Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

9 euro/h €

Oferta pracy w Holandii przy zbiorach jabłek

 • Kraj: Netherlands
 • Miasto: Venlo
 • Lista: 12 lipca 2012 00:18
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferta pracy w Holandii przy zbiorach jabłek

Opis

Dla naszego klienta z miasta Venlo (Holandia) poszukujemy pracowników do pracy przy zbiorach jabłek w Holandii.

Praca jest dosyć prosta, jednak fizycznie wyczerpująca. Polega na zrywaniu owoców i pakowaniu zbioru do skrzynek. Praca bez znajomości języka, ale umiejętność mówienia po Niemiecku lub Angielsku będzie atutem.

Praca jest całkowicie legalna, odprowadzany jest podatek, dlatego niezbędne będzie wyrobienie numeru SOFI dla pracownika. Pomagamy z jego wyrobieniem.

Dla pracowników będzie zapewnione zakwaterowanie w pobliżu sadu, w którym będą zabierane jabłka. Zakwaterowanie jest bezpłatne. Należy obowiązkowo wykupić ubezpieczanie NW – koszt 20 euro miesięcznie.

Praca od sierpnia do końca września ewentualnie początek października (zależnie od dojrzewania owoców).

Nr. ref.: zba/nl/007/2012

Jesteśmy uczciwą Agencją Pracy zrzeszoną w Europejskich Służbach Zatrudnienia (EURES) oraz Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji (REC). Mamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy za granicą. Naszą specjalnością są oferty pracy sezonowej za granicą – głównie zbiory owoców i warzyw.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego na niniejszej stronie (zakładka „kontakt” obok mapki po prawej stronie). W treści prosimy napisać: swoje imię/imiona, swój wiek, doświadczenie w pracy przy zbiorach, województwo oraz znajomości języków.

Z uwagi na poufność Państwa danych uprzejmie informujemy, że przy zgłaszaniu swojej aplikacji nie muszą Państwo podawać dokładnych danych adresowych ani personalnych. Wszelkie niezbędne dane do podpisania umowy uzupełnimy jeśli Państwa kandydatura zostanie zakwalifikowana w procesie rekrutacji.

Z uwagi na duże zainteresowania ofertami zastrzegamy sobie możliwość, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi pracownikami, których zgłoszenia będą najlepiej pasować do profilu poszukiwanego przez nas pracownika. Nie mamy w zwyczaju wysyłać odpowiedzi odmownych.

Pouczenie:
Agencja zatrudnienia nie może pobierać od osób, dla których poszukuje pracy zarobkowej, opłat innych niż z tytułu: dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich i tłumaczenia dokumentów.

     

ID Ogłoszenia: 5064ffe14a72be2c

Linki Sponsorowane

148 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Holandii przy zbiorach jabłek”

 1. Witam jestem zainteresowany oferta pracy tel 667852341

  • Monika i Łukasz na 12 lipca 2012 @ 11:40

   Monika(19), Łukasz(19), szukamy pracy za granicą. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B, dobrze posługujemy sie językiem angieslkim, mamy doświadczenie przy zbiorach jablek w Polsce. Jesteśmy młodzi, chętni do pracy. Proszę o kontakt na numer 515487443.

  • Ewa i Łukasz na 7 sierpnia 2012 @ 11:14

   Witam!
   Wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy za granicą. Jesteśmy po ukończonych studiach magisterskich. Wiek 23 lata. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek oraz malin w Niemczech. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, chętni do pracy. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa podlaskiego. Znajomość j. angielskiego oraz rosyjskiego.
   Gotowi do wyjazdu w każdej chwili

   Kontakt 503 952 550 oraz email chooda174@wp.pl

 2. Piotr I Ewa na 12 lipca 2012 @ 09:34

  Dzień dobry
  Nr. ref.: zba/nl/007/2012
  Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Posiadamy niezbędne doświadczenie(zbiory owoców oraz warzyw w latach wcześniejszych) z zakresu pracy sezonowej oraz motywację do pracy dodatkowo posługujemy sie językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym oraz angielskim w stopniu podstawowym.
  W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji pod numerem tel.: 721594846
  lub mail: piotrpolak04@wp.pl

 3. Vittorio na 12 lipca 2012 @ 10:16

  Szanowni Państwo!

  Razem z przyjaciółmi jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jest nas czterech: Piotr Chełmiński, Łukasz Ujma, Michelle-Angelo Weber i ja – Vittorio-Angelo Weber. Znamy się od czasów licealnych i choć studiujemy w różnych miastach, stanowimy zgraną paczkę. Nie boimy się ciężkiej pracy, byliśmy już zatrudnieni jako robotnicy fizyczni przy remontowaniu hali (burzyliśmy ściany, kuliśmy podłogi, wywoziliśmy gruz, tynkowaliśmy i malowaliśmy pomieszczenia – nic nam nie straszne). Obiecujemy wykonywać ją z dokładnością i uczciwością. Oprócz tego wszyscy jesteśmy zdrowi i posiadamy duży zapał do pracy, z której zarobek pozwoli nam utrzymać się na studiach. Poniżej zamieszczam krótki opis każdego z nas.

  Piotr Chełmiński – 22 lata, student geologii i górnictwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego (certyfikat)
  Łukasz Ujma – 22 lata, student informatyki na Politechnice Częstochowskiej, dobra znajomość języka angielskiego, tak zwana złota rączka, zna się na wielu pracach budowlanych i technicznych, świetnie prowadzi samochód
  Michelle-Angelo Weber – mój dwudziestoletni brat, uczy się w szkole policealnej informatyki, dobrze zna język angielski
  Vittorio-Angelo Weber – 22 lata, przez dwa lata studiowałem ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim, którą ostatnio postanowiłem porzucić dla biologii – mojej prawdziwej pasji, bardzo dobrze znam język angielski (certyfikat British School), dobrze język włoski
  Wszyscy jesteśmy z Częstochowy z wojwództwa Śląskiego
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od zaraz do końca września. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, bardzo prosimy o kontakt na ten mail lub telefonicznie: 509871159 – Vittorio-Angelo Weber vittorio11angelo@gmail.com
  508380090 – Piotr Chełmicki.
  lathifer.svu@gmail.com
  Z niecierpliwością czekamy na Państwa odpowiedź.

  Z wyrazami szacunku
  Vittorio-Angelo Weber

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osob

 4. Witam,
  mam na imię Sylwia i mam 23 lata wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane waszą oferta pracy. Ja posiadam już doświadczenie przy zbiorach truskawek. Znamy język angielski w stopniu podstawowym.Posiadam również wyrobiony numer Sofi.
  Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

 5. Czarek i Ewelina na 12 lipca 2012 @ 11:57

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

 6. Jakub i Justyna na 12 lipca 2012 @ 12:45

  Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani praca przy zbiorach. Jestesmy para ,mamy po 22 lata. Jesteśmy z woj. podkarpackiego , Znamy jezyki angielski i niemiecki w stopniu komunikatywnym , mamy doswiadczenie w podobnej pracy . Jestesmy gotowi wyjechac od zaraz . Pozdrawiam kontakt; 696 718 726

 7. Jestem zainteresowana. Nr. tel.794347108

 8. Witam.Mam na imię Tomek mam 25 lat Jestem zainteresowany Państwa ofertą.Posiadam prawo jazdy kat b angielski w stopniu podstawowym.

