Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

6 euro netto / h €

Praca w Holandii przy zbiorze pieczarek od zaraz bez języka

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: --
  • Lista: 19 sierpnia 2013 20:59

Aktualnie dla holenderskiego pracodawcy poszukujemy pracowników z doświadczeniem do zbiorów pieczarek. Praca w Holandii od zaraz bez wymogu znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach pieczarek
Płaca: 6 euro netto / h

Zadania: od osób które zatrudnimy będziemy wymagać zbierania pieczarek

Wymagania:

  • doświadczenie przy zbiorach- koniecznie – minimalnie to 30kg /h
  • gotowość do wyjazdu za granicę
  • chęć do podjęcia pracy
  • rzetelność i pracowitość

UWAGA: znajomość holenderskiego, niemieckiego, angielskiego nie jest konieczna- jednak mile widziana.

Oferta:

  • udostępniamy Państwu możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • lokum wraz z internetem
  • pracę 5-6 dni w tygodniu
  • pensję 6 euro netto /h
  • umowa o pracę

Aplikacja
UWAGA prosimy o aplikację tylko osoby z doświadczeniem.

CV z dopiskiem w tytule maila: zbiór pieczarek Holandia” prosimy przesyłać na adres:krakow@lugera.com
źródło:http://www.praca4u.net/zbior-pieczarek-holandia-id189838.html

ID Ogłoszenia: 20852125b8e2a524

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Praca w Holandii przy zbiorze pieczarek od zaraz bez języka”

  1. Dzien dobry. Wraz z dwoma
    kuzynami jestesmy
    zainteresowani Panstwa ofertą
    pracy. Pracowalismy przy
    zbiorach truskawek,porzeczek
    oraz winogron. Nie boimy sie
    ciężkiej pracy i mamy ogromny
    zapal. Bardzo prosimy o kontakt. Pod adresem email czesiek1667@wp.pl lub pod numerem +48661919957 Oczekuje na Państwa odpowiedź . Pozdrawiam . Wiesław Milewski .

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.