Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

9,03 euro brutto/h €

Oferta pracy we Włoszech przy zbiorach pieczarek od zaraz Neapol 2014

  • Kraj: Italy
  • Miasto: Neapol
  • Lista: 7 lipca 2014 22:29

Poszukujemy pilnie pracownika chcącego podjąć pracę we Włoszech przy zbiorach pieczarek. Zatrudnienie od zaraz w Neapolu. Obowiązkiem będzie zbieranie, obcinanie i pakowanie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru pieczarek

Lokalizacja: Neapol, Włochy

Zarobki: 9,03 euro brutto/h

Obowiązki:

  • zbieranie pieczarek, obcinanie końcówek oraz pakowanie.

Oczekiwania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy przy zbiorach pieczarek
  • znajomość języka niemieckiego/angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość podjęcia pracy na okres połowy roku
  • duża samodzielność
  • pracowitość
  • atutem będą aplikacje osób z prawem jazdy kat.B

Oferujemy:

  • legalne warunki pracy
  • zapewnione zamieszkanie
  • darmowe dojazdy
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów w razie potrzeby
  • praca do podjęcia od zaraz

Więcej informacji w kontakcie bezpośrednim

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości na adres: cosmoworker.334437@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-pieczarek-id230304.html

ID Ogłoszenia: 69253bad78f0131f

Linki Sponsorowane

2 Odpowiedzi na “Oferta pracy we Włoszech przy zbiorach pieczarek od zaraz Neapol 2014”

  1. rikmolenda na 19 lipca 2014 @ 07:49

    mam 39 lat, nie mam doświadczenia przy zbiorze pieczarek, ale mam doświadczenie przy pracy we włoszech, pracowałem przy zbiorach winogron kilka razy oraz ponad rok na Toscani w biogospodarstwie. mogę dojechać własnym samochodem. tel.538-898-207

  2. natalia wiktoria na 6 października 2014 @ 17:05

    czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne proszę o kontakt mam z koleżanką dwu letnie doświadczenie w zbiorach pieczarek 530-368-092

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.