 9. Ja 19 lat dobra znajomość języka niemieckiego podstawowa rosyjskiego i angielskiego. On 24 lata komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego i podstawowa niemieckiego. Doświadczenie średnie w podobej pracy.

 10. Magda90lena+3 na 12 lipca 2012 @ 15:44

  Witam,
  wraz z 3 koleżankami jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą. Jesteśmy młode, pracowiet i silne, mamy 22-23 lat. Znamy język niemiecki i angielski w stopniu komunikatywnym. Jestesmy gotowe wyjechać od zaraz. Kontakt 600288626

 11. Cztery osoby od zaraz na 12 lipca 2012 @ 16:02

  Witam serdecznie.

  Jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z moimi znajomymi (Dariusz, Daniel, Karol).
  Jesteśmy zgraną paczką i mamy doświadczenie w pracy za granicą (pierwsza trójka była wspólnie na zbiorach borówek amerykańskich w Niemczech oraz w pracy na budowie w Szwecji, Karol Zając pracował za granicą w Anglii w pizzerii).
  Posługujemy się biegle językiem angielskim i dobrze radzimy sobie w pracy, która wymaga doskonałej kondycji fizycznej.
  Jeżeli będą Państwo zainteresowani naszymi osobami, chętnie również prześlemy CV na wskazanego przez Państwa maila.

  Z wyrazami szacunku,
  Damian

 12. Tomasz25 na 12 lipca 2012 @ 16:35

  Witam.Mam na imię Tomek mam 25 lat.Jestem zainteresowany Państwa ofertą.Posiadam doświadczenie w pracach fizycznych ,angielski w stopniu podstawowym ,prawo jazdy kat b
  kontakt 514-472-770

 13. miszorek133 na 12 lipca 2012 @ 17:06

  Witamy
  Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą.
  Jesteśmy parą (24 i 26 lat) odpowiedzialnych i dobrze zorganizowanych ludzi gotowych do pracy przy zbiorach. Pochodzimy ze wsi, gdzie prace tego typu są znane, więc nie boimy się żadnych niespodzianek. Ponadto pracowaliśmy na zbiorach w Polsce.
  Jesteśmy dyspozycyjni od początku sierpnia, obydwoje posiadamy prawo jazdy kat. B. Chłopak posiada VCA oraz nr. Sofi . Język angielski na poziomie wystarczającym do porozumienia A1 i B1. Prosimy o kontakt.
  Z poważaniem
  K&D

 14. krzysztof na 12 lipca 2012 @ 19:23

  Witam,
  ja i mój kolega 19 i 20 tat jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Mamy oboje doświadczenie przy zbiorach posiadamy sofi nr, i j. angielski w stopniu komunikatywnym, prawo jazdy, PODEJMIEMY każdą pracę od zaraz.Obecnie przebywamy w Holandii.
  Kontakt:31685780080
  Krzysztof

 15. Dzień dobry, wraz z siostrą gotowe jesteśmy podjąć pracę w wyznaczonym przez Państwa terminie. Mamy 23 i 24 lata. Znamy j. angielski i j. niemiecki w stopniu komunikatywnym. Mamy doswiadczenie w podobnej pracy przy truskawkach. Bardzo prosimy o kontakt na podanego e-maila.

 16. Weronika na 13 lipca 2012 @ 09:22

  Dzień dobry, wraz z jeszcze jedną osobą zainteresowane jesteśmy podaną ofertą pracy. szczerze, to bardzo nam na niej zależy. Mamy doswiadczenie. Jestesmy osobami rzetelnymi i wiemy co to ciężka praca. Prosimy o kontakt.

 17. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Mam 22 lata, pracowałam już w Holandii, i również posiadam nr sofi. Mam prawo jazdy i znam język w stopniu komunikatywnym. Moj nr : 725446906

 18. Witam, jestem zainteresowana powyższą ofertą. Mam 23 lata. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz podstawowa znajomość angielskiego. Nr. kom. 781050739. Pozdrawiam.

 19. Ewelina i Marcin na 13 lipca 2012 @ 12:43

  Nr. ref.:zba/nl/007/2012
  Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.Jesteśmy osobami uczciwymi, rzetelnymi i pracowitymi, mamy po 28 lat. Pochodzimy z województwa warmińsko-mazurskiego, władamy językiem niemieckim w stopniu podstawowym. Prosimy o kontakt: email evelina.b@onet.pl

 20. Wyjazd na winobranie 2012 na 13 lipca 2012 @ 12:48

  Witam, jesteśmy parą zainteresowaną powyższą ofertą pracy przy zbiorach winogrona. Jesteśmy studentami (Karolina i Szymon, lat 24) o bardzo dobrej kondycji fizycznej. Mamy doświadczenie przy zbiorach wiśni na terenie Niemiec w 2008, 2009 i 2010. Jesteśmy pracowici, punktualni i ambitni. Pełni energii i przyjaźnie nastawieni do pracy. Znamy j. angielski i podstawy norweskiego. Proszę o kontakt e-mailowy: wredniaaaczek@interia.pl lub telefoniczny: 796-88-01-01 Z chęcią prześlemy nasze CV.

 21. Arek , Patrycja na 13 lipca 2012 @ 13:03

  Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Jesteśmy młodzi ja mam 18 a dziewczyna 19 i chcielibyśmy dowiedziec się coś więcej o tej pracy . PARA

  Curriculum Vitae
  Arek Szymocha
  Kamieniec Ząbkowicki
  57-230 Kamieniec Ząbkowicki
  Tel: 724 175 796
  Wykształcenie:
  2009-2011 Gimnazjum Publiczne w Kamieńcu Ząbkowickim
  2011-2013 Zasadnicza szkoła zawodowa o profilu mechanik
  Pojazdów samochodowych ( szkoła w trakcie)
  Doświadczenie zawodowe:
  Od września 2011 do czerwca 2012 Praca na warsztatach szkolnych
  • Spawanie metodą MIG MAG ( robie kurs spawacza metodą MAG )
  • Toczenie
  • Frezowanie
  • Naprawianie samochodów
  Umiejętności:
  Języki obce: Język angielski ( podstawy )
  Komputer: Znajomość z programem ( Microsoft Word , Ofice , Power Point )
  Dobra znajomość z Internetem
  Zainteresowania:
  Gry zespołowe , jazda na rowerze , wycieczki , muzyka , sport , siłownia, ciekawostki związane z motoryzacją i nie tylko , majsterkowanie.
  O sobie :
  Jestem osobą młodą ambitną rozwojową i chętną do pracy. Uważam, iż warto podkreślić, że chętnie podejmuję nowe wyzwania oraz łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, co zazwyczaj pozwala na szybkie zaakceptowanie mnie przez grupę pozostałych pracowników i korzystnie wpływa na współpracę.

