Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

135 NOK/h €

Oferta pracy w Norwegii przy zbiorach malin

 • Kraj: Norway
 • Miasto: Elverum
 • Lista: 12 lipca 2012 00:33
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferta pracy w Norwegii przy zbiorach malin

Opis

Dla Norweskiego plantatora z miasta Elverum poszukujemy pracowników z polski do pracy przy zbiorach malin w Norwegii. Posiadamy też inne oferty pracy przy zbiorach w tym kraju.

Praca polega na zbieraniu owoców maliny, i wsypywaniu ich do większych pojemników. Praca od sierpnia do końca września.
Zajęcie idealne dla studentów jako praca sezonowa na wakacje.

Zarobki: 135 NOK/h (ok 75zł)

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca. Są to domki kempingowe 4-os z pełnym węzłem sanitarnym.

Nr. ref. zb/no/009/2012

Jesteśmy uczciwą Agencją Pracy zrzeszoną w Europejskich Służbach Zatrudnienia (EURES) oraz Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji (REC). Mamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy za granicą. Naszą specjalnością są oferty pracy sezonowej za granicą – głównie zbiory owoców i warzyw.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego na niniejszej stronie (zakładka „kontakt” obok mapki po prawej stronie). W treści prosimy napisać: swoje imię/imiona, swój wiek, doświadczenie w pracy przy zbiorach, województwo oraz znajomości języków.

Z uwagi na poufność Państwa danych uprzejmie informujemy, że przy zgłaszaniu swojej aplikacji nie muszą Państwo podawać dokładnych danych adresowych ani personalnych. Wszelkie niezbędne dane do podpisania umowy uzupełnimy jeśli Państwa kandydatura zostanie zakwalifikowana w procesie rekrutacji.

Z uwagi na duże zainteresowania ofertami zastrzegamy sobie możliwość, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi pracownikami, których zgłoszenia będą najlepiej pasować do profilu poszukiwanego przez nas pracownika. Nie mamy w zwyczaju wysyłać odpowiedzi odmownych.

Pouczenie:
Agencja zatrudnienia nie może pobierać od osób, dla których poszukuje pracy zarobkowej, opłat innych niż z tytułu: dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich i tłumaczenia dokumentów.

     

ID Ogłoszenia: 334ffe188ae0400

Linki Sponsorowane

99 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Norwegii przy zbiorach malin”

 1. Jestem zainteresowany oferta student 22 lata tel.667852341

 2. Paweł i Gosia na 12 lipca 2012 @ 07:06

  Witam. Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowanie waszą ofertą pracy przy zbiorach malin jaki i innymi ofertami pracy. Jesteśmy uczciwymi młodymi ludźmi chętni do pracy. Bardzo odpowiadała by nam praca od sierpnia do września ponieważ jesteśmy studentami i od października wracamy na uczelnię. Mamy doświadczenie przy zbiorach jak i w innych pracach z owocami lub warzywami. Pracowaliśmy w szklarni z pomidorami oraz na magazynie i sortowni. Posiadam również prawo jazdy kat. B.
  Czekamy na odpowiedź.

  z poważaniem Paweł i Gosia.

 3. Witam.
  Jestem zainteresowana praca przy zbiorach malin.Mam 49 lat,bez problemow zdrowotnych,sumienna i rzetelna,nastawiona pozytywnie i zyciowo do ludzi i i pracy.Posiadam prawo jazdy B.Pracowalam juz przy zbiorach ale w Polsce.Prosze o rozpatrzenie mojego zgloszenia.
  Pozdrawiam

 4. paulina i krysia na 12 lipca 2012 @ 09:05

  Witam. Jestem zainteresowane ta oferta . Mamy fuse checi do pracy. Pracowalysmy pray zbiorach jablek . Znamy jezyk angielski. Prosimy o kontakt.

 5. Piotr I Ewa na 12 lipca 2012 @ 09:35

  Dzień dobry
  Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Posiadamy niezbędne doświadczenie(zbiory owoców oraz warzyw w latach wcześniejszych) z zakresu pracy sezonowej oraz motywację do pracy dodatkowo posługujemy sie językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym oraz angielskim w stopniu podstawowym.
  W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji pod numerem tel.: 721594846
  lub mail: piotrpolak04@wp.pl

 6. Vittorio na 12 lipca 2012 @ 10:15

  Szanowni Państwo!

  Razem z przyjaciółmi jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jest nas czterech: Piotr Chełmiński, Łukasz Ujma, Michelle-Angelo Weber i ja – Vittorio-Angelo Weber. Znamy się od czasów licealnych i choć studiujemy w różnych miastach, stanowimy zgraną paczkę. Nie boimy się ciężkiej pracy, byliśmy już zatrudnieni jako robotnicy fizyczni przy remontowaniu hali (burzyliśmy ściany, kuliśmy podłogi, wywoziliśmy gruz, tynkowaliśmy i malowaliśmy pomieszczenia – nic nam nie straszne). Obiecujemy wykonywać ją z dokładnością i uczciwością. Oprócz tego wszyscy jesteśmy zdrowi i posiadamy duży zapał do pracy, z której zarobek pozwoli nam utrzymać się na studiach. Poniżej zamieszczam krótki opis każdego z nas.

