Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

110 NOKa €

Norwegia Praca przy zbiorach truskawek w rolnictwie – wakacje 2013

 • Kraj: Norway
 • Lista: 18 czerwca 2013 17:47
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Norwegia Praca przy zbiorach truskawek w rolnictwie – wakacje 2013

Opis

Szukamy osób – zbieraczy chętnych do pracy w Norwegii przy zbiorach truskawek i innych owoców. Praca fizyczna w rolnictwie w sezonie 2013 na wakacje.

Na okres wakacyjny (koniec czerwca) poszukujemy osob do zbiorow truskawek dla prywatnego rolnika w okolicach Oslo.

Praca wykonywana 8-10 h dziennie od poniedzialku do piatku (w zaleznosci od warunkow pogodowych). Gwarantowane zakwaterowanie, ubezpieczenie, opiekun.

Preferowane grupy osob mlodych dobrze znajacych swoje mozliwosci w pracy.

Znajomosc jezyka obcego norw., ang. , prawo jazdy kat. B – beda dodatkowym atutem przy rekrutacji.

Mozliwosc uzyskania stalej pracy zwiazanej z przetwarzaniem owocow w gospodarce w pozniejszym terminie.

Praca dla osob od 18 roku zycia bez nalogow z motywacja do pracy.

[ogłoszenie jest próbą oszustwa]

W celu aplikacji prosze przeslac na adres worknorwey@interia.eu krotka informacje o swojej grupie lub osobie: wiek, region zamieszkania, ilosc osob, doswiadczenie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Uwaga od administracji:

Dostaliśmy informację od Pana Szymona naszego użytkownika, iż ogłoszenie jest próbą wyłudzenia. Poniżej treść wiadomości:

Autor ogłoszenia żąda depozytu (ok 2000zł) od osób które są chętne do wyjazdu. Do tego jego numer telefonu ma Hiszpański numer kierunkowy.

     

ID Ogłoszenia: 52451c081ce11486

Linki Sponsorowane

20 Odpowiedzi na “Norwegia Praca przy zbiorach truskawek w rolnictwie – wakacje 2013”

 1. Witam, nazywam się Bogdan, mam 18 lat. Aktualnie z powodzeniem kończę klasę 2 LO. Zainteresowała mnie Państwa oferta. Praca przy zbiorach nie jest mi obca. Od trzech lat wstecz podejmowałem się prac sezonowych, mam doświadczenie przy zbiorach truskawek, wiśni i śliwek. Zbierałem też jagody, choć to już na użytek własny, domowy. W poprzednim roku pracowałem jako pomoc na kuchni w restauracji i choć może wydawać to się lekka praca, to tylko pozory. Tak więc znam trudy ciężkiej pracy, ale nie boję się ich podejmować.

  Przy zbiorach pracowałem dziennie około 12 godzin w różnych warunkach atmosferycznych, dlatego wiem, że czasami nie jest łatwo.
  Jestem sumienny i cenię sobie dokładność.

  Bardzo zależy mi na tej pracy, bo powoli zaczynam myśleć o studiach i chcę odłożyć choć trochę pieniędzy, żeby za rok było łatwiej.

  Jeżeli chodzi o języki obce to język angielski opanowany mam w stopniu komunikatywnym.

  Tel: 503-451-422.
  E-mail: bogdang2@interia.pl
  Pozdrawiam.

 2. Witam,

  Jesteśmy zorganizowaną grupa studentów zainteresowanych aktualną ofertą. Mamy doświadczenie w tego typu pracy, jesteśmy pracowici, odpowiedzialni i gotowi do pracy w każdych warunkach. Większość z nas posiada prawo jazdy kategorii B. Dobra znajomość języka angielskiego. Proszę o kontakt pod numer: 792015901 lub mailowo: jakub.stanko@wp.pl

 3. pawelgorzedowski na 18 czerwca 2013 @ 18:40

  Witam,
  Piszę do Państwa odnośnie pracy przy zbiorach truskawek. Jestem 23-latkiem, silnym, o dobrej kondycji fizycznej i motywacji. Posiadam doświadczenie przy podobnych typu pracach. Co roku, regularnie od ukończenia 18-stego roku życia wyjeżdżałem do Niemiec do pracy przy zbiorach (ogórki, pomidory, truskawki). Posiadam prawo jazdy kat. B, książeczkę sanepidowską z aktualnymi badaniami epidemiologicznymi . Jestem bardzo zainteresowany podjęciem pracy i proszę uprzejmie o ewentualny kontakt.
  -tel. +48721141350
  -e-mail. pawelgorzedowski@gmail.com
  Pozdrawiam, Paweł Gorzędowski