  Curriculum Vitae

  Patrycja Broś
  Budzów 13
  57-200 Ząbkowice Śląskie
  Tel; 724995877

  Wykształcenie:
  2009-2011 Zasadnicza Szkoła Zawodowa o profilu sprzedawca
  Doświadczenie zawodowe:
  Od stycznia 2009 do czerwca 2009 AS Dyskont meblowy Słowiak i spółka
  57-200 Ząbkowice Śląskie ul. Handlowa 1

  Od sierpnia 2010 do czerwca 2011 Sklep i serwis AGD
  57-200 Ząbkowice Śląskie ul.kwiatowa1
  Umiejętności:
  Języki obce: Język angielski ( podstawy )
  Komputer: Znajomość z programem ( Microsoft Word )
  Dobra znajomość z Internetem
  Zainteresowania:
  Gry zespołowe , jazda na rowerze , wycieczki , muzyka , sport

  O sobie :
  Jestem osobą młodą ambitną rozwojową i chętną do pracy. Uważam, iż warto podkreślić, że chętnie podejmuję nowe wyzwania oraz łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, co zazwyczaj pozwala na szybkie zaakceptowanie mnie przez grupę pozostałych pracowników i korzystnie wpływa na współpracę. Posiadam Prawo jazdy kat. B.
  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

 22. Oferta pracy w Holandii przy zbiorach jabłek na 14 lipca 2012 @ 06:14

  Witam
  Jestem zainteresowany ofertą pracy.
  Krzysztof
  695980614

 23. Witam
  Jestem zainteresowany ofertą pracy.
  Krzysztof
  695980614

 24. Poszukuje pracy wraz z corka przy zbiorach jablek pracowalam przy zbiorach juz okolo 4 lat na terenie Holandi.prosze o kontakt pod adres Email

 25. ewelinaw18 na 14 lipca 2012 @ 12:24

  Ewelina Węgrzyn
  Ul. Armii Krajowej 24/3
  45-071 Opole
  Tel. 512 774 596
  e-mail: ewunia2702@wp.pl
  WYKSZTAŁCENIE:
  1. 2005 do 2012: Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu, kierunek Pedagogika, specjalność Resocjalizacja, studia licencjackie, ukończone w kwietniu 2012r..
  2. 2003 do 2005: IV Liceum Ogólnokształcące im. K. Gzowskiego w Opolu.
  3. 2001 do 2003: Publiczne Gimnazjum w Turawie.
  4. 1998 do 2001: Szkoła Podstawowa w Turawie.
  5. 1995 do 1998: Szkoła Podstawowa w Kotorzu Małym.
  DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
  18. 11 2011- nadal: MetLife Amplico w Opolu jako agent ubezpieczeniowy.
  01.09.2011- 31.10.2011- Call Center Inter Galactica jako telemarketer.
  01.03.2011-30.06 2011- opieka nad 7 letnią dziewczynką w Niemczech
  07.06.2010- 10.06.2011- MC Doit praca szklarnia sadzenie kwiatów, układanie bukietów, zbiór warzyw, zbiór zamówień
  DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI:
  1. Język angielski w stopniu komunikatywnym.
  2. Język francuski w stopniu podstawowym.
  3. Język niemiecki w stopniu podstawowym.
  4. Komunikatywność.
  5. Umiejętność pracy w zespole.
  6. Odporność na stres.
  7. Łatwość nawiązywania kontaktów

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.)

 26. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy
  prosze o kontakt:781060923

 27. Jestem bardzo zainteresowany ta oferta. Moj tel. 0048818211753.

 28. Razem z Andrzejem chetnie podejme ta prace. Telefon: 0048818211753.

 29. jestem zainteresowany 666601900

 30. Dzień Dobry. Jestem zainteresowany pracą. Jestem Jakub. Mam 25 lat. Mam doświadczenie przy zbiorach. Pracowałem w podobnej pracy w Niemczech. Jestem osoba uczciwą i pracowitą. Jestem odporny na stres, silny i wytrzymały fizycznie. Lubię pracować w większym zespole i jestem osoba niekonfliktową, absolutnie nie przeszkadza mi praca z innymi narodami w grupie. Płynnie mówię po angielsku. Mój mail to: lacci200@wp.pl. Telefon kontaktowy: 795 253 787. Pozdrawiam

 31. Czarek i Ewelina na 16 lipca 2012 @ 05:47

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha, a także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Gotowi do wyjazdu w każdej chwili
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

 32. Arek , Patrycja na 16 lipca 2012 @ 06:11

  dzień dobry wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą jesteśmy mlodzi i chetni do pracy. prosimy o kontakt ; patrycjabros@onet.pl

 33. Katarzyna na 16 lipca 2012 @ 07:57

  Nr. ref.: zba/nl/007/2012
  Witam Państwa.
  Mam na imię Katarzyna. Posiadam doświadczenie w pracach sezonowych przy zbiorze warzyw i owoców, a także na produkcji. Posługuję się językiem angielskim. Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.
  Pozdrawiam i czekam na odpowiedź nr tel 726560330, email:Burek.Katarzyna@gmail.com

 34. witam jestem zainteresowana tą pracą już pracowałam przy zborach jabłek proszę o kontakt winieck@op.pl

 35. Nr. ref.:zba/nl/007/2012
  Szanowni Państwo
  w nawiązaniu do oferty pracy zgłaszam chęć udziału w rekrutacji.
  Mam na imię Katarzyna, posiadam doświadczenie w zbieraniu warzyw i owoców, a także doświadczenie przy pracy na produkcji.
  kontakt: tel/ 726560330
  Burek.Katarzyna@gmail.com

 36. witam,jestem zainteresowany waszą ofertą,posiadam doświadczenie w zbiorach jabłek i gruszek mój numer 697526569

 37. Witam jestem zainteresowana pracą mam 27 lat ,posiadam oświadczenie w rolnnictwie. Pochodze z woj. podkarpackiego , posiadam prawo jazdy kat. B . Znam j. ang. w stponiu podstawowym, j. rosyjski w stopniu badrzo dobrym
  proszę o kontakt 667-740-043

 38. witam mam 21 lat i lubie pracowac wiec jestem zainteresowany oferta pracy rowniez moj brat ktory ma 20 lat w kazdej chwili jestesmy w stanie wyjechac…. Jestesmy z Jeleniej Góru woj. Dolnośląskie moj numer tel. 665 698 153

 39. Agnieszka na 16 lipca 2012 @ 19:01

  odzywali sie do kogos?