  Piotr Chełmiński – 22 lata, student geologii i górnictwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego (certyfikat)
  Łukasz Ujma – 22 lata, student informatyki na Politechnice Częstochowskiej, dobra znajomość języka angielskiego, tak zwana złota rączka, zna się na wielu pracach budowlanych i technicznych, świetnie prowadzi samochód
  Michelle-Angelo Weber – mój dwudziestoletni brat, uczy się w szkole policealnej informatyki, dobrze zna język angielski
  Vittorio-Angelo Weber – 22 lata, przez dwa lata studiowałem ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim, którą ostatnio postanowiłem porzucić dla biologii – mojej prawdziwej pasji, bardzo dobrze znam język angielski (certyfikat British School), dobrze język włoski
  Wszyscy jesteśmy z Częstochowy z wojwództwa Śląskiego
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od zaraz do końca września. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, bardzo prosimy o kontakt na ten mail lub telefonicznie: 509871159 – Vittorio-Angelo Weber vittorio11angelo@gmail.com
  508380090 – Piotr Chełmicki.
  lathifer.svu@gmail.com
  Z niecierpliwością czekamy na Państwa odpowiedź.

  Z wyrazami szacunku
  Vittorio-Angelo Weber

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osob

 7. Witam serdecznie wraz z 2 koleżankami jesteśmy zainteresowane tą ofertą.
  Posługujemy się jezykiem angielskim na poziomie komunikatywnym.
  Proszę o kontakt i szczegółowe informacje.

 8. Witam,
  mam na imię Sylwia i mam 23 lata wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane waszą oferta pracy. Ja posiadam już doświadczenie przy zbiorach truskawek. Znamy język angielski w stopniu podstawowym.
  Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

 9. Monika i Łukasz na 12 lipca 2012 @ 11:42

  Monika(19), Łukasz(19), szukamy pracy za granicą. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B, dobrze posługujemy sie językiem angieslkim, mamy doświadczenie przy zbiorach jablek w Polsce. Jesteśmy młodzi, chętni do pracy. Proszę o kontakt na numer 515487443.

 10. Czarek i Ewelina na 12 lipca 2012 @ 12:02

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

 11. Witam, nazywam się Stankiewicz Adrian, jestem zainteresowany oferowaną pracą przez Państwa. Jak najbardziej jestem dyspozycyjny w okresie sierpień – wrzesień. Jestem studentem w wieku 20 lat, województwo – Podlaskie, znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym. Duże doświadczenie przy pracach fizycznych, szczególnie na budowie oraz niewielkie doświadczenie w pracy przy zbiorach. Pozdrawiam

  nr. tel – 508198564

 12. Henryk, Lukasz, Kuba, Kacper, Wanda, Jadwiga na 12 lipca 2012 @ 12:19

  Witam! Jestesmy zainteresowani praca przy zbiorach. Juz jestesmy prawie miesiac w Norwegi i przebywamy obecnie w Trondheim wiec mamy do plantacji okolo 400km. Wiekszosc z nas po angielsku mowi bardzo dobrze, wszyscy jestesmy ambitni i chetni do pracy. Jestesmy w wieku od 20 do 27 lat. Kontakt do nas nr Norweski 41290550 nr Polski 502460494. Pozdrawiamy! Prosimy o szybki kontakt!

 13. Wyjazd od zaraz na 12 lipca 2012 @ 12:37

  Damian 26 lat, komunikatywny j. angielski, prawo jazdy kat. b, doświadczenie w pracy przy zbiorach, woj dolnośląskie, gotowość do wyjazdu od zaraz.
  693-662-148

 14. Renata i Marlena na 12 lipca 2012 @ 13:29

  Witam,
  Razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ogłoszeniem o pracę. Jesteśmy osobami młodymi, nie bojącymi się ciężkiej pracy oraz odpowiedzialnymi. Mamy po 23 lata. Właśnie ukończyłyśmy szkołę wyższą. Pochodzimy z woj. warmińsko-mazurskiego i woj. pomorskiego. Język angielski w stopniu komunikatywnym, u drugiej na podstawowym; język niemiecki – poziom podstawowy. Jesteśmy osobami rzetelnymi i pracowitymi. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Tel. 667340883. Prosimy o kontakt.
  Z poważaniem Marlena i Renata

 15. Witam jestem zainteresowany. Cały sierpień bez września. Proszę o kontakt pozdrawiam

 16. Witam.Mam na imię Tomek mam 25 lat.jestem zainteresowany Państwa ofertą.Posiadam prawo jazdy kat.b oraz doświadczenie w pracach fizycznych, angielski w stopniu podstawowym. kotakt 514-472-770

 17. Witam wraz z 3 kolegami od 18-20 Lat jestem Bardzo zainteresowany tą ofertą znajomość j. Angielskiego woj Warmińsko mazurskie jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz Proszę o kontakt 513235391 Lub 793918568

 18. Cztery osoby od zaraz na 12 lipca 2012 @ 16:01

  Witam serdecznie.

  Jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z moimi znajomymi (Dariusz, Daniel, Karol).
  Jesteśmy zgraną paczką i mamy doświadczenie w pracy za granicą (pierwsza trójka była wspólnie na zbiorach borówek amerykańskich w Niemczech oraz w pracy na budowie w Szwecji, Karol Zając pracował za granicą w Anglii w pizzerii).
  Posługujemy się biegle językiem angielskim i dobrze radzimy sobie w pracy, która wymaga doskonałej kondycji fizycznej.
  Jeżeli będą Państwo zainteresowani naszymi osobami, chętnie również prześlemy CV na wskazanego przez Państwa maila.

  Z wyrazami szacunku,
  Damian

 19. jestem zainteresowany
  stachu332@interia.pl

 20. jestem zainteresowany czekam na odp.

  stachu332@interia.pl

 21. czy oni do kgos z was sie odezwali kiedys ?? ja i moi znajomi wyslalismy im mnostwo zgloszen i cisza, nikogo z nas nie „wybrali” wiec sie zastanawiamy czy to jakas sciema czy jestesmy tacy do „du*y” :)

  dajcie znac.