 4. Witam
  Jesteśmy 7 osobową grupą gotową do podjęcia ciężkiej pracy przy zbiorach owoców. Nasza grupa to 4 kobiety i 3 mężczyzn. Wiek od 18 do 23 lat jedna osoba 43 lata. Większość z nas posiada minimum 3 letnie doświadczenie przy zbiorach sezonowych niektórzy nas przeszło 8- letnie . Wcześniej nasza grupa pracowała już w Niemczech przy zbiorach ogórków gruntowych. Jedna osoba posiada doświadczenie związane ze zbiorem truskawek. Poza tym pochodzimy ze wsi więc ciężka praca jest nam dobrze znana. 4 osoby w stopniu dobrym opanowały język angielski. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą i gotowi do wyjazdu. Prosimy o odpowiedź -numer tel: 695686118 e-mail monika.rygalska@o2.pl Pozdrawiam

 5. witam
  jesteśmy w trójkę(23l.25l. 28l.) w Norwegii i poszukujemy pracy przy zbiorach warzyw i owoców .Braliśmy już udziały w zbiorach. Jesteśmy Młodzi i sprawni fizycznie. Posiadamy prawo jazdy kat. B a także samochód .
  prosimy o kontakt +47 96 72 90 36

 6. witam
  jesteśmy w trójkę(23l.25l. 28l.) w Norwegii i poszukujemy pracy przy zbiorach warzyw i owoców .Braliśmy już udziały w zbiorach. Jesteśmy Młodzi i sprawni fizycznie. Posiadamy prawo jazdy kat. B a także samochód .ZNAJOMOSC JEZYKA ANGIELSKIEGO I PODSTAWOWEGO NORWESKIEGO
  prosimy o kontakt +47 96 72 90 36

 7. DamianBorkowski na 19 czerwca 2013 @ 10:53

  Witam,

  Jestem zainteresowany (19) wraz z dziewczyną (18) aktualną ofertą.
  Mamy roczne doświadczenie w tego typu pracach, szybko się uczymy, odpowiedzialni, pracowici oraz gotowi do pracy od zaraz.
  Prawo jazdy akt. B od lipca.
  Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  Proszę o kontakt pod numerem: 510-083-342
  lub mailowo: dambor94@wp.pl

 8. basias1991 na 19 czerwca 2013 @ 13:18

  Witam
  Piszę w związku z ogłoszeniem. Wraz z koleżanką chciałyśmy aplikować do pracy. Jesteśmy studentkami, obie znamy język angielski na poziomie wyższym, posiadamy prawo-jazdy kategorii B. Jesteśmy dorosłe (22 lata) i gotowe do pracy. Koleżanka dodatkowo posiada doświadczenie w zbiorach truskawek w Norwegii właśnie. Wysłałam wcześniej na wskazany adres wiadomość e-mail.
  Prosimy o kontakt: +48511109019
  e-mail baska91@interia.eu

  Pozdrawiamy

 9. Witam,wraz ze znajomymi (4 osoby) jesteśmy zainteresowani praca z Państwa oferty.Wszyscy mamy ukonczone 20 lat.Dwoje z nas pracowalo juz przy zbiorach winogron takze mamy doswiadczenie w kierunku zbioru owoców.Jestesmy pracowici,zorganizowani i sumienni,posiadamy prawo jazdy kat.B oraz komunikatywnie posługujemy sie jezykiem angielskim.Mieszkamy w województwie podkarpackim.Bardzo prosimy o odpowiedź,jestesmy gotowi do podjecia pracy od zaraz.
  Nr telefonu kontaktowego: 669367805.
  Pozdrawiam.

 10. Witam serdecznie.
  Jesteśmy trzyosobową grupą studentów szukających pracy . Mamy po 22 lata.
  Bardzo chcemy podjąć się oferowanej przez Waszą agencję pracy w Niemczech. Jesteśmy wysportowani, ambitni i odpowiedzialni, a co najważniejsze odpowiednio zdeterminowani. Ciężka praca fizyczna nie stanowi dla nas problemów. Każdy z nas jest w posiadaniu prawa jazdy kat. B oraz komunikuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.
  Prosimy o pozytywne rozpatrzenie prośby.
  Kontakt: 512-107-951, 798-822-234, 798-456-670
  bądź email: bartekk214@gmail.com, rzemykk44@wp.pl, mesteken@gmail.com

  z poważaniem
  Bartosz, Przemek i Mateusz

 11. Witam. Jesteśmy trzyosobową grupą przyjaciół z okolic Łodzi. Jesteśmy tegorocznymi maturzystami, potrzebujemy pieniędzy na studia. We wcześniejszych latach pracowaliśmy przy zbiorach truskawek i malin, na budowie, na magazynie, w wulkanizacji, zatem ciężka praca nie jest nam obca. Możliwość przyjazdu własnym samochodem. Każdy posiada prawo jazdy kat. B oraz dodatkowo A. Znamy język angielski w stopniu dobrym. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Prosimy o kontakt.

