
Ilość miejsc: 100

Zadania:
Pracownik będzie zajmować się zbiorem szparagów z pola. Do tego celu użyty zostanie specjalny nóż. Zatrudniony będzie również segregować warzywa i układać je w skrzynkach.

Wymagania:
- umiejętność posługiwania się nożem do szparagów jest mile widziane
- gotowość do wyjazdu za granicę w marcu
- posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku będzie atutem
- zręczność, dokładność, precyzja
- dobre ogólne zdrowie fizyczne i ruchowe
- podstawy języka niemieckiego

Oferujemy:
- satysfakcjonujące stawki godzinowe
- dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
- jeden dzień wolny w tygodniu
- miejsce zamieszkania w kontenerach w cenie 4,50 euro za dzień
- obiady w cenie 5 euro za dobę
- przyjazną atmosferę
- pomoc w razie pytań
- możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila: info@fruechtle.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorze-warzyw-szparagow-fellbach-2015/

ID Ogłoszenia: 66654aa9c2dce0f5

4 Odpowiedzi na “Zbiory szparagów 2015 oferta sezonowej pracy w Niemczech Fellbach”

  1. Witam. Wraz ze swoim partnerem poszukujemy pracy za granica. Jestesmy zainteresowani Państwa oferta pracy posiadamy doswiadczenie oraz gotowosc wyjazdy do pracy od zaraz. Prosimy o kontakt 667049289 Pozdrawiam serdecznie Klekiel Małgorzata

  2. Witam była bym zainteresowana praca z chłopakiem. Pracowaliśmy juz na pracach sezonowych. Byliśmy w Belgii na jakich. Jak ogłoszenie jest aktualne to moi rodzice razem z nami byli by zainteresowani. Prosiła bym o katakt pod numer
    tel 663 635 666 lub
    emalia haldi haldinka@interia.pl.
    i prosiła bym o jak najszybszy katakt.
    Zależy nam na PraCy.

  3. Szczepan Dendura na 16 lutego 2015 @ 12:22

    Witam,jestem zainteresowany oferta,mam doswiadczenie przy zbiorach szparagow z Austrii.Prosze o kontakt pon nr.tel.600 197 053 lub emaila szczepan.dendura@gmai.com
    Prosze okontakt.

  4. annagoldynkamia na 7 marca 2015 @ 23:36

    Jetem zainteresowana pracą z chłopakiem .PRACOWAŁAM w Niemczech przy zbieraniu truskawek ,wiśni i przy warzywach .PROSZĘ O KONTAKT.E-MAIL.annagoldyn@vp.pl i tel. 605281595

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.