 40. Kamila i Bartek na 16 lipca 2012 @ 21:08

  Witam!
  Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą za granicą. Oboje posiadamy kilkumiesięczne doświadczenie przy podobnych zbiorach w kraju i za granicą. Mamy 24 i 22 lata i swobodnie posługujemy się językiem angielskim. Jesteśmy gotowi na pracę od zaraz w związku z tym prosimy o kontakt pod nr telefonu 512234636. woj łódzkie

 41. monika i mirek na 17 lipca 2012 @ 19:36

  Witamy serdecznie ! podejmiemy z przyjemnością pracę od zaraz,jesteśmy zainteresowani państwa ofertą prosimy o kontakt 721596665 woj sląskie

 42. Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha, a także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego.
  Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Gotowi do wyjazdu w każdej chwili
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

 43. Iwona i Asia na 18 lipca 2012 @ 07:30

  Dzień dobry :) Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowani ofertą pracy przy zbiorach jabłek jaką państwo przedstawili . Mam 19 lat a kolezanka 21 uczeszczaamy do zaocznej szkoły dla dorosłych jesteśmy wpełni odpowiedzialnymi osobami ktore wiedzą co to jest obowiązek przy pracy . Znamy j. angielski w stopniu komunikatywnym a także posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw . Mamy nadzieje ze skontaktują sie Państwo z nami pod aktualnym nr tel 501-157-292 . Z gory dziękujemy .

 44. Witam! mam na imię Bartek a moja dziewczyna Paulina i również jesteśmy zainteresowani ta praca. wiek 24 i 21. Pracowaliśmy już przy zbiorach takich owoców ok 12 godzin dziennie więc dla nas to nic nowego ani trudnego. z językami nie ma problemu prawo jazdy posiadamy. kontakt : 0048 691-291-451 lub 0048 723916204

 45. Jestem zainteresowana oferta pracy 662470906

 46. Wojtek i Gosia na 18 lipca 2012 @ 12:20

  Witamy !
  Razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą za granicą. Oboje posiadamy kilkumiesięczne doświadczenie w pracy przy zbiorach i prawo jazdy kategorii b. Jesteśmy z małopolski i mamy 27 i 20 lat. Dobrze posługujemy się językiem angielskim oraz komunikatywnie niemieckim. Jesteśmy gotowi na pracę od zaraz i w związku z tym prosimy o kontakt pod nr telefonu 518243109 lub email.

  Pozdrawiamy,
  Wojtek i Gosia

 47. Kamil Łysień na 18 lipca 2012 @ 13:56

  Witam!
  Jestem również zainteresowany Pańską ofertą pracy. Jestem młodą energiczną osobą. Mam dwuletnie doświadczenie w zbiorach. Dyspozycyjność gwarantowana. Mój tel. 727-904-408

 48. Pracowita para na 18 lipca 2012 @ 16:02

  Witamy , jestesmy mloda , pracowita para chetna do podjecia pracy . Znamy j. angielski w stopniu komunikatywnym , moja dziewczyna zna tez podstawy j. niemieckiego . Jestesmy sprawni fizycznie i energiczni . Szybko sie uczymy , jestesmy wstanie na szybkie podjecie pracy . Kontakt 501 922 728 .

 49. praca przy zbiorach na 18 lipca 2012 @ 18:53

  Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą. mam doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw w szklarniach z poprzednich sezonów wakacyjnych. Znam język angielski na poziomie średnim, potrafię szybko i dokładnie wykonywać polecone zadania. Kontakt 669086450 Mateusz

 50. Sebastian na 18 lipca 2012 @ 21:39

  Witam
  Jestem studentem UR w Rzeszowie na 4 roku obecnie jestem chętny podjąć prace od zaraz.Doświadczenie posiadam bo wraz z rodziną posiadam gospodarstwo rolne.Wieć prace szanuje. Praca bardzo by mi się przydała na uzyskanie środków na ukończenie studiów .
  Jestem bez nałogu,język angielski na poziomie komunikatywnym
  email:szuwi1232@wp.pl
  tel: 794213906

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 51. Witam.Rafał 28l.Jestem zainteresowany.J.angielski:biegle
  niemiecki:dobrze
  Własny samochód.Doświadczenie przy zbiorach w Polsce sezonowo do 2002r.

 52. Witam,
  Wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Mamy doświadczeniu w zbiorze malin i truskawek. Jesteśmy studentami w wieku 22 lat. Znajomość językaka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Posiadamy prawo jazdy kategorii B, możliwość wyjazdu od zaraz, jesteśmy pracowici, chętni i gotowi do pracy. Mój numer kontaktowy (661868655).
  Pozdrawiam,
  Beata

 53. Dzień dobry jestem zainteresowana Państwa ofertą wraz z koleżanką , Mamy doświadczenie w zbiorach : truskawek,pomidorów,malin . Chęć wyjazdu od zaraz .Znajomość języka angielskiego -komunikatywnie i francuskiego -podstawa .

  tel:723-107-071 889-726-158

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 54. Krzysztof na 20 lipca 2012 @ 08:27

  Witam
  Mam 24 lata , ukonczone studia I stopnia i jestem bardzo zainteresowany Panstwa oferta. Posiadam doswiadczenie w zbieraniu jablek poniewaz posiadam rowniez gospodarstwo z sadem oraz jabloniami. Jestem osoba energiczna, bezkonfilktowa ktora umie pracowac w zespole oraz szybko nawiazuje nowe znajomosci. Nie boje sie ciezkiej pracy oraz nadgodzin, jezyk angielski na poziomie dobrym
  tel 509111490
  Pozdrawiem

 55. Praca przy zbiorach na 20 lipca 2012 @ 09:37

  Witamy,

  jesteśmy młodym małżeństwem zainteresowanym tego rodzaju pracą. Posiadamy bardzo szerokie doświadczenie w pracy fizycznej przy wszelkiego rodzaju zbiorach w Polsce i za granicą. Jesteśmy pracowici i zdyscyplinowani, znajomość języka angielskiego komunikatywna. nr tel. 782 391228

  Dorota i Daniel

 56. Witam,

  Jestem zainteresowany oferta pracy prosilbym o kontakt na nr. 505429326

 57. Jacek, mam 30 lat, posiadam własne sady owocowe dlatego mam spore doświadczenie, znam angielski w stopniu dobrym, jestem z woj. podkarpackiego,posiadam prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe itp. tel +48667352609

 58. Witam serdecznie,
  jesteśmy zdecydowani wyjechać na dniach. Bardzo interesuję nas Państwa oferta.
  Oboje z moją dziewczyną mamy doświadczenie przy zbiorach. Jesteśmy energiczni, chętni do pracy, nie boimy się wstawania we wczesnych godzinach. Jesteśmy otwarci na ludzi i pozytywnie nastawieni do każdej przydzielonej nam pracy.
  Czekamy na kontakt .

 59. mariusz32 na 21 lipca 2012 @ 10:26

  witam. jestem zainteresowany tą pracą. posiadam doświadczenie w zbiorach na plantacjach holenderskich oraz sortowniach, język angielski komunikatywny,prawo jazdy, sofii-numer.
  woj.małopolskie.

 60. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy, tel. 512 199 739, mam 16 lat i znam j. angielski na poziomie CAE. Interesuje mnie praca od połowy sierpnia do początku września. Proszę o kontakt.

