Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na pytania, jakie najczęściej dostajemy od Państwa w związku z korzystaniem z naszego portalu ogłoszeniowego.

1. Czemu skasowaliście mój komentarz?

- być może zawierał on wulgaryzmy, nie wnosił nic do dyskusji lub zawierał treści będące atakiem na ogłoszeniodawcę lub innego uczestnika dyskusji

2. Czemu moje ogłoszenie nie zostało zaakceptowane?

- być może zawierało ono rażące błędy ortograficzne, było napisane z „CAPS LOCKIEM”, lub nie starannie

- możliwe, że zostało dodane to samo ogłoszenie kilkukrotnie (duplikaty ogłoszeń nie są publikowane)

3. Co zrobić, żeby moje ogłoszenie zostało zaakceptowane?

- postaraj się napisać je starannie z poszanowaniem ortografii i interpunkcji

- dodaj odpowiedni tytuł adekwatny do ogłoszenia (w tytule powinno znaleźć się jakiej pracy dotyczy ogłoszenie i w jakim kraju).

- jedno zdanie to za mało, napisz w kilku zdaniach jakiej pracy szukasz, gdzie, jakie masz doświadczenie itd.

- dodaj zdjęcie, które pozwoli Ci wyróżnić ofertę – nie musi to być koniecznie zdjęcie osoby, może być to grafika bardziej poglądowa

- pamiętaj żeby odpowiednio otagować swoje ogłoszenie ma to duże znaczenie w działalności portalu (przykłady tagów: szukam pracy, praca w Norwegii, zbiory Norwegia, praca od zaraz, praca wakacyjna)

4. Czy ogłoszenia znajdujące się na portalu są weryfikowane przez administrację?

- Nie mamy takiej możliwości, aby weryfikować ogłoszenia dodawane  na naszym portalu. Ponieważ ogłoszenie może dodać każdy, to w gestii pracownika leży uważanie na podejrzane ogłoszenia. Z naszej strony polecamy zapoznać się z artykułem dotyczącym podejrzanych ofert pracy za granicą.

5. Znalazłem podejrzane ogłoszenie, które wygląda na próbę oszustwa, co mam zrobić?

- jeśli znalazłeś/aś takie ogłoszenie proszę – daj nam znać poprzez formularz kontaktowy, przeanalizujemy je i zdecydujemy co z nim zrobić (usuniemy lub oznakujemy jako ogłoszenie będące potencjalna próbą oszustwa)

6. Jak mogę usunąć swoje konto oraz wszystkie ogłoszenia?

- ponownie prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza, w treści proszę podać swój login oraz email przypisany do konta oraz napisać, że chcą państwo wskazane konto usunąć z naszego serwisu

7. Dodałem ogłoszenie, ale nie chcę żeby już było widoczne na portalu, co mam zrobić?

- zaloguj się na swoje konto, w prawym górnym rogu kliknij zakładkę „Moja tablica”, powinna pojawić się lista dodanych z  tego konta ogłoszeń. Przy każdym ogłoszeniu znajduje się ikonka pauzy – naciśnij ją – w ten sposób wyświetlanie oferty zostanie wstrzymane.

8. Jak długo czeka się na akceptację ogłoszenia przez moderatora?

- Zwykle trwa to nie dłużej niż 24h, jednak z pewnych przyczyn czas publikacji może się wydłużyć. Jeśli ogłoszenie nie zostało opublikowane w ciągu 72h prawdopodobnie nie spełnia naszych wytycznych jakościowych. Wówczas prosimy o zapoznanie się z regulaminem i ponowne dodanie oferty zgodnie z wytycznymi.

9. Czy moje dane są bezpieczne?

- nie udostępniamy nikomu żadnych danych naszych użytkowników, hasła do konta są kodowane (klucz 128 bitowy – md5)

- jedynym zagrożeniem może być upublicznienie danych wrażliwych w komentarzu przez samego użytkownika

10. Mam inne pytanie, gdzie mogę je zadać?

- Pytanie, na które nie ma powyżej odpowiedzi prosimy wpisywać w komentarzu, lub przesłać je za pomocą formularza kontaktowego

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.