 22. Małgorzata i Jędrzej na 13 lipca 2012 @ 09:03

  Witamy Serdecznie. Jesteśmy zainteresowani tego typu pracą. Oboje mamy po 24-lata studiujemy Fizjoterapię, więc ciężka praca nie jest nam obca. Narzeczony posługuje się językiem niemieckim w stopniu bardzo dobrym i dodatkowo w stopniu komunikatywnym językiem niemieckim, ja językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Mieszkamy w województwie pomorskim w Gdańsku. Oboje o zbiorach mamy podstawowe pojęcie, ale jesteśmy chętni do pracy. Będziemy wdzięczni za kontakt e-mail: malgorzatao34@wp.pl badź numer tel: 513 263 211

 23. Witam
  Jestem poważnie zainteresowany podjęciem się pracy przy zbiorach w Norwegii do końca września. Mam 19 lat i pochodze z województwa Podkarpackiego. Jestem w bardzo dobrej kondycji fizycznej i mentelnej bez żadnych zastrzeżeń (nie piję, palę ani nie odurzam się innymi specyfikami). Od ponad 5 lat zajmuje się dorabianiem podczas sezonu wakacyjnego tak więc zbory większości owoców nie są mi obce. Zdolność zrozumiałej komunikacji w języku angielskim mam na bardzo wysokim poziomie.

  Pozdrawiam
  Łukasz

  E-mail: sandman93pl@gmail.com nr. tel. komór. 795 635 844

 24. Jestem również zainteresowany. Tomek, lat 31 solidny i doświadczony w pracach zagranica, komunikatywny angielski, solidny i wytrwały, referencje. Poproszę o kontakt:
  tomko@ireland.com

 25. Wyjazd na winobranie 2012 na 13 lipca 2012 @ 12:36

  Witam serdecznie, jesteśmy parą zainteresowaną powyższą ofertą pracy. Jesteśmy studentami o bardzo dobrej kondycji fizycznej. Mamy doświadczenie przy zbiorach owoców na terenie Niemiec. Jesteśmy pracowici, punktualni i ambitni. Pełni energii i przyjaźnie nastawieni do pracy. Znamy j. angielski i podstawy j.norweskiego.
  Proszę o kontakt e-mailowy: wredniaaaczek@interia.pl lub telefoniczny: 796-88-01-01
  Z chęcią prześlemy nasze CV.

 26. Arek , Patrycja na 13 lipca 2012 @ 13:11

  Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Jesteśmy młodzi ja mam 17 lat we wrześniu 18 a dziewczyna 19 i chcielibyśmy dowiedziec się coś więcej o tej pracy . PARA

  Curriculum Vitae
  Arek Szymocha
  Kamieniec Ząbkowicki
  57-230 Kamieniec Ząbkowicki
  Tel: 724 175 796
  Wykształcenie:
  2009-2011 Gimnazjum Publiczne w Kamieńcu Ząbkowickim
  2011-2013 Zasadnicza szkoła zawodowa o profilu mechanik
  Pojazdów samochodowych ( szkoła w trakcie)
  Doświadczenie zawodowe:
  Od września 2011 do czerwca 2012 Praca na warsztatach szkolnych
  • Spawanie metodą MIG MAG ( robie kurs spawacza metodą MAG )
  • Toczenie
  • Frezowanie
  • Naprawianie samochodów
  Umiejętności:
  Języki obce: Język angielski ( podstawy )
  Komputer: Znajomość z programem ( Microsoft Word , Ofice , Power Point )
  Dobra znajomość z Internetem
  Zainteresowania:
  Gry zespołowe , jazda na rowerze , wycieczki , muzyka , sport , siłownia, ciekawostki związane z motoryzacją i nie tylko , majsterkowanie.
  O sobie :
  Jestem osobą młodą ambitną rozwojową i chętną do pracy. Uważam, iż warto podkreślić, że chętnie podejmuję nowe wyzwania oraz łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, co zazwyczaj pozwala na szybkie zaakceptowanie mnie przez grupę pozostałych pracowników i korzystnie wpływa na współpracę.

  Curriculum Vitae

  Patrycja Broś
  Budzów 13
  57-200 Ząbkowice Śląskie
  Tel; 724995877

  Wykształcenie:
  2009-2011 Zasadnicza Szkoła Zawodowa o profilu sprzedawca
  Doświadczenie zawodowe:
  Od stycznia 2009 do czerwca 2009 AS Dyskont meblowy Słowiak i spółka
  57-200 Ząbkowice Śląskie ul. Handlowa 1

  Od sierpnia 2010 do czerwca 2011 Sklep i serwis AGD
  57-200 Ząbkowice Śląskie ul.kwiatowa1
  Umiejętności:
  Języki obce: Język angielski ( podstawy )
  Komputer: Znajomość z programem ( Microsoft Word )
  Dobra znajomość z Internetem
  Zainteresowania:
  Gry zespołowe , jazda na rowerze , wycieczki , muzyka , sport

  O sobie :
  Jestem osobą młodą ambitną rozwojową i chętną do pracy. Uważam, iż warto podkreślić, że chętnie podejmuję nowe wyzwania oraz łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, co zazwyczaj pozwala na szybkie zaakceptowanie mnie przez grupę pozostałych pracowników i korzystnie wpływa na współpracę. Posiadam Prawo jazdy kat. B.
  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

 27. Małżeństwo- Marta i Paweł na 13 lipca 2012 @ 17:55

  Witamy,wraz z mężem jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorze malin lub przy innych owocach.Mam 26lat,mąż 35.Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach malin,a także jabłek,gruszek,winogron,truskawek,a ja także przy zbiorze pieczarek. Oboje porozumiewamy się komunikatywnie językiem angielskim.Jesteśmy pracowici i solidni,nie boimy się ciężkiej pracy.Pochodzimy z wojewódźtwa podlaskiego. Bardzo prosimy o odzew.