 61. Dzień Dobry.
  Jestem zainteresowany oferta pracy przy zbiorach owocow.
  Wraz z dziewczyna znajdujemy sie w Holandii, a dokladnie w miejscowosci Nieuw Heeten.
  Dotychczas pracowalismy przez lipiec przy kwiatach liliach. Jestesmy naprawde wytrzymali fizycznie, psychicznie. Szukamy pracy poniewaz praca przy liliach juz sie konczy. Mam na imie Kamil i mam 20 lat , a dziewczyna Kamila i ma 17 lat.
  Poslugujemy sie jezykiem angielskim w stopniu komunikatywnym.
  Szybko sie uczymy , wykonujemy polecenia itd.
  Oboje z moją dziewczyną mamy doświadczenie przy zbiorach. Jesteśmy energiczni, chętni do pracy, nie boimy się wstawania we wczesnych godzinach. Jesteśmy otwarci na ludzi i pozytywnie nastawieni do każdej przydzielonej nam pracy. Posiadamy numery SOFI
  Prosze o jak najszybszy kontakt
  Nr tel holenderski – +31684921361
  Nr tel Pl – +48725128452
  Nr tel Pl – +48785451349
  Prosze o zrozumienie i jak najszybszy kontakt

 62. Arkadiusz na 21 lipca 2012 @ 17:16

  Witam,
  Student(22 lata) kierunku inżynierskiego podejmie od zaraz pracę przy zbiorach na okres do połowy października.

  Moje atuty:
  -znajomość j. angielskiego,
  -doświadczenie w pracach polowych w rodzinnym gospodarstwie,
  -prawo jazdy kat. B,
  -komunikatywność, zdeterminowanie, oraz wysoka wytrzymałość fizyczna.
  -dyspozycyjność: 30.06-15.10

  Pozdrawiam

  Kontakt:
  tel. 883599006
  mail: madarczis@interia.pl

 63. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy .Pracowałem w Holanii posiadam numer sofii. Jestem osobą pracowitą bez nałogów. pozdrawiam .

 64. WITAM !!! mam 29 lat doświadczenie przy zbiorach we Francji,angielski dobry,sofi, nr.kont.783018798

 65. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.Jestem osobą pracowitą nr.kont.884-208-630

 66. Witam, mam 21 lat, jestem zainteresowana ofertą, studiuje,jestem zdyscyplinowana, chętna do pracy, bez nałogów, mam doświaczenie w pracy w sadownictwie. Znam język niemiecki i angielski. Proszę o kontakt 518055940

 67. 3 studentów na 23 lipca 2012 @ 16:51

  Witam,
  Jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy tj. 3 osoby w wieku 23 lat. Znajomość języków : angielski bardzo dobry oraz niemiecki podstawowy. Wszystkie osoby mają prawo jazdy co najmniej kat. B. oraz bardzo dobrą kondycję fizyczną.
  Ponadto posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw , w pracy w delegacji oraz brak nałogów (alkohol, papierosy itp.).

 68. 2 studentów na 24 lipca 2012 @ 09:35

  Witam
  Jesteśmy zainteresowani Pańską ofertą na naszą korzyść wpływa fakt statusu studenta, posiadania prawa jazdy kategorii B, b.dobra znajomość języka angielskiego oraz oczywiście doświadczenie w zbiorach różnych owoców i warzyw.
  Czekamy na pańską odpowiedź z poważaniem Adrian Zwada

 69. Barbara29 lat na 24 lipca 2012 @ 10:38

  Witam!
  Chętnie podejmę pracę ,posiadam doświadczenie w pracy przy zbiorach.Jestem osobą pracowitą,sumienną,silną.Znam komunikatywnie język angielski,posiadam prawo jazdy.
  Bardzo zależy mi na szybkim wyjeżdzie i pracy.Bardzo proszę o kontakt.Tel726752857

 70. Magdalena na 24 lipca 2012 @ 11:01

  Dzień dobry mam na imię Magdalena(23lat) wraz z chłopakiem(26lat) chętnie podejmiemy pracę ,posiadamy doświadczenie w pracy przy zbiorach. Jesteśmy pracowici oraz sumienni. Znamy komunikatywnie język angielski,posiadamy prawo jazdy kat.B.oraz SOFI numery.
  Proszę o kontakt pod numer tel.505 109 265 lub na e-mail.
  Pozdrawiam

 71. krzysztof na 24 lipca 2012 @ 13:12

  Witam:
  Moje atuty:
  -znajomość j. angielskiego,(w stopniu podstawowym)
  -doświadczenie w pracach polowych w rodzinnym gospodarstwie,
  -prawo jazdy kat. B,
  -komunikatywność oraz wysoka wytrzymałość fizyczna.
  kontakt:
  tel 725849833
  email: krzysztof.matkowski@op.pl

 72. witam mam juz numer sofi i z checia podejme sie pracy, glownie pracowalem na budowie wiec praca fizyczna nie jest dla mnie zadnym problemem 696484303

 73. Kamil i Kasia na 25 lipca 2012 @ 07:42

  Witam,
  Jesteśmy zainteresowani tą ofertą mamy po 26 lat i doświadczenie przy zbiorze owoców. Kamil posiada prawo jazdy Kat B oraz własny samochód. Katarzyna włada j. ang na poziomie zaawansowanym, skończyła studia licencjackie z Filologii Angielskiej. Kamil włada j. ang na poziomie komunikatywnym.
  email: haer@spoko.pl tel 886440750
  Pozdrawiamy

 74. Witam,
  Mam na imię Henryka. Jestem zainteresowana wyjazdem na zbiór jabłek. Posiadam doświadczenie w zbiorach owocowo – warzywnych. Jestem pracowita oraz sumiennie wykonuję powierzoną mi pracę.
  Proszę o kontakt tel. 501236772

 75. Czesc nie jestem studentem a jedyne moje doswiadczenie bazuje na wlasnym ogrodzie. Jestem facetem ktory poradzi sobie z kazdym rodzajem pracy :) czekam na odpowiedz

 76. Już od wielu lat zajmuje się pracą przy zbiorach owoców i warzyw, także ciężka i żmudna praca nie jest mi obca.

 77. Student Politechniki,jestem zainteresowany tą pracą.
  Gotowość do wyjazdu od zaraz.
  Pracę chcę podjąć na okres do końca września.
  Doświadczenie w pracy fizycznej:
  -załadunek oraz rozładunek tira załadowanego meblami
  -montaż oraz demontaż sceny na koncert George’a Michaela
  Nie boję się pracy fizycznej,pracowałem już po 14 godzin na dobę
  Poziom znajomości języka angielskiego : dobry
  Bardzo proszę o kontakt w przypadku zainteresowania

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 78. Witam

  Jestem studentem poszukującym pracy tymczasowej na wakacje. Mam 24 lata jestem pracowity i sumienny. Znam język angielski na poziomie średnio – zaawansowanym, posiadam prawo jazdy kategorii B, posiadam doświadczenie przy pracach polowych oraz ogrodowych, a także odznaczam się dobrą kondycją fizyczną. tel. 880010183

 79. pracowite małrzeństwo szuka pracy na 26 lipca 2012 @ 10:52

  witam.
  Marta 21lat i Krzysztof 24lata.
  Jesteśmy zainteresowani praca za granica. Mamy doświadczenie w zbieraniu owoców i warzyw na rodzinnej uprawie. Bardzo zależny nam na pracy.Jesteśmy pracowitym małżeństwem,szybko się uczymy i nie boimy się pracy.
  dodatkowymi naszymi atutami są komunikatywność,umiejętność pracy w zespole ,łatwość nawiązywania kontaktów.
  Posiadamy prawo jazdy kat.B oraz własny transport.
  j.ang.na poziomie podstawowym
  Bardzo prosimy o kontakt uczciwych pracodawców.
  nr tel 721243781
  marta-hawryluk@wp.pl

 80. Pawel i Maja na 26 lipca 2012 @ 11:16

  Witam. Wraz z dziewczyna jesteśmy zainteresowani oferta pracy. Znajomość języka ang. poziom podstawowy komunikatywny. mamy 21 i 22lata, oboje mamy doświadczenie w pracach sezonowych lecz teraz szukamy czegoś na dłuższy okres czasu.posiadam również posiadam uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz wraz z dziewczyna posiadamy oboje prawo jazdy kat.B .bardzo zależy nam na tej pracy w związku z czym prosimy o szybki kontakt droga mailowa lub na podane niżej nr telefonu
  504609147 lub 605577268.
  Pozdrawiam.

