Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

9,26 euro za godzinę brutto €

Zbiory szparagów sezonowa praca w Holandii bez znajomości języka Asten

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Asten
  • Lista: 22 kwietnia 2016 20:25

Oferujemy stanowisko sezonowej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie przy zbiorach szparagów w Asten dla Polaków z możliwością zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik zbiorów szparagów.

Miejsce zatrudnienia: Asten, Holandia.

Stawka godzinowa: 9,26 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku:

  • pomoc w uprawie i pielęgnacji szparagów;
  • zbiór szparagów na polu;
  • praca odbywa się w dość szybkim tempie.

Wymagania na stanowisku:

  • komunikatywny język angielski, holenderski lub niemiecki;
  • doświadczenie w pracy przy szparagach;
  • elastyczność godzinowa;
  • sprawność fizyczna;
  • motywacja do pracy;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • zdolność do działania w grupie.

Pracownikom oferujemy:

  • wypłaty w trybie tygodniowym;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • dodatek na wakacje oraz premię za nadgodziny;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • wystawiamy jarografy;
  • rekompensatę zakwaterowania dla osób na stawkach wiekowych;
  • pomoc w formalnościach;
  • stabilne i legalne zatrudnienie.

Dla kandydatów:
Osoby chcące podjąć pracę prosimy o rejestrację na stronie:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-holandii-przy-zbiorze-szparagow-asten/

ID Ogłoszenia: 288571a77ff5000b

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.