 28. 2 fachowców w polu ! na 13 lipca 2012 @ 21:51

  Wlasnie wrocilismy z 3miesiecznej pracy w Holandii,w najgorszych warunkach,za mniejsze pieniadze,potrafimy pracowac nawet po 14 godzin dziennie,znamy dobrze jezyk angielski.Jestesmy naprawde pracowici ! Prosimy o kontakt mailowy :)

 29. Witam! Nazywam sie Milena. Mam 22 lata.Studuje pedagogike na KUL-u. Jestem osoba sprawna fizycznie i chetna podjecia pracy. Mam doświadczenie przy zbiorach malin. Jak najbardziej jestem dyspozycyjna w okresie sierpień – wrzesień. Bede wdzieczna za kontakt tel 726 573 379 lub e-mail milenarr@interia.pl
  Pozdrawiam

 30. 3 studentki na 14 lipca 2012 @ 08:10

  Czy ktoś kiedykolwiek dostał odpowiedz na jakakolwiek oferte??? Powoli to strona zaczyna mnie denerwować…

 31. Ja znalazłam prace do końca lipca pracuję przy truskawkach w Niemczech, potem jadę do Norwegii. Może nie macie doświadczenia albo nie znacie języka bo do mnie się odezwali bardzo szybko. Jedyny zgrzyt że miałam mieć 9 euro za godzinę, a wychodzi ok 8 bo pracodawca sobie potrąca za nocleg :/

  Pozdrawiam

  Marzena

 32. Witam serdecznie:) Jestem studentką i poszukuję pracy na wakacje przy zbiorach w Norwegii. Mam doświadczenie zdobyte na polskich plantacjach oraz potrafię porozumiewać się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym. Proszę o kontakt telefoniczny: 721-290-596

 33. Ewelina i Łukasz na 14 lipca 2012 @ 21:18

  Witamy !
  Jestesmy rodzenstwem i podejmiemy prace od zaraz.
  Łukasz(30lat) z zawodu rolnik ma bardzo duze doswiadczenie w zbiorach m.in gruszki,truskawki,czeresnie,brzoskwinie, jabłka, ogórki, papryka, porzeczka.
  Ewelina (20 lat) z wysztalcenia technik hotelarz , studentka pedagogiki doswiadczenie przy zbiorach truskawek , winogron , malin i gruszek
  Jestesmy pracowici o czym swiadcza co roczne wyjazdy za granice
  Bardzo prosimy o kontakt
  pozdrawiamy

 34. zbior malin Norwegia na 15 lipca 2012 @ 08:57

  Mam na imie Ewa , chcialabym jechac na zbior malin do Norwegi, przez 4 lata wyjezdzalam na zbior malin do Hiszpani, znam charakter pracy , jestem gotowa do wyjazdu poniewaz jestem na bezrobotnym i barzdo potrzebuje pracy ,pozdrawiam

 35. Trzech studentów doświadczonych w pracy w Norwegii, chętni do pracy przy zbiorze malin nawet od zaraz. Wszyscy mówimy bardzo płynnie w języku angielskim i w podstawowym niemieckim. Podsiadamy samochód. Nr. kontktowy +47 465 95 321

 36. barbara urbas na 15 lipca 2012 @ 13:09

  Jestem chetna do pracy przy malinach.bylam juz w niemczech przy truskawkach i w holandii przy pieczarkach.Gdyby bylo miejsce to chcialabym pojechac tam z siostra i kolezanka z ktorymi bylam juz za granica.jestem osba bez nalogow i zdyscyplinowana znajaca sie na pracy fizycznej.mam 52 lata moj e-mail;basia23245@onet.pl

 37. Zbiory Malin w Norwegii na 15 lipca 2012 @ 19:06

  Witam , jest pracowitą,sumienną, bez nałogów osobą 18letnią dziewczyną obecnie przebywam w Norwegii w Oslo. Jestem zainteresowana tą pracą.Numer kontaktowy 99874192.lub krynia2@onet.eu Pozdrawiam Natalia

 38. Witam! Wraz z bratem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Jesteśmy studentami. Michał – 22 lata – student Fizjoterapii, Dawid – 19 lat – student Wychowania Fizycznego. Jesteśmy dyspozycyjni właściwie od zaraz. Język angielski, zarówno ja jak i brat w stopniu DOBRY +. Silni fizycznie i wytrzymali kondycyjnie. Nie boimy się nowych wyzwań i ciężkiej pracy. Prawo jazdy kat. B! Prosimy o kontakt. Telefon kom: 505 520 183. Email: mihskw@gmail.com . Pozdrawiamy!

 39. Agnieszka na 16 lipca 2012 @ 19:01

  odzywali sie do kogos?

 40. Kamila i Bartek na 16 lipca 2012 @ 20:28

  Witam!
  Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą za granicą. Oboje posiadamy kilkumiesięczne doświadczenie przy podobnych zbiorach w kraju i za granicą. Mamy 24 i 22 lata i swobodnie posługujemy się językiem angielskim. Jesteśmy gotowi na pracę od zaraz w związku z tym prosimy o kontakt pod nr telefonu 512234636. woj łódzkie

 41. Witam,
  wraz z koleżanką Martą jesteśmy zainteresowane państwa ofertą pracy. Mamy 19 lat. Posiadamy prawo jazdy kat.B. Jesteśmy dyspozycyjne i wytrzymałe. Koleżanka Marta skończyła liceum o profilu europejskim z rozszerzonym językiem angielskim a także niemieckim. Ja natomiast władam językiem angielskim w stopniu dobrym, umiem także podstawy języka niemieckiego i rosyjskiego. Jesteśmy z województwa wielkopolskiego. Posiadamy doświadczenie w zbiorze czereśni i wiśni.