 81. Jestem zainteresowana,mam 26 lat i posiadam doswiadczenie pracy w Holandii prosze o kontakt : natalia_wazelinska@wp.pl

 82. Jestem zainteresowany podjęciem pracy przy zbiorach proszę o kontakt najszybciej telefoniczny: 669175853 lub na e-mail: glok1991@interia.pl

 83. Sławomir na 27 lipca 2012 @ 13:21

  Witam. Jestem zainteresowny sezonową pracą przy zbiorze jabłek. Znam język angielski w stopniu zaawansowanym. Moge wyjechać z kolegą wlasnym sasmochodem od zaraz. Mam 30 lat

 84. Witam.Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach.Posiadam własny samochód.Znajomośc kilku języków obcych.Dobry stan zdrowia,nie karany,bez nałogów.Dyspozycyjnośc od zaraz.Wiek: 28l.

 85. Witam
  Jesteśmy zainteresowani ofertą. Mieszkamy w Rotterdamie. Jest nas cztery kobiety (23, 25, 25, 54 lata) i jeden mężczyzna(24). Posiadamy własny samochód. Mamy wyrobione sofii numery. Posiadamy doświadczenie przy pracach sezonowych. Numer tel. 0649162520

 86. Hubert Żelazko na 29 lipca 2012 @ 21:49

  Witam
  Jestem zainteresowanym państwa ofertą, młodym chłopakiem, studentem. Pragne zarobić na utrzymanie sie przez nadchodzący rok akademicki. Mam Dużą motywacje do pracy i doświadczenie w pracy fizycznej. Znam język angielski. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz.
  Proszę o kontakt na podany adres e-mail.
  Pozdrawiam
  Hubert Ż.

 87. Marietta na 30 lipca 2012 @ 12:04

  Witam
  Mam 20 lat wraz z koleżanką poszukujemy pilnie pracy na okres wakacyjny.
  Mamy doświadczenie przy zbiorach wiśni,truskawek. Jesteśmy osobami pracowitymi.Bardzo proszę o kontakt 662609944

 88. Jestem zaineresowny ofrtą pracy przy zbiorze jabłek .Posiadam doświadczenie w pracy za granicą.mam numer sofii.Proszę o kontakt pod numerem telefonu 665219013. Mogę podjąć pracę od zaraz.

 89. Jestem zainteresowana,
  Mój numer 530-043-604.
  Pracę podejmę od zaraz.

 90. kinga300 na 31 lipca 2012 @ 15:18

  Witam,
  razem z kolezanka mamy po 25 lat,nr sofi, znamy w stopniu podstawowym niemiecki i angielski, a przede wszystkim mamy doswiadczenie w pracy w Holandii. Nr tel. 697 775 959

 91. Witam jestesmy para w wieku 23 i 28 lat.
  Posiadamy zagraniczne doświadczenie w zbiorach jabłek- Holndia.
  Znajomość języka angielskiego. Jesteśmy żetelni w wykonywaniu powierzonych nam obowiązków.jestesmy sumienni i gotowi do pracy od zaraz. Posiadamy prawo jazdy oraz własny samochód,oraz nr sofi.
  Mozemy podjac prace od zaraz.
  Nasz nr tel 0031616421299

 92. Witam nazywam się Tomek, mam 23 lata ,jestem z województwa łódzkiego.Studiuje na Politechniki Łódzkiej

  Moje atuty:
  - znajomość j. angielskiego,(w stopniu komunikatywnym)
  - doświadczenie w pracach polowych w rodzinnym gospodarstwie,
  - komunikatywność oraz wysoka wytrzymałość fizyczna.
  - doświadczenie: przy zbiorach jabłek z plantacji w Niemczech
  - umiejętność pracy w zespole.
  - odporność na stres
  kontakt:
  tel 666478197
  email: tomek198989@o2.pl

  Jestem zainteresowany waszą ofertą i czekam na odpowiedź.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

 93. Piotrek- Wyjazd od ZARAZ na 31 lipca 2012 @ 18:01

  Witam! Mam na imie Piotrek. Mam 22 lata i szukampracy przy zbiorach. Pracowałem 3lata prawie na farmie w angli. Sadzilem zbierałem i pielegnowałem warzywa. Jestem sprawny fziycznie i chetny do pracy!

  Bardzo prosze o kontakt!
  Pozdrawiam!

 94. katarzyna słupik na 31 lipca 2012 @ 20:32

  witam:)
  wraz z chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowani wyjazdem!! jesteśmy gotowi do wyjazdu po 15 sierpnia, gdyż do tej pory jesteśmy związani umowa w pracy. nie mamy niestety doświadczenia, ale szczere chęci nie tylko do zarobku, ale i zdobycia doświadczenia. mamy 24 lata.

 95. witam jestem zainteresowany ofertą… proszę o kontakt 782778480 Przemek

 96. kasia patryk malgorzata na 1 sierpnia 2012 @ 10:53

  witam serdecznie!!
  mamy od 22-24 lat. jesteśmy bardzo zainteresowani wyjazdem do pracy. doświadczenie w zbiorach. j. angielski komunikatywny. woj dolnośląskie. jesteśmy dyspozycyjni od 15 sierpnia, aż do końca. bardzo prosimy o kontakt:794977498
  niezmiernie zależy nam na wyjeździe.