 12. Bardzo chętnie podejmę się tej pracy. Jestem mgr inz biotechnologii oraz studentem IV roku biologii sądowej. Jestem rzetelnym i wsyportowanym facetem (biegam maratony). Niezmiernie potrzebuję tej pracy, gdyż pozwoli mi spelnic marzenie – podroz koleja transyberyjska. Posluguje sie jezykiem ang w stopniu komunikatywnym i posiadam prawo jazdy kat B. Mam doświadczenie w pracy sezonowej. 2 miesiace pracowalem w osrodku wypoczynkowym. Bylem na zbiorach owoców w niemczech a takze pracowalem na budowie,
  Pozdrawiam
  Kontakt: 693498887

 13. Witamy
  W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, chcielibyśmy zgłosić własną kandydaturę na to stanowisko pracy. Jesteśmy małżeństwem (35 i 37 lat). Jesteśmy z rejonu Warmii i Mazur. Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Prawo jazdy kat. B. Tego typu praca nie jest nam obca. Jesteśmy bardzo zmotywowani i odpowiedzialni. Prosimy o kontakt pod numerem 501705057 Lub na mail: izan77@wp.pl

 14. witam
  jestem zainteresowany tą ofertą . muj numer kontaktowy 788-359-965

 15. izunia 30061994 na 21 czerwca 2013 @ 15:18

  Witam
  Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą mam 19lat chłopak 23lata mamy doświadczenie przy zbiorach owoców na terenie Polski mamy znajomość języka Angielskiego w stopniu komunikatywnym prosimy o kontakt pod numer +48665707711 lub na e-mail kilof90.90@o2.pl

 16. Witam wraz z 3 kolegami poszukujemy pracy przy zbiorach od zaraz. Mamy doświadczenie . Jesteśmy pełnoletni znamy j.ang na poziomie średnio zaawansowanym . Każdy z nas posiada prawo jazdy kat B. Jesteśmy uczciwi. Nie sprawiamy nie potrzebnych problemów. Pracę podejmiemy od zaraz. Proszę o odp . Serdecznie pozdrawiam.
  kontakt: kubabak94@gmail.com
  tel; 691-636-295

 17. Grupa 2 młodych mężczyzn 19-21 lat, chętni i gotowi do ciężkiej pracy, silni i sprawni fizycznie. Warunki pogodowe i ciężka praca nie jest nam straszna. Znamy język angielski oraz posiadamy oboje prawo jazdy kat.b. Bez nagłogów .

  kontakt.
  e-mail: mateusz.czulak@wp.pl
  tel. 500-007-987

 18. marcin18ex na 23 czerwca 2013 @ 10:44

  Witam. Mam na imię Marcin, student Politechniki Krakowskiek. Znam język angielski na poziomie zaawansowanym, niemiecki komunikatywnym. Posiadam prawo jazdy kategorii B. Mam pewne doswiadczenei w tego typu pracach: rok temu pracowalem w szkarni: sadzenie, zbieranie ogórków, pomidorów, dwa lata temu zbieranie truskawek i malin, również praca na budowie. Jestem pracowity i uczciwy. Sumiennie i solidnie wykonuję powierzone mi prace. Interesuje mnie wyjazd : lipiec- sierpień włącznie . Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury.
  Mój nr tel: 518082476
  email: marcin18ex@vp.pl

 19. Witam,

  Wraz ze znajomymi zgłaszamy chęć do podjęcia pracy. Jesteśmy studentami w wieku 20-21 lat (dwie pary). Ze względu na studia chcemy podjąć pracę od zaraz i wykonywać ją do początku lub połowy sierpnia. Mamy za sobą doświadczenie pracy sezonowej, głównie w budownictwie. Jesteśmy świadomi, że praca będzie od nas wymagać dużego wysiłku fizycznego i zaangażowania. Każdy z nas potrafi biegle porozumiewać się językiem angielskim oraz posiada prawo jazdy kat. B. Z góry dziękuję za rozpatrzenie naszego zgłoszenia.

  telefon kontaktowy: 515 900 319
  e-mail: m.lipski@onet.eu

 20. Witam!! Mam 23 lata i jestem studentem Politechniki Wrocławskiej. Mieszkam w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie). Jestem zainteresowany pracą od początku lipca do końca września. Praca w trybie 8-12 godzin dziennie nie będzie stanowić dla mnie problemu. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, języka niemieckiego w stopniu podstawowym. Posiadam ponadto prawo jazdy kat. B.
  adres e-mail – tomek.dziubala@gmail.com
  Serdecznie pozdrawiam!!

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

 • Dodane przez: aworker
 • Użytkownik od: 18 czerwca 2013

Inne ogłoszenia użytkownika: aworker

 • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez aworker »