 42. barnez92 na 17 lipca 2012 @ 14:27

  Witamy. Jesteśmy studentami gotowymi podjąć oferowaną przez państwa pracę. Nasz wiek to: Adrian 20, Damian 23, Agnieszka 22, Paweł 19, Rafał 19, Tomek 19. Przez kilka sezonów pracowaliśmy dorywczo przy zbiorze truskawek i jabłek w Polsce i w Anglii. Wszyscy jesteśmy z Suwałk, woj. Podlaskie. Trzech z nas zdało na maturze j.ang na poziomie rozszerzonym na ilość punktów powyżej 50%. Wszyscy znamy ten język w stopniu komunikatywnym, napewno będziecie państwo z nas zadowoleni. Jesteśmy pracowitymi, silnymi fizycznie, nie sprawiającymi problemów, bez nałogów osobami gotowymi podjąć pracę od zaraz. Prosimy o kontakt i pozdrawiamy.

 43. Witam jestem zainteresowany pracą sezonową.Mówie po angielsku,jestem pracowity.Mój numer tel.+48 515 676 638.

  • Witam,
   Jestem zainteresowany pracą, przy zbiorze malin w Norwegii.
   Mam 21 lat,przed okres 2 ostatnich lat w czasie wakacji wyjeżdżałem do Niemiec,gdzie pracowałem przy zbiorach (truskawki, borówki amerykańskie). nr. tel. 667103653

 44. Witam jeśli są jeszcze wolne miejsca to bardzo bym prosił o kontakt 505432380 Jestem osoba pracowitą i nie bojącą się ciężkiej fizycznej pracy.

 45. Wojtek i Gosia na 18 lipca 2012 @ 12:05

  Witam!
  Razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą za granicą. Oboje posiadamy kilkumiesięczne doświadczenie w pracy przy zbiorach. Jesteśmy z małoolski i mamy 27 i 20 lat. Dobrze posługujemy się językiem angielskim oraz komunikatywnie niemieckim. Jesteśmy gotowi na pracę od zaraz i w związku z tym prosimy o kontakt pod nr telefonu 518243109.

 46. Karolina i Natalia na 18 lipca 2012 @ 13:42

  Witam !

  Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane powyższą ofertą pracy oraz innymi, podobnymi. Z chęcia podejmiemy się tego typu zajęcia. Jesteśmy w tym samym wieku (22 lata), dotychczas nie pracowałyśmy za granicą. W tym roku ukończyłyśmy studia i do października jesteśmy dyspozycyjne. Jesteśmy również pracowite i odpowiedzialne. W Polsce pracowałyśmy przez pewien okres przy zbiorze wiśni. Znamy język angielski w stopniu podstwowym oraz niemiecki w stopniu zaawansowanym. Jesteśmy gotowe do natychmiastowego wyjazdu, poneważ bardzo nam zależy na pracy. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury.
  Tel. kontaktowy: 788 278 632
  880 469 241

  Pozdrawiamy !

 47. witam szukamy pracy za granicą Dawid-Jerzy mamy po 20 lat . 726076663 693725394

 48. Dominika na 20 lipca 2012 @ 05:56

  Witam!!
  Mam na imię Dominika mam 25 lat i jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem młodą energiczną kobietą która nie boi się żadnej pracy.
  Pracowałam w niemczach przy zbiorze wiśni, truskawek i ogórków tel 507424584

 49. Jacek, mam 30 lat, posiadam własne sady owocowe dlatego mam spore doświadczenie, dodatkow pracowałem w Norwegii, znam angielski w stopniu dobrym, jestem z woj. podkarpackiego,posiadam prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe itp. tel +48667352609

 50. Witam
  Jestem bardzo zainteresowana oferta pracy.
  Mam 42 lat jestem osoba zdrowa ipracowita.
  Pochodze ze wsi w woj lubelskim,praca w rolnictwie i przy zbiorach to dla mnie nic nowego.
  kilka lat temu pracowalam w norwegii przy zbiorze kalafiora i brukselki.
  Bardzo chetnie do pracy przyjechala by ze mna moja 22 letnia corka.
  Prosimy bardzo o pomoc i z gory dziekujemy i pozdrawiamy Teresa i Beata

 51. Arkadiusz na 21 lipca 2012 @ 17:15

  Witam,
  Student(22 lata) kierunku inżynierskiego podejmie od zaraz pracę przy zbiorach na okres do połowy października.

  Moje atuty:
  -znajomość j. angielskiego,
  -doświadczenie w pracach polowych w rodzinnym gospodarstwie,
  -prawo jazdy kat. B,
  -komunikatywność, zdeterminowanie, oraz wysoka wytrzymałość fizyczna.
  -dyspozycyjność: 30.06-15.10

  Pozdrawiam

  Kontakt:
  tel. 883599006
  mail: madarczis@interia.pl

 52. Witam, mam 23 lata i jestem bardzo zainteresowany ofertą i gotowy do wyjazdu od zaraz. Jestem odpowiedzialny, sumienny, pracowity z dobrą kondycją fizyczną oraz psychiczną bez żadnych nałogów. Język angielski komunikatywny.
  Czekam niezmiernie na odpowiedź.
  511-426-707 Nr. ref. zb/no/009/2012

 53. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Mam 21 lat, jestem pracowita, sumiennie wykonuję powierzoną mi pracę. Jestem do dyspozycji do początku października. Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym. Czekam na odpowiedz i więcej informacji:)

 54. jestem zaiteresowany oferta pracy mam 22 lata i jestem studentem prosze o kontakt na maila lukash12343@gmail.com

 55. magda&olga na 24 lipca 2012 @ 19:54

  dwie studentki z Krakowa są zainteresowane ofertą. Mamy po 21 lat i dużo chęci do pracy. tel: 501820227

