Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

od 8, 40 EUR brutto  €

Aktualna oferta: Belgia praca w rolnictwie przy zbiorach pieczarek od zaraz

  • Kraj: Belgium
  • Miasto: Belgia
  • Lista: 20 listopada 2013 22:00

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Belgii w rolnictwie. Zatrudnienie na farmie dostępne od zaraz przy zbiorze i pielęgnacji pieczarek. Pracodawca wymaga doświadczenia zdobytego w pracy przy zbiorze pieczarek.

Stanowisko: Pracownik do zbioru pieczarek

Miejsce: Belgia

Zarobki: od 8, 40 EUR brutto

Opis stanowiska:

  • Praca na farmie przy zbiorach i pielęgnacji pieczarek

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach pieczarek
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego umożliwiająca przeprowadzenie swobodnej rozmowy
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy
  • możliwość wyjazdu do pracy na 4 miesiące

Oferta:

  • jasne warunki zatrudnienia
  • pracę na holenderskich warunkach- zgodną z
  • opiekę koordynatora projektu na miejscu pracy
  • zamieszkanie- koszt ok 66-75 euro tygodniowo
  • transport z Polski do Belgii,
  • Minimum 38h pracy w tygodniu
  • ubezpieczenie w wysokości ok 19-21 euro tydzień

Aplikacja:
Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17: 0048 (61) 250-4-250 , 0048 (61) 250-4-251

Lub prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: cosmoworker.112028@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-pieczarek-z-doswiadczeniem-id198909.html

ID Ogłoszenia: 148528d0b0b3c0ba

Linki Sponsorowane

2 Odpowiedzi na “Aktualna oferta: Belgia praca w rolnictwie przy zbiorach pieczarek od zaraz”

  1. Witam, jestem zainteresowany pracą w waszej firmie . Jestem osoba nie palącą , nie pijącą . Nie boję się ciężkiej pracy fizycznej. Potrafię mówić komunikatywnie z zrozumieniem w języku Angielskim . Jestem osobą dyspozycyjną
    Jestem gotowy podjąć pracę praktycznie od zaraz ….
    Proszę o kontakt na mój numer telefonu +48 721 167 288
    e-mail : marcin.choluj@vp.pl
    Dziękuję

    Marcin

  2. Witam jestem Daniel I jestem Na pewno zainteresowany ta oferto pracy,pracowalem juz zagranico mam doswiadczenie.srednie wyksztalcenie,dobra organizacja z zespolem i silna motywacja,mam 36lat ijestem zonaty tel.48739510985

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.