 97. Para Anna i Robert na 1 sierpnia 2012 @ 10:56

  Para podejmie bardzo chetnie ta oferte pracy. posiadamy doswiadczenie przy zbiorach jablek w holandii. posiadamy nr sofi oraz wlasny samochod i prawo jazdy. nr tel: 0031616421299

 98. Tomasz, Michał na 1 sierpnia 2012 @ 17:10

  Witam
  wraz z kuzynem jesteśmy zainteresowani pracą . Jesteśmy w wieku 22-23 lat z Wrocławia.
  kontakt:510-602-127

 99. Jestem zainteresowana wraz z mężem może byćod zaraz.Kontakt 503361409

 100. Witam, Mam na imię Marceli Jestem zainteresowany Państwa Ofertą Pracy, mam 19 lat, Posiadam doświadczenie przy zbiorach różnych typów owoców prawo jazdy kat ‘B” , Ciężkiej Pracy się nie boję Ogólnie pracuję jako Zbrojarz i to jedna z najcięższych prac fizycznych pracujemy od 10-12 godzin więc się nie obawia podjęcia pracy u Państwa Prozę o kontakt. 725-428-199 lub marceli93@o2.pl Z Góry Dziękuję !!! :-)

 101. Witam jestem zainteresowany
  Mam numer sofi i znam venlo
  pracuje co sezon w hel den na szpar-adze
  mój tel 723494247
  pozdrawiam

 102. Dzień dobry mam na imię Alicja i jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Mam 19 lat, doświadczenie w zbieraniu owoców zyskałam poprzez pracę w Anglii na truskawkach. Jestem z woj.małopolskiego, jeżeli chodzi o wyjazd to jestem zainteresowana od teraz. Kontakt 531-377-342

 103. MATEUSZ PRACA PRZY ZBIORACH na 8 sierpnia 2012 @ 16:41

  Witam mam na imię Mateusz i jestem zainteresowany pracą przy zbiorach. Mam 21 lat mieszkam w województwie małopolskim niedaleko Wadowic. Jestem bardzo chętny. Mój numer telefonu to 506-380-909.

 104. Witam!
  Czy oferta jeszcze aktualna?
  Studentka (filologii ang), 19 lat, gotowa do pracy fizycznej, dyspozycyjność 4 tyg,
  e-mail: turbo.szczotka@wp.pl

 105. witam mam 36 lat poszukuje pracy fizycznej na zbiory pracowalem 6 miesecy w Holandii na zbiorze kapusty i pakowanju czy sa miejsca wolne podaje numer tel 516912497

 106. Witam mam na imię SYLWIA LAT 26 prawo jazdy kat.B wraz z mężem JACKIEM LAT 27 i jego kolegą ADRIANEM LAT 25 język podstawowy .poszukujemy pracy zagranicą przy zbiorach pracowalismy już przy zbiorach truskawek ,śliwek, i jabłek w okresie wakacyjnym w sadzie jesteśmy sumienni i wytrwali nie straszna nam żadna pogoda chcieli byśmy spróbować czegoś innego mogli byśmy jechać w każdej chwili tylko czekamy ze ktoś nas dostrzeże i zaoferuje jakąś prace i się na nas nie zawiedzie czekamy na kontakt 600009801 pozdrawiam serdecznie

 107. KRZYSZTOF SZYMKOWIAK na 11 sierpnia 2012 @ 09:05

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy.Po jego smierci pracowalem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Mam prawo jazdy kat. „B” i obsluguje laptopa.Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48698028671 lub +48627402112 ewentualnie e-mail markal4@wp.pl. Pozdrawiam Krzysztof.

 108. Danusia i Krzysiek na 11 sierpnia 2012 @ 13:49

  Witam jestesmy para i chcielibysmy pracowac przy zbiorach jablek.Pracowalismy juz w Holandii przy zbiorach pomidorow.Posiadamy dobra kondycje ,jestesmy zdyscyplinowani oraz pracowici.Posiadamy rowniez numery Sofi oraz konto walutowe.Czekamy na kontakt oraz pytania z Panstwa strony pod numerami 795247622 lub 880864115

 109. Krzysztof Szymkowiak na 13 sierpnia 2012 @ 09:23

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Po jego smierci pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii
  produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Mam prawo jazdy kat. „B”. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48 627492112 lub +48698028671 lub markal4@wp.pl. Pozdrawiam Szymkowiak.

 110. Irena Pluta na 14 sierpnia 2012 @ 07:21

  Witam! Zainteresowało mnie Państwa ogłoszenie. Chciałabym wyjechać jeśli byłaby taka możliwość. Już wcześniej wykeżdżałam do Holandii. Narpiew pracowałam w fabryce mięsa, a później na polu przy odchwaszczeniu oraz przy oczyszczaniu i segregacji cebulek tulipanów. Posiadam numer SOFI i duże chęci do pracy. Jesli odpowiadają Państwu moje referencje to proszę o szybki kontakt, ponieważ zależy mi na czasie. Z góry dziękuję. Irena Pluta. nr tel. 609450865

 111. Witam, jestem zainteresowana pracą. Posiadam doświadczenie przy zbiorach w Polsce.
  Tatiana, 40l, dobry stan sdrowia. komunikatywny niemiecki. nr.tel.665572020, +48815335598

 112. Paweł Skrzyszewski na 15 sierpnia 2012 @ 14:38

  Witam.jestem zainteresowany ofertą wyjazdu do pracy.posiadam już numer SOFI.Byłem już przy zbiorach jabłek również w Holandii. Wiek to 24 lata.Województwo Lubelskie.
  Znam język angielski komunikatywnie,oraz trochę niemiecki.Proszę o kontakt telefoniczny. nr. tel 504449503

 113. Teresa i ilona na 18 sierpnia 2012 @ 17:59

  Witam! Czy jest mozliwosc zatrudnienia w panstwa dwoch osob gluchoniemych ktore posiadaje doswiadczenie w pracy za granica.
  email tosia062@wp.pl

 114. Witam,jestem zainteresowany wasza oferta i jestem chetny do wyjazdu mam 21 lat kamil tel.888077271

 115. Witam, jestem zainteroswany wyjazdem, mam 24 lata , doświadczenie przy zbiorach w Holadnii w miejscowości Kesteren u pana Bertwina Van Die Lippe, posiadam Sofi Numer, mój nr tel to 660283835

 116. Witam. Małzeństwo (22 i 26 lat) podejmie pracy przy zbiorach. Jezyk angielski komunikatywny.
  Posiadamy własny samochod 7 osobowy(nie bylo by problemu z zabraniem kogos.)
  doswiadczenie 1.5 roku w Wiekiej Brytani w dziale miesnym (w szczególności pakowanie.)
  tel 518274585
  e mail scierpisz@wp.pl

 117. Witam . Malzenstwo lat 22 i 26 podejmnie pracy. Mamy doswiadczenie tylko w branzy miesnej az 1.5 roku ale szybko sie uczymy. Posiadamy wlasny samochód komunikatywny angielski. pochodzimy z wojewodztwa śląskiego,

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
  tel 518274585

 118. Zaliczyłem kilkanaści wyjazdów na zbiory jabłek w Niemczech przewaznie 50 dni po 10 godzin bez dnia wolnego również pracowałem w przetwórni warzyw w Uk.

 119. Witam serdecznie!
  4 osoby składają chęć podjęcia pracy przy zbiorach jabłek i gruszek, w tym 3 osoby mają już doświadczenie i posiadają numer SOFI. 2 kobiety i 2 mężczyzn. 2 osoby 35-letnie i 2 osoby 23-letnie. Mamy również własny transport. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz.

  Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.
  Kontakt: jolanda_dom@wp.pl

 120. Witam,jestem zainteresowany oferta pracy przy zbiorach badz innej pracy mam 20lat ,chętny do pracy,mam doswiadczenie w pracy fizycznej.
  kurs na wózki widłowe
  j.angielski podstawowy
  j.niemiecki podstawowy
  kurs na wózki widłowe
  ksiażeczka sanepidowska
  kontak 516438132

 121. Witam serdecznie,
  Jestem zainteresowany Państwa ofertą mogę wyjechać od zaraz.Mam 26 lat mieszkam w Wielkopolsce bylem kilka krotnie zagranicom przy kalafiorze , porze i szparagach.

 122. Agnieszka i Jakub ( Para) na 24 sierpnia 2012 @ 12:43

  Witam ! Jesteśmy zainteresowani wyjazdem do pracy nawet od zaraz.
  Agnieszka lat 25 – wyk. wyższe, prawo jazdy kat B,
  Jakub lat 26 – wyk. zawodowe, Prawo jazdy kat B, język angielski w stopniu komunikatywnym.
  Jesteśmy osobami pracowitymi i bardzo szybko się uczymy. Czekamy na kontakt : Jakub – 796417617 Agnieszka 792370194 Pozdrawiamy serdecznie

 123. Kasia i Sylwia na 26 sierpnia 2012 @ 10:01

  Jesteśmy zainteresowane wyjazdem do pracy od zaraz.
  Kasia lat 24– język angielski – komunikatywny, język niemiecki – podstawowy,
  Sylwia lat 26 – , język angielski – komunikatywny
  kontakt 6071005

 124. Dzien dobry! jestem zainteresowana wyjazdem do pracy od zaraz.
  tel.721827188

 125. Damian i Jarek na 27 sierpnia 2012 @ 10:13

  Witam.
  Dwóch braci jest zainteresowanych pracą przy zbiorach jabłek w Holandii.
  Nasz wiek to 22 i 24 lata.
  Jesteśmy solidni, wytrzymali fizycznie, bez nałogów i uczciwi.

  Proszę o pozytywne rozpatrzenie naszego zgłoszenia.
  Telefon kontaktowy 695 674 222

 126. 33 lata prawo jazdy numer sofi konto nl lub walutowe do dyspozycji od zaraz
  pracawalem u znajomych w grojcu kolo warszawy na czterech sezonach tel.886462564
  mozliwosc wyjazdu od zaraz pozdrawian lukasz

 127. jestesmy zainteresowani ofertą o ile jest jeszcze aktualna. Jeśli tak to proszę przesłać szczegółowe informacje związane z wyjazdem na maila.

 128. Witam.Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach.Jestem ambitny i wiem co to ciężka praca.Prosze o kontakt 725600155

 129. 21 lat, uprawnienia na wózek widłowy, prawo jazdy kat. B. Jestem zainteresowany. Wyjazd od września.

 130. Marcin Kudła na 29 sierpnia 2012 @ 10:36

  Witam Mam na imię Marcin chciał bym podjąć państwa ofertę pracy gdyż mam doświadczenie w podobnych pracach tydzień temu wróciłem z Holandii pracowałem na maszynie przy pakowaniu owoców i warzyw hermetycznie a tagrze na szklarni przy pakowaniu katów i czyszczeniu szklarni z pozostałości po gerberach wiec ciężka praca nie jest mi obca proszę o kontakt 661720009

  Ps: Nr SOFI już posiadam

 131. Angelika 24lata na 29 sierpnia 2012 @ 11:18

  witam aktualnie mieszkam w rotterdamie ale jestem bez pracy mój numer +31649702334,pracowałam wczesniej przy zbiorach owoców i warzyw,rowniez przy kwiatkach,na sortowni przepakowywalam owoce i warzywa.

 132. Tomek100391 na 31 sierpnia 2012 @ 09:14

  Witam serdecznie jestem zainteresowany tą ofertą pracy i jestem gotowy od zaraz,posiadam znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym,prawo jazdy kat.B mam 21 lat proszę o kontakt 889 027 129

 133. Alicja i Jarek na 1 września 2012 @ 11:22

  Witam.Mam na imię Alicja i wraz z chłopakiem Jarkiem jesteśmy bardzo zainteresowani ta ofertą pracy.Posiadamy licznie doświadczenie przy różnych zbiorach owoców jak i warzyw oczywiście za granicą.Prosimy o szybki kontakt.
  Pozdrawiamy

 134. Alicja i Jarek na 1 września 2012 @ 11:23

  Posiadamy Sofi.
  Pozdrawiamy

 135. Witam mam 20 lat , jestem zainteresowany pracą od zaraz
  władam językiem niemieckim
  prawo jazdy kat.B
  chętny do pracy od września do listopada
  proszę o kontakt pod. 693294744 lub 792689813

 136. Paulina i Tomek na 10 września 2012 @ 21:29

  Ja i kolega jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy od zaraz. Jesteśmy w Holandii po zbiorach borówki amerykańskiej. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców, mamy wyrobione sofinummery, posiadamy prawo jazdy kategorii B, oraz dobrą znajomość języka angielskiego. Prosimy o kontakt pod numer tel. 691735003 lub mail pyciek_g@o2.pl

 137. witam,prosze o prace pilnie szukam pracy od zaraz 695961470

 138. Witamy jesteśmy chętni i gotowi do pracy
  mam 19 lat a chłopak 22 oboje posiadamy prawo jazdy kat B jesteśmy młodzi i energiczni
  kontakt +48 724524114 lub ewelinka2352@o2.pl

 139. Witam ! mam 23 lata jestemz Woj.Podkarpackiego jestem zainteresowany wyjazdem nr tel 726912646

 140. Witam jestem zainteresowany pracą. Mam na imie Paweł, 23lata w tym roku koncze studia wychowania fizycznego. Przez 3 lata pracowalem za granica w niemczech w okresach wakacyjnych przy zbiorach, pakowaniu i sortowaniu warzyw. Jestem z woj. Podlaskiego znam jezyk angielski w stopniu komunikatywnym. Posiadam prawko kategoria B. Nr tel 515468798.

 141. jarek241989 na 7 kwietnia 2013 @ 22:40

  Witam.Mam na imię Jarek wraz z żoną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą mamy doświadczenie przy zbiorach jabłek i gruszek.kontakt.726276248.emeil.ja2eczek@o2.pl.

 142. Witam
  Jestem zainetersowana ofertą o ile w tym roku jest równiez aktualna.
  Mój nr tel 501 361 554

 143. Witam, mam 19 lat, wraz z dwoma znajomymi w wieku 19 i 20 lat poszukujemy pracy. Mamy prawa jazdy kat A,B. Jestesmy silni, ponadprzecietnie sprawni fizycznie i gotowi do pracy w kazdych warunkach i o kazdej porze. Znamy jezyk angielski w stopniu srednim. Mamy doswiadczenie w zbieraniu jablek, w tamtym roku cale wakacje pracowalismy przy zbiorach jablek w Polsce. Jestesmy pewni, ze dalibysmy sobie rade w tej pracy, dlatego prosze dac nam szanse.

  kontakt tel 607175288
  email gavenrispall@gmail.com

 144. Witam!
  W raz z chłopakiem (21, on 22 lat). Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Bardzo nam zależy. Prosimy o kontakt 697 336 834.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.