 56. Kamil i Kasia na 25 lipca 2012 @ 07:50

  Witam,
  Jesteśmy zainteresowani tą ofertą mamy po 26 lat i doświadczenie przy zbiorze owoców. Kamil posiada prawo jazdy Kat B oraz własny samochód. Katarzyna włada j. ang na poziomie zaawansowanym, skończyła studia licencjackie z Filologii Angielskiej. Kamil włada j. ang na poziomie komunikatywnym.
  email: haer@spoko.pl tel 886440750
  Pozdrawiamy

 57. Szukamy pracy, posadamy wlasne auto

 58. Jestem zainteresowany ofertą prosze o kontakt.

 59. Małgorzata, Dominika, Renata na 25 lipca 2012 @ 15:35

  Witamy.
  Jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą, Posiadamy doświadczenie w zakresie zbiorów np. borówki(zbieranie „grzebieniem”), truskawki, maliny, itp. Mamy 20-22 lata i pilnie poszukujemy pracy. Znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym. Jesteśmy zgraną i doświadczoną grupą z województwa Podkarpackiego, poza tym pracowite, energiczne, rzetelne a przede wszystkim uczciwe. Mamy ogromny zapał do pracy, jesteśmy odporne na stres i ciężkie warunki pracy, szybko się uczymy.Podejmiemy pracę od zaraz.

  Liczymy na szybką odpowiedź: 785070287.

 60. JAROSŁAW SĄDOWSKI na 26 lipca 2012 @ 07:05

  jarek 30l mam doświadczenie i dobre wyniki
  75 722 5974

 61. Witam serdecznie,
  Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy przy zbiorze mailn.

  Mam na imię Anna, 30 lat, woj.kujawsko-pomorskie,j.angielski poziom bardzo dobry, płynny przez 6 lat mieszkałam w Anglii.

  Mam rodzinę na wsi,praca fizyczna, przy żniwach i zbiorze owoców i warzyw nie jest mi obca.Pracowałam przy zbiorach: jabłek,wiśni,truskawek,runa leśnego,pomidorów,ogórków i na plantacji tytoniu w Polsce.

  Dodatkowe informacje:
  - bardzo dobra kondycja fizyczna, wysportowana,gotowa pracować 12 godz i więcej w razie potrzeby
  - pracowita i sumienna
  - bezkonfliktowa, szybko nawiązująca kontakty, życzliwa, pomocna,potrafiąca pracować
  zespołowo
  - bez nałogów
  - gotowa na wyjazd od zaraz

  Z góry dziękuję i liczę na kontakt z Państwa strony,
  pozdrawiam,

  tel. +48 880 657 615
  mail ania13091981@interia.pl

 62. Pawel i Maja na 26 lipca 2012 @ 11:48

  Witam. Wraz z dziewczyna jesteśmy zainteresowani oferta pracy. Znajomość języka ang. poziom podstawowy komunikatywny. mamy 21 i 22lata, oboje mamy doświadczenie w pracach sezonowych lecz teraz szukamy czegoś na dłuższy okres czasu.posiadam również posiadam uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz wraz z dziewczyna posiadamy oboje prawo jazdy kat.B .bardzo zależy nam na tej pracy w związku z czym prosimy o szybki kontakt droga mailowa lub na podane niżej nr telefonu
  504609147 lub 605577268.
  Pozdrawiam.

 63. Witam, mam 20 lat. Jestem silną i zdeterminowaną osobą, znam język angielski w stopniu średnio zaawansowanym. Wraz z moim chłopakiem ( 22 lata, zdrowy i silny, komunikatywny j. angielski + prawo jazdy kat. B) jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Prosimy o kontakt :) Pozdrawiamy Ola i Arek :)

 64. Sylwia i Luiza - dwie zgrane i zmotywowane siostry na 26 lipca 2012 @ 15:32

  Witamy serdecznie,
  jesteśmy zainteresowane powyższą ofertą pracy przy zbiorach malin. Mamy po 27 i 28 lat.
  Jesteśmy siostrami. Język angielski i niemiecki znamy w stopniu
  podstawowym (komunikatywnym).
  Luiza posiada prawo jazdy kat. B.
  Pracowałyśmy już na plantacjach przy zbiorach warzyw i owoców w
  Polsce (głownie truskawki i maliny).
  Nadmieniam, że jesteśmy uczciwe, sumienne, pracowite, dokładne, bez
  nałogów. Cechuje nas dobra kondycja fizyczna. Jesteśmy zdecydowane wyjechać do pracy od zaraz. Potrafimy się zdyscyplinować. Mieszkamy na wsi w województwie podlaskim i z łatwością dostaniemy się do miejsca wyjazdu z Polski, bowiem mamy własny środek transportu.

  Pozdrawiamy i czekamy z niecerpliowością na odpowiedź. Jesteśmy cały czas pod telefonem.
  Tel. Sylwia 500 858 664 oraz Luiza 793 27 37 87

 65. Witam!! Mam 23 lata i jestem studentem Politechniki Wrocławskiej. Mieszkam w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie). Jestem zainteresowany pracą od początku sierpnia do połowy września. Praca w trybie 8-12 godzin dziennie nie będzie stanowić dla mnie problemu (chętnie też wezmę nadgodziny). Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, języka niemieckiego w stopniu podstawowym.
  Mój numer kontaktowy – 505079829, adres e-mail – tomek.dziubala@gmail.com
  Serdecznie pozdrawiam!!

 66. ZDROWE RĘCĘ, KTÓRE RWĄ SIĘ DO PRACY na 26 lipca 2012 @ 21:30

  WITAM

  Nazywam się Marcin, mam 22 lata, pochodzę z Opola i pilnie poszukuję oferty pracy w Norwegii. Jestem zmotywowany i gotowy do pracy. Znam język angielski w stopniu zaawansowanym. Szybko dostosowuję się do nowych warunków. Jeżeli są zainteresowani Państwo rzetelnym i punktualnym pracownikiem to jestem do usług.

  Proszę o kontakt pod nr. 795-758-318, lub email : mar_325@tlen.pl

  Jestem dyspozycyjny od 26.07 do 31.12.2012

  Pozdrawiam

 67. Witam

  Jestem bardzo zainteresowany podjęciem pracy przy zbiorach. Mam doświadczenie w tego typu pracy – pracowałem w Wielkiej Brytanii przy zbiorze szparagów, w Polsce przy zbiorze truskawek.

  Proszę o kontakt.

 68. Witam jestem bardzo bardzo zainteresowana praca w Norwegii mam 22 lata województwo mazowieckie doświadczenie przy zbiorze wiśni i bobu. Bardzo proszę o kontakt zależy mi na tej pracy jestem osobą uczciwą i pracowitą.
  Pozdrawiam serdecznie.

 69. Witam! mam 21 lat i jestem studentką. Jetem zainteresowana ofertą pracy. Dyspozycyjność od zaraz do końca września.Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym.
  Proszę o kontakt na email sabrinas9@o2.pl

 70. Właśnie ukończyłem LO i zostałem przyjęty na studia do Wrocławia. Poszukuję pracy w celu utrzymania się na studiach. Jestem zainteresowany pracą od zaraz.
  Pracę podejmę do początku października. Pracowałem już fizycznie przy zbiorach wiśni nie daleko Kalisza. Pracowałem również w Decahtlonie jako sprzedawca. Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym i niemieckiego na poziomie podstawowym. Mogę pracować po 12 godzin na dobę.Proszę o kontakt.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 71. Jestem zainteresowany ofertą. 668846341

 72. Ania i Marcin :) na 1 sierpnia 2012 @ 12:22

  Witam:). Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy przy zbiorach malin jak i innymi ofertami pracy. Jesteśmy uczciwymi, pracowitymi młodymi ludźmi chętnymi podjąć pracę od zaraz nawet na długi kontrakt. Mamy doświadczenie przy zbiorach malin i cytrusów. Posiadamy również prawo jazdy kat. B. W stopniu komunikatywnym władamy j. angielskim.
  Czekamy na kontakt.

  z poważaniem
  Ania i Marcin
  Łódź
  608-371-561

 73. oferta pracy w Norwegii przy zbiorach malin na 2 sierpnia 2012 @ 16:01

  Barbara 40 lat .Pracowałam w Niemczech przy sadzeniu i zbiorach ogórków,brokułów,kapusty,truskawek oraz w przetwórni bezposrednio na produkcji. Wielkopolska,znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,angielski nieco gorzej,mozliwość wyjazdu od 10 sierpnia 2012r.

 74. PRACA PRZY ZBIORACH na 9 sierpnia 2012 @ 16:14

  WITAM , CHCE PODJAĆ PRACĘ PRZY ZBIORACH OWOCOW ,WARZYW JESTEM SOLIDNY GOTOWY NA CIEZKA PRACE. WIEK TO 20 LAT ZNAM JEZYK ANGIELSKI ORAZ PODSTAWY NIEMIECKIEGO. PRACOWALEM JUZ ZA GRANICA 5 MIESIECY PRZY PRACACH BUDOWLANYCH W POLSKIEJ FIRMIE. POZDRAWIAM , CZEKAM NA ODPOWIEDZ NAJCHETNIEJ PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY 507494101 MACIEK !! DZIEKI!!

 75. Witam,mam 34lata,zdrowy ,silny mezczyzna.Nie karany .Nie boje sie pracy fizycznej.Duza motywacja prosze o kontakt.Wyjade w kazdej chwili.
  502204321

 76. Witam
  mam 24 lata, posiadam doświadczenie w zbiorach owoców miękkich. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym. Byłam przez 2 miesiące opiekunką w Niemczech. Jestem z województwa lubelskiego.

 77. Witam,
  chętnie podejmę się tej pracy. Bardzo lubię pracę przy zbiorach. Znam angielski w stopniu komunikatywnym.

 78. Witam jestem Piotr ja i mój kolega jesteśmy zainteresowani pracą, w tym roku jesteśmy po maturze i chcielibyśmy dorobić trochę pieniążków żeby mieć na studia, mówimy po angielsku i komunikatywnie po niemiecku bardzo prosimy o szanse, obiecujemy ze się przyłożymy i będziemy solidnie pracować, pracowaliśmy juz przy zbiorach ogórków w Niemczech, kontak tel: 795 441 435, email: piotrek2411@o2.pl
  Liczę na szybką odpowiedź, pozdrawiam

 79. Kamil, lat 19. Posiadam doświadczenie przy zbiorze jagód w Szwecji a także malin w Polsce. Mam zdaną maturę w tym roku z języka angielskiego i trochę rozumie rosyjskiego.
  Mieszkam w Wielkopolsce.

 80. Witam,
  Kasia,mam 26 lat, posiadam doświadczenie przy zbiorach owoców. Znam język angielski w stopniu średnim. Jestem z woj. mazowieckiego

  Pozdrawiam
  Kasia

 81. Witam . Malzenstwo lat 22 i 26 i Para lat 22 i 21.podejmnie pracy. Mamy doswiadczenie ty w branzy miesnej az 1.5 roku oraz w okresie letnim na sezonie w zakladzie przetwórstwie owocow i warzyw FRUKTUS.szybko sie uczymy. Posiadamy wlasny samochód komunikatywny angielski. pochodzimy z wojewodztwa śląskiego,

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
  tel 518274585
  dyspocyzyjni od zaraz

 82. Witam chciałem zapytać czy oferta jest nadal aktualna , proszę o kontak na maila albo telefoniczny 796688686, zainteresowane 2 osoby w wieku 26, 25 lat

 83. Witam. Jestem zainteresowany podjêciem pracy. Jestem osob ¹ ¹ m³ od, energiczn ¹ ¹ i Gotow na nowe wyzwania. Nie Boje Sie Cie ¿kiej pracy. Potrafiê pracowaæ sumiennie. Szybko nawi ¹ zujê kontakty z ludŸmi. Posiadam prawo jazdy kat. A, B, C i T. Biegle pos ³ ugujê Sie Sie jêzykiem angielskim.Uczê tak ¿e jêzyka norweskiego. Proszê o kontakt pod numerem telefonu (48) 604 713 997 b ¹ dy pod Podany adres email: assilmagdalina@hotmail.com

 84. Witam
  Jestem zainteresowana praca,posiadam wieloletnie doswiadczenie przy zbiorach owocow i warzyw .

 85. Witam,jestem zainteresowana ofertą mam 22 lata i znam j.niemiecki oraz angielski proszę o kontakt na maila mkas90@interia.pl

 86. Witam. Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Mamy 22 lata, mówimy dobrze po angielsku, jesteśmy pracowici i co najważniejsze posiadamy doświadczenie w zbiorze malin. Mój tel kontaktowy: 668-826-729

 87. Witam. Mam 19 lat jestem uczniem Liceum ogólnoksztalcącego, w 2013r. zakończenie nauki w Liceum. Mówię bardzo dobrze po angielsku jak i niemiecku. Jestem pracowity i nie boję się pracy „na akord” Pozdrawiam

 88. Witam. Mam 18 lat. Prawo jazdy kat. B Jestem zainteresowany pracą na wakacjach .

 89. Witam.
  Nazywam się Piotr i jestem studentem pierwszego roku Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od dawna jestem zainteresowany pracą wakacyjną w Norwegi. W przeszłości pracowałem za granicą przy zbiorach w Niemczech. Pracowałem również za granicą jako sprzedawca w Subway`u w Angli. Biegle posługuję się językiem angielskim. Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą ze względu na zarobki jakie zapewnia praca w Norwiegii, co mnie bardzo motywuje i sprawia, że mogę obiecać ciężką pracę w jak największej liczbie godzin, punktualność, oraz dobre poczucie humoru i poprawę atmosfery przy pracy.
  Nie chciałbym swoich danych osobowych umieszczać bezpośrednio na tej stronie więc w przypadku wyboru właśnie mnie, wszelkie informacje jestem w stanie przesłać na adres mailowy.
  pozdrawiam
  Piotr

  ps. bez żadnego problemu jestem w stanie zapewnić grupę czteroosobową, jeżeli byłaby taka możliwość

  email: petermalasinsky@gmail.com

 90. Witam wraz ze swoimi znajomymi szukamy pracy właśnie w takim charakterze. Wszyscy posiadamy prawo jazdy, oraz w stopniu komunikatywnym rozmawiamy w języku angielskim, słabiej francuskim i niemieckim. Łącznie jest nas 4 osoby(dwóch chłopaków oraz dwie dziewczyny).Jesteśmy chętni na pracę od początku lipca.

 91. Witam wraz z kuzynem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą.Pracę możemy podjąść od kwietnia 2013r.
  email kamilwilczynski@spoko.pl
  tel. 501 068 915

 92. KacperiNina5 na 18 lutego 2013 @ 23:33

  Wraz z dziewczyna zainteresowani bardzo praca u Państwa. Proszę o kontakt 790-857-371 lub na kacul23@wp.pl

 93. zainteresowny na 21 lutego 2013 @ 13:35

  Witam,
  jestem zainteresowny Pańska oferta.
  Mam 22 lata, prawo jazdy kat.B i uprawnienia na wozek widlowy.
  mam doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw.
  Znam język angielski w stopniu komunikatywnym.
  prosze o kontakt.
  pozdrawiam.

 94. Hello! We are Juliana(26y.) and Andre(30y.). Very interested in working on gathering raspberries in Norway . We have practice of collecting blueberries and strawberries in Sweden and Poland. Medium level of English knowledge. We are resistant to hard work. Really want to work with You. Will be very thankful for Your call or reply to addresses:

  Tel: +380966981775

  @mail: yuliya_m3h@mail.ru

  Skype: andrea09121982

 95. wojtek1990 na 3 marca 2013 @ 15:38

  Witamy. Razem z narzeczoną (21 i 20 lat,studenci) jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Oboje posiadamy prawo jazdy kat.B, a ja dodatkowo kategorię C. Mamy doświadczenie w pracy przy zbiorach. Język angielski – ja na poziomie komunikatywnym, narzeczona bardzo dobry.
  Proszę o kontakt.

  nowakwoj1990@wp.pl
  tel: 880218529 lub 889709287

  Pozdrawiamy

 96. Witam.
  Zainteresowała nas Pańska oferta.
  Razem jako para chcelibyśmy podjąć się pracy przy zbiorach w okresie wakacyjnym. Oboje mamy po 19 lat, sprawi fizycznie oraz znamy język Angielski w stopniu komunikatywnym. Nie boimy się pracy w trudnych warunkach pogodowych. Prosimy o kontakt:
  tel:609344121
  e-mail: Szym1624@wp.pl

 97. Witam,
  jesteśmy z koleżanką bardzo zainteresowane podjęciem pracy. Praca przy zbiorach jest Nam dobrze znana. Język angielski komunikatywnie. Jesteśmy zdeterminowone do pracy, zdrowe, nastawione na ciężką pracę fizyczną oraz w pełni dyspozycyjne. Mamy po 29 i 30 lat. Obydwie posiadamy prawo jazdy kat. B oraz zaświadczenie o niekaralności. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr 607789707 lub mailowy yemii@yemii.pl.

  pozdrawiam
  